Openery

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:10:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Openery
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Openery  (Přečteno 132650 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« kdy: 12. Srpen 2008, 20:07:16 »

Použil sem kouzelné tlačítko vyhledávání a nenarazil sem na nic co by obsahovalo nějakou sbírku openerů. Takže: jaké jsou vaše nejoblíbenější openery.
Moje oblíbený sou:
Nebude tvýmu klukovi vadit, když tě pozvu na...
Věříš na lásku na první pohled? Ne - tak to by ses na mě měla podívat podruhý.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Srpen 2008, 22:30:06 »

Ja ako opener pouzivam hocico, co ma napadne v tu chvilu.

Niekedy len: ahoj, prosim ta, mozem si prisadnut, zastavit ta, ...
Alebo: Baby, viete hrat kamen, papier, noznicky? Neviem sa rozhodnut, ktoru z vas mam oslovit ako prvu.
A najlepsie je asi obycajne: Prosim ta, usmej sa trochu. Po tomto sa vacsinou ludia usmeju.
Zaznamenáno
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Srpen 2008, 12:34:10 »

- (u bazénu, poté, co chvíli sledujete s úsměvem) „Nechodili jsme spolu do akvabel?"
- Vidím, že neseš těžkou tašku. Nechceš nést i tu moji?  Smějící se
- „Ahoj, víš, že zezadu vypadáš, že se zepředu usmíváš?" - (dívka se směje) - „Vidíš, měl jsem pravdu."
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Srpen 2008, 13:38:03 »

Citace
Nebude tvýmu klukovi vadit, když tě pozvu na...

nevím jaký máš pak dál úspěchy, ale tohle je podle mě blbost, hned v první větě se zmiňovat o jejím příteli, protože u ní to okamžitě vyvolá pocit viny, kdyby s tebou někam šla....

Citace
- (u bazénu, poté, co chvíli sledujete s úsměvem) „Nechodili jsme spolu do akvabel?"
- Vidím, že neseš těžkou tašku. Nechceš nést i tu moji? 
- „Ahoj, víš, že zezadu vypadáš, že se zepředu usmíváš?" - (dívka se směje) - „Vidíš, měl jsem pravdu."

no to je všechno z Baránkovy knížky Jak sbalit ženu, ale ty dva poslední se mi líbí....

jinak podle mě vůbec nezáleží na tom, s čím kluk přijde a co řekne, ale jak se u toho chová, jestli je v pohodě, a co z něho vyzařuje... když přijde před holku někdo, kdo se bude třást, bude na něm vidět že je nervózní, tak i ten sebelepší opener mu nepomůže k zahájení konverzace, maximálně se ho bude snažit holka co nejrychleji odpálkovat...

Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Srpen 2008, 14:04:01 »

Citace
Nebude tvýmu klukovi vadit, když tě pozvu na...

nevím jaký máš pak dál úspěchy, ale tohle je podle mě blbost, hned v první větě se zmiňovat o jejím příteli, protože u ní to okamžitě vyvolá pocit viny, kdyby s tebou někam šla....



Ale to se dozvím jestli kluka má, nebo ne. Ale mě to vždycky teda vyšlo...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Srpen 2008, 14:27:20 »

Dnes ráno jsem viděl květinu a myslel jsem, že je to ta nejkrásnější věc, dokud jsem neviděl tebe...
Šťastný
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Srpen 2008, 15:05:52 »

Citace
Ale to se dozvím jestli kluka má, nebo ne. Ale mě to vždycky teda vyšlo...

No záleží co od toho očekáváš....jestli nějakej úlet, nebo vážnej vztah....
Když se jí na to zeptáš, ona řekne že jo, tak myslím že ona automaticky počítá s tím, že víš že má kluka, tak to budeš brát jako kamarádský popovídání...a krome toho touhle větou od ní čekáš souhlas, což správnej alfa nedělá - když už se bavíme o tom pick-upu.
Kdežto kdybyses jí na to neptal, tak ona by se rozhodla až podle toho jak by se s tebou cítíila - kdybys jí moooooc přitahoval, tak by ti možná ani to že má přítele neřekla, nebo třeba až po tom, co by ses s ní líbal atd.....
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Srpen 2008, 15:26:03 »

Tak tohle používám jen na úlety jak říkáš. Jen na závodech, kde vím že bych s tou holkou nemohl nic mít protože od sebe bydlíme daleko.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Srpen 2008, 15:42:08 »

Citace
Tak tohle používám jen na úlety jak říkáš

tak pokud jen na úlety tak ptát se na přítele je nevhodný, protože "ulítnout" můžeš i se zadanou holkou a tenhle opener ti šance kazí... protože kdykoliv se pak o něco pokusíš, tak ti ona může říct: "Já jsem ti neříkala že mám přítele?" A ty to budeš muset respektovat, pač jsi to vlastně už od začátku věděl, že má přítele a že "si nebudeš moct nic dovolit"....
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Srpen 2008, 17:04:42 »

Tak logicky je to blbost, jak říkáš ty, ale jak sem řikál já, zatim to vychází.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Harry



Karma: 2
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Srpen 2008, 17:32:46 »

Použil sem kouzelné tlačítko vyhledávání a nenarazil sem na nic co by obsahovalo nějakou sbírku openerů. Takže: jaké jsou vaše nejoblíbenější openery.
Moje oblíbený sou:
Nebude tvýmu klukovi vadit, když tě pozvu na...
Věříš na lásku na první pohled? Ne - tak to by ses na mě měla podívat podruhý.

Nevim jka moc ti to vychazí, ale už od první minuty ji podlezjzáš co se týče toho prvního. To není dobry.
Použiji zakladní pravidlo z The Game. "Amater svádí, ženu okamžite. Profesionál si 10 minut počká Mrkající"
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Srpen 2008, 19:40:30 »

Mě stačí bejt amatér, hlavně když se daří  Šťastný. Tak sem hoď nějaký tvý openery. Nebo mě to můžeš rovnou naučit až budeš v Budějovicích  Super!
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Srpen 2008, 22:53:19 »

"Slečno, vy máte ale hezkýho pejska. Můžu si vás pohladit?"
Zaznamenáno
Harry



Karma: 2
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Srpen 2008, 23:01:26 »

Mě stačí bejt amatér, hlavně když se daří  Šťastný. Tak sem hoď nějaký tvý openery. Nebo mě to můžeš rovnou naučit až budeš v Budějovicích  Super!

neco v budejkach vyzkousime. Sam take nejsem kdovi jaky PUA
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Srpen 2008, 09:07:03 »

Z těch tvejch příspěvků to ale tak vypadá  Šťastný.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Říjen 2008, 10:32:09 »

To by bylo krásný, nějakej 5-ti denní Pražský zátah, nebo vyrazit na nějakou chatu v zimě, 20 puckuperů na jednom místě. Kdo jich uloví nejvíc... To by bal pěkná kniha...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Říjen 2008, 15:32:04 »

Docela dobrej článek najdeš na http://www.puatraining.com/articles/pua-openers.html
Zaznamenáno

Lev



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Říjen 2008, 15:53:50 »

Asi to všichni ví, ale něni tak důležitý co řeknete, jako jak to řeknete a jak působíte. Vždy je lepší působit neverbálně dobře (vzhled, přístup, sebevědomí, postoj apod) a říct hloupost, než naopak. Ani ten nejgeniálnější opener, pokud ho podá osobě neodpovídající, je 0% účinný.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Říjen 2008, 17:09:07 »

JJ souhlasim.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Říjen 2008, 17:23:16 »

To mi nedělá problémy, já se s holkama bavit umím. Už sem smysl openerů pochopil a vím že začít se dá vším  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Říjen 2008, 17:41:59 »

Já taky a docela mě to baví. Jen tak jí otevřít aniž bych chtěl třeba číslo. Prostě třeba stojim ve škole frontu u automatu a mezitím se seznámím. Horší je si pak s holkou budovat vztah. To zatim neumim
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Listopad 2008, 15:15:06 »

To by bylo krásný, nějakej 5-ti denní Pražský zátah, nebo vyrazit na nějakou chatu v zimě, 20 puckuperů na jednom místě. Kdo jich uloví nejvíc... To by bal pěkná kniha...

no to by byl teprve rachot Šťastný
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Listopad 2008, 16:13:19 »

Já sem se dostal do fáže, že openery nepotřebuju.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Listopad 2008, 00:38:25 »

Dnes jsem narazil na **** EDITOVÁNO*** bylo tam asi 100 openerů ale tyto me zaujali nejvice

Máš ve svém životě místo pro nového kamaráda?“ Počkejte si na její překvapenou reakci a pokračujte: „Ne? Tak v tom případě budu tvůj kluk.“ Musíte to říct tak, aby bylo jasné, že si děláte legraci.

Stoupněte si vedle slečny, podívejte se na ní a proneste: „A já myslel, že andělé neexistují.“ Toto oslovení se nejvíce osvědčuje v případě, kdy je žena viditelně zachmuřená, a s klasickým oslovením by vás poslala do háje.

„Ahoj. Víš, že se nádherně usmíváš?“ 90 % žen se po tomto oslovení opravdu usměje. Vy tak můžete pokračovat: „No vidíš, říkal jsem to. Vsadil jsem se s kamarádem, že tě tohle oslovení rozesměje. Teď, když jsem vyhrál, tě za odměnu pozvu na kávu…“

Sedněte si k dívce a proneste: „Vidím, že bůh musí být dneska v dobré náladě." Upněte na ni pronikavý pohled a vyčkejte na její reakci. Bude se na vás buď nechápavě dívat nebo se přímo zeptá: „Cože?“ Odpovězte jí: „Kdyby nebyl, tak se nepotkáme.“ Nutný sebevědomý úsměv.

 „Bojuji s nutkáním udělat tě nejšťastnější ženou na světě.“ Ideální v případě, že s ženou nějakou dobu udržujete oční kontakt.

Předstírejte, že jste ztratili peněženku. „Ahoj. Neviděla jsi tady někde na zemi černou peněženku? Musela mi vypadnout z kapsy.“ Až odpoví, že ne, budete pokračovat: „Sakra, to je zlé. Hledám jí už tři roky a pořád nic.“ Usmějte se na ní.

Schválně v samoobsluze naražte košíkem do košíku ženy a předstírejte, že to byla její vina: „Ale no tak! Tedy madam, zřejmě vás budu muset požádat, abyste mi ukázala váš řidičák. Myslím, že mám něco s krkem.“ Po konstatování se rozesmějte, ať je ujištěna, že si děláte legraci.

Upřete na ní prosebný pohled a s úsměvem řekněte: „Ahoj. Potřebuji tvou pomoc. Moje mamka říká, že jestli nebudu mít rande tento víkend, tak mě dá k adopci.“

„Víš, co musíš udělat, abys byla moje? Říct ne.“ Řekněte to pomalu a jistě. Žena bude trochu zmatená a nejspíše se nezmůže na odpověď. Proto je dobré po krátké pauze navázat jakoukoli jinou větou, aby se chytla.

„Hele prosím tě, ztratil jsem se. Kterým směrem je to k tobě domů?“ Řekněte to, jako byste otázku myslel naprosto vážně.

„Včera se mi o tobě zdál sen. Chceš, aby se z něho stala skutečnost?“ Zlepšíte ji náladu, ale úspěšné oslovení se z toho stane pouze v případě, že jej přednesete velmi procítěně. Ideální věta pro trénink. (tady se dá podle mě využít i toho, že dívka neví o čem sen byl. Pokud Vám tedy řekne že nechce, aby se stal skutečností, jednoduše jí řeknete, že se vám zdálo o tom, že vás odpálkovala)

Navazujete-li se ženou neustále oční kontakt a jste od sebe poměrně daleko, zvedněte se a řekněte s úsměvem: „Popovídáme si nebo budeme pokračovat ve flirtování na dálku?“
« Poslední změna: 09. Listopad 2008, 19:21:34 od LordAli » Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Listopad 2008, 00:39:12 »

Já sem se dostal do fáže, že openery nepotřebuju.

jak to myslis? Mrkající
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Stran: [1] 2 3 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS