Strach z lidí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Květen 2024, 07:37:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Strach z lidí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Strach z lidí  (Přečteno 63403 krát)
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Květen 2008, 19:54:19 »

velka vetsina lidi se sikanovat necha a nic s tim neudela. Nijak se nebrani.
Potlesk Potlesk
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 28. Květen 2008, 18:55:10 »

ano alda už šikanovaný není,já si spíš ubližuju sám,ono to asi nebude tak těžký,ale musím se k tomu nějak dokopat
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Květen 2008, 19:05:53 »

Zkus anketu (viz. Qarkuv clanek na main webu). Bez s ni oslovit ty nejvetsi kocky na ulici... Šťastný Smějící se Super!
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Květen 2008, 20:55:03 »

Jako,že bych jim něco řekl,to bych asi nezvládl
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Květen 2008, 23:14:22 »

ako to do prdele mozes vediet, ci to zvladnes alebo nie, pokial to vobec neskusis? Fakt do toho bez, nemusi to byt anketa, ale rob nieco so sebou. Nemas co stratit a uvidis, ze casom si na to zvyknes.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Květen 2008, 07:10:49 »

Jako,že bych jim něco řekl,to bych asi nezvládl

?! Šokovaný Mas sebevedomi na urovni australopiteka. Zkus se nad tim zamyslet: Co se mi muze stat, kdyz nekoho oslovim? Porad premyslis nad tim, ze se strapnis. Neuvazuj, co si o tobe mysli druzi lide. Na tom nezalezi. Dulezity je tvuj osobni dusevni stav. Musis se sebou neco delat. Nehazej flintu do zita. Bez vsechno z nadhledu. Kdyz nejde o zivot, nejde o nic! Vykřičník
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 29. Květen 2008, 14:24:37 »

Ale to prostě jen tak nejde,já vím,že pro vás asi to nic není,ale pro mě odhodlat se k tomu,to je hodně těžký
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 30. Květen 2008, 08:13:47 »

Pre nas to tiez kedysi bolo hrozne, lenze malymi krokmi sme sa dostali na tu uroven, kde sme dnes. Ked kazdy den nieco spravis, uvidis, ze za chvilu ti to nebude robit vobec ziadny problem. Skus namiesto vyhovoriek, preco to nejde, hladat moznosti, ako by sa to dalo.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Květen 2008, 13:51:36 »

Holt bez prace nejsou kolace. Predstav si tuto modelovou situaci: Jde proti tobe nejhezci blondynka, co jsi kdy videl. Ma vypracovane telo a krasnou uplou bilou minisukynku, slunecni brylky. Ty ji zastavis. Reknes treba, ze ji to naramne slusi. Muze se ti stat toto:

a) divka se usmeje a zapoji se s tebou do konverzace
b) divka te ignoruje a jde dal (pripadne te nejak odpalkuje - to pokud na ni budes slintak jak uchylak Smějící se Pssst!)

Vetsinou se v praxi setkas s moznosti b). Pokud ale budes "trenovat", casem se ti podari moznost b) minimalizovat. Proto je dulezite nebat se a skocit na vec. NIKDY SE S TEBE NESTANE BALIC, POKUD PARKRAT NESPADNES NA HUBU. Chce to hlavne bohatou praxi. Šťastný Super!
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Květen 2008, 14:26:12 »

Chápu jsem prostě moc velký zbabělec
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Květen 2008, 14:36:53 »

Chápu jsem prostě moc velký zbabělec

Kdyz budes o sobe rikat, ze jsi zbabelec, tak tim tuplem nebudes balic! Vykřičník K tomu, aby jsi balil POTREBUJES SEBEVEDOMI jako sul! Vykřičník. Musis si vduchu rict, ze jsi king a vykrocit za nejvetsi ku**ou, co je pobliz. Je to psychicka bariera, kterou musis prorazit! Vykřičník Casem zjistis, ze to nic neni! Vykřičník Zezacatku budes nervozni a "budes padat na hubu". Je ale nesmirne dulezite, aby jsi to zkousel porad dokola a neustale dal! Vykřičník Jinak to nejde kamo! Vykřičník Mrkající Zacatek je vzdy nejtezsi... Rid se heslem: KDYZ NEJDE O ZIVOT, NEJDE O NIC.
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 31. Květen 2008, 13:59:36 »

To že jsem king,tak to si klidně v duchu řeknu,ale to je tak všechno
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 31. Květen 2008, 14:12:14 »

Nejde o to len si to povedat, ale tomu skutocne aj uverit.

A pokial hovoris ze na to nemas, tak nam to dokaz, ze na to nemas.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 31. Květen 2008, 14:28:42 »

To že jsem king,tak to si klidně v duchu řeknu,ale to je tak všechno

Proc nejdes za tamhletou skupinkou dvacetiletych holek a nepolibis jednu z nich? King je prece nejlepsi na svete. Na co vztahne ruku, to ma. NIKDY SE NICEHO NEBOJI, ZVLASTE NE NEUSPECHU (Protoze nikdy neuspesny neni.). KING NEVI, CO TO JE POKORA. A ted si odpovez tuto jednoduchou otazku: Opravdu si v duchu reknes, ze jsi king? :|Pokud by ses jako king alespon zcasti choval, tak uz mas babu. Super!
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 31. Květen 2008, 14:31:26 »

Zadna holka nechce kluka, o ktereho se nemuze oprit. Sebevedomi je ve vztahu zaklad tak ze sebou neco delej chlape... Bláznivý Bláznivý Bláznivý
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 31. Květen 2008, 20:02:14 »

A je to čím dál horčí,nedokážu to překonat
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 31. Květen 2008, 21:27:23 »

jóoo, kdo sám nechce se sebou něco dělat, tomu není pomoci........
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 31. Květen 2008, 21:51:31 »

Z iného fóra, snáď mi to admini nezmažú, nejedná sa o nijaký článok:

Citace
Úspěch/neúspěch
Z neúspěchů se člověk poučí mnohem více než z úspěchů. Když se mně něco podaří, tak je docela zbytečné analyzovat, kde mohla být chyba, protože i kdybych ji neudělal, tak by byl výsledek stejný. Naopak, většinou, když člověk udělá chybu a něco se mu nepovede, pak analýzou jednoduše dojde k důvodu neúspěchu. Díky tomu pak také lépe chápe úspěšné techniky, protože ví, čemu se daná strategie snaží vyhnout nebo co se snaží vyvolat.

Představuji si to jako strom. Na začátku stojíte u kořenů a vaším úkolem je vyšplhat až na vrchol (kvalitní close). Strom má neuvěřitelné množství větví mezi kterými můžete přelézat. Když se na vrchol dostanete, tak si sice můžete si sice říct „Možná jsem měl přelézt na tady tu větev“, ale k přehnané analýze není důvod, protože na vrchol jste se dostali tak jak tak. Naopak, když se dostanu na slepou větev, díky které při výstupu neuspěji, tak určitě najdu křižovatku, kde jsem odbočil špatně (těchto křižovatek je zcela jistě méně, než při úspěchu).

Úrovně zátěže a její důsledky
Vycházím z principu adaptace a vzhledem k tomu, že jsem zastáncem psychosoma (tělo a duše jedno jsou), tak si myslím, že principy tréninku a adaptace jsou jak pro tělo tak pro duši identické. Pro jistotu však uvádím dva příklady pro lidi, kteří nemají s tréninkem těla zkušenosti. Atrofií myslím degeneraci svalu vlivem jeho nečinnosti nebo nedostatečné zátěže.

1. Lehká váha
Cvičení
Zvednete ji bez problému. Sval se nevyčerpá, pokud je váha hodně lehká dojde k atrofii svalu.
Šachy
Umíte obstojně šachy, ale hrajete pouze se začátečníky, vyhrajete vždy, ale váš výkon upadá.

2. Váha na hranici komfortní zóny
Cvičení
Takovou váhu poznáte tak, že máte problém ji uzvednout, ale nakonec ji vždycky uzvednete. Pokud byste zkusili ještě přidat 2 opakování, tak se vám ji podaří (i když s obtížemi) uzvednout. V této chvíli sval vyčerpáváte dostatečně na to, aby neatrofoval, na druhou stranu jeho přírůstky jsou minimální, protože současná síla svalu plně dostačuje vašim potřebám (není důvod pro jeho rozvoj).
Šachy
Umíte obstojně šachy, hrajete pouze s hráči, kteří jsou na tom podobně jako vy. Někdy prohrajete, někdy vyhrajete, nemáte se moc co učit.

3. Váha mírně nad hranicí komfortní zóny (highpoint)
Cvičení
Poslední sérii většinou nedokončíte, vykonáte maximální úsilí, ale několik posledních opakování nezvládnete. V této chvíli jsou maximální přírůstky výkonu, protože sval je maximálně vyčerpán a je po něm požadována další aktivita, dochází k adaptaci.
Šachy
Hrajete s hráči, kteří jsou na tom o něco lépe než vy. Většinou prohrajete, ale při analýze si dokážete uvědomit své chyby a jaký měl záměr váš protivník.

4. Váhu daleko za hranicí komfortní zóny
Cvičení
Většinu sérií nedokončíte. Sval se sice v jednotlivých sériích vyčerpá, ale kumulativně zvednete menší váhu než v případě 3. Hrozí poranění svalů.
Šachy
Hrajete s Gary Kasparovem, vydrtí vás jako malou holku, naprosto netušíte, kde byla chyba, nebo, co jste měli udělat jinak. Možná si nějaké drobnosti uvědomíte, ale nic díky čemu byste ho mohli v následují porazit.

Scénář adaptace
První dvě úrovně zátěže se nachází v komfortní zóně a zbylé dvě mimo ní. Pro vás nejdůležitější je nalézt highpoint. Toho lze dosáhnout snadno - začnete s lehkými úkoly, pokud je plníte zvyšujte si laťku dokud nenajdete highpoint, který poznáte podle toho, že to budete konstatně srát. Ano čtete správně SRÁT!!!

Snažte se aby vaše úspěchy byly pod 50% pokusů. Pod tímto poměrem budete vstřebávat nové informace jako houba, pokaždé se naučíte něco nového. V momentě kdy se začnete zlepšovat, tak se bude objem nových poznatků zmenšovat a bude to pro vás méně efektivní. V momentě jakmile dosáhnete úspěchu v polovině případů 2x po sobě jste v bodě 2. Už se nerozvíjíte jen udržujete své dovednosti na současné úrovni. Tohle je správný čas na to postoupit dál a najít nový highpoint, kde zase budete všechno srát a tím se efektivně učit.

Co se stane, když začnete mít úspěchy nad 50%? Dostanete se z varianty 3 (každý den se dozvíte něco nového a váš výkon jde rapidně nahoru) do bodu 2, čili do komfortní zóny, kde zlenivíte a co horší, dostaví se strach z prohry (zvyknete si na úspěch) a přestanete se zlepšovat.
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 01. Červen 2008, 11:38:53 »

A je to čím dál horčí,nedokážu to překonat

Komu neni rady, tomu neni pomoci. Mam cim dal tim vetsi pocit, ze si z nas delas srandu aldo66. Je ti fakt 18?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 01. Červen 2008, 13:17:34 »

To přece není nic složitýho, začni třeba tím, že taky založíš nějakou anketu a pak se holek budeš ptát...tím dáš sobě pocit, že nemluví pro tebe, ale pro tu anketu a nebudeš mít takovej strach. Nebo jdi na nějakou diskotéku...projdi okolo holky, řekni - nahlas a sebevědomě "ahoj" (tohle slovo ze sebe musíš vyklopit i kdyby se dělo cokoliv) a prostě půjdeš dál. Třeba za tebou ta holka i přijde.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 01. Červen 2008, 15:36:40 »

Hlavne se nesmis bat neuspechu. Zacatky jsou vzdycky nejtezsi. Jak uz sem psal vyse, pravdepodobne se ti zezacatku nebude darit. Vetsina holek te bude ignorovat. Na druhou stranu te ale zadna nebude ponizovat. Chapes? Mezi tim je rozdil. Mne se taky nedarilo a neznam nikoho, komu by padaly holky samovolne k noham, aniz by byl zkuseny balic a mel komunikacni schopnosti na urovni recnika. Cim vice te holky budou odmitat, tim vice se z nezdaru muzes poucit a budes zkusenejsi do budoucna. NEJDULEZITEJSI VEC ZEZACATKU JE, ABY SES PO ODMITNUTI SNAZIL DAL. NESMIS HAZET FLINTU DO ZITA. Pokud se chces naucit oslovovat holky jen tak na ulici, asi je opravdu nejlepsim resenim ta anketa. Muzes si ji stahnout na mainwebu. Lovu zdar...
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 01. Červen 2008, 16:55:13 »

Nedávno jsme byli s našima na takové akci,byl jsem mezi lidma a bylo to uplně strašný.Teda mám různý nálady,ale tohle bylo nejhorší co jsem kdy zažil.Prostě jsem vůbec nedokázal mluvit a byl rád,když jsem jeli domů.O tom ,že bych nějakou holku oslovil nemohla být ani řeč,prostě děs.Nevím,čím to je.
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 01. Červen 2008, 17:52:42 »

Hele, máš na fotce Eso Rimmera, tak buď jako on... Úsměv
Zaznamenáno

Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 01. Červen 2008, 19:51:26 »

Nedávno jsme byli s našima na takové akci,byl jsem mezi lidma a bylo to uplně strašný.Teda mám různý nálady,ale tohle bylo nejhorší co jsem kdy zažil.Prostě jsem vůbec nedokázal mluvit a byl rád,když jsem jeli domů.O tom ,že bych nějakou holku oslovil nemohla být ani řeč,prostě děs.Nevím,čím to je.

Co to byla za akce? Techno party Šťastný? Ja kdyz jsem na akci s rodici tak taky nebalim baby. To je vcelku logice. Bez na akci/parbu s kamosema se kterymi si rozumis.
Zaznamenáno
alda66

...To je frajer!

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chornice - okres Svitavy
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 01. Červen 2008, 21:06:54 »

Já vím,že na to mám,dokážu to,určitě.Mám to v sobě,jenom to musím dostat ven.
Zaznamenáno

Přece se z toho nepose*u
http://cz-midgar.myminicity.com/ naše město
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS