Objímací rutina

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:37:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Objímací rutina
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Objímací rutina  (Přečteno 9351 krát)
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« kdy: 16. Srpen 2010, 20:29:29 »

Rád bych znal názor na jednu věc.
Jde o objímání. Prostě mne napadlo když jdu s nějakou holkou na date jí hned jak se s ní sejdu obejmout. Protože kino má být hned ze začátku, podání ruky mi příjde na datu hrozně neosobní.
Jenže jde o to, že to nikdo nedělá. Zase si říkám, já sem jinej než ostatní kluci, jsem alfa a proto si můžu dělat co chci. Podle mně jí takhle nikdy kluk ze začátku hned neobejme, a proto nemám ponětí jak by na to mohla zareagovat. Když negativně tak mi to je jedno (je mi přece jedno co si myslí Šťastný, prostě se rád objímám), a když pozitivně tak bod pro mě. Ale nerad bych to začal dělat ještě než to s někým proberu.
No řikejte co si o tom myslíte, případně nějaký jiný dobrý kino hned na začátek.
A pak ještě druhá sekundární věc co mě vrtá hlavou, jestli hned na prvním datu za každou cenu MC? (krom instantů) Můj názor je, že pokud tu holku přitahuju a dělal jsem dostatek kin není důvod proč to nějak protahovat Úsměv. Když jí prostě dostatečně nepřitáhnu stejně asi další date nebude takže v podstatě není co ztratit.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Srpen 2010, 00:36:52 »

Na ty otázky se dá buď odpovědět dlouze za zrecyklování tun materiálu, který se tady povalujou, anebo jednoduše: "Vyzkoušej a uvidíš."

Obejmout ji určitě zkus, jestli se ti chce a tím, že si stanovíš MC jako minimální metu nic nezkazíš.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Srpen 2010, 04:42:24 »

Neni to uplne k "rutine", ale uvedomuju si takovou vec. Jak tady s oblibou drtire lidem ruky pri podavani - jeste jsem nezaregistroval ze bych si tim s nekym zlepsil vztah. Ale zaregistroval jsem dost pozitivni reakce u 3 holek kdyz jsem ji poradne stisknul pri obejmuti ( Jedna byla spoluzacka z gymplu, druha holka co mi dohodil kamarad, treti japonka na jedne konferenci ). Ale zase ony by se ty holky asi nechtely objimat kdyby uz tam nejaka atraction nebyla. Ta prostredni (s kterou jsem se jako s jedinou holkou v zivote mazlil v posteli) pak rikala (kdyz sem se zni snazil vytahnout nejeke zpetne hodnoceni) ze to jak sem ji obejmul a silne k sobe tisknul se ji libilo nejvic.

Jako jasne - 3 pripady neni zadny statisticky vyznamny field test, ale mozna nekdo skusenejsi doplni.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2010, 06:50:10 »

drtit ruce ne. ale sebevědomě stisknout? na tom není nic špatného a vlastně nevím, jestli to nějak racionálně souvisí se sebevědomím člověka, ale už je to tak zažité, že leklá ryba mi opravdu sníží hodnocení sebevědomí člověka hned na začátku.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2010, 08:39:28 »

Zase si říkám, já sem jinej než ostatní kluci, jsem alfa a proto si můžu dělat co chci.
Smějící se

Nicméně tohle je osvědčenej postup: Podání ruky, přitáhneš si ji k sobě, kiss na tváře (+tady můžeš zapojit obejmutí pokud ti to nedá), ukázání jí směru kam si sednout a přitom ji držet na zádech, sednout si k ní blízko a kinovat ji pořád. MC rozhodně při prvním datu (ta holka s tebou šla ven, pěkně se oblíkla, namalovala, strávila teda fůru času přípravou a pak se ukáže kluk co se bojí jí líbat?). A nejenom na konci datu, to není žádná výzva. Pěkně v průběhu, pokud nejseš úplnej lempl, dokázal bys ji rozparádit tak že ti dá hned na prvním rande (holka která dá na prvním datu není děvka, jen narazila na kluka co dokáže odbourat její sociální naprogramování Úsměv)
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2010, 10:00:58 »

Ok tak díky moc, ruce podávám jen na streetu a vlastně se teď snažím mít docela pevný (ovšem ne drtící) stisk.
Mně přímo o to objímání zas tolik nejde, spíš o nějaký to osobní kino, docela se mi líbí to co psal P1R3K, asi to vyzkouším Úsměv
S tim MC taky pravda Úsměv, ovšem na FC se opravdu ještě necejtim Šťastný.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Září 2012, 21:53:17 »

Rád bych znal názor na jednu věc.
Jde o objímání. Prostě mne napadlo když jdu s nějakou holkou na date jí hned jak se s ní sejdu obejmout. Protože kino má být hned ze začátku, podání ruky mi příjde na datu hrozně neosobní.
Jenže jde o to, že to nikdo nedělá. Zase si říkám, já sem jinej než ostatní kluci, jsem alfa a proto si můžu dělat co chci. Podle mně jí takhle nikdy kluk ze začátku hned neobejme, a proto nemám ponětí jak by na to mohla zareagovat. Když negativně tak mi to je jedno (je mi přece jedno co si myslí Šťastný, prostě se rád objímám), a když pozitivně tak bod pro mě. Ale nerad bych to začal dělat ještě než to s někým proberu.
No řikejte co si o tom myslíte, případně nějaký jiný dobrý kino hned na začátek.
A pak ještě druhá sekundární věc co mě vrtá hlavou, jestli hned na prvním datu za každou cenu MC? (krom instantů) Můj názor je, že pokud tu holku přitahuju a dělal jsem dostatek kin není důvod proč to nějak protahovat Úsměv. Když jí prostě dostatečně nepřitáhnu stejně asi další date nebude takže v podstatě není co ztratit.
Daidalos podla mna je objimanie velmi dobre nadviazanie so ženou . Večšinou si vytvori pozitivny nazor na teba ked sa snou objimeš a dobre voniaš overena pravda . Ale podla mna je najlepšie kino ked je pobozkaš ruku ako stara gentlemanska škola . No a vačšina žien je pritom šokovana vytvori to akysi citovy vztah ženy ktebe ked to urobiš preto že tento jav už vymyzol s použivania a praktikuje ho malo ludi . Moj nazor .
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS