FLIRT

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 08:43:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  FLIRT
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: FLIRT  (Přečteno 22146 krát)
blesk

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 22. Leden 2008, 19:39:04 »

Zdravím všechny.....nedavno jsme s mým dlouholetým kamarádem probírali co to vlastně je ten všude zmiňovaný flirt.........jistě že vime co to je, jenom si někdy nejsme jisti jestli s ženami flirtujeme nebo jen povídame, co se jako flirt brát dá a co ne.......jak by jste tedy definovali FLIRT? díky bleskublesk
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2008, 21:13:06 »

Kdysi se užíval výraz laškování a mě osobně slovo flirt dodnes nejde úplně přes zuby , přijde mi příliš tvrdé . Jinak pro mě je to nezávazná , zábavná konverzace s chlapem , který mě sexuálně přitahuje , plná sexuálního podtextu a narážek , ale takovou formou , která se vždy ještě otočit do legrace . Pokud flirtuju dokážu každé jeho slovo otočit do sexuální roviny a je radost si to užít pokud i ten druhý to umí . Ovšem pro mě je flirt otázkou minimálního fyzického kontaktu - maximálně tak polibek na tvář nebo dotyk rukou . A v tom bude mít určitě někdo jiný názor .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Leden 2008, 14:22:36 »

v tom případě flirtuju pořád.....
Zaznamenáno

hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2008, 14:25:38 »

flirt = bavis se s holkou a pritom ji vedome naznacujes, ze te sexualne pritahuje (vetsinou dvojsmysly, doteky, apod.)
jinak je to jenom povidani Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
CaCtus

Karma: 2
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Leden 2008, 20:48:31 »

Kdysi jsem četl pěknou definici flirtu. Mám pocit, že to bylo od M. Kundery.... Tuším, že to bylo nějak takto: "Flirt je konverzace, s nezaručenou nabídkou sexu.  Mrkající
Zaznamenáno

Nejlepší balící hláška: "Slečno, smrdí vám tenhle hadr po chloroformu?" :-D
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Květen 2008, 19:34:40 »

Je to něco,co jsem ještě nedělal
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Květen 2008, 21:33:51 »

já jsem nikdy flirt zrovna dvakrát neovládal....a to je taky příčina mých prozatimních neúspěchů a vím to...po netu dokážu psát narážky a různý věci: dvojsmysly, sexuální narážky atd., jenže v reálu mi takový věci vůbec nenapadaj, pač je na to míň času....
jinak jsem taky zjistil, že nejlíp dokážu flirtovat s holkou, o který si aspoň podvědomě myslím, že jsem jí sympatickej....jak mi jednou nějaká třeba jen podvědomě zklame, tak pak to prostě už nedokážu....což je myslím taky špatně...

a můj největší problém je ten, že neumím stupňovat konverzaci tak, aby to vedlo k nějakýmu sblížení, propojení, souznění atd., protože vždycky i když to začíná třeba vypadat dobře, tak mi už dál nic nenapadne jak to rozvést, a plácnu třeba: "copak budeš dělat zítra" "jak to jde ve škole" a jsem zas na začátku.....
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Červen 2008, 15:40:41 »

a můj největší problém je ten, že neumím stupňovat konverzaci tak, aby to vedlo k nějakýmu sblížení, propojení, souznění atd., protože vždycky i když to začíná třeba vypadat dobře, tak mi už dál nic nenapadne jak to rozvést, a plácnu třeba: "copak budeš dělat zítra" "jak to jde ve škole" a jsem zas na začátku.....

I have the same problem that you guy. Ďábelský
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červen 2008, 16:29:19 »

I ja mam bohuzel stejny problem, ze po netu/pres icq atd. dokazu v klidu flirtovat, bavit se s holkou o cemkoliv a proste ji bavit ... ale v realu je to vetsinou jen takovy suchy povidani o tom co dneska delala, proc atd.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Červen 2008, 16:52:20 »

Já jsem na tom uplně stejně
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Červen 2008, 21:37:52 »

Pretoze za tym chatom si uvolneny a do nicoho nie si tlaceny. Keby to bolo v reali, myslis si, ze ked nezareagujes nejako hned, tak bude zle a potom sa zbytocne stresujes. Skus si uvedomit, ze ono nie je niekedy na skodu ostat aj uplne ticho na chvilu. Uvolni sa a vychutnavaj si to.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Červen 2008, 13:13:21 »

Pretoze za tym chatom si uvolneny a do nicoho nie si tlaceny. Keby to bolo v reali, myslis si, ze ked nezareagujes nejako hned, tak bude zle a potom sa zbytocne stresujes. Skus si uvedomit, ze ono nie je niekedy na skodu ostat aj uplne ticho na chvilu. Uvolni sa a vychutnavaj si to.

You have the good opinion guy! Provokatér
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Červen 2008, 21:50:29 »

and you Luky... you need to learn English before!!! you attempt to use it
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Červen 2008, 23:57:23 »

and you Luky... you need to learn English before!!! you attempt to use it

Such comments may be a good way how to discourage beginners. I think it is better to try to use the language, even if it is not perfect, than to be too much careful about not saying something incorrect. On the other hand I also cannot understand, why did he write it in English, when he could write it much better in Czech Šťastný

S pár věcma v tom odstavci jsem si pravda nebyl jistej, tak doufám, že teď nedostanu tu samou odpověď jak Luky Smějící se
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Červen 2008, 13:11:52 »

Phasellus sagittis, massa sit amet dictum suscipit, magna ligula ullamcorper lectus, nec aliquet sem quam at leo. Cras quis dolor. Mauris in erat a erat aliquet vehicula. Proin convallis, nulla quis placerat iaculis, massa sem gravida urna, sed commodo dui velit ac quam. Pellentesque adipiscing erat ut purus. In feugiat, diam non tincidunt semper, ligula nunc tempus nunc, eget faucibus enim lectus sed nisi. Ut scelerisque, sem id tristique posuere, nunc sem commodo nulla, at mollis magna sapien quis odio. Sed pellentesque imperdiet risus. Aenean sit amet nibh non nibh dapibus convallis. Nunc dapibus vehicula turpis. Nunc posuere tincidunt leo. Pssst!

UZ CHAPETE KONECNE? Bláznivý
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Červen 2008, 15:47:36 »

NE  Šťastný
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Červen 2008, 17:55:04 »

J/R tak ja ti tu odpoved nedam ale byla by na miste Smějící se
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Červen 2008, 18:01:53 »

Tak mi napiš do pošty, co tam mám blbě, rád se poučím.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Červen 2008, 21:17:30 »

Takže vy nevít, jak tu konverzaci oživit....

No, mě se vyplácí plácnout nějakou desetismyslnou záhadnou hovadinu - když je to fajn holka (můj typ) tak se aspoň zasměje, když se na mě podívá jak na debila, tak to neni můj typ a  Směrovka I_I_I Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Červen 2008, 11:31:23 »

Such comments may be a good way how to discourage beginners. I think it is better to try to use the language, even if it is not perfect, than to be too much careful about not saying something incorrect. On the other hand I also cannot understand, why did he write it in English, when he could write it much better in Czech Šťastný
v první větě nemá být "not"
ve druhé větě je moc čárek - angličtina není čeština
Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Červen 2008, 17:04:28 »

Takže vy nevít, jak tu konverzaci oživit....

No, mě se vyplácí plácnout nějakou desetismyslnou záhadnou hovadinu - když je to fajn holka (můj typ) tak se aspoň zasměje, když se na mě podívá jak na debila, tak to neni můj typ a  Směrovka I_I_I Šťastný

A ta desetismyslna zahadna hovadina zni jak napriklad? Kroutící očima
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Červen 2008, 20:04:30 »

Fakt totálně cokoli, prostě nějaká vyzývavá blbost s určitym podtextem....

Zrovna nedavno: Jdeme tak spolu a potkáme dva mý kámoše - První: "Nazdar Blaueminence !!" a druhej hned: "Pořádně si s ní zašukej!!!" Já si ani nestih připadat trapně, tak sem vytrousil: "Tak jo, ona stejně řikala že má hlad.." (což fakt předtim řekla a bůhvíproč se mi při tom koukla víte-kam Šťastný )... pak se tomu smála celou cestu, ale tohle setkání jí už teprv totálně odrovnalo.....

Na druhou stranu, možná to funguje jen na tenhle můj oblíbenej druh holek Šťastný

Takovejch kravin se dá vymyslet, ať se bavíte o čemkoli.... Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Září 2008, 19:16:07 »

No mna ziadne kraviny nikdy nenapadnu pokial sa bavim s najekou holkou....ako to do pekla robiite?? Šťastný
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Říjen 2008, 11:00:58 »

No mna ziadne kraviny nikdy nenapadnu pokial sa bavim s najekou holkou....ako to do pekla robiite?? Šťastný

Jde o to, jak často se bavíš s holkama, který chceš sbalit, protože tyhlety ,,vychytávky" (kraviny) tě začnou napadat až po pár zkušenostech. Prostě ve škole (kdekoli) mužeš bejt největší hláškař, ale pak s holkou o samotě ti najednou všechno vypadne  Šťastný. Prostě buď přirozenej a nedělej si s timhle vubec hlavu.
Zaznamenáno

Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Říjen 2008, 12:22:56 »

Je to normální komunikace, jen se jí trochu dýl díváš do očí a snažíš se ji rozesmát  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS