Řeč těla alias Body Language

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:37:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Řeč těla alias Body Language
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Řeč těla alias Body Language  (Přečteno 133664 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 01. Duben 2007, 09:40:14 »

Citace: "Bob"
3. K čemu literaturu? Praxe je lepší.


Aby jsi získal určitý základní přehled o tom, co máš sledovat  Šťastný
Potom v praxi si to jen ověříš a zkoumáš náročnější věci, které v knížkách nejsou.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
whisper

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 19. Červen 2007, 10:20:26 »

No dufam, ze mi konecne povolia to sem dat, dufam ,ze sem niekto este chodi. Takze, bol som s kamoskou von, dlho sme sa nevideli. Bola to priateľka, môjho dobrého kamaráta. Tak som to bral tak, ze som bol len do počtu k jej kamarátke. Nikdy som sa nepovazoval ani za kamaráta, považoval som sa ako za niečo ako nutné zlo  Šťastný. No lenže oni sa rozišli za naozaj blbích okolností, no to je teraz nepodstatné. Problém je, že mi napisala cez chat kde chodievam. Ozvala sa mi, pokecali sme a volala ma vonku. Tam sme boli ona a jej kamarátka. Tam sme len kecali a tak. Na druhý deň ma už čakala ale sama v meste. Dostal som sms, ze ma caka v meste, tak som isiel. Boli sme si sadnut v jednom podniku. No a tam to zacalo asi tak, ze sme sa divali jeden na druheho. Usmievali sa a boli caste chvile ticha. Podobalo sa to skor na prve rande ako na kamaratske stretnutie, len ono to islo dalej. Zacala ta rec tela, hrala sa s ovalným predmetom(pohárom), začala rypat sparatkom do stola. Potom ked sme isli cez cestu, tak ma zdrapila za ruku. Počas chôdze napodobňovala tu moju. Snazil som sa byt odmerany a nepustat si to k telu. Bola kamaratova baba, nevidi sa mi spravne s nou chodit alebo tak. To nieje iste, ze ona by so mnou chcela.
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 21. Červen 2007, 09:34:21 »

Citace: Bob
3. K čemu literaturu? Praxe je lepší.

Aby jsi získal určitý základní přehled o tom, co máš sledovat  Šťastný
Potom v praxi si to jen ověříš a zkoumáš náročnější věci, které v knížkách nejsou.
Teorie je lepší ...  S jazykem ...

Jak už bylo řečeno, můžu potvrdit, že k pochopení určité úrovně chápání věci je dobré mít prax, protože buďto to co je napsaný v knížkách dokážeme akceptovat, nebo ne. Když ne, je třeba zajít si do terénu a naházet skill, týká se hlavně toho druhu naivních blbců co si myslí jak všechny holky jsou cnostné princezny, nebo postarších maníků, kteří mají solidně poskládaný a racionalizovaný svůj svět temna a nedostatku.

Hodnotné vědomosti se těžko hledají (to by jsme tu jinak měli národ zkušených pasáků), těžko je někdá odlišit od těch odpadních, ale díky internetu máme k našlapaným publikacím lepší přístup jak naši otcové za jejich mladých let. Problém praxe je, že v praxi s praxí a nic víc poznáme věc jen na povrch, když už. A třeba si ji vyložíme špatně. Jenže poklady vědomostí jsou ukryty uvnitř  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 21. Červen 2007, 10:31:42 »

whisper:
Prečo by sem nikto nechodil, veď to nieje chat miestnosť, ale fórum a tu vidíme každý nový príspevok v akejkoľvek téme. Nemusíš zakladať vždy novú tému Mrkající

To hranie sa s pohárom si nevysvetluj zle. Tiež sa v bare často hrám s pohárom, behám po ňom s ním rukou hore-dole, ale od nudy, nie že by som bol teplý Šťastný Vtedy cháp to hranie sa s pohárom ako zvádzanie, keď sa pri tom na teba aj zmyselne pozrie (občas).
Ale k tomu čo si ďalej popisoval, tak jej niesi ľahostajný. Neviem koľko uplynulo od ich rozchodu a aký ste dobrí kamaráti s jej bývalím, ale to už musíš posúdiť sám, lebo len ty najlepšie vieš posúdiť situáciu Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 24. Červen 2007, 18:47:24 »

To hranie sa s pohárom si nevysvetluj zle. Tiež sa v bare často hrám s pohárom, behám po ňom s ním rukou hore-dole, ale od nudy, nie že by som bol teplý Šťastný


U muze jde o symbol masturbace a sexualniho nevyziti. Pekne jsi se prozradil Úsměv.
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 24. Červen 2007, 21:14:24 »

No mňa skôr baví zotierať tú rosu z piva Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 24. Červen 2007, 21:25:23 »

Mikullas: lol to delam taky Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 26. Červen 2007, 23:28:17 »

Všiml jsem si že některý slečny když na ně kouknu kouknou taky a po chvilce si "schrnou" tričko - jako že vezmou za dolní stranu na zádech a natáhnou dolu... znamená to nějaký signál??
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 26. Červen 2007, 23:30:02 »

Nonko: http://forum.qark.net/o-zenskych/poupraveni-kdyz-vas-vidi/
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 27. Červen 2007, 15:32:57 »

Všiml jsem si že některý slečny když na ně kouknu kouknou taky a po chvilce si "schrnou" tričko - jako že vezmou za dolní stranu na zádech a natáhnou dolu... znamená to nějaký signál??
Podla mňa konkrétne zhrnutie trička za dolnú stranu na chrbte žiadny špeciálny signál nie je.. Všimol som si že takmer každé dievča keď sedí a potom sa postaví si potiahne tričko na chrbte - pritom je fuk kam práve pozerá.. Zrejme je to len príčina módnych mini triciek Šťastný.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 29. Červen 2007, 16:01:58 »

Mikullas: dík za link, to jsem hledal

Maxx: O vstávání teď nemluvíme - to je celkem běžný. Viděl jsem to i u minitrik i u takovejch kde nevidíš ani cm kůže Úsměv.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Benik
Host
« Odpověď #111 kdy: 18. Říjen 2007, 13:22:21 »

Je tomu asi tri mesice zpatky kdy jsem si precetl knihu "Tajna rec tela" ( na kterou je tu link ) a muzu vsem  vrele doporucit knizka je naprosto  fantasticky napsana a po jejim precteni se na komunikujici lidi budete divat uplne jinak. Urcite to chce nejakou dobu praxe, ale casem dokazete ovlivnit tolik lidi ve svuj prospech ze nebudete litovat za cas straveny nad knihou. Pro priklad:

Dnesni prihoda ktera se mi stala v hodine matematiky ( diky ni jsem se rozhodl knihu pochvalit )

Byl jsem vyvolan k tabuli, jelikoz jsem vubec nic neumel a nevedel co s prikladem delat tak jsem na nej chvilku sebejiste koukal a pak rekl ucitelce co s tim delat NEMAME. Rekl jsem : vzorecek to neni, to s tim taky nelze delat, to taky ne.
Ona : vyborne, takze ted s tim udelej to ( a sama mi rekla navod jak na to )
Dale jsem se uz v tom nejak hrabal a pocital to, dulezite ale bylo ze jsem naprosto presne sledoval ucitelciny pohyby a rekace, kdyz jsem videl ze uz ji stve ze nic neumim zacal jsem delat ze neco pocitam, naopak kdyz jeji telo naznacovalo, ano ted mi nevadi ze to neumis a rada to s tebou prodiskutuju vyuzil jsem toho a vysel ji vstric. Dopadlo to tak ze mi rekla: Mas stesti ze se na tebe tak dobre diva ( A to byl pro me uspech, cela kniha je psana v tom duchu ze lide na ktere pusobite dobrou reci tela vas maji radi a nadrzuji vam a svym zpusobem se jim libite ) a proto ti davam za 3.

Prisaham ze muj matematicky vykon byl na 5 ale rec tela byla v tu chvili vyborna a jak znamo 1+5=6/2 je 3 ( aspon tady jsem snad tu matiku nepopletl Šťastný )
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 25. Říjen 2007, 20:08:49 »

Je tomu asi tri mesice zpatky kdy jsem si precetl knihu "Tajna rec tela" ( na kterou je tu link ) a muzu vsem  vrele doporucit knizka je naprosto  fantasticky napsana a po jejim precteni se na komunikujici lidi budete divat uplne jinak. Urcite to chce nejakou dobu praxe, ale casem dokazete ovlivnit tolik lidi ve svuj prospech ze nebudete litovat za cas straveny nad knihou. Pro priklad:

Dnesni prihoda ktera se mi stala v hodine matematiky ( diky ni jsem se rozhodl knihu pochvalit )

Byl jsem vyvolan k tabuli, jelikoz jsem vubec nic neumel a nevedel co s prikladem delat tak jsem na nej chvilku sebejiste koukal a pak rekl ucitelce co s tim delat NEMAME. Rekl jsem : vzorecek to neni, to s tim taky nelze delat, to taky ne.
Ona : vyborne, takze ted s tim udelej to ( a sama mi rekla navod jak na to )
Dale jsem se uz v tom nejak hrabal a pocital to, dulezite ale bylo ze jsem naprosto presne sledoval ucitelciny pohyby a rekace, kdyz jsem videl ze uz ji stve ze nic neumim zacal jsem delat ze neco pocitam, naopak kdyz jeji telo naznacovalo, ano ted mi nevadi ze to neumis a rada to s tebou prodiskutuju vyuzil jsem toho a vysel ji vstric. Dopadlo to tak ze mi rekla: Mas stesti ze se na tebe tak dobre diva ( A to byl pro me uspech, cela kniha je psana v tom duchu ze lide na ktere pusobite dobrou reci tela vas maji radi a nadrzuji vam a svym zpusobem se jim libite ) a proto ti davam za 3.

Prisaham ze muj matematicky vykon byl na 5 ale rec tela byla v tu chvili vyborna a jak znamo 1+5=6/2 je 3 ( aspon tady jsem snad tu matiku nepopletl Šťastný )

Je to opravdu hezky napsany zazitek, ale opravdu nevim, jestli na tom ma vliv rec tela. Mozna trochu. Aniz bych vsak cetl nihu rec tela, na stedni skole mi prochazelo hodne veci, ktere jini nemohli. Nelejak jsem se neponizoval a nebyl jsem vlezly k ucitelum, jen jsem pri hodinach bavil tridu, kdyz jsem neco chtel resit, snazil jsme se chovat slusne, byt zdvorily a to i presto, ze v hodinach jsem byl spise povazovan za raubire. Mozna je to take zpusobene, ze clovek, ktery ma dobre znamky, ze mu prochazi o dost vice nez Tem, co jim to ve skole tak nejde.
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 11. Březen 2008, 18:25:37 »

Hele co takhle videa zaměřená na řeč těla anebo filmy s postavami (charismatickými) od kterých by se člověk mohl něčemu přiučit? Příjde mi to jako logické doplnění studia literatury. Nemáte nějaké materiály nebo tipy kde je sehnat?
« Poslední změna: 11. Březen 2008, 18:29:11 od Frish » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 11. Březen 2008, 19:54:04 »

Matrix, Kmotr, Hitch, Roger Dodger, Bondovky
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 11. Březen 2008, 22:45:53 »

TOP GUN? ano jednoznacne mi tam chyba top gun
Zaznamenáno

Sagi
Host
« Odpověď #116 kdy: 22. Červenec 2008, 21:18:22 »

Jakýkoliv film s Tom Cruisem, Brad Pittem, Will Smithem... Úsměv
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 04. Září 2008, 19:03:00 »

Co znamená když holčina řekne že "koukáš jak od buku"?  Nápad Seděla vedle mě (cca na 10hodině) a příliš jsem po ní nekoukal...
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 04. Září 2008, 20:32:19 »

Měls jí setřít...A PROč si myslíš že koukám zrovna po tobě?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 04. Září 2008, 21:21:05 »

Co znamená když holčina řekne že "koukáš jak od buku"?  Nápad Seděla vedle mě (cca na 10hodině) a příliš jsem po ní nekoukal...

Jsem v životě neslyšel. Ale s neverbální komunikací to nemá moc společného.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 04. Září 2008, 23:14:10 »

LordAli: Neřekl bych tak docela. Vim jak jsem koukal a tem komentář považuju jako hodnocení od někoho kdo o knize řeč těla nemá zdání...

P1R3K: To víže jsem jí celkem rázně odpověděl, ale vyfuckování nebyl úmysl. Mimochodem mi to připadalo spíš jako že na sebe chce přilákat pozornost. Pak se celkem často otírala nohou o nohu pod stolem.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 05. Září 2008, 12:34:55 »

Vyfuckování ne Sákryš, prostě neg. Dneska sem seš na chodbě kolem nějaký prvňačky, tipl bych to na Hb7 ale namyšlená jak Hb11  Šťastný Sem ji sjel pohledem a ona taky- co čumíš?  Tak sem jí odpověděl že mě na ní zarazilo že má ospalek (nebyla to pravda  Šťastný). Tak se hned začla omlouvat .. nějaký kecy a pak se mi snažila vnutit mi svý číslo Kroutící očima. Takže negy   Potlesk Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 05. Září 2008, 12:40:15 »

Tak sem jí odpověděl že mě na ní zarazilo že má ospalek (nebyla to pravda  Šťastný).
Co je to ten "ospalek" ??
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 05. Září 2008, 13:10:08 »

To je stvrdlá slza co se ti udělá během spaní... (asi tak nějak  Šťastný Šťastný)
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 05. Září 2008, 14:51:11 »

Co znamená když holčina řekne že "koukáš jak od buku"?  Nápad Seděla vedle mě (cca na 10hodině) a příliš jsem po ní nekoukal...
Když jsem si to přečetl, napadlo mě že by to mohlo znamenat, že koukáš jak buzerant(bukva)  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS