Jak se 'seznamovat'?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:35:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se 'seznamovat'?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se 'seznamovat'?  (Přečteno 10505 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 11. Leden 2010, 19:41:00 »

Zdravim,

neni to poprvy, co jsem chtel thread na tohle tema udelat. Dneska si segra donesla domu kamosku ze tridy (obe o tri roky starsi). Zvonek, jdu otevrit, a... 'Jo, a tohle je muj bracha, seznamte se!'. Usmeju se, podam ruku.. 'Tak ja jsem teda Ondra'. 'Jojo, Misa'. A pak co?

Musim rict, ze ze vsech moznych komunikacnich zalezitosti je pro me seznameni to nejtezsi. Nemam problem se bavit s lidma, jsem extrovert, jsem peknej, jsem vtipnej, ale co po tom, kdyz si potresu rukou? Ticho? To snad ne Úsměv

Mate naucenou nejakou vtipnou frazi nebo cokoli, alespon neco, co vas dostane do hovoru? A berte v potaz, ze obvykle se seznamujete 've vterine', nemuzete se na to moc pripravit a ne vzdycky jsou to lidi vasi vekovy skupiny nebo spolecenskyho postaveni Úsměv

Predem diky a omluvte diakritiku, nepisu z PC.

Edit: A nechci openery, neni to to stejny Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Leden 2010, 20:17:57 »

Situační konverzace? Úsměv
"Ste jak dva sněhuláci, tyjo (vlastně sněhulačky), ne že mi to nanesete do pokojíku Mrkající"
"To je fajn, že jdete ve dvou. Nechce se vám jít místo mě odházet sníh?"
atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Leden 2010, 20:19:34 »

Naprosto sponntáně píši první věc, která mě napadla.

Ondra: Ahoj, já jsem Ondra.
Míša: Michaela. Těší mě.
Ondra: Odkud se znáš s mojí sestrou?
Míša: Chodíme spolu do třídy.
Ondra: A taky ve škole mluví tak sprostě jako doma?
Míša: Nn, ona je moc slušná.
Ondra: A jak jsi na tom s chováním ty? Nezkazila jsi ji náhodou svým dobrým chováním?


Zkrátka od ní vysondovat hned zprvu jakoukoliv informaci o tom, co dělá, kde se pohybuje nebo o čem by chtěla mluvit.

Předevčírem mi moje sestra představila svého nového přítele a krátce na to nás nechala o samotě. Jelikož přijeli autem, navázal jsem hned na to, jak se mu v těchto sněžných podmínkách řídí a co je vůbec ten jeho sporťák na který jsem shlížel z okna našeho bytu zač. Chvilku na to jsem se dozvěděl, že pracuje v casinu, a tak jsem hned zavedl řeč na karetní triky a Darrena Browna. U tohoto tématu jsme vydrželi až do jeho odjezdu. Protože jsme se dostali na něco, co nás oba zajímá.

Čili doporučuju nenuceně zjistit nějaké informace o tom, co ji zajímá, a na to téma okamžitě rozvést koncerzaci.
« Poslední změna: 11. Leden 2010, 20:24:10 od Comanch » Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Leden 2010, 20:35:58 »

To 'taky mluvi ve skole tak sproste jako doma' jen paradni Úsměv Ja mam hlavne problem se dostat z 'sokovyho' stavu do normalniho - jak rikam, vetsinou je to takovy masvterinunatoabysesdaldohromady predstavovani - kdybych cekal, ze budu nekomu predstavenej (viz. segra a jeji pritel), asi bych situaci zvladal lip.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Leden 2010, 21:36:00 »

jsem extrovert, jsem peknej, jsem vtipnej
Tak jí po představení řekni tohle a máš vyhráno...
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2010, 22:09:37 »

Nemam problem se bavit s lidma, jsem extrovert, jsem peknej, jsem vtipnej, ale co po tom, kdyz si potresu rukou? Ticho?
Pusu. Úsměv Teda holce, na chlapech sem to ještě nezkoušel.
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Leden 2010, 16:46:56 »

Z filmu Chceš mě! Chci tě!

On:     "Co je to za krásný stvoření?"
Ona:   "Jsem vaše produkční"
On:     "Oh, ahoj...mam rád ženskou nahoře"

 Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Leden 2010, 13:04:13 »

Nemam problem se bavit s lidma, jsem extrovert, jsem peknej, jsem vtipnej, ale co po tom, kdyz si potresu rukou? Ticho?
Pusu. Úsměv Teda holce, na chlapech sem to ještě nezkoušel.

jasný, pusu, úsměv a popřípadě lehká lichotka... popřípadě neg:-) no ono asi hlavně záleží na tom, co s ní zamýšlíš...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Falo
Host
« Odpověď #8 kdy: 19. Únor 2010, 21:23:07 »

Neřekl bych, že neg je to nejlepší, co můžeš při seznamování s dívkou - o 3 roky starší udělat. Příde si pokecat s kámoškou a to nejmenší po čem asi touží je nechat se negovat od neznámýho, mladšího kluka. Já bych to udělal asi následovně:
1.) pokecal bych se ségrou o tématu blízkýmu tý kamarádce, aby jí to nabádalo připojit se
2.) po připomínce cíle bych ignoroval, ale nenegoval, pokračoval bych dál a blíž jádru toho tématu
3.) další připomínku bych už opětoval, přestal se věnovat ségře a přešel na kamarádku.. pak už to je jenom o naučenejch rutinách Mrkající
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Únor 2010, 21:28:04 »

pak už to je jenom o naučenejch rutinách Mrkající

... připadá to tak jen mě, nebo se to tu poslední dobou přeorientovává na robotické chování a šprtání rutin? Kroutící očima

K tématu - neg podle mě rozhodně neuškodí. Věk bych až tak neřešil... Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Únor 2010, 06:39:17 »

pak už to je jenom o naučenejch rutinách Mrkající

... připadá to tak jen mě, nebo se to tu poslední dobou přeorientovává na robotické chování a šprtání rutin? Kroutící očima

K tématu - neg podle mě rozhodně neuškodí. Věk bych až tak neřešil... Úsměv
to, že tu holku ignoruje, je vlastně taky neg, neg má způsobit to, aby se holka začala kvalifikovat.

a co že je špatnýho na rutinách?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Únor 2010, 10:33:10 »

Neříkám, že je na nich něco špatnýho. To je každýho věc. Ale přijde mi dost podivný zastavit holku na ulici a chrlit na ni jen naučený věci... Úsměv (a znám takový lidi).
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Falo
Host
« Odpověď #12 kdy: 20. Únor 2010, 10:51:30 »

heh... no, mě na tom divnýho nepřipadá nic:) sem radši, dyš můžu celej rozhovor výst rutinama, než dělat takovej seduction freestyle:D
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Únor 2010, 13:45:05 »

pak už to je jenom o naučenejch rutinách Mrkající

... připadá to tak jen mě, nebo se to tu poslední dobou přeorientovává na robotické chování a šprtání rutin? Kroutící očima

K tématu - neg podle mě rozhodně neuškodí. Věk bych až tak neřešil... Úsměv

nejsi jedinej...navíc, když čtu Falovi příspěvky, tak se nestačim divit - veškerá přirozenost a improvizace jde do kopru...Samozřejmě nebudu nikomu kecat do toho, jak se má chovat - je to jen můj názor Andílek
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Únor 2010, 15:50:15 »

Když se člověk učí plavat ve vodě, dělá jen takové pohyby, jaké mu radí zkušení plavci, aby se náhodou neutopil. Až teprve když si plavání osvojí a je si jist, že se neutopí, začne do vody skákat, potápět se a hrát si jak se zlíbí jemu samotnému.

To samé je PU. Falo se teprve učí plavat a tak raději dělá to, co mu radí na začátek ostatní, aby se náhodou neutopil. Ale až získá jistotu ve svém plaveckém umění, začne si hrát a používat své nápady dle libosti.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Únor 2010, 18:51:45 »

Za tuhle metaforu ti nemůžu nedat + Mrkající

Nicméně... když se někdo nechce spoléhat sám na sebe a chce jen odříkávat rutiny, proč ne? Alespoň - až se provalí pickup - tu zbyde víc masa pro nás... Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Únor 2010, 19:35:23 »

pick up bude vždycky undergroundovou komunitou... ne každá holka bude studovat SD forum, az se o PU dozvi, repsktive mluvíš o MM. a stejně MM je o tom holku sbalit na MC, FC atd. zkušenosti se vztahy ti nedá žádná metoda, to si musíš projít sám.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Falo
Host
« Odpověď #17 kdy: 23. Únor 2010, 20:32:19 »

Když se člověk učí plavat ve vodě, dělá jen takové pohyby, jaké mu radí zkušení plavci, aby se náhodou neutopil. Až teprve když si plavání osvojí a je si jist, že se neutopí, začne do vody skákat, potápět se a hrát si jak se zlíbí jemu samotnému.

To samé je PU. Falo se teprve učí plavat a tak raději dělá to, co mu radí na začátek ostatní, aby se náhodou neutopil. Ale až získá jistotu ve svém plaveckém umění, začne si hrát a používat své nápady dle libosti.

Hezky řečeno:)
Chápu, že to tak může vypadat, ale s PU opravdu nezačínám. Prostě mi jenom sedí MM, v tom nic špatnýho nevidim, jestli je libo něco jiného, nech sa páči Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS