Dirty Dancing

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:45:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dirty Dancing
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Dirty Dancing  (Přečteno 31212 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Srpen 2011, 22:42:14 »

Sry, ale linky si posílejte PMkama kdyžtak. Díky Ava.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Srpen 2011, 23:43:00 »

Ten první je dobrej no.... druhej se mi taky líbí, ale zhruba v polovině jeho přednášky mi přijde, že začne mluvit hrozně dlouho totálně o ničem a skoro až do konce se toho nepustí Smutný
Zaznamenáno

byBurri

Kdo nechce hledá si důvod, kdo chce hledá si způso

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Vyškov :-)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Srpen 2011, 10:51:01 »

Na toto téma jsem přečetl jendu knihu s jménem: "How To Pick Up Women On The Dance Floor"
No tak vám ji tady zhrnu:
 
Autor knihy tvrdí, že máte přijít na parket a začit tancovat(sám, ve své vlastní realitě). Tancujeme sám přibližně 15-30 minut (Hlavně si prý nemáme všímat holek, a jen si užívat písničky) Po uplynulé době začneme hledat spolky lidí(kluků) jako jsme my (neboli ti co si přišli jen užívat hudbu).
Jakmile se spřátelíte s 2-3 spolky lídí tak údajně s váma holky BUDOU chtít tancovat samy

Autor knihy zde píše že tancoval s nejkrásnější dívkou(zřejmě HB10) v clubu díky tomuhle způsobu a že je už několikrát oskoušený.

Můj vlastní názor? Tohle jsem zatím ještě nezkoušel a kdyby to někdo skusil tak bych byl rád kdyby dodal i report.
Zaznamenáno
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Srpen 2011, 14:57:55 »

Aw.. testoval jsem to divny za hlavou a pak otocku a muzu rict ze nic moc hele.. Ve vetsine pripadu se holka protoci jakmile  ji zvednete ruku nad hlavu.. nevim, budu pokracovat dal ve svem DD..
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Srpen 2011, 14:59:57 »

Aw.. testoval jsem to divny za hlavou a pak otocku a muzu rict ze nic moc hele.. Ve vetsine pripadu se holka protoci jakmile  ji zvednete ruku nad hlavu.. nevim, budu pokracovat dal ve svem DD..

nu hele já to vyřešil tak, že jsem jí rovnou řekl, že teď s ní vyzkouším novou taneční figuru.....a názorně jí to ukázal a pak jsme to vyzkoušeli při tanci a často opakovali, už věděla co a jak.....a byla z toho nadšená  Šťastný
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 25. Srpen 2011, 17:33:13 »

ByBurri: Zkus a pak hod co a jak :--))
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Srpen 2011, 13:53:26 »

byBurri: Něco podobného se mi povedlo, ale nevěděl jsem, že mám hledat další spojky. Takže jsem je nehledal. Ale když jsem poprvé v klubu tancoval sám a nikoho si nevšímal, tak se mi to povedlo. A holka za mnou skoro sama přišla. Tancoval jsem sám asi hodinu. Ale už se mi to nepovedlo zopakovat. Respektive je strašně těžké se dostat do té vlastní reality a nic ostatního neřešit.
Zaznamenáno
MasterDesign



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 29. Srpen 2011, 22:43:25 »

Můžete mi prosím taky do PM hodit link na to video s tancováním? Díky Mrkající
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Září 2011, 14:31:19 »

Sry, ale linky si posílejte PMkama kdyžtak. Díky Ava.
WTF?  Kroutící očima (neviem, jedná sa o PU materiál, neviem či je nutné riešiť nejaký warez... obvzlášť keď je to na uloz.to, takže plne legálne sem umiestniť link...

Môže mi to niekto hodiť do PM prosím?
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Arfi
*


Karma: 39
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Žabeň/Ostrava
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Září 2011, 14:25:26 »

Mně taky prosím, budu to na dneska večer asi potřebovat  Smějící se
Zaznamenáno

A passionate hour's never a wasted one
- Nightwish
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Září 2011, 01:44:32 »

... obvzlášť keď je to na uloz.to, takže plne legálne sem umiestniť link...
Na tohle jsi přišel kde? Nelegální je "zpřístupnit obsah ke stažení". Což se dá vyložit jednak tak, že ty to vezmeš a někam nahraješ, ale taky tak, že zpřístupníš ten obsah lidem, kteří k němu neměli předtím přístup (tj. umístíš link na forum). A vzhledem k tomu, že Q vadili linky na PU knížky, tak tohle není jiné. Rozešlete si to PMkama... Mrkající

K tématu:
"Středoškolákovi z Liberce hrozí čtyřleté vězení za to, že na stránkách cinema-world.biz nabízel odkazy k jiným stránkám s filmy. Když na ně lidé klikli, mohli sledovat filmy nebo si je stahovat. Přímo na studentových stránkách však filmy nebyly. Státní zástupkyně jej přesto obžalovala z porušování autorského zákona a škodu vyčíslila na 122 milionů korun."
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/piratska-strana-brani-studenta-zridila-web-s-odkazy-na-stazeni-filmu-1i7-/domaci.aspx?c=A110707_1614685_liberec-zpravy_oks

a

"Jak je uvedeno v komentáři k autorskému zákonu, je i zveřejnění pouhého linku zpřístupněním díla veřejnosti. K tomu potřebujete souhlas majitele autorského práva. Pokud to děláte bez oprávnění, porušujete autorský zákon"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/student-daval-na-web-odkazy-na-stazeni-filmu-hrozi-mu-vezeni-pl5-/krimi.aspx?c=A110621_171113_liberec-zpravy_alh
« Poslední změna: 18. Září 2011, 01:48:37 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Říjen 2011, 13:16:01 »

"Jak je uvedeno v komentáři k autorskému zákonu, je i zveřejnění pouhého linku zpřístupněním díla veřejnosti. K tomu potřebujete souhlas majitele autorského práva. Pokud to děláte bez oprávnění, porušujete autorský zákon"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/student-daval-na-web-odkazy-na-stazeni-filmu-hrozi-mu-vezeni-pl5-/krimi.aspx?c=A110621_171113_liberec-zpravy_alh
Sme OT, ale ten tie citácie z iDnes sú z argumentačného pohľadu nulové. To, že si to právnička z nejakého kanclu myslí, je irelevantné. V samotnom článku máš aj vyjadrenie "Obžaloba libereckého studenta je podle nás absurdní, odkazování na jiný server není trestný čin. Odkaz jen říká, kde se dá něco na internetu najít a samotné dílo se tak nezpřístupňuje veřejnosti. ," shrnul mluvčí České pirátské strany Jaroslav Kučera. - argumentovať tým môžeš, až keď by o tom rozhodol súd, čo sa samozrejme kvôli totálnej absurdnosti žalovania za link nestalo.

A ako perlička SOZA (autorský zväz SR) chcel vyberať poplatky od autorov blogov atď zato, že si embedneš video z Youtubu na svoj web. Samozrejme to trvalo asi tak týždeň, kým boli vysmiaty, a poslaný dokelu.

Anyway, tvoje rozhodnutie ako móda o linkoch a ich nezverejňovaní rešpektujem, aj keď nechápem a zdá sa mi smiešne, z legislatívneho hladiska Mrkající
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Říjen 2011, 22:13:52 »

Mě je to ve výsledku jedno. Qark s tim nechce mít žádný problémy. Nikdo neřiká, že tě za to zavřou, ale můžou tě obvinit a pak musí rozhodnout soud. A to znamená si sehnat právníka, docházet tam, etc... = spousta problémů a otrava Mrkající

To je asi tak ten hlavní důvod myslim Mrkající

Viz výše - píše se tam, že BYL OBŽALOVÁN - tedy i kdyby to vyhrál, tak musel k tomu soudu jít, shánět právníka, atp...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lamačSrdcí

Karma: -2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Říjen 2011, 21:28:36 »

PM prosím ..
Zaznamenáno
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 23. Duben 2012, 18:41:12 »

tiež by ma potešila PM  Znepokojený  dakujem 
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 27. Duben 2012, 14:02:02 »

chlapy poslal bych to rád, ale bohužel link na ulož.to byl smazán a já ho uložen nemám.. A i ony videa se mi smazali společně se 520GB dat :/
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS