Holka ze školy a vzorce rozhovorů

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:59:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka ze školy a vzorce rozhovorů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka ze školy a vzorce rozhovorů  (Přečteno 9471 krát)
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« kdy: 04. Prosinec 2009, 19:58:21 »

Zdravím. Dlouhou dobu jsem nic smysluplného nenapsal, a ani tentokrát tomu tak nebude, mám spíš takovej dotaz, či téma k polemice.

Na konci minulýho školního roku jsem se seznámil s jednou holkou z top 10, který mám na škole vyhlídnutý. Nebylo to nic velkýho jen jsme se spolu jaksi ocitli pohromadě na jedný školní akci. Na začátku letošního roku jsme se dostali do rozhovoru hned první den, ale nějakej její ASS odvedl její pozornost ještě než jsme se někam dostali, není se moc co divit, protože to bylo to jen tak na chodbě. Každopádně od té doby se zdravíme - spíš ona mě, ale tím to tak zhruba končí. Jasně mluvit by se dalo o čemkoliv, ne že bych měl nějak velký problémy, ale tahle a další podobný situace mě dovedly k zamyšlení, jak se v těchto situacích chováte vy.
Možná o tom ani nevíte, ale jsem si téměř jistý, že každý má nějaký systém jak tyhle interakce zvládá.

Takže moje otázka je, jaký typy otázek pokládáte, nebo jak interagujete s holkou, která je z vašeho okolí, ale blízko jí neznáte, nemáte toho spolu moc společného, jen se znáte od vidění zdravíte se.

Určitě bych něco vymyslel, zeptat se jí kam jde, poukázat na nějakou zajímavost, zeptat se jí na názor, ... Ale zajímá mě jak to děláte vy zběhlí - třeba Comanch a další.

A nemusí to být jenom tenhle případ. Celkově mě zajímá, jaký máte vzorce a způsoby, kterýma vedete svoje konverzace s kýmkoliv. Já už jsem na nějaké svoje tendence a pomůcky přišel. Jednou z nich je třeba ptát se na věci do hloubky. Klást konkrétní zajímavé otázky a tím druhé povzbuzovat.

Jestli se můžete s čímkoliv podělit, budu rád.


Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec 2009, 20:12:26 »

Zeptej se jí třeba, proč podle tantry mají holky 7 druhů orgasmů a chlapi jen dva (jestli to je pravda netuším, ale někde jsem to četl), jestli se jí to zdá spravedlivý a jestli zná všech 7, že umíš přivodit zatím jen 2-3-4 (doplň si sám) a rád bys to znal komplet zatím alespoň teoreticky Super!
Zaobal to tak, že nechceš bejt vlezlej, ale prostě se musíš zeptat holky, je hloupost se ptát kluka. No a pak už tohle slibný téma můžeš rozvádět hodně, hodně dlouho. Když nebudeš slizkej a nechutnej, tak je to téma jako o počasí. Testováno  Mrkající

Možná to na první pohled vypadá divně, ale je to jenom zdání. Pokud to nepodáš jako sexuální loudil, ale jako opravdu zajímavou otázku, tak je to ok, protože tohle téma jednoduše zajímá každýho, kluka i holku.  A jenom pro zajímavost- téměř vždycky se pak holka zeptá, kolik jich znám já a jestli znám i ty dva chlapský a jaký to jsou. Přitom celá konverzace bejvá v naprostý pohodě, žádný červenání se, nic takovýho.

Klást zajímavý otázky a témata, to je ono, jen nesmíš zabředávat do kvantový fyziky, atd., chce to něco, co je blízký i holkám. Nicméně je fakt, že po 17-18 letých už nejdu  Šťastný
« Poslední změna: 04. Prosinec 2009, 20:30:10 od bezradnej » Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2009, 22:27:18 »

No pokud jde o začátek a moc se s ní neznáš, max. jste třeba pokecali
o škole/učení/ etc. na začátku roku a vzpomínáš si na něco, co u tý holky tenkrát zabodovalo => hláška, vtip cokoli a vytáhneš to znovu, tak je myslím si snadné
probudit v ní tu ženskou hravost a CaF způsobem pokračovat dál. Témata myslím, že vyplynou dle situace, ale já se snažím vybudovat ze začátku s touto dívkou jakýsi "most", přes který se budu moct později dostat, zklamal-li bych později.

Když bys třeba věděl, že holku štve (ale ne*ere) jak si jí srandovně oslovil poprvé (např. nějakou přezdívku ) a vytáhneš to znovu, je to dobrý na ten začátek a od toho jet svým stylem (a připojit nějakou rutinu jako psal bezradnej). Snad sem ti trochu poradil  Mrkající
Zaznamenáno
Term757



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Brno
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Duben 2013, 20:05:19 »

Jestli můžu, když je to téma škola a rozhovory...

Vstoupil jsem do prváku s kamarádem a ve třídě jen holky. Nikoho jsme tam neznali a přišli pozdě oba v košili, jak dva homoušci  Smějící se jak troubelíni jsme seděli v první lavici. První týden sem hledal informace o holkách z naší třídy skrze facebook ( podotýkám, že tehdy jsem nic o PU nevěděl, sebevědomí tatžka nulové)

Jsem našel jednu holku vypadala moc fajn a seděla na opačném konci naší třídy sněhobílé barvy. Přidal jsme si jí a kecali jsme, tehdá jsem dominoval na FB a online svět byl moje. Přesto jsem se seznámit prostě uměl Šťastný , po nějákém i osobním setkání jsme se s kamošem dali do kupy, potom s jednou nejstarší holkou. Která je mimochodem fakt supr, čupr baba. Sem za ní rád, že jí tam máme. Na zábavě se rozvášní jak patnáctka! Cestou ze školy vidím HB 8,5 jak jde sama domů, je také hodně inteligentní což ji poslední dobou vyzdvyhává EGO.. no každopádně rozhovor:

"doběhl jsem ji"
Já: čáááu počkej na mně!
ONA: ehm, co? Jo jasně Úsměv
"chvilka nic"
já: tak kam razíš?
ona: do "Bástru"
- nevěděl jsem co to bylo, ale zahrál jsem to:
Já: Ajo a co takhle do klubu?  Super!
ONA:  Šťastný dnes ne, já moc nechodím
Já: proč ne? Vždfyť v klubech je sranda, notáák  S jazykem
"šla" na šalinu (tramvaj) a já čekal na ostatní.

Tím jsem se seznámil s další částí třídy přes ní.
Momentálně nemám problém se bavit s jakoukoliv spolužačkou ikdyž některé nemusím. Myslím si, že je rozumné být ke všem stejný a žádné nenadržovat. Udělám laskavost když ony ji udělají mně  a podobně. Také jsem se seznámil s profesory a profesorkami, mají mně rádi a pokud mi něco nevyjde nebo potřebuji s něčím pomoct víc než jen přimhouří oko  S jazykem

Po rozdělení na skupiny jsem seděl s HB 8,5 anglina 3x týdně takže slušný soc. status za několik dní. Bylo nás 11 , čím mín lidí tím víc se mi daří. Jsem se seznámil s jejími kamarádkami, takže jsem ovládl střed třídy a pravý bok, v levém jsem seděl ve předu a zbytek levé stál za nic ( fifleny, blbky, namyšlené nány a pod.)

O rok později...

Přes tu první známou jsem se seznámil s borcema z nižšího ročníku. Znám je všechny i z vyšího a sem tam ještě rok a něco. Mám v plánu tam nabrat slušné postavení! Jen ať si mně tam pamatují.  Super! S borcema jsem pokecal a přes ně ted navazuji kontakt k jejich holkám. Zbavuje mně to totiž automaticky jejich ODPAL CO DOLEJZÁŠ vytisklé na čele. ( ano hodně mluvím o škole protože mám proč je tam víc holek než na ulici). Příjemně si sní pokecáte. Odejdete se zvoněním 5 nebo 10 min. A ona se pak svého zeptá: kdo to byl? Je vtipnej, milej a hezkej. No to je kámoš chodí o rok víš. Chodí taky do třídy s tou tam tou... sám se mi postará o to, že zůstanu v její mysli. Proto se mi tak snadno navazují kontakty. Čím víc jich znáš tím víc o tobě mluví, čím víc tě znají tím víc tě chtějí.  Super!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS