platenie za nu..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:44:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  platenie za nu..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: platenie za nu..  (Přečteno 14524 krát)
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červen 2013, 20:21:38 »

Zdravim.. nechce sa mi pisat nudne dlhy prispevok takze to skratim na min. a skusim napisat vsetko podstatne..

o nas:

Mam frajerku cca 5 mesiacov.. chodi do skoly a ja skoro rok do prace..
problem je v tom ze ked sme sa spoznali som bol v stadiu ked som si uzival peniaze a skoro celu vyplatu minul na blbiny..
takze si zvykla na to ze utracam s nou vela penazi..
ale mna tento sposob zivota uz omrzel.. som dost vyblazneni a chcel by som si zacat sporit peniaze (auto dovolenka...)

takze nastala takato situacia:

vie ze vsetky peniaze som uz minul a to je vyplata este daleko..
takze som si volaco pozical od mami aby som mal aspon na "kofolu" a drobnosti.. vie o tom ze som na mizine a pozical som si od mami..
vdaka mne a bez namahy zarobila 60€ a nevypital som si any cent od nej..
chcela ist do kina a cakal som ze povie ze to zaplati.. ( kino som vzdy platil ja)
samozrejme sa to nestalo tak som to zaplatil..
ale vo vnutri som nasrany ked vie ze som bez koruny musim si pozicavat a ona ma peniaze a nie je schopna sama od seba ho zaplatit..
samozrejme nestalo sa to prvy krat.. je to len jeden priklad z viacerych..

riesenia:

a) povedat jej uprimne ako to vidim.. (mozno sa nastve) lebo to nepochopy..

b) nepovedat jej nic pockat do dalsej vyplaty stanovit si sumu penazi kolko som ochotny na nas dvoch minut a ked proste tieto peniaze minem a povie ze chce ist napr. do kina tak jej poviem na toto uz nemam peniaze.. neviem ako zareaguje a any co dalej..

este na jej obhajobu:

pravdepodobne si mysli ze je to v poriadku lebo je to tak od zaciatku.. takze na tom nevidi nic zle..

ak je to v zlom vlakne ospravedlnujem sa..  Stydlivý

dik za kazdy nazor.. jojo..


Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červen 2013, 20:37:21 »

Myslím, že je to v dobrém vlákně, je totiž třeba si o tom promluvit, domluvit se o tom, jak to nastavit nově.

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Červen 2013, 18:07:51 »

Byl by problém s kinem říct, "hele, sorry, jáí už jsem na suchu a musel jsem si pučit od mamky, zatáhneš to tentokrát?" Moje přítelkyně za sebe občas platí i když vydělávám tak 4x víc než ona. Je to prostě jen o tom to nebrat jako problém. Ale prostě jí to říct. Ale nesmíš jí to vyčítat jakože "proč za sebe nikdy neplatíš?" protože odpověď je "dyť ti to nikdy nevadilo" a následuje hádka o tom, že si to klidně zaplatí, ale ty že by ses měl nad sebou zamyslet - nad tim, že jsi schopný celou vejplatu protočit v půlce měsíce.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2013, 23:48:08 »

Nemal by si jej hovoriť, že za peniaze, ktoré má vďačí tebe, nato by som úplne zabudol. Skôr by som jej povedal, že už nie som ten malý chlapec, ale muž, mám určite ciele a záujmy. Začal som sa pozerať na budúcnosť a rád by som si ju začal tvoriť.

Neurčil by som si maximálnu časť peňazí ktorú miniem na priateľku, skôr by som si určil koľko z platu si odložím a s tým ostatkom sa budem snažiť nejako hospodáriť.
Zaznamenáno
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Červenec 2013, 13:59:28 »

Dik za radu.. Normalne sme sa porozpravali a je to uz v pohode..

Ale mam teraz iny problem..

Stala sa takato situacia..

Ako si isla lahnut do postele tak si buchla hlavu.. Zasmial som sa..
ona ma hned dva krat udrela a kopla skoro medzi nohy..

To ma nasralo lebo to bolo agresivne a myslela to vazne.. Tak som sa urazil a isiel som si ľahnúť na druhu postel..

Cakal som ako zareaguje.. Cca po 15 min. Ticha som jej povedal ze nech si zobere taxi a ja idem spat.. Stalo sa to v nedelu.. Este stale sa neozvala..

V stredu mi to nedalo a isiel som na jej fb..

Zistil som ze isla spat ku kamaratke na byt kde budu chlastat a bude tam asi aj panska spolocnost.. Ziarlivi som neni ale aspon mi to malla oznamit..

Predpokladam ze v piatok sa,ozve.. A ked nie sobotu sa ozvem ja.. Zavolam ju von a poviem jej ze sa musime porozpravat.. Poviem jej co mi vadi.. Ona urcite zareaguje ze vzdy je len ona na vine.. Ako to mam riesit??..

Viem.. Bola blbost ist na jej fb.. Ale davnejsie som mal pochybnosti o tom ci ma neklame.. Tak somm si zistil jej heslo.. Teraz mi to nedalo a isiel som tam zas.. Jedina vyhoda je ze viem kde s kym bola.. A tak zistim ci ma klame..

dik.. Jojo..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Červenec 2013, 14:39:40 »

Já nevim no, občas pustim dlouho zadržovaný saze kvůli prkotině. Třeba měla špatnej den, a to, že si smál ve chvíli, kdy chtěla obejmout, bylo poslední kapkou. Nebo nemá smysl pro humor. "Yes, we (s)can" - šmírování dnes letí od tajnejch služeb až po český domácnosti... Nevědomost je někdy sladká, a jak sám vidíš, tak to, že víš, kde byla, ti moc klidu nepřidalo. Paradoxně tim, že slídíš, jí dáváš k nevěře důvod.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Červenec 2013, 17:23:58 »

ženy sú zvláštne... mal si sa s ňou začať pasovať, alebo tiež spraviť nejaké hollywoodske klišé, povedať jej že je silná ako šmolinka a nikdy nad teboou nevyhrá. O_O určite sa nenasrať.
Zaznamenáno
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Červenec 2013, 18:04:24 »

to Atto:

 za tu jej reakciu som sa nahneval.. ale dal som jej tych spominanych 15 min. na to aby si uvedomila co spravila..  a ospravedlnila sa.. neverna mi nebude.. poznam ju.. ale snad sa patri aby dala vedet kam ide aj ked sa nebavime.. ci sa mylim??..

ano na jednej strane mi to nepridava na stasti.. ale na druhej viem co robi.. takze ked sa jej na to opytam budem vediet ci klame alebo nie..


Pentrax:

ale nasralo ma to..  aj ked viem ze by som mal si zachovat hlavu v hoci akej chvile.. podla mna su situacie ktore sa nedaju obratit na srandu a treba ich riesit..  proste mi v tej sekunde napadlo ze co si to dovoluje!?.. myslim ze hranice co si moze a nemoze dovolit by mali byt 100% jasne..

Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Červenec 2013, 18:23:44 »

oni nevedia akú majú silu, nevedia aké sú "kostnaté" a ako niekedy dobre trafia Šťastný vo vzťahu podľa mna nie je 100% percentná hranica, tá sa ruší ako si povetie že sa ľúbite. Niekedy sa stane že ti pri bozkávaní rozkusne peru, alebo ti nechtom poškriabe chrbát Šťastný a ty ju zato neposadíš do kuchyne kľačať na polienko Šťastný....

neviem si predstaviť tie rany čo si od nej dostal, ale ak vážne napriahla a zasiahla gule plnou silou a potom pridala plnou silou rany na slabé miesta tak sa na takú labilnú povahu vykašli, alebo ho do nej nevlož nejakú dobu  Andílek samozrejme srandujem Mrkající urob ako si myslíš že je najlepšie

Zaznamenáno
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Červenec 2013, 21:43:16 »

jasne.. ze pri sexe alebo ked sa blaznime moze pouzit hoci aku silu.. ked je to len v "zapale" hry.. ale hento bolo myslene vazne.. neislo any o to ze ako silno a kam ma kopla.. (aj ked to tam urcite nechcela).. ale o to ze to bolo agresivne a to ma nasralo..

stale sa neozvala..
uvidime co zajtra.. lebo pisala kamaratke na fb ze do piatku ma volno.. takze pocitam ze v piatok sa ozve.. a ked nie spravim to za nu..

vzdy sa pohadame kvoli totalnej kravine ako aj teraz.. ona caka ze sa ozvem prvy ja a ustupim.. ja cakam ze to spravi ona..

napisem jej ze sa chcem osobne porozpravat.. neviem ci to ma zmysel nas vztah natahovat ked sa chova takto.. zas mam ju rad ona mna tiez.. len oby dvaja sme tvrdohlavi.. ja by som aj ten prvy krok spravil.. ale nespravim ho lebo sa bojim ze si na to zvykne ze stale ustupujem zvykne si na to a po case to zacne zneuzivat..

takze akym smerom viest konverzaciu??..

mat ju na salame..

alebo sa jej to pokusit zase vysvetlit

zabudnut na to??..

neviem co mam robit zacina mi to liest na nervy..

dik.. jojo..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Červenec 2013, 23:00:44 »

rob čo uznáš za vhodné, ja by som jej vážne povedal o tom že tatko ako to funguje teraz to proste dalej nepojde a nemám chuť na hádky.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS