Statistika uspesnosti picuperu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 11:53:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Statistika uspesnosti picuperu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Co se u vas znanilo aplikaci pickupu
traged: >1 FC - 1 (4.5%)
traged: >5 NC - 1 (4.5%)
traged: nic hmantatelneho - 3 (13.6%)
beta: > 2 FC / pritelkine - 2 (9.1%)
beta: >15 FC - 0 (0%)
beta: nic hmantatelneho - 3 (13.6%)
s holkoul: FC bezne - 0 (0%)
s holkou: NC vetsinou - 5 (22.7%)
s holkou: jen pro zabavu - 3 (13.6%)
natural: >2x zvyseni uspechu - 2 (9.1%)
natural: <2x zvyseni uspechu - 1 (4.5%)
nejake zhorseni - 1 (4.5%)
Celkem hlasů: 20

Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Statistika uspesnosti picuperu  (Přečteno 14541 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červenec 2009, 22:07:26 »

Zajimalo by me jak je to s uspesnosti adeptu na pickupera zvlaste v zavislosti na jejich naturelu resp. vychozim psychickem stavu a spusobu zivota

Nedivim se tomu ze se najdou pickuperi kterym dal pickup mnoho, ve velke mnozine lidi i kdyz predtim nebyli kdovijak spolecensti se muzou prirozene najit taci kteri meli potencial ale treba je neco blokovalo a pickup je skvele nakopnul (Qvark sam rika ze se dokazal bavit, jen mu chybala malickost - ze se bal oslovit cizi holku), takovi pak po tom co konecne zuroci svuj potencial na nem staveji dale, a pak znich pochopitelne muzou vzniknout lidi jako Mystery, Qvark, Comanche atd. kteri pak o tom napisou knihu nebo alespon zalozi web, protoze je to pochopitelne pro mnoho lidi pritazlive  jejich uspechy vejdou ve znamost jako hrdinske eposy

jenze se bojim ze to pak vede k tomu ze se vi jenom o uspesnych pokusech stat se pickuperem, ackoli mohou byt extremne vzacne, ale podobne jako znasilnena zena neuspesny pickuper obvykle o svych neuspesich mlci, a kdyz nemlci nikoho nezajima ho poslouchat takze stejne brzo sklapne. To je pochopitelne, ale bojim se ze tak vznika zcela falesne povedomi o realne moznosti uspechu typickeho podprumerneho muze v pickupu.

k samotne ankete:
rozdelil sem muzstvo do 4 skupin podle jejich vychoziho stavu nez zacali s pickupem
a]traged - clovek kteremu uz ujel vlak, s pickupem zacne ze zoufalsvi protoze uz stim musi neco sakra delat!!!, jeho zivot nefunguje dobre ani v ostatnich ohledech ne jen co se tyce zen, i kdyz dost pravdepodobne prave proto ze osamelost cloveka psychicky nahlodava
b]beta - neni nic co by obecne holky pritahovalo, a zadnou nema, ani jeste nemel (jedine nejaka nesmyslna epizoda kterou jde ze statistiky vyloucit), neni ale jeste traged, jinak funguje v mezich normy, neni ve spolecnosti primo hvezda ale je jeji regulerni soucasti.
c]s holkou - at uz je beta nebo ne, podarilo/postestilo se mu mit holku prirozenym spusobem a neni pro nej nic nerealneho ji mit zase pokud ji nema zrovna ted, je proste v celku normalni typek
d]priroznene dokaze byt alfa ve spolecnosti a/nebo ziskat si holku/holky

nasleduje ceho pomoci pickupu dosahl, mam totiz dojem ze spousta pickuperu jasa uz z toho ze se sami odvazili holku oslovit, nebo ze se snimi bavi a ze jim da cislo, podle me se ale nesmi zapominat na konecny cil - tj. defakto reprodukce, a to ze pokud se nedostanete k FC nebo dokonce az k dlouhodobemu stavu tak to je cele jenom onanie
FC - vyspani se, NC - ziskani kontaktu
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Červenec 2009, 22:19:25 »

hochu ty seš marnej..
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Červenec 2009, 23:19:03 »

Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že jenom hledáš výmluvu, proč se sebou nic nedělat. Upřímně nám může být jedno na co se vymluvíš, jestli na to, že to někdo jinej nezvládl jako ty nebo na to, že máš moc práce nebo nedostatek chuti nebo na něco jinýho. Uvědom si, že je to tvůj život. Ať už se vymluvíš na cokoliv, bude to mít stejný výsledek. Hodně štěstí!
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Červenec 2009, 23:23:18 »

Jedinej pravej close je FC, ale hodně lidí (zvlášť na tomto fóru) nemusí mít za cíl ošukat co nejvíc holek. To by byla podle mého onanie.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Červenec 2009, 09:24:36 »

hele, ja nehledam vymluvy, zatim jsem se kazde pickuperske akce o ktere sem mohl zucasnil, a kdyz jezdim metrem tak se snazim ty veci aplikovat a nejake NC mam taky.

nechapu ale lidi ktere se to snazi postavit na nekriticke vire jako nejake dogmaticke nabozensvi, chtel bych realistickou jasnou nealibistickou odpoved jake jsou vyhledy, jsem ochoten to delat i pri hooodne malych vyhledech, protoze mi moc jineho nezbyva, ale naivni optimizmus kterym to v komunite prosakuje i kdyz chapu ze ma byt trochu nazdsazeny aby slouzil k budovani sebeduvery mi prijde nadsazeny moc, takze uz pak straci ten ucinek.

clovek ktery zacina s pickupem by si mel moci utvorit realisticky vyhled, aby se k tomu postavil poctive a aby porad netapal v nejistote jestli se mu dari tak jak by melo, protoze to je naopak dost demotivujici vedlejsi dusledek naivnich nekritickych motivacnich kecu.

rua> souhlasim, osukat co nejvice holek je taky onanie, jde o to ziskat ujisteni ze FC muzes mi, a jednine nezvratny dukaz je ze ty FC budes mit.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Červenec 2009, 09:39:51 »

Jenže ta tvoje úspěšnost nezávisí na pickupu, ale čistě na tobě, jak na sobě budeš pracovat, které materiály k tomu využiješ, které cíle si budeš vybírat! Např. jeden pickuper z SD co si zkoušel spočítat, tak dostane číslo na cca 30% holek, další naopak na 8 z 10, ystery a Style dokáží svůj frame vsugerovat cca 90% holek, atd...
0254 ty máš obrovskej problém se zodpovědností. Zkus přijmout, že celý život je ve tvých rukách (ne každý to dokáže, i já s tím mívám problémy). To je totiž typická česká povaha - alibismus. "Když si zaplatím těch 50 tisíc a nenajdu holku, je to chyba mého kouče." ... "Když začnu s pickupem a neošoustám každou druhou holku, je to chyba pickupu" . NE, NE, NE a NE!!! Do pickupu musíš investovat značné úsilí a opět - ne každý je toho schopen a dosáhnout cíle.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Červenec 2009, 10:09:31 »

Ty osobní výpady jsou zbytečné. 0254 je stejně nebude poslouchat (a skoro i chápu proč). Prostě od podstaty vědec. Nezajímá ho, jestli se to jednou nebo dvakrát povedlo. Chce vědět k jakým dochází výsledkům s různými počátečními podmínkami. Prostě proto, aby zhodnotil své šance. A na to má právo.
Osobně nesnášim ty keci "každej je skvělej člověk a oškliví jsou jen všichni okolo" Úsměv Přiznat si kde jsem a jaké mám vyhlídky je první krok k uvědomění si toho, že je třeba něco dělat. Jasně, že je potřeba si být vědom toho, že ne všechny závislosti, které vymyslíš jsou ve skutečnosti závislostmi (viz nějaká část statistiky určující závislosti). A každý k tomu zjištění svého momentálního stavu dojde jinak.
0254: To "ujištění" v určité fázi vztahu máš i když FC nemáš. A navíc si myslím, že cílem tvého úsilí by měl být vztah, ne FC. Jde totiž o to, že pokud bys měl jako cíl rozmnožování bez dalších návazností, tak existují snažší cesty. S jazykem Tedy něco čemu bych řekl "day7" Úsměv day1 je otevření, day2 je rande, day3-6 je o tom udržet zájem a když se dostaneš dál, tak jsi u cíle A pak je čas si stanovit nový cíl.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Červenec 2009, 10:22:34 »

Jen aby to uvědomění si: kde je, mu netrvalo moc dlouho, mohl by jednoho dne zjistit, že se rozkoukával moc dlouho. A zjišťovat úspěšnost na tomto fóru, bude dost zkreslené, protože lidi, když si vyřeší svoje problémy, většinou přestanou navštěvovat  takové forum, samozřejmě že ti největší filantropové zůstanou, ale to budou spíše vyjímky.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Červenec 2009, 10:28:15 »

tak si to přitnejme.. 0254 je pod nulou a jeho vyhlídky jsou umřít jako panic.. né protože by se bál.. né protože by byl škaredej.. ale protože existuje málo holek kerý by vydržely dýl jak týden s takovym.. klukem..

věčina lidí potřebuje jen nakopnout nebo trochu změnit přístup.. 0254 potřebuje od základů překopat všecko včetně jeho charakteru.. a k tomu nikdy nedojde
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Červenec 2009, 11:16:41 »

Avarang3r, A navíc si myslím, že cílem tvého úsilí by měl být vztah, ne FC - to samozdrejme, jenze to pickup primo neslibuje ani v ramci motivacnich proslovu

Kenich - jo uznavam ze takova statitika nemuze byt moc reprezentativni i z mnoha dalsich duvodu (napr. se da tezko okalibrovat jak vytrvale a intenzivne se ktery respondent pickupu venoval)

Richard - vetsina lidí potřebuje jen nakopnout nebo trochu změnit přístup.. 0254 potřebuje od základů překopat všecko včetně jeho charakteru..
- o tom prave mluvim, ono neni moc velky pocin kdyz nekdo kdo potrebuje jen nakopnout je nakopnut a pak se rozjede, u takovych lidi se da ocekavat ze drive ci pozdeji je neco stejne nakopne, takze by se na ne dalo aplikovat stejne tak rodicovske uklidneni "vsak to jednou prijde" jako pickupovani, jejich zivot to zlepsi ale nijak radikalne, neni to pro ne zivotne dulezite
- vyznam vidim v tom aby se nekam dostal clovek ktery ma skutecny problem, a nemyslim si ze bych v tom byl nejak unikat, ja sam znam tak 3-5 podobnych lidi pricemz moc lidi neznam, a realny odhad je ze tvori nekolik procent populace (1-4%?)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Červenec 2009, 12:11:40 »

no tak o tom přestaň mluvit a začni se činit.. jenže ty prostě nechceš.. a ještě si myslíš že tě někdo dokope [ikdyž za peníze] k tomu abys chtěl.. měl bys spadnout na zem.. nežijem v říši pohádek

pokud si tady z nás jen neděláš kozy tak ti předpovídám dvě možnosti.. buď ti jednoho dne jebne v šišce a ty si to konečně uvědomíš a začneš s tim něco dělat tak že se konečně pohneš.. a nebo ti nejebne v šišce a ty budeš do konce života žít timhle stylem
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Červenec 2009, 12:38:36 »

Ne, ale zmiňuje "vylepšení komunikačních schopností", což by normálnímu (chtělo by se říct každému) člověku mělo stačit. Protože některé ty finty z pickupu fungují jen na mainstream a ono se tím pickup ani netají. Ale znám hodně holek, na které veškeré poučky a finty z pickupu nefungují. Holomráz, alfování, atp. Neříkám, že by některou z nich někdo z pickuperů chtěl, ale prostě to na ně nefunguje. A tyhle holky budou klidně s někým jako 0254 protože jim bude imponovat jaké má znalosti a rozhled, o kterém si může nechat 80% populace jen zdát.
Jen proto, že ty jsi Ríšo na mainstream a mainstream letí na tebe, nemusí být hned každý stejný Mrkající

0254ho problém leží v tom, že většina holek, které by ocenily jeho osobnost jsou zakřiknuté a neprůbojné a nenápadné. A pokud si s ní člověk chce něco začít tak jí musí mět otevřít a rozmluvit. A to je víc práce než sbalit nějakou holku z ulice. A ten problém vzniká tím, že tyhle holky nevnímá/nedaří se mu je zbalit a ty ostatní ho z důvodu podobnému tvému ignorují/nechtějí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Červenec 2009, 12:49:40 »

Omg, balit holky má být zábavou nikoliv dělením lidí podle statistik a posuzováním sebesama oproti ostatním ...
0254- Začni konečně hrát, bav se a přestaň filozofovat..to tě nikam neposouvá... Kroutící očima
(musíš chtít se změnit, když nebudeš mít vnitřní přesvědčení , že chceš být lepší, nezvládneš to a budeš tam kde jsi...pokud tomu nevěříš, tak se něčím namotivuj, zkus si dokázat, že je možné být úspěšný ať už přirozeně nebo pomocí PU..)
« Poslední změna: 25. Červenec 2009, 12:57:39 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Červenec 2009, 13:47:05 »

nevim Avi kde si vzal že já sem na mainstream [pokud tim teda myslíš to stejný co já].. pokud čteš pozorně moje příspěvky tak bys měl nabýt spíš opačnýho dojmu..

každopádně s 0254 nevydrží žádná "zdravá" [a myslim tim mainstream i nemainstream] mařka.. protože ať si to příznáš ty.. on.. nebo ne.. je to prostě magor.. v tom špatnym slova smyslu.. a s nim může zůstat jen silně psychicky narušená mařka.. a to díky tomu že jinýho by si asi nenašla.. [pokud jim řikáš neprůbojné a nenápadné pak souhlasim]
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Červenec 2009, 13:52:01 »

Barzini: Ale je otázka, jestli chce být "lepší". Není horší, je jen jiný. Na to pozor Úsměv A "nedělejme z punka tupce, každičký zboží má svýho kupce" S jazykem
Richard: mainstream říkám holkám, které po večerech chodí pařit s kamarády (ať diskantky nebo rockerky či metalistky), mají rády společnost a úzkostlivě dbají o to jak ve společnosti vypadají (social status). Nemainstream říkám těm, které baví diametrálně odlišné věci (matematika, kryptografie, ...), ven půjdou, když není zbytí, klidně ve flanelce a to jestli si o nich véna od vedle něco myslí je jim srdečně fuk Úsměv (přeháním, ale mylšnku chápeš, ne?)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Červenec 2009, 13:57:34 »

chápu.. tak to pak sedí že sem na mainstream.. ale ještě bych ten mainstream rozdělil na povahový podskupiny typická holka.. a holka s duší kluka.. a na vztah jedině to druhý
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Červenec 2009, 15:07:17 »

Ava: já nemyslím, že je 0254 horší (to vůbec ne Úsměv), ale chápu, že je těžký překopat celou osobnost...
Ze silné racionality na emocionální myšlení (na kterém fungují všechny holky)... Já jsem býval taky líný, ale chce to "chtít" na sobě makat !  Úsměv
"Takže 0254, zjisti si své cíle a pracuj na tom, aby sis je splnil, jen tak se budeš moci namotivovat a vyhecovat k dalším krokům, které možná doposavaď odsuzuješ "


buď ti jednoho dne jebne v šišce a ty si to konečně uvědomíš a začneš s tim něco dělat takže se konečně pohneš.. a nebo ti nejebne v šišce a ty budeš do konce života žít timhle stylem

Richard to shrnul, musíš si vybrat cestu a přijít na to sám..nikdo jiný to za tebe neudělá..
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Červenec 2009, 18:17:08 »

Barzini - jedna vec je chapat ze interakce s holkama je zaloznena na pozach, dojmech, pocitech a dalsich iluzich, myslel jsem ale ze lidi co to delaji se potom (kdyz zrovna to divadlo nehrajou) jsou schopni racionalne a vecne bavit a kriticky to rozebrat. Alespon z Qvarkovych prispevku a nebo nejakych tech knizek sem ten dojem mel - mluvi vcelku vecne technicky bez nejakych servitek a hrani si na senzibily vladnouci nadprirozenou moci. Tento pristup skvele reprezentuje Avarang3r

Mam z vas nekterych pocit jako bych byl nejaky kacir ktery vam nahlodava instituci viry jen proto ze chci odpovedi bez motivacniho pozlatka. Ale tohle neni zadny utok na smysl pickupu ani vymluva proc ho nedelat. Kdybych ho nechtel delat tak tu s tim netravim tolik casu, myslim si ze ho delat MUSIM, jenomze si nemyslim ze zakryvani si oci, a ziti v iluzi je nejak napomocno, ale naopak. Myslis si ze protestanti jsou mensi krestane nez katolici?  Provokatér

Avaranger - Nemainstream říkám těm, které baví diametrálně odlišné věci (matematika, kryptografie, ...), ven půjdou, když není zbytí, klidně ve flanelce a to jestli si o nich véna od vedle něco myslí je jim srdečně fuk - znam docela hodne holek ktere bavi matematika, informatika, fyzika, chemie, vojenstvi, filozofie, sci-fi ale vsechny jsou obvykle jeste porad dost normalni co se tyce preferenci partnera a zabavy v zivote. At uz chodi parit do spolecnosti nebo ne, chteji to. A taky chteji radeji spolecneskeho a dobrodruzne pusobiciho a hezkeho kluka kdyz si muzou vybrat. Druha vec je jestli na to maji. Ale to obvykle docela maji - ono je porad nepomerne vetsi vyber mezi takovymi kluky nez holkami, takze zazrana matfyzacka (i kdyz je zakriknuta) si vybere treba zazraneho matfyzaka, je to z nich ten nejlepsi (tj. budto je docela v pohode i spolecnesky, nebo je to ten nejdrsnejsi mozek v okoli) coz ja rozhodne nejsem. => V intoske komunite jsou evolucni tlaky na kluky jeste o poznani tvrdsi nez v te mainstreamove.
« Poslední změna: 25. Červenec 2009, 18:51:19 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Červenec 2009, 18:23:37 »

ok, uz mame 1x beta: > 2 FC / pritelkine, to jsem doufal ze uvidim, tomu rikam motivujici (i kdyz dneska by se taky do beta radil kde kdo  Šťastný, beztak to byl nejaky teenager, ktery se mel za betu jen proto ze nemel v 15ti holku, asi jsem tu klasifikaci moc nevychytal s ohledem na pubertaky  Mrkající
« Poslední změna: 25. Červenec 2009, 18:27:02 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Červenec 2009, 18:27:36 »

ty si to asi nepochopil.. tobě nepomůže pickup.. tobě nepomůže instruktor.. tobě nepomůže nic.. aby sis náhodou nevybudil falešný naděje
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Červenec 2009, 12:15:40 »

wow - traged: >1 FC
to je presne proc jsem ten topic zakladal, muze mi prosim napsat PM rad bych znal jeho zkusenot.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Leden 2010, 12:06:53 »

Nieje skôr pickup o tom, že zo začiatku sa človek "naučí" pár openerov napríklad a potom hlavne prekoná svoju AA a ide do toho? Proste ja beriem pickup len ako taký začiatok,nakopnutie k bavení sa so ženami:)
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Leden 2010, 15:48:17 »

to není pickup, to jsou počáteční fáze MM.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Únor 2010, 22:46:40 »

to není pickup, to jsou počáteční fáze MM.
Co je to MM?Úsměv Jen tak mimochodem, ja pickup beru jako perfektni zalezitost na vypilovani charakteru a nauceni se komunikovat (s holkama). Asi me za to nikdo moc nepochvali, ale vsechny tyhle zkratky typu FC, HB8, 'target' a tak dale uz mi lezou na nervy. Presne ty mi pripominaj 'socialni roboty' z The Game od Styla. To je jeden z duvodu proc me pri pohledu na hlasovani malem je*lo Úsměv 
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Únor 2010, 23:13:04 »

MM = Mystery Method Andílek

Taky tyhle robotismy úplně nemusím, ale někdy pro tu zkratku ani není české slovo, jindy je to zase zjednodušení několika slov a hodí se to Úsměv (radši nechoď na SocialDynamics... Smějící se)

K anketě a té statistice:
Je to blbost. Už jen proto, že primární cíl všech pickuperů není spát s co nejvíce holkama... Sex je u mě v důvodech, proč dělám pickup a sociální dynamiku (dál SD), na jednom z posledních míst. Tedy ve vztahu k téhle anketě a statistice jsem se moc nezlepšil, jelikož anketa počítá sex (navíc je rozdíl mít pravidelně sex v 16ti a v 26ti letech).

Dělám pickup a SD, abych rozuměl lidem. Abych u nich stoupl na ceně, působil sebevědomě, dobře mluvil a tak dále a tak dále. V neposlední řadě samozřejmě také, abych dokázal na ulici sbalit holku, která se mi líbí, ale to už se jen hezky prolíná s těmi ostatními cíli.

- Tím chci říct, že každý má svůj směr cesty. Někdo využívá pickup a SD jako mapu k holce do postele, kdežto někdo jiný tuhle mapu využije jako nástroj k získávání přátel, komunikace s lidmi a k dalším věcem, kterých je víc než dost.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS