Smysl holomrazu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:44:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Smysl holomrazu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Smysl holomrazu  (Přečteno 21675 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« kdy: 25. Květen 2009, 22:29:23 »

K založení diskuze o téhle kontroverzní metodě mě inspiroval příspěvek od D9.

Autor holomrazu je pravědpodobně Mystery. Chtěl sbalit zadanou holku, která mu ale odolávala. Přestal ji svádět a začal ignorovat protože byl přesvědčený, že ona potom udělá cokoliv jen aby se všechno vrátilo do starých kolejí.
Tady je citace ohledně holomrazu ze Hry od Neila Strausse:
Citace
She was clearly attracted to Mystery, however, despite having resisted his advances. So we concocted a plan: the freeze-out. It was based on my Moby experience. If women have sex for validation, Mystery figured, why not take validation away from her? His plan was to be cold and ignore her, until she became so uncomfortable that she wanted to cozy up to him just to make things normal again.

...

When we finally emerged into the front room, we found Carly and Mystery wrapped around each other in a blanket. Judging by the clothing strewn across the floor, Mystery's freeze-out had been a success.

Mysterymu to vyšlo. Ale bylo to jen kvůli holomrazu a nebo tam hrály roli hlavně jiné faktory?

Mě holomráz moc často nefungoval. Mám pocit, že holky v mém okolí (a věku od 15 do 18), které jsou nesebevědomé nebo naopak mají na výběr, se akorát urazí. A na truc se o mě potom už vůbec nezajímá. Pak to často poruším já (chtěl bych tuhle chybu odstranit ale má to vůbec cenu?) a nějak to buď uhraju a nebo neuhraju...

Takže se nabízí otázka: Myslíte si, že je holomráz účinný? V jakých situacích ano, a kdy je naopak blbost ho použít?
« Poslední změna: 25. Květen 2009, 22:33:33 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Květen 2009, 08:24:51 »

Comanchovi údajně taky vyšel... ale já si prostě myslim, že ten úspěch neni založenej na tom holomrázu, ale prostě na tom, že ta holka měla zájem už předtim...

Taky bych měl takovou otázku pro ty, co holomráz aplikujou: jak dlouho má ten holomráz trvat?... protože když začnete holku ignorovat a rok se spolu nebavíte, tak už je to asi dlouho, ne?... Úsměv

Já neříkam, že nejsou holky, na který to funguje... ale já mam zkušenost takovou, že jsem párkrát nasadil holomráz dokonce tam, kde už byla nějaká attraction a dopadlo to pokaždý tak, že jsem o tu holku uplně přišel, prostě jsme se přestali stýkat a být v kontaktu, protože jsem se přestal ozývat... ony se ozvaly jednou... a pak konec...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Květen 2009, 09:53:52 »

s tímto bych souhlasil
že ta holka měla zájem už předtim...
napadne ji, že ji nechceš dobývat a mohla by o tebe přijít, tak přiskočí sama. Bohužel mi z této teorie vychází, že má smysl použít holomráz jen tehdy, kdy ho nepotřebuješ nebo by tě nenapadlo jej použit - tj. když se vše vyvíjí dobře.

Já spíš využívám techniku malého holomrazu co s původním nemá moc společného, princip je ten, že se ozývám málo, aby byla holce moje přítomnost vzácná. Ono to už tak nějak samo plyne z toho, že nemám prostě čas na všechny kolem sebe. Když by se to aplikovalo metodou push-pull, tak to nejspíš bude mít výsledky.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Květen 2009, 10:42:18 »

jenže co když se holce ozýváš málo a ona se ti ozývá ještě míń? Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Květen 2009, 10:58:15 »

jenže co když se holce ozýváš málo a ona se ti ozývá ještě míń? Úsměv
Tak nemá dost velký zájem? Úsměv Holt se to nesmí brát jako definitivní řešení pro každý případ. Je to řešení pro situaci, kdy tě holka chce, ale je něco, co jí brání v tom, aby se tomu poddala. Protože holomazem jí dostaneš do tísně, kdy se musí jakoby rychle rozhodnout, jestli s tebou chce nebo nechce bejt. A protože má zájem, tak chce Úsměv A tak přijde sama Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Květen 2009, 11:32:54 »

Tim pádem ten holomráz byl zbytečnej, protože měla zájem
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Květen 2009, 12:21:29 »

Tim pádem ten holomráz byl zbytečnej, protože měla zájem
Nenene Úsměv Kdybys neaplikoval holomráz v té chvíli, tak by převážilo to, proč "jako nemůže" (má kluka, moc práce, ...), ale tím, žes aplikoval HM si jí donutil se vyslovit a začít něco dělat Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Květen 2009, 13:37:26 »

Comanchovi údajně taky vyšel...
Jestli máš teď na mysli ten holomráz kterej jsem popisoval v deníku, tak ten byl zcela nedobrovolnej. Já se na tu holku chtěl skutečně vykašlat, ale ona se pak angažovala 100x víc. takže mě byl ten "holomráz" spíše na škodu.

btw...Včera se mi povedl nejlepší holomráz mýho života. Přesně jak to popisoval Style ve Hře, když chcete přimět holku k sexu. Za okamžik bude k přečtení v mém deníku  Šťastný
Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Květen 2009, 19:14:00 »

@petanx: To co používáš je v podstatě kočičí teorie, ale s holomrázem má to opravdu hodně společného Mrkající . Holomráz je v podstatě taková větší jednorázová hračka Šťastný


Holomráz funguje - fieldtested.
Holomráz a la Mystery - četl jsem o podobném použití v deníku jednoho pickupera. Mazlil se s ženskou v posteli (nejspíš polonazí, přesně si to nepamatuju), ale jí se do sexu jaksi nechtělo. Tak se na ní absolutně vybodl, vyšel z postele a nahej přešel k počítači a začal tam dělat svojí práci. Ženská to nevydržela a sama ho do postele dostala... Jak to skončilo popisovat snad nemusím.
Klasika, pickuper i Mystery vsadili hodně, v podstatě už nejspíš ani neměli na výběr a tím pádem neměli, co ztratit. Tady je důležitá vysoká attraction (jako všude) a být absolutně dominantní (záměrně nepíšu alfa). Člověk projeví sebemenší známku neediness a nejistoty a tam se to může lehce zhroutit. Z toho vyplývá, že holce nesmíte dávat vysokou hodnotu a být viditelně citově vázáni - proto Style nevyzkoušel holomráz na Lisu.

Příklad ze života: Těsně před pickupem jsem nevědomky použil holomráz... Ve zkratce výborná, ale zadaná holka. Od jednoho nejmenovaného incidentu se ke mě začala chovat hrozně odměřeně, poznal jsem na ní, že jsem "u ní hluboko klesnul". Po tom všem, co jsme prožili, jsem to od ní opravdu nečekal, tak jsem jí odepsal, přestal jí psát, prý jsem se k ní choval "ignorantsky". Cca po měsíci se sama ozvala, pozvala mě na rande,... Tolik IoIček (Řeč Těla jsem zvládal před PU) jsem tehdy snad neviděl...

Příklad ze života no.2: Kámoška u mě doma s vodnicí, tak nějak jsme si spolu hráli a lechtali se. Viděl jsem v jejích očích jiskry (vysoké attraction  Šťastný), tak jsem se nahnul, abych jí dal pusu... Uhnula mi! Pronesl jsem jen: "Bože", odtáhnul se a lehl si na druhou pohovku. Vyndal jsem mobil a začal psát SMSku. Po minutě divení se, že už na ní nemám ruce, které byly všude Smějící se se na mě vysápala na té druhé pohovce (byla menší ta pohovka  Šťastný) a tam se vykousli Mrkající.

Tak pár ponaučení ohledně holomrázu:
1) Vysoká attraction není dostačující, ale nutná podmínka!
2) Musíte si být absolutně jisti a nepochybovat.
3) Pokud se holomráz příliš nedaří, klidně se ozvěte sami, předtím než způsobí příliš velké škody (ono pokračování v tom bordelu by bylo ještě horší).
4) Na holomrázu se nedá stavět hra nebo vztah, je sice dobré nechat holku vycukat v nejistotě, ale žádná to nevydrží navždy Mrkající .
5) Holomráz je nástroj k překonání odporu, nějaké překážky na její straně! Používat ho když se daří je blbost.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Květen 2009, 20:47:24 »

Hezky si to shrnul Úsměv
..., ale jí se do sexu jaksi nechtělo. Tak se na ní absolutně vybodl, vyšel z postele a nahej přešel k počítači a začal tam dělat svojí práci.
Pokud aplikuju tohle, tak dojde na otázku "jestli se něco děje?" a chuť na sex je ta tam (u ní - u mě samozřejmně ne Šťastný ) Mrkající fieldtested
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Květen 2009, 21:20:59 »

Taky se mi něco takovýho stalo, když ta holka není dost nadržená a sebevědomá, tak jí to spíš ublíží. Záleží dost na typu holky a na situaci, je na každým jak to vyhodnotí, je třeba to umět odhadnout.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Květen 2009, 21:37:16 »

JJ, já už právě vím, že na ty moje to nějak nezabírá Mrkající Tak sem to chtěl hodit do placu... 
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Květen 2009, 21:41:56 »

Yoru: vysoká attraction -> neni důvod aplikovat holomráz... tj. holomráz je blbost ("hezky jsem to shrnul") ... :/
Zaznamenáno

Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Květen 2009, 20:34:30 »

Právě že ne! Vysoká attraction není žádná záruka, že k něčemu dojde. Překážkou můžou být krámy, pravidla a la "žádný sex na prvním rande", brouci v hlavě, cokoliv... U holomrázu vlastně tu překážku ani neřešíš, jedeš v podstatě agresivně "všechno nebo nic."
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Květen 2009, 07:52:16 »

Hloupost... ze zkušenosti vim, že každá holka to prostě chce... a vysoká attraction je jediný, na čem jí v tu chvíli záleží... navíc tu pořád mluvíte o tom, že s tou holkou jako něco máte, ale k sexu se nemá, tak aplikujete holomráz --> tohle jsem vůbec nepochopil, co to znamená, že se nemá k sexu?... prostě já když s holkou něco mam, tak jdu pořád dál, dokud k tomu nedojde nebo dokud nahlas neřekne "ne!" ... je to podle mě nejlepší technika, co se týče dotažení do konce, opravdu málokterá holka vám řekne "ne"... vůbec si nedovedu představit situaci, že se muchluju s holkou a ona to nechce, tak se urazim jak ufňukaná holčička a budu jí ignorovat... to - je - prostě - stupidní - !
Zaznamenáno

Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Květen 2009, 13:12:25 »

Jenže holomráz neaplikuješ vždycky, to je sázka právě v té chvíli, kdy ti jedna z mnoha řekne NE! ;-)
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Květen 2009, 15:38:44 »

Mám kamarádku, která to aplikuje na kluky...A účinnost to má maximální, zajít ani jeden nesklamal...A to jí před tím ani jeden nechtěl!!!Prostě mu doslova "lezla do zadku" pak přestala a oni se mohli zbláznit... Úsměv
A na mě by to asi ve většině případů fungovalo taky...
Ale někdy mi to příjde dost bezohledný...
Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Prosinec 2009, 17:35:28 »

Na mňa to raz jedna moja bývalá skúšala tiež. Občas si jednoducho našla nejakú blbosť - ale naozaj blbosť - aby sa mohla ,,uraziť" a ignorovať ma. A ja jak taký čurák som za ňou doliezal ako zbitý pes, ktorý ničomu nechápe a furt sa pýtal čo sa deje až kým ju to neprestalo baviť. To mi robila nebezpečne často až raz, keď sme boli s kamarátmi vonku, chcela sa predviesť akého má vycvičeného psíka, na niekoho sa urazila (myslím že som to bol zase ja), odkráčala preč a očakávala, že za ňou pôjdem. A nešiel som. To ju celkom vykolajilo, o chvíľu mi volala a snažila sa z tej trápnej situácie nejak vymotať.
A vtedy sa z domáceho psíka stal zase vlk.  Super!
True story  Smějící se
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Prosinec 2009, 18:24:06 »

 Smějící se jj to znám, v podstatě musim řict, že moje minule STR bylo částečně
postavené na holomrazech a metodě tahů-tlaků a docela to zvyšovalo napětí a tím i chuť na tom vztahu pracovat.

Já zase mám zkušenosti s nějakým jiným typem holomrazu.
Když sem se dříve zmiňoval o jedné HB, která se o mě zajímala, IZtkovala, když sme byli sami povídali jsme si, bylo všechno okey. Ale když sem začal v kolektivu, házela
mi pod nohy klacky (shittesty), nato následovaly ignory před kámoškama a mýma kámošema, tím , jak
zdůrazňovala, že se "soustředí" na někoho jiného, ne-žli na mě. Úsměv To sem jí teda nechal vychladnout a udělal jí to samé. A najednou sem byl špatnej a začla žárlit, nabourávat se do mých dialogů s jinejma holkama atd. Smějící se
...a takhle to šlo dál...docela zajímavý.. 
« Poslední změna: 10. Prosinec 2009, 18:28:53 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Prosinec 2009, 19:04:31 »

Ja viem že to nie je názov témy, ale aká je to tá metóda ťah-tlak, prosím ťa?  Úsměv A ešte.. čo je to IZ? Nejak som to nenašiel v slovníku  Smějící se

Už som dorazil v The Game k časti s IZ  Šťastný tož už viem čo to je, ale ten ťah-tlak by ma stále zaujímal.. dík
« Poslední změna: 10. Prosinec 2009, 20:00:16 od Avarang3r » Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Prosinec 2009, 21:21:15 »

... ale ten ťah-tlak by ma stále zaujímal.. dík
Vzorový příklad techniky "tahy - tlaky" ze strany dívky. http://forum.qark.net/o-zenskych/flirtujici-kamaradka/?topicseen
Cíl techniky je, být pro dívku přitažlivý díky svému nezájmu(tah), ale zároveň si jí sem tam užít/vychutnat (tlak).
Zaznamenáno
ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Únor 2011, 12:48:34 »

funguje holomraz aj obratene, teda na chlapov od zeny? obcas mam pocit, ze by si ten moj trochu zasluzil za tu jeho obcasnu pasivitu.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Únor 2011, 14:41:38 »

Určitě.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Únor 2011, 17:09:35 »

Funguje Mrkající
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Únor 2011, 14:27:07 »

Funguje Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS