Knížky o komunikaci s lidmi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 04:17:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Knížky o komunikaci s lidmi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Knížky o komunikaci s lidmi  (Přečteno 40566 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Prosinec 2008, 11:32:22 »

LOooooOL  tady je to jako sraz amwayaku  hehehehehehe

To je dobre!
a vis, ze mas pravdu:-) ano, tyhle knizky se doporucuji na seminarich amway, ale proc? protoze spoustu lidi posunuly dopredu. ber to tak, ze do amway opravdu casto vstupuji lide bez zkusenosti v jednani s lidma a nejak zacit museji, takze proc ne u knih:-) btw amway nedelam, ale knizky ctu. mam asi 20 knizek zamerenych na obchod, mysleni lidi a jednani s lidma. mozna jich je dokonce vic:-) ja je nepocital;)

kdyz se dostanu k DC, tak to je knizka u ktere se musi premyslet, neda se cist jak harry potter od zacatku do konce jednim dechem, ale clovek se musi zastavit, treba i v prubehu kapitoly knizku zavrit a popremyslet nad necim.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Pierre



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Martin
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Červen 2010, 01:41:01 »

Úsměv Tuhle knížku čtu (sem skoro u konce) a myslím, že ti nejspíš chybý osvětlení dané věci od Ing Davida Grubera který tuhle knížku překládal někdy v roce 1991 a má k určitým tematům dobré poznámky a dokonce část knížky tam popisuje lidské chování pro lepší pohopení Carnegiových pravidel která do jednoho fungují když se dělají správně. Tato nechci říct pozměněná ale jakoby lépe vysvětlená knížka vyšla v roce 1992 od nakladatelství Tallpress tak ji zkus sehnat, určitě ti popmůže Mrkající.
A jestli budeš dodržovat jejich pravidlel, tak zjistíš, že i komunikace s lidmi v početnější skupině není problem..(mám to odzkoušeno).

Jo, konzultoval som túto knihu so svojim prednášajúcim manažérskej komunikácie a vo všetkom sa s tebou zhoduje. carnegieho knižka je geniálna pre komunikáciu v obchodnom styku, ale značne pochybná v bežnom živote. Opatrne s infórmáciami, ktoré sú v nej obsiahnute, znejú pekne, ale prax sa može mať rochu inak / skúsenosť plus rady odborníkov /.

Hladal som tú knihu z tallpress v pár antikvariátoch, ale neúspešne, možeš mi poradiť, kde sa dá zohnať?

Dík.
Zaznamenáno
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Únor 2011, 11:46:46 »

Zdravím, nenašel sjem vhodnější vlákno tak se zeptám zde. Úsměv
Neznáte někdo knížku o inner game nebo něco tomu podobnýho   Otázka  Mrkající
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Květen 2011, 10:14:55 »

Zlatá kniha komunikace od Davida Grubera.
Encyklopedicky pojatá kniha která údajně zastřešuje do jedněch desek většinu knih které autor vydal. Nemam rád PR žvásty, ale tuhle knihu hodnotim jako nejlepší z knih o komunikaci, které mi prošly rukama.

Řeč těla jako účinný nástroj prodeje, Jan L. Wage
Sice je to tak trochu nalejvárna pro obchodní zástupce prodávající podřadné produkty, ale užitá hodnota knihy je na slušné úrovni.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06. Červen 2011, 16:34:41 »

Zdravim sukničkáři, trochu to tu oprášim s dotazem. Četli ste někdo nějákou knihu od Steva P. nebo Rasputina (pokud nějákou napsal)? A máte je, případně, v elektronický podobě?

O víkendu sem (o5) pročítal The Game, a pasáž s těmadle chlapíkama mě zaujala, ostatně jako vždycky. Nebo pokud máte nějáký elektronický poznámky o nich/ od nich budu vděčnej  Mrkající
Do hypnózy se pouštět nehodlám, ale techniky, jako "nazírání do duše", kdy se k člověku 2. osoba (ideálně žena Úsměv ) citově přimkne mě zajímaj a možná by se mi hodily k využití  Provokatér

Budu vděčnej za každý informace...
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 02. Červenec 2011, 17:04:47 »

Doporučím vám knížku Verbální kung-fu od Sam Hornové.

Pokud by měl někdo zájem o stručnější výpisky z knihy, může mi napsat PM a obratem vám pošlu odkaz (nechci tady odkazovat na jiný server, tak to uděláme takhle neveřejně).
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Červenec 2011, 10:43:30 »

Nevím jestli to uplně sedí k pick-upu, ale ke komunikaci rozhodně ano. Umění diplomatického jednání od Franka Naumanna. Teď jsem přibližně v polovině knížky (má 200 stran) a musím přiznat že například při slovních hádkách pociťuju že se většinou stane po mým, nebo je kompromis, díky tomu co je popsáno v knize. Doporučuji.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Červenec 2011, 16:55:06 »

Jak zaujmout hned napoprvé, kterou napsal Chip Heath a Dan Heath. Je to knížka spíš o nápadech a myšlenkách, které upoutaly, proto má knížka podtitul Proč některá nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou. Každopádně s trochou představivosti si z toho můžete odnést hodně i do pickupu.
Zaznamenáno
izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 03. Červenec 2011, 20:10:33 »

Já doporučuji k přečtení knihu Zakázaná rétorika od Glorie Beck. Jsou v ní skvěle rozepsané techniky manipulace i s příklady.
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Červenec 2011, 15:41:07 »

Jak zaujmout hned napoprvé, kterou napsal Chip Heath a Dan Heath. Je to knížka spíš o nápadech a myšlenkách, které upoutaly, proto má knížka podtitul Proč některá nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou. Každopádně s trochou představivosti si z toho můžete odnést hodně i do pickupu.

Mám doma a je dobrá... přivede člověka k vlastním myšlenkám. není to příručka, ale spíš motivátor.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS