Přemýšlení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 21:23:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přemýšlení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přemýšlení  (Přečteno 12381 krát)
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« kdy: 01. Listopad 2010, 18:42:57 »

Zakládám na to nové téma třeba má více lidí tento problém...

Už od svejch začátků se podotýkám s problémem o všem moc přemejšlet>overthink it.Jakmile začnu přemejšlet jde většina věcí do kopru ať už se jedná o školu,pick up,vztahy snad všechno(Myslím třeba daná probíraná látka,nebo třeba řeč těla -když třeba začnete při chůzi moc přemejšlet o tom jak hejbete rukama docela se do toho zamotáte>nemám na mysli pravidlo 3 sekund to znám a funguje ale spíš mi jde o tyhle ostatní případy).Od mala jsem zvyklej nad vším rozmejšlet a používat logiku>hledat excuses.Moje logická hemisféra neustále bojuje s tou emocionální.Proto se chci zeptat zdali nemáte nějakej tip nebo klidně dokumentaci ohledně toho jak tej emocionální pomoct/přestat nad vším tolik přemýšlet.Pití je blbá varianta Šťastný
Tohle mi příjde jako kámen úrazu většiny mejch problémů kdybych tohle dokázat vzládnout šlo by to určitě líp. Mrkající
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Listopad 2010, 19:11:30 »

S tímhle sem se potýkal taky Úsměv

Dobrý třeba je si pustit nějakou hudbu na plný koule a zpívat si k tomu ty slova... Ale ne jen tak, aby se neřeklo - musíš se na tom fakt vyřvat! Úsměv

Nebo cool je co největší silou tlesknout, třeba si k tomu ještě povyskočit nebo dupnout do země a zařvat si "Yahoooo!", "Waaaaau!" a podobně Úsměv

Taky mi celkem hodně pomáhá, když vidím ostatní, jak se baví a já nic - okamžitě mě přepadne takovej pocit trochu nasranosti a v tu chvíli nemyslim na nic a prostě jdu a naprosto rozhodnym způsobem si beru, co chci Mrkající Musíš chytit takovou tu vlnu "kámoš támhle šel, sbalil kočku a hned se s ní vykousnul... proč bych kurva nemoh i já?!"

A jistýho času jsem si taky na kousek papíru psal různý věty, citáty, motta a hlášky, který mi pomáhaly dostat se do takovejch stavů Úsměv Pak sem si jen třeba na ulici vyndal z peněženky papírek, přečetl jsem si nějakou větu typu "Co je neúspěch? Neúspěch je nezkusit to. Neúspěch je pouze přemýšlení, ale nedělání. Nelze selhat, pokud se o to alespoň pokusíte." nebo "Nejlepší způsob, jak předpovědět svoji budoucnost, je ji stvořit." a okamžitě mě to probudilo a vyrazil sem... Provokatér

Nicméně určitě neni dobrej nápad to tak hrotit. A už vůbec neni dobrej nápad chodit ven a mít v hlavě: "Jdu ven za účelem oslovit 20 holek a 5 z nich sbalit!"... Běž ven, vem si sluchátka a poslechni si někde svojí hudbu, kup si hamburger a cestou případně otevři nějaký fajn holky, s kterýma by ses moh na chvilku zdržet... S jazykem
« Poslední změna: 01. Listopad 2010, 19:18:06 od Rend » Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Listopad 2010, 20:35:31 »

díky za rady Rende Úsměv (+) Pozítří vyzkouším...moje sluchátka čekají s ukrouceným kanálem až je přepájim Šťastný
Co nejradši posloucháš ? Úsměv Já jsem ted ulítlej na AC/DC Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Listopad 2010, 21:03:28 »

Rock, metal a nu metal (něco mezi rockem a metalem)... Úsměv Každopádně na nahození nálady mám spolehlivý věci:


Ale ztrácí to efekt, když to neposloucháš na plný pecky, neskáčeš u toho jak magor a neřveš ty slova Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Listopad 2010, 21:03:52 »

Co nejradši posloucháš ? Úsměv Já jsem teď ulítlej na AC/DC Úsměv

Když jsem tohle zkoušel, tak to vůbec nepomohlo. Hraje mi Highway to Hell, šlapu si do rytmu a říkám si: "Když je tak dobrá písnička, tak ještě počkám" a pak je další dobrá, tak zase čekám a nic z toho není.
S těma papírkama by to u mě asi taky nezabralo, je to taková filozofie a tu moc v lásce nemám. Asi by mi pomohlo, kdyby za mnou někdo stál a kopal mě do zadku. Podivený

edit:
Rock, metal a nu metal (něco mezi rockem a metalem)...
S tím nu-metalem to nemyslíš vážně že ne? Úsměv
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Listopad 2010, 21:10:04 »

S tím nu-metalem to nemyslíš vážně že ne? Úsměv

Smrtelně vážně Úsměv Máš snad něco proti stylu kombinujícímu heavy metal, rap metal, grunge a rock? Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Listopad 2010, 21:15:49 »

S tím nu-metalem to nemyslíš vážně že ne? Úsměv

Smrtelně vážně Úsměv Máš snad něco proti stylu kombinujícímu heavy metal, rap metal, grunge a rock? Šťastný

Ano  Úsměv Pro mě zásadní věc je absence kytarových sól a u většiny nepropracovaná kytarová linka ( hlavně, že mají podladěno Úsměv ) Ale co, lidem se to líbí, tak ať si to hrajou Úsměv
Zaznamenáno
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Listopad 2010, 21:27:51 »

Dredwerkz: mám stejný názor proti nu metalu  Šťastný je to slátanina a ztrácí to důvod zakládání těch ostatních žánrů  Mrkající a hlavně to s metalovými riffy nemá nic společněho  Smějící se (ale vím že se to plno lidem líbí)
ikdyž se to dost kombinuje a často se v tom ty žánry ztrácí. Dvě moje oblíbené kapely by se taky už daly možná popsat nu metal (System of a Down, nebo Rage against the machine)

každopádně já ulítávám na grunge (Smashing pumpkins), alternative rock(Pixies) nebo hard rock (Queens of the Stone Age)
Hudba je jedna z mých oblibených záležitostí  Provokatér
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Listopad 2010, 21:47:32 »

Rende, to co děláš mi připomíná RSD Flawless Natural, kde to Tim popisuje jako Woo atd. Super matroš, plně jsem se s tím ztotožnil a zabírá:)
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Listopad 2010, 21:50:00 »

2Rend: Dobrý výběr, ty písničky se mi líbí Úsměv
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Srpen 2011, 15:02:17 »

Jo, písně jsou luxusní! Šťastný a ano, u ěm to zabírá a šíleně, hned mam lepší naladu a myslím si, že dokážu všechno  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS