Statistika uspesnosti picuperu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
03. Květen 2024, 19:09:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Statistika uspesnosti picuperu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Co se u vas znanilo aplikaci pickupu
traged: >1 FC - 1 (4.5%)
traged: >5 NC - 1 (4.5%)
traged: nic hmantatelneho - 3 (13.6%)
beta: > 2 FC / pritelkine - 2 (9.1%)
beta: >15 FC - 0 (0%)
beta: nic hmantatelneho - 3 (13.6%)
s holkoul: FC bezne - 0 (0%)
s holkou: NC vetsinou - 5 (22.7%)
s holkou: jen pro zabavu - 3 (13.6%)
natural: >2x zvyseni uspechu - 2 (9.1%)
natural: <2x zvyseni uspechu - 1 (4.5%)
nejake zhorseni - 1 (4.5%)
Celkem hlasů: 20

Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Statistika uspesnosti picuperu  (Přečteno 14560 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Únor 2010, 23:27:40 »

Steamfox: Každá skupina lidí co dělají nějakou věc má svojí hantýrku. Když jedeš na lodích, tak taky neříkáš "řidič", ale "zadák". V brně nedávají "rány", ale "dacky", mechanik ti nevyklepe "plechový kryt motoru", ale "haubtnu" a stejně tak pickuper nejde "pokecat s krásnou blondýnkou a její kamarádku", ale jde "otevřít dvojset s HB9" Úsměv Není na tom nic špatného. Navíc pickup je furt tak trochu underground, takže se mi celkem líbí, že můžu v klidu pokecat s kámošem v buse, jak "jsem otevřel HBčko, co mi dávalo IOIka, ale měla BitchShield jak blázen tak sem ejectnul" a nikdo okolo mně (pokud mě celou dobu neposlouchá a nesnaží se) nemá šanci pochopit o čem se bavíme Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Únor 2010, 21:59:46 »

Steamfox: Každá skupina lidí co dělají nějakou věc má svojí hantýrku. Když jedeš na lodích, tak taky neříkáš "řidič", ale "zadák". V brně nedávají "rány", ale "dacky", mechanik ti nevyklepe "plechový kryt motoru", ale "haubtnu" a stejně tak pickuper nejde "pokecat s krásnou blondýnkou a její kamarádku", ale jde "otevřít dvojset s HB9" Úsměv Není na tom nic špatného. Navíc pickup je furt tak trochu underground, takže se mi celkem líbí, že můžu v klidu pokecat s kámošem v buse, jak "jsem otevřel HBčko, co mi dávalo IOIka, ale měla BitchShield jak blázen tak sem ejectnul" a nikdo okolo mně (pokud mě celou dobu neposlouchá a nesnaží se) nemá šanci pochopit o čem se bavíme Mrkající
To je pravda, ale tyhle proste zni 'otravnejc', nez ostatni. Mozna kvuli tomu, ze jsou z poloviny v anglictine a ja osobne moc michani anglictiny do cestiny nemusim. Ale uznavam, ze nekdy pro danou vec cestina proste slovo nema.

Eclipse: Mluvis mi z duse. Osobne pro me je pickup (na ty povrchni strance, na ktery ho delam) proste ziskavani komunikacniho talentu a o holky mi jde az na poslednim miste (mozna prave proto se skoro neda rict, ze delam pickup Šťastný). Nikdy jsem nemel s holkama problem (i kdyz netvrdim, ze neni misto pro zlepseni - vzdycky je) a je to pro me spis manipulacni prostredek (hrube receno Úsměv).

Omluvte diakritiku, iPod.    
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS