Openery

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 17:09:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Openery
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Openery  (Přečteno 133320 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 12. Listopad 2008, 20:17:32 »

Básnicky řečeno:Pick-up ti otevře oči
Zaznamenáno
Stallion
Host
« Odpověď #76 kdy: 12. Listopad 2008, 20:35:10 »

D9: Přijde mi úsměvné, jak se jednou zastávaš evolučních, reprodukčních a buh-ví-jakých teorií. Vykřikuješ, že dlouhodobé vztahy, manželství jsou výmyslem dnešní doby a není to pro člověka přirozené. Samec má podle tebe zachovat rod a najednou se tu hájíš nějakými mezilidskými vztahy. To mi k tobě moc nesedí. Samice si vybírá nejlepšího samce, ale stejně tak si samec vybírá samici. Tohle je ve své podstatě taky boj, jen se změnil z pěstí na používání hlavy. Z tvého pohledu teda nevidím na pick-upu nic špatného a nepřirozeného...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 12. Listopad 2008, 20:54:44 »

no tys koukam vůbec nepochopil, co jsem napsal Úsměv ...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 12. Listopad 2008, 21:21:46 »

no tys koukam vůbec nepochopil, co jsem napsal Úsměv ...

Tys prostě a jednoduše přišel na to, na co většina chlapů nikdy sama napříde.  Šťastný
Největší rutina ze všech je upřímnost.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 12. Listopad 2008, 21:25:32 »

S upřímností v dnešním světě daleko nedojdeš...  Podivený Sice to zní krutě, ale je to tak. Neříkám že ve vztahu je dobrý si lhát, ale jak se říká- Ve válce a lásce je povoleno všechno...
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 12. Listopad 2008, 21:29:45 »

D9:
Citace
je to, že jsem přirozenej

no ale už jsme zase u toho, že na něčí přirozenost baby letěj, a třeba na mou přirozenost se absolutně nechytaj, tudíž potřebuju něco (pick-up) abych se pohnul z místa....
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 12. Listopad 2008, 21:31:50 »

S upřímností v dnešním světě daleko nedojdeš...  Podivený Sice to zní krutě, ale je to tak. Neříkám že ve vztahu je dobrý si lhát, ale jak se říká- Ve válce a lásce je povoleno všechno...
¨Mezi upřímností a lží vede ještěv jedna cesta. Upřímná lež Úsměv Což je pravda poupravená trochou nevinné lži. Můj názor je, že ani po jedné z cest nikam nedojdeš. Musíš používat všechny  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 12. Listopad 2008, 21:54:46 »

Lež, ať už je malá, velká, milosrdná nebo neviná je stále lež... Je jedno jak to nazveš, ale prostě to je LEŽ... Úsměv
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 12. Listopad 2008, 22:07:37 »

Myslím, že pick-up každý normální kluk, co má problémy se vztahy nebo spíš s holkama, a který okusí pickup, by si měl odnést jen to kladné, tu odvahu a to sebevědomí ... a pak být opět přirozený ...
z osobní zkušenosti toto znám ... jdete do ulic našprtaní z knih, internetu a plné papírky otvíráků, taháčků s rutinama atd .... zkusíte to na první a nic ... vyhoříte ... zapomenete ... a ani se neumíte chovat přirozeně ...a jste najednou uplně v prdeli ... no po čase zkusíte znova ... a pak znova ... neřešíte to ... jdete na diskotéku do velkýho města a sypete naučený fráze z rukávu ... a najednou to je o ničem ... možná nějaký MC nebo tak máte ... ale ... je to prostě o ničem a nepřirozený - nejste to vy! ......
D9 to vystihnul vcelku dobře ...  Úsměv

Lež, ať už je malá, velká, milosrdná nebo neviná je stále lež... Je jedno jak to nazveš, ale prostě to je LEŽ... Úsměv
...Co oči nevidí, to srdce nebolí ... a někdy je opravdu lepší zalhat ... a některé lži jsou i prospěšné ... pro oba ... i pro toho, komu lžeš ... kdyby mely být šeci upřímní, jen upřímní, tak to tu daleko nedotáhnem ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 12. Listopad 2008, 22:15:56 »

Já nejsem proti lhaní, sám jsem abych tak řekl velký lhář, ale přijde mi povrchní to nazývat jinak, jen aby jsem se necítil tak provinile... Jasně že účel světí prostředky, ale vždycky toho druhýho prostě taháš za nos a obelháváš... Mrkající
Zaznamenáno

profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 12. Listopad 2008, 22:18:42 »

Já nejsem proti lhaní, sám jsem abych tak řekl velký lhář, ale přijde mi povrchní to nazývat jinak, jen aby jsem se necítil tak provinile... Jasně že účel světí prostředky, ale vždycky toho druhýho prostě taháš za nos a obelháváš... Mrkající
Bez lži ničeho nedosáhneš
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 12. Listopad 2008, 22:22:59 »

Já nejsem proti lhaní, sám jsem abych tak řekl velký lhář, ale přijde mi povrchní to nazývat jinak, jen aby jsem se necítil tak provinile... Jasně že účel světí prostředky, ale vždycky toho druhýho prostě taháš za nos a obelháváš... Mrkající
Bez lži ničeho nedosáhneš

Přečti si můj příspěvek o kousek výš...  Mrkající
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 13. Listopad 2008, 07:30:55 »

Myslím, že pick-up každý normální kluk, co má problémy se vztahy nebo spíš s holkama, a který okusí pickup, by si měl odnést jen to kladné, tu odvahu a to sebevědomí ... a pak být opět přirozený ...
z osobní zkušenosti toto znám ... jdete do ulic našprtaní z knih, internetu a plné papírky otvíráků, taháčků s rutinama atd .... zkusíte to na první a nic ... vyhoříte ... zapomenete ... a ani se neumíte chovat přirozeně ...a jste najednou uplně v prdeli ... no po čase zkusíte znova ... a pak znova ... neřešíte to ... jdete na diskotéku do velkýho města a sypete naučený fráze z rukávu ... a najednou to je o ničem ... možná nějaký MC nebo tak máte ... ale ... je to prostě o ničem a nepřirozený - nejste to vy! ......
D9 to vystihnul vcelku dobře ...  Úsměv

Lež, ať už je malá, velká, milosrdná nebo neviná je stále lež... Je jedno jak to nazveš, ale prostě to je LEŽ... Úsměv

Vyjádřils to, co se mě nepovedlo  Šťastný Přesně tak sem to myslel.
...Co oči nevidí, to srdce nebolí ... a někdy je opravdu lepší zalhat ... a některé lži jsou i prospěšné ... pro oba ... i pro toho, komu lžeš ... kdyby mely být šeci upřímní, jen upřímní, tak to tu daleko nedotáhnem ...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 13. Listopad 2008, 10:00:09 »

Bez lži ničeho nedosáhneš
Dej si facku.... Podivený

Jinak já vždycky veděl, jaký typ holky chci a jak se mám chovat, abych takový dostal. Nechci holku, která letí na alfa-samce, takže si na něj ani hrát nemusím, nehraju si vůbec na nic - pokud mě holka nechce takového jaký jsem, tak ať si trhne. Radši budu sám. Nepotřebuju holku jenom proto, že mi dnešní společnost tlačí do hlavy, že když nejsem schopen sbalit holku kdy se mi zachce, tak nejsem normální... Ale každý ať si to dělá jak chce, tohle je jenom můj názor Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 13. Listopad 2008, 11:28:56 »

Dej si facku.... Podivený

No nezlob se na mě, ale v dnešní době je úspěšný jen ten kdo lže a podvádí. Ne že by se mi to nějak líbilo. To fakt ne. Ale lež je dnes důležitá. A nejen v pickupu, ale i v politice, práci, dokonce na ulici lžeme. Lež je prostě všude  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 13. Listopad 2008, 13:20:02 »

No nezlob se na mě, ale v dnešní době je úspěšný jen ten kdo lže a podvádí. Ne že by se mi to nějak líbilo. To fakt ne. Ale lež je dnes důležitá. A nejen v pickupu, ale i v politice, práci, dokonce na ulici lžeme. Lež je prostě všude  Super!

Že to dělají všichni je argument jak stehno. Ale jak říkám, to je každého věc Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 13. Listopad 2008, 13:30:05 »


Že to dělají všichni je argument jak stehno. Ale jak říkám, to je každého věc Řekni to mé ruce
Dnes to bez lži prostě nejde. Chápu, že nemusíme mít stejné názory na věc ale zkus si popravdě říct jestli jsi za tento týden ani jednou nezalhal. Když nebudeš lhát tak s tebou vyjebou ty co lžou. Je to stejná věc, jako kdybys sis uprostřed války v zákopu řekl, že nebudeš stříolet nepřátele a půjdš jim radši podat ruku. Ano ty ses zachoval hezky, ale to přece neznamená, že oni se také zachovají hezky a nazastřelí tě  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 13. Listopad 2008, 15:21:25 »


Že to dělají všichni je argument jak stehno. Ale jak říkám, to je každého věc Řekni to mé ruce
Dnes to bez lži prostě nejde. Chápu, že nemusíme mít stejné názory na věc ale zkus si popravdě říct jestli jsi za tento týden ani jednou nezalhal. Když nebudeš lhát tak s tebou vyjebou ty co lžou. Je to stejná věc, jako kdybys sis uprostřed války v zákopu řekl, že nebudeš stříolet nepřátele a půjdš jim radši podat ruku. Ano ty ses zachoval hezky, ale to přece neznamená, že oni se také zachovají hezky a nazastřelí tě  Super!

Ale jde.
To že jednou za čas zalžeš..fajn. Ale myslet si o sobě že seš kdoví jakej pickuper, když holku dostaneš do postele lžima...
Ale pokud ji dostaneš do postele a přitom lhát nebudeš, pak teprve můžeš říct, že něco umíš.
Jenže pro tebe jsou ty tvoje argumenty sou "hrozně neprůstřelný" a nemá se cenu o tom hádat...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 13. Listopad 2008, 15:22:28 »

No nezlob se na mě, ale v dnešní době je úspěšný jen ten kdo lže a podvádí. Ne že by se mi to nějak líbilo. To fakt ne. Ale lež je dnes důležitá. A nejen v pickupu, ale i v politice, práci, dokonce na ulici lžeme. Lež je prostě všude  Super!

Že to dělají všichni je argument jak stehno. Ale jak říkám, to je každého věc Řekni to mé ruce

-Uplně stejným způsobem to lze brát z druhé strany. To že o tom každý říká že je to špatné, automaticky neznamená že to tak je. Lež je naše ochrana a je zcela normální lhát ve svůj prospěch. Kdyby si příroda nemyslela, že je to důležité, tuto schopnost by jsme neměli...
Připomnělo mi to jeden experiment, který byl myslím v dokumentárním cyklu " Lidské tělo" . Spočíval v tom že malé dítě zavřeli v místnosti, uprostřed byl stůl a na něm předmět přehozený plachtou. Dítěti bylo vysvětleno, že se nesmí pod plachtu podívat, po dobu po kterou tam bude zavřeno, a pak si s tím, co se pod plachtou skrývá bude moci hrát, pokud se ale podívá tak si s tím hrát moci nebude. Experimentem se zjistilo, že děti s vyšší inteligencí se pod plachtu podívaly a pak tvrdily že se tam ani nekoukly...
- Nic to sice nedokazuje, ale myslím si, že je to docela zajímavý námět na zamyšlení nebo diskuzi. Mrkající
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 13. Listopad 2008, 16:20:58 »

Podle mě nejde o to jestli lhát, nebo nelhat, ale o to kdy jak a proč. Některý lži jsou milosrdný, některý strategický, některý naprosto blbečkovský (tam bych řadil sbalení holky na základě lži), některý těžce nemorální a některý lži dokonce souvisí se skutkovou podstatou trestnýho činu povod. Super!
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 13. Listopad 2008, 16:31:26 »

S tím plně souhlasím... Úsměv
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 13. Listopad 2008, 16:51:56 »

Podle mě nejde o to jestli lhát, nebo nelhat, ale o to kdy jak a proč. Některý lži jsou milosrdný, některý strategický, některý naprosto blbečkovský (tam bych řadil sbalení holky na základě lži), některý těžce nemorální a některý lži dokonce souvisí se skutkovou podstatou trestnýho činu povod. Super!

Konečně někdo rozumnej promluvil.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 17. Listopad 2008, 10:33:58 »

Včera ze mě vypadnul úplně příšernej opener: "Tobě dělali plastiku, že už nemáš špičatý uši?"

Nevim, jak mě to napadlo, ale díkybohu to pochopila... Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 17. Listopad 2008, 13:10:16 »

To se mi nahodou zda docela dobry Šťastný Porad to muze vyznit jako takovej neg v openeru
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 17. Listopad 2008, 13:32:45 »

- Taky jsem si říkal, že to není vůbec tak špatný...  Úsměv Myslím si, že průměrně inteligentní slečnu to musí pobavit a udivit jakou kravinu to člověk dokázal vymyslet... Smějící se
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS