Rutiny

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:47:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rutiny
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Rutiny  (Přečteno 32176 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Březen 2009, 20:24:03 »

Jak přesně je to s mimosmyslovím uhádnutím čísla? To mi příjde jako dost velkej risk jen tak jí říct ať si myslí nějaké číslo od 1 do 10. Není tam napřed nějaká předehra, kdy jí vsugerujete myšlenku na číslo 7?

není tam nic, co má předcházet. Prostě nejdřív zkusíš: Jaké první číslo od 1 do 4 tě napadne, neříkej to.... 3 a jaké od 1 do 10? 7 ona ti rozteče v náručí:-D ale jde o to, že většina lidí si myslí tahle čísla. Můžeš to uvést třeba tak, jak mě teď napadlo: Víš, já docela umím číst v lidech, i když je pravda, že někteří jsou hůř odhadnutelní. Pak nasadíš rutinu a když ti číslo nevýjde, řekni, že ona bude ta hůř čitelná a proto jí vyzkoušíš ještě něčím .... následuje třeba kostka
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Březen 2009, 20:27:36 »

3 nebo 7 jsem si nikdy v životě nemyslel, když se mě někdo na tohle ptal Úsměv ... myslim si vždycky první nebo poslední číslo z nabídky ... nevim proč...

EDIT: ted jsem to vyzkoušel na třech lidech... všichni si z 1 až 4 vybrali 3 a ani jeden si z 1 až 10 nevybral 7, jeden řekl 8, a dva 5
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Březen 2009, 20:40:09 »

jj, neni to 100%, ale někde se snad mluvilo o 70% lidi:-) ja jsem to zkousel asi 5x a z toho jsem se 3x trefil
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Březen 2009, 22:53:50 »

jj, neni to 100%, ale někde se snad mluvilo o 70% lidi:-)
Tuhle statistiku uvádí Style v THE GAME. On má ale asi jinou úspěšnost celkově ve všem.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Březen 2009, 07:52:21 »

Navíc faktem je, že spousta věcí neni kulturně přenosná...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Březen 2009, 09:27:46 »

Navíc faktem je, že spousta věcí neni kulturně přenosná...
to může hrát taky roli, ale pořád se mluví i u nás o šťastných číslech 3 a 7, proto je asi většina lidí řekne.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Březen 2009, 11:48:29 »

To s číslama do 10 většinou nevychází, ale 1-4 je dobrý, zatím většina holek řekla trojku a ostatně když uhodneš jký si myslí, pobaví je to a když ne tak se nic neděje, neřeknou si "ty jo to je debil, von to číslo neuhod"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Březen 2009, 11:53:16 »

Mr.LiWu: aha, super... takže v obou případech tim nic nezískáš Šťastný
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Březen 2009, 11:54:52 »

Já to jedou zachránil tim, že sem jí řekl: "V tvých očích jsem viděl, že si vybereš nějaký inteligentní číslo. Za což teda číslo 9 nepovažuju."
Holka se zasmála a svůj účel to splnilo
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Martens

Karma: 0
Věk: 31
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Červenec 2009, 18:36:47 »

u te 7 musis zapojit i BL-predstav si c. od 1(naznacis rukou zacatek osy, tedy jednicku) do 10(ukoncis osu), predstav si to cislo(mavnes rukou v miste sedmicky)...
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 23. Červenec 2009, 17:17:57 »

Proč pod téma s tak příznačným názvem nepřidáte trochu vlastního materiálu?

Přidám dvě vlastní výroby, jen dvě abych neházel perly sviním  Mrkající ...co hůř, většina geniálních rutin mě napadá v terénu a než si je stihnu někam zaznamenat, zapomenu je.

1. Když jste dívku otevřeli (nebo ona Vás), nějaký čas si povídáte na téma pro ni zábavné - nicméně pro Vás velice nezajímavé až otravné, jednoduše ji přeorientujete následujícím souvětím: "Zlato, radši už to nebudeme řešit, nebo se do toho tak zamotáme, že se spolu nakonec budeme muset vyspat." V tom nejlepším případě se začnete bavit o sexu...její odpověď může, potom co se vzpamatuje, vypadat takhle: "A ty by ses se mnou chtěl vyspat?" Vaše nedůležité odpovědi na její nedůležité otázky doprovázené kinoškou by měly končit přinejmenším líbačkou. V horším případě se Vás zeptá: "Co to plácáš?!" nebo tak podobně. Vy se ji prostě svěříte, že to téma, o kterém předtím vedla, je Vám nepříjemné. Vhodné je, doprovodit tenhle scénář něčím navíc jako: "Tvůj hlas je ale krásný, docela jako pohlazení na duši, povídej ještě něco." (tahy-tlaky). Tak jako tak, umlčíte ji a na dané, Vám protivné, téma už si ani nevzpomene.

2. Když se od Vás dívka, se kterou si nějaký čas povídáte vzdálí, nejčastěji proto, že se vrací ke svým kamarádkám. Přijďte po pár minutách k ní a s dávkou sebevědomí řekněte: "Poslyš, možná bychom se spolu měli vyspat." nejčastější odpověď je podrážděná "Aha, a to jako proč?!" s úsměvem na rtech řekněte: "Nemohl jsem si pomoct, ale prostě jsem chtěl vědět jak na tohle zareaguješ." následně byste se k holce měli chovat mile, a zdůrazňovat, že šlo pouze o vtip (tahy-tlaky). Důležité je, aby jste do toho nešli s vědomím, že s ní, jakmile dořeknete poslední slovo, skončíte v posteli - v 99% případů to tak není. Udělejte to prostě proto, že to chcete udělat, pobavte sebe. POZOR toto není otvírák - nedopadlo by to dobře. Často tuhle rutinu aplikuji na kamarádky, ty to buď ještě dokoření nějakou poznámkou, nebo se spolu prostě zasmějeme.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Září 2010, 19:44:04 »

Vzpomněl jsem si dnes na jednu rutinu, kterou jsem si vymyslel bohužel až ve chvíli, kdy jsem byl v LTR. Rád bych se s vámi o ní podělil. Vycházejte ale z toho, že ji říkáte HOLCE, tudíš nešťourejte do toho, že některé informace z ní jsou žvásty. Ona to stejně nepozná. A další věc je ta, že ještě nikdy nebyla vyzkoušena. Můžete být uplně první kdo s ní zaboduje.

Standartní postup:
Váš opener - > nějaký kecy - > pokus o close - > reject - > a nastává rutina ...

Potom co vám holka odmítne dát telefonní číslo nebo se vám vykašle na instantní rande, řeknete:

PUA: Ok. Teď už tě nebudu dál trápit a napínat. Jsem studentem fakulty humanitních studijí obor sociologie (vím, že tohle je na VŠ jako samostatný předmět, ale ona to neví). V rámci seminární práce provádíme ve skupinách výzkum ohledně navázání kontaktu s náhodnými lidmi, zapisujem si reakce, statistiky apod. Vidíš támhletu partu kluků? (ukážete na ostatní PUAs, kteří na vás čekají).

HB: Ano vidím. A co jako?

PUA: To jsou moji spolužáci ze skupiny. Takže teď už jenom v rychlosti. Tady je můj telefon a napiš tam číslo. Je teď jedno, jestli tam napíšeš fakt svoje, nebo nějakej výmysl. Rozmysli si ale co uděláš. Je to vše v rámci průzkumu.

HB: (Naťuká číslo. Možná schválně špatný anebo taky ne.)

PUA: Fajn. Kluci už na mě čekaj. Přeju hezký den a ozvu se  Úsměv


Napište mi prosím své názory na tuto rutinu a případně zda jí má chuť někdo po odmítnutí uplatnit. Mám ozkoušeno, že když holka ví, že s ní mluvíte upřímně (i když tahle rutina je lež) a ne v rámci hry, je poté mnohem povolnější.

Jsem zvědav na odezvu.
« Poslední změna: 09. Září 2010, 19:49:36 od Comanch » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Září 2010, 20:30:18 »

Cítim z toho, že se na mě holka vykašle. Nedokážu definovat proč.
Je to však lepší než nic, pokud bude ohrnovat nos nad closem.

Je to vše v rámci průzkumu
Určitě by si přišla jako nějaká laboratorní krysa.
A já osobně bych kvůli průzkumu neztrácel čas, být holkou. Je to jako, když mi brigádníci nabízí samolepku za 20kč, které budou zaslány jako podpora pro nemocné zvířata - Taky nemam zájem.
Ale nějaké dobré srdce se přeci jen najde a přispěje. Takže se může najít i holka, která na to přistoupí.

Tím říkám, že šance jsou, ale hrozně malé.

Comanch, toť můj názor.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Září 2010, 07:37:33 »

Je to vše v rámci průzkumu
Určitě by si přišla jako nějaká laboratorní krysa.
No ... ano.
Situace "vědecký experiment" vyvolává v lidech tendence vyhovět autoritě.

Ty ale začínáš s interakcí v jiné situaci a navíc je zavádějící, jestli chceš přejít na "experiment" (toto je čistě  intelekt-intelekt forma komunikace, tj. žádné emoce, žádné "balení").
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Září 2010, 09:31:13 »

já si spíš říkám, k čemu takovej NC je? spíš jako skore do soutěže.
pokud vám holka chce dát číslo, prostě ho dá a když ne, ochuzuje přece sama sebe o zážitky se super alfa chlapem:-)

ale jinak je to určitě zajímavej pohled a docela zajímavá rutina a přesně jak říká spinkos, staví se tím do pozice autority hlavně podle toho, jak se v tu chvíli postaví k odmítnutí a že tím vlastně ukáže, že je rád, že získal další názor do průzkumu:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS