Čtení z ruky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:02:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čtení z ruky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Čtení z ruky  (Přečteno 16429 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 15. Září 2008, 14:28:07 »

Napadlo mě, že jako rutina při balení, by se dalo použít aj čtení z ruky. Je to zároveň dobrý způsob pro pokrok ve fyzickém kontaktu. Předpokládám že asi nikdo z vás ve skutečnosti neumí věštit z ruky, ale šlo by i něco si vymyslet. Jde o to co. Něco holce vykládat, aniž by nemohla tušit, že to není pravda. Pokud tě napadá něco, co by se dalo takto aplikovat, napiš to ....
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2008, 14:34:19 »

Tohle sou rutiny obecně na ruce. Není to z mý hlavy  Šťastný

RUCE
Cold reading je technika, která nám může pomoct do přehoupnutí do fáze comfortu. Abych to specifikoval, co si pod tím představuju já, tak je to něco jako obecné věštění. Dívky milují, když se o sobě mohou dozvědět více, než o sobě vědí samy.
Délka prstů:
PUA:Ukaž mi svoji ruku.........hmmm zajímavé 
Když je prsteníček větší než ukazováček, znamená to, že jsi při vývoji měla v krvi hoodně testosteronu. Máš tendenci být asertivní a občas taky agresivní. Bereš si věci, které chceš.
Když je ukazováček delší než prsteníček znamená to, že si v průběhu vývoje měla v krvi hodně estrogenu. Znamená to, že se chováš typicky žensky. Pravděpodobně máš ráda růžovou a asi z tebe bude dobrá mamča 
Když délka prstů neurčuje její osobnost, trochu ji poškádlete:
---velký prsteníček, ale hodná holka---
Vypadáš jako hodná holka, ale vím, že tam uvnitř si určitě akční a dobrodružná holka-Je to tak??? Lidé to o tobě pravděpodobně nevědí,ale určitě máš i svojí asertivní stránku.
---velký ukazováček, ale zlobivá holka---
Máš nepřístupný zevnějek, ale vím, že to jenom předstíráš. Uvnitř si hodná a krásná princezna. Neboj se, tvoje tajemství u mě zůstane důkladně uložený. (společně s kinem)
PUA: Odhadoval bych, že jsi občas docela nerozhodná. Nemám pravdu
ONA:Občas, ale néé moc!!!! Někdy malinko sem, ale snažím se nebýt nerozhodná.
PUA: Přesto si podle mě stále ještě nerozhodné stvoření  (SNIPER NEG)
ONA: úsměv........
PUA: Já vím že je to pravda. Já mám vždycky pravdu. Ale další věc je taky to, jestli víš, kdy děláš správná rozhodnutí??
ONA: Noo občas nevím...snažím se dělat to, co mi napovídá rozum.
PUA: Podle toho co ti napovídá rozum??Aha takže mi tvrdíš, že máš hlasy v hlavě!!!  (SNIPER NEG)
ONA: úsměv... ale nééé nemám 
PUA: Takže jsi více rozumná jen v některých situacích. Pouze kdyz se musíš rozhodnout? je to tak?(Cold reading s myšlenkou jestli se řídí hodně podle rozumu, nebo emocí)
ONA: Ano, třeba když.......
PUA: A co třeba, když se tě nějaký kluk zeptá, jestli by si s ním šla (nějaké místo jako třeba do parku, na procházku atd.)???Budeš rozhodná nebo nerozhodná???
ONA:To záleží na tom, co k tomu klukovi cítím.
PUA: Co když to bude výbornej kluk, kterýho si právě potkala. Bude atraktivní, bude se ti líbit, potom se ti podívá do očí, usměje se
a řekne: Šla bys se mnou (nějaké místo jako třeba do parku atd.)???Řekla by si mu ano nebo by si ho odmítla??
ONA: Pravděpodobně bych řekla ano....
PUA: Výborně  Šla bys se mnou (místo) zítra??
ONA: OK
PUA: Dej mi svoje telefonní číslo.(podejte jí svůj mobil, ať napíše svoje číslo)
Prstýnková rutina:
Všimněte si jejích rukou, jestli tam uvidíte nějaký prstýnek.
PUA:Můžu se tě na něco zeptat než půjdu za kamarádama???Proč sis vybrala právě tenhle prst pro nošení prstýnku???
HB:.......
PUA: zajímavé......nosíš ho pořád na stejném prstu nebo ne???
1.možnost: nosí prstýnek
PUA: Mám kamarádku, která se jmenuje Nicol. Hodně se zabývá psychologií a říkala mi, že prst který si vybereš pro nošení prstýnku o tobě může hodně prozradit.
2.možnost: nenosí prstýnky
PUA: všiml jsem si, že nenosíš žádné prstýnky---to je hodně netypický pro holku.
HB: Oh.......to je kvůli.....
PUA:Ahá.....a když si nějaký prstýnek vezmeš, na kterém ho nosíš prstu???
HB:.......
PUA: Mám kamarádku která se jmenuje Nicol.................
Říkala mi, že ke každému prstu jde přiřadit jedenoho z řeckých bohů.
Palec:Například palec reprezentuje Neptuna. Jak asi víš byl to bůh moře a byl taky velice nezávislý. Byl to jediný bůh, který nežil společně s ostatními na Olympu. Proto lidé, kteří nosí prstýnek na palci jsou velice individuální a nezávislí. Nenásledují žádné zavedené trendy, místo toho jsou sami sebou.
Ukazováček:reprezentuje Zeuse. Zeus byl králem všech bohů a bůh hromů a blesků. Je to velice dominantní prst a když na něm nosíte prstýnek znamená to, že se snážíte být dominantní osobnost. Třeba když mávnete tímhle prstem tak to znamená "no no no" nedělejte to!!---reprezentuje sílu a nesmírnou energii.
Prostředníček:reprezentuje Dionýza. To byl bůh vína a zábavy-a byl to taky hooodně neuctivý bůh  .Tákže když nosíš prstýnek na tomhle prstu máte sklon být méně vnímavější k tomu, co si myslí ostatní. Víš přeci co na co myslíš, když na někoho zvedáš zrovna tenhle prst ne:D  ?? Můj postřeh taky je, že když ho máš na tomhle prstu, ráda se směješ.
Prsteníček: nemůže reprezentovat nic jinýho než Afroditu-Venuši. Byla to bohyně lásky a právě proto nosíme svatební prsteny na tomhle prstu. Nemusí to ale rovnou znamenat, že jsi zadaná. Existuje hodně vysvětlení, třeba jsi romantický typ, jsi??Má to znamenat nějaký závazek nebo to používáš na odlákání sukničkářů???  Zajímavý taky je, že jedině od tohohle prstu vede žíla přímo k srdci. (jestli je klidná můžete teď použít kino po její ruce směrem nahoru)
Malíček:reprezentuje boha Marse. Byl to bůh války a to je taky důvod proč mafiáni nosí prstýnky na malíčcích. Znamená to taky skryté násilí  . Nevěstí to vůbec nic dobrýho a ty lidi sou většinou sukničkáři a měla by ses od nich držet dál---teď je ta pravá chvíle ji ukázat svůj prstýnek na vašem malíčku    (nosím sebou pravidelně éter děvenko--máš strach???     


Myšky:
3 myšky, slepá(nevidomá), nemá a hluchá idú na preteky. (Zoberieš ruku obete dlaňou nahor a pevne chytíš. Pero prichystáš na písanie od zápästia nahor smerom k lakťovej jamke - opačná strana lakťu).
Prvá štartuje nemá myška. (Priložíš pero k ruke.) Povedz kedy stop! (Začneš kresliť čiaru smerom k lakťu, keď povie stop, prestaneš)
Druhá štartuje slepá myška, povedz kedy stop. (opakuje sa)
A ako posledná štartuje hluchá myška. (Už nehovoríš "povedz stop", kreslíš a čakáš pokým ti ruku nepotiahne, pretože toto je HLUCHÁ myška a ta nepočuje "stop"  )

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Září 2008, 11:06:02 »

Mistrovská práce!!!  Potlesk
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Září 2008, 11:20:36 »

pirek moh bys mi poslat v pm link odkud si to vzal zda se mi to docela zajmave jinak skvela prace  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Září 2008, 13:18:31 »

Člověk, co to psal, pravděpodobně vůbec neví, co znamená slovo asertivní na to, jak často ho používá... mimochodem "já mam vždycky pravdu"... tohle když jsem KDYKOLIV řekl JAKÝKOLIV holce, tak jí to hodně znechutilo... jedna z největších blbostí, co holce můžete říct (pokud to samozřejmě nemíníte jako vtip nebo nadsázku)
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Září 2008, 16:43:15 »

Člověk, co to psal, pravděpodobně vůbec neví, co znamená slovo asertivní na to, jak často ho používá... mimochodem "já mam vždycky pravdu"... tohle když jsem KDYKOLIV řekl JAKÝKOLIV holce, tak jí to hodně znechutilo... jedna z největších blbostí, co holce můžete říct (pokud to samozřejmě nemíníte jako vtip nebo nadsázku)
Hele D9 podle mě seš chytrej chlap, a tak sis v podstatě v tý závorce odpověděl sám. Tyhle rutiny sou prostě o nadsázce  Mrkající. Nebo snad někdo umí doopravdy věštit? Šťastný

Mistrovská práce!!!  Potlesk

Dík  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Září 2010, 21:46:31 »

Tady jsou věci na cold-reading.
Také z SD fóra.

* Jsi zranitelná, ale bojíš se to dát najevo.
* Kdosi tě opustí a pak se bude chtít vrátit - ale už to nepůjde.
* Za svou lásku budeš muset hodně bojovat a hodně pro ni obětovat.
* Existuje určitá velká věc nebo snad úkol, u kterého si nejsi jistá, zda-li se do ní máš pustit.
* Ó, tohle je závažná věc. Nerad ti to říkám, ale tvoji rodinu postihne smrt, ze které budete velmi nešťastni.
* Máš problémy dotahovat věci do konce.
* Občas se cítíš nejistá, obzvláště s lidmi, které neznáš.
* V dětství tě postihla nehoda.
* Máš problémy s někým v příbuzenstvu.
* Tvůj otec má zdravotní problémy jejichž příčina tkví kdesi v oblasti břicha či hrudníku.
* Většinou jsi zábavná a veselá, ale občas se cítíš velmi sklesle.
* Kdosi velmi starý má o tebe zájem. I když s ním nesouhlasíš, přesto tě miluje.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Září 2010, 18:27:01 »

* Tvůj otec má zdravotní problémy jejichž příčina tkví kdesi v oblasti břicha či hrudníku.

LOL  Šťastný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Září 2010, 21:06:18 »

Ještě jsem vymyslel rozvinutí těch problémů v rodině pro teenagerky.

Máš nebo budeš mít problémy v rodině, konkrétně se jedná o hádku s někým v bližším příbuzenstvu, pravděpodobně otec nebo matka popřípadě sourozenec.


 
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Září 2010, 21:46:59 »

To už se mi zdá moc průhledný. Ale cold reading je na hovno, radši se s holkama bavte o sexu Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Září 2010, 21:48:38 »

Jo to je fakt Šťastný.
Já nevim teď to chci vyzkoušet na streetu, jako možnost kina. Každopádně uvidím jak na to reagují a až pak to když tak zahrnu do své výbavy Šťastný.
O sexu? Šťastný Proč ne Šťastný Tady v tvý ruce čtu že si hrozně nadržená a pravděpodobně máš teď ze mě promočený kalhotky, že mám pravdu ? Šťastný Šťastný  Smějící se
« Poslední změna: 13. Září 2010, 21:53:44 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Září 2010, 13:23:15 »

jojo, občas člověk vymýšlí uplný blbiny, aby zaujal.... stejně pokud holku nezaujmeš něčím na první pohled, první dojem, do postele ji jen tak nedostaneš. a jsem o tom přesvědčený.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Září 2010, 16:40:28 »

Pokud chcete číst z ruky je dobrý se i naučit jak se jednotlivý čáry jmenují, je to popsaný třeba tady http://www.panna.cz/chiromantie.13/cteni-z-ruky-chiromantie.247.html

A hlavně se u toho nezapomeňte dobře tvářit, třeba tady je ukázka jak se to dělá abyste vypadali přesvědčivě  Smějící se http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y Prostě si jen něco vymýšlí a lidi mu za to platí Smějící se
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Září 2010, 16:53:59 »

A hlavně se u toho nezapomeňte dobře tvářit, třeba tady je ukázka jak se to dělá abyste vypadali přesvědčivě  Smějící se http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y Prostě si jen něco vymýšlí a lidi mu za to platí Smějící se
Tohle je vůbec hrozná frajeřina. Obdivuju jak ty lidi dokážou tak rychle improvizovat v řeči.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS