The GAME/HRA

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 07:55:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The GAME/HRA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: The GAME/HRA  (Přečteno 123840 krát)
Semtex

Karma: -2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 28. Červen 2008, 12:05:26 »

Zdarec.. jak jsem se tam docelt o tech rutinacha a otviracich mate je nekdo sepsane?? Nechcete je napsat sem?? Úsměv jinak tahze knizka je dost dobra.. akorat mě vadi že tam nejsou napsany nejaky otviraky a rutiny.. Úsměv
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Červen 2008, 19:23:02 »

Myslím, že Hra není moc dobrá knížka, co se týče rutin (věty nebo činnosti, které by správnou interpretací měly zvýšit zájem dívky o tebe). Je to popis části Stylova života, ve které se z běžného novináře stal světovým baličem. Ale rozhodně jich tam pár je.

Například:
 - "Chtěla bys mě líbat?"
 - otvírák se žárlivou přítelkyní (kamarád má přítelkyni, která našla fotky jeho bývalé pod postelí a chce se s ním rozejít)
 - kostka (je to docela dlouhý, můžu rozepsat na přání. Dívka si má představit kostku na poušti o nějakých rozměrech, barvě, průhlednosti, které si sama určí a ty pak podle těch parametrů říkáš něco o její osobnosti)

pozn. To jsem jen teď zalistoval v té knížce. Takže vůbec nejsou seřazené podle nějakých preferencí, času kdy je můžeš použít (když o tebe má dívka dostatečný zájem), nebo účinnosti. Jsou seřazené jen podle pořadí, kdy jsem je zrovna našel.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Červen 2008, 20:20:05 »

Upřímně z te knihy si clovek moc nevezme, i když jednu věc jsem se z ní naučil a to vytvářet negy na slečnu kterou chci sbalit (strana 47-49), jinak třeba od Tomáše Baránka - Jak sbalit ženu je taky velice dobrá, ale je trošku pro zkušenější co dokáží holku oslovit ale dál pokulhávají, prostě nejlepší je zkombinovat qarka a Baránka, toť můj konečný názor. Jinak otvíráky by si měl každý vymyslet a zažít sám, tak je to přirozené, ale občas nějaká inspirace neuškodí  Super!
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červen 2008, 21:11:39 »

Beduin: mohl bys tu kostku rozepsat? Úsměv
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Červen 2008, 00:47:02 »

Jasný. Přesný popis v knížce je na straně 279 (v český verzi, v anglický nevím) - Papův rozbor, jak balil Paris Hiltonovou. A teď přímo k tý rutině.

Celou následující situaci můžeš různě rozebírat do podrobna a vymýšlet si další detaily. Řekneš holce, ať si představí, že jede po poušti a najednou před sebou vidí kostku. Zeptáš se jí na velikost kostky, ona něco odpoví. Potom se zeptáš na barvu. A zeptáš se na průhlednost - jestli je průhledná nebo z nějakýho pevnýho materiálu. Potom jí řekneš, že k té kostce vede žebřík (když je malá, tak třeba schody nebo žebřík pro trpaslíky Super!).

A teď co je co:
velikost kostky = velikost sebevědomí
průhlednost a materiál = otevřenost - průhledná nebo měkká (třeba papírová) kostka značí extroverzi, kostka z betonu je logicky introvertní
žebřík - čím výše je žebřík, tím méně důvěřuje svému okolí

Když to správně okecáš, je to skutečně kvalitní rutina a překvapíš tím, že umíš číst lidi. Provokatér
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Semtex

Karma: -2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Červen 2008, 08:33:12 »

hele a co kdyz slečnu zneguju trochu vic nebo spis ona se urazi nebo to nejak neveme.. jak ji zase prilakat z5 aby to nevypadalo "Posral si to tak ted ji leze do prdele" ?? Úsměv
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Červen 2008, 11:48:56 »

Ještě jsem zapomněl vysvětlit ty barvy. Je to tradiční význam barev používaný při cold reading - čtení lidských obecných informací, které vypadají jako že jsou přímo jejich osobní. Význam velké spousty barev najdeš kdekoliv na internetu - popíšu tady jen ty základní.

bílá - snaha o dokonalost, žádné kompromisy, nevinnost, přemýšlivost
černá - tajemno, smutek, extroverze, zvýšená citlivost
červená - energie, upřímnost, spravedlnost, tvrdohlavost
hnědá - trpělivost, spolehlivost, barva lidí kteří "ví co chtějí"
modrá - povinnosti, snaha utéct z těžké situace
oranžová - optimismus, radost, extroverze
růžová - jemnost, romantika, naivita
šedá - kompromisy, nízké seběvědomí
zelená - příroda, klid, motivace
žlutá - inteligence

Semtex: Když ji zneguješ moc? To se prostě nesmí stát - chce to dávat si pozor a sledovat její reakce. Navíc, negy jsou primárně určené pro holky o které je velký zájem - tím se odlišíš od ostatních a říkáš "tvoje krása vůbec neovlivňuje moje reakce a nenechám se jí zviklat nebo ovlinit".  Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Červen 2008, 12:36:47 »

Knihu Hra bych si rád přečet, ale v *.pdf  jsem jí našel jen v angličtině. V češtině je asi jen tištěná. Kde jí můžu koupit? takovouhle knížku nemaj v kdejaký trafice. A případně toho Baránka, ale o tom nic nevím
dik
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Červen 2008, 13:58:15 »

Commanch: Už se to tu někde řešilo. Můžeš si ji objednat po netu (http://www.kosmas.cz/knihy/130391/Hra/) nebo koupit v obchodě s knížkama. Ale snad jedinný obchod, o kterém vím, že ji prodává, je Luxor - palác knih v Praze na václaváku.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Červen 2008, 14:50:34 »

Baránkova kniha "Jak sbalit ženu" je taky fajn, ta je oproti Hře více zaměřena na "holku pro vztah", ale v plno bodech se shoduje s Hrou, v něčem se zas liší...chce to si ze všeho vybrat to svoje....
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Červen 2008, 20:26:10 »

hele a co kdyz slečnu zneguju trochu vic nebo spis ona se urazi nebo to nejak neveme.. jak ji zase prilakat z5 aby to nevypadalo "Posral si to tak ted ji leze do prdele" ?? Úsměv

Nejlepší je tomu samozřejmně předcházet a proto vše podávat ve vtipné formě, s trochou vážností. Když už se to přežene tak záleží kde se člověk nachází, pokud v baru, či na zábavě tak má ještě reálnou šanci to ututlat, já bych jí z očí tak na hodinu zmizel a pokud by neodešla tak nenuceně nadhodit omluvu, a svléknout to do vtipu, všechno je zábava vtip, a především HRA!

Druhý scénář, kdy by byla balená holka někde venku, třeba na lavičce tak to už je horší, tady žádný čas na její pozitivní naladění téměř nemáš a jediné co by mohlo dobře fungovat je naoko jednou se omluvit a převést rychle rozhovor na to jak se ti podobný trapas s nedorozuměním stal nedávno a jaký to byl děs. Že teď už víš jak si se choval, že už se to nesmí stát atd. Teď mě tak napadá dobrý příklad. Raději to sepíšu jak by to mohlo vypadat.

Já: //uprostřed uvolněného rozhovoru - špatně použitý neg(pokus o sex. hrátky) Úsměv // Ty máš ale pěkný kozy můžu si šáhnout?
Holka: //zaraženě// Cože??? Nejsem děvka, ne nemůžeš!!
Já: Jééé promiň, fakt mi to vylítlo to je ale trapas, já nechtěl..
Holka: //naštvaně// no to určitě, si další nadržený hovado
Já: //tutlavě mluvím s trochou vtipu// vážně je mi to líto, vždycky mi vylítne něco co nechci říct. Snad to chápeš ne?
Holka: //polovražedným pohledem// asi jo, jsem na to háklivá, asi bych už měla jít
Já: To je škoda bylo mi s tebou dobře a já to takhle pokazím, už je to podruhé co se mi to stalo, minule jsem jedne holce omylem polil tričko a mrzelo mě to
Holka: no co se dá dělat, to už je holt život
Já: a nechceš si to ještě rozmyslet, chvili to semnou ještě vydržíš ne?
Holka: jestli mi nebudeš dělat zase sex. návhy tak snad jo, ale jak říkám nezlob mě
Já: no já zlobím rád, občas mi to ujede, tak ale už se nezlobíš vidím tvůj úsměv na tváři
Holka: to není úsměv, to je smutek
Já: aha promiň vypadáš pěkně vždycky
Holka: najednou... hmm tak díky
Já: //lišácky// nevíš co to tam vzadu je? nemůžu to přečíst, vypadá to jako nápis levný chobot, co to asi je?
Holka://úsměv// to je levný obchod
Já: aha Úsměv

//moc se mi to nepovedlo a ani nevím jestli by to mohlo fungovat(ač podle mých zkušeností ano) v každém případě mluvit mluvit a mluvit, nic jiného nepomůže, jinak neg to vlastně ani nebyl, byla to přímá intimní otázka se sex podmětem, které by většina žen přehlédla a převlékly by to samy do vtipu ale i tak je tu dost takových které se naštvou a urazí, přímo tuto otázku jsem nepoužil v reálu nikdy, ale hodně podobné už párkrát ano, nikdy žádná facka nebyla, nanejvýš se holka naštvala a nenechala místo k omluvě, ale to jen ve vyjímečných případech, věřím že vše dopadne dobře, tak končím//
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Master03



.

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha 6
Příspěvků: 36


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 30. Červen 2008, 20:39:04 »

Dovolim si sem dat trosku vetsi verzi kostky, osobne jsem to zkousel asi na peti holkach a vsechny byly uprimne prekvapeny(nebo to aspon velmi dobre hraly Úsměv ) a rikaly, ze to tak vazne je... Treba se to bude nekomu hodit.. Psychologicky by to celkem urcite fungovat melo, pokud to ten clovek uz zna, nema to samozrejme smysl a pokud se to snazi zamerne ovlivnit, tak taky... Na zvedavy holky to vetsinou funguje Úsměv

Představte si širou písečnou poušť, jejíž okraje nevidíte, ani je v danou chvíli nehledáte. Jdete odkudsi kam a náhle je před vámi krychle. Vidíte, jak je veliká, z jakého je materiálu a jak celkově vypadá. Opřete o její bok žebřík; pokud to nejde, položte ho vedle. Po manévrování s žebříkem ovšem přišla písečná bouře, která trvala celou dlouhou hodinu. Vy jste ji přečkali, samozřejmě, ale jak je na tom vaše krychle? Představte si, jak moc to odskákala. Jak moc ji bouře zasáhla? Ať to dopadlo jakkoliv, zapomeňte pro tuto chvíli na krychli a jděte pouští dál.
Po písečných dunách proti vám běží kůň. Jak vypadá? Je osedlaný? Má podkovy nebo nic? Došli jste až k němu, pokud to dovolil. Představte si, jak reaguje na vaši přítomnost. Potom jděte dál. Jde kůň s vámi? Došli jste na konec pouště a teď přijde rozluštění podvědomí.
***
Vrátíme se na začátek, když jste se ocitli v poušti s vaší krychlí. Jak byla ona krychle velká? Čím větší krychle, tím pevnější a sebevědomnější jste osobnost. Pokud se jedná o kostičku ze stavebnice, není to s vaším sebevědomím zrovna valné. Neradujte se ale, že pokud dosahuje rozměrů pyramidy, jste na tom líp. Všeho moc škodí Mrkající. A z jakého je materiálu? Neřeknu vám výklad každého možného materiálu, ale řiďte se vlastním pocitem... když se zamyslíte, uvědomíte si, jaký máte z daného materiálu pocit. Jaký vám připadá. Je-li dřevěná, jste spíš rodinně založení, máte rádi svoje bezpečí, jste vřelí, dřevo je teplý materiál. Takový beton či železo je chladné, pevné, občas může být až nepřátelské. Na druhoou stranu je obojí nezlomné, nemění se to z hodiny na hodinu, zatímco dřevo se tvrauje po celý svůj život. Sklo by se dalo zase popsat jak pevné, ale i křehké, průzračné a prohlédnutelné. Pokud vaše krychle byla spíš fantaskní, třeba celá z vody, jste pravděpodobně romantici, máte rozvinutou fantazii a rádi sníte.
Popojedeme. Pokusíme se opřít žebřík. Jde to vůbec? Pokud je žebřík krátký, dosahuje třeba jen do poloviny krychle, nebo jen pár stupínků nad její vrchol, jste introverti. Čím delší však je v poměru s krychlí, tím víc extroverští jste. Jestliže jste ho radši položili vedle, protože by se převrátil, dalo by se říct, že jste velmi přátelští, otevření a možná až ukecaní Mrkající .
A co s vámi, tedy spíš s vaší krychlí, udělala písečná bouře? Bouře symbolizuje životní krize, rozchody, úmrtí, vyhazovy, prostě cokoliv, co vám do cesty položí zklamání či bolest. A podle toho, jak se s touto bouří vyrovnala vaše krychle, poznáte, jak se vy sami vyrovnáte s těmito situacemi. Je lehce poprášená pár zrnky písku? Pak vás jen tak něco nerozhází, někomu může dokonce přijít, že jste až necitelní. Zmizela v nové duně? Pak je pravděpodobné, že jste velmi citliví a při rozchodu máte pocit, že dál už se žít nedá.
No nic, dál od vašeho nitra, vzhůru ke vztahům. Možná už vás napadlo, co symbolizuje kůň. Je to váš vysněný partner. Tak si přiznejte, zda byl krotký, osedlaný a okovaný nebo jestli k vám přiběhl vzpurný mustang. Pokud to byl ohromný divoký černý hřebec, trochu uberte ze svých tužeb, úplně dokonalého partnera asi neseženete. Pravděpodobně s ním zažijete neuvěřitelnou srandu, život s ním bude plný nečekaných zvratů a překvapení, ale ne vždy je to pro vážný vztah to správné. Každopádně právě to, jak jste se ke koni chovali vy, jak se kůň choval k vám značí takový ideální vztah, co si od toho slibujete. Přátelství, vřelost, důvěru? Nebo naopak touhu zkrotit si drahou polovičku sami?
Inu, a jakou cestou jste se pak vydali? Pokud jste vůbec šli spolu, což je nejspíš nejpravděpodobnější. Pokračovali jste dál vaší nebo jeho cestou? Nebo převládl kompromis a vydali jste se zlatým středem? Odpoveď vám ukáže míru vaší dominance ve vztahu. Kdo rozhoduje, vy nebo on? Nebo razíte teorii "jedeme na půl"?
No a nakonec, jakým stylem jdete dál? Jedete na koni? Nebo jdete po jeho boku? Pokud jste se rozhodli (na toho chudáka, co se právě proplácal tou hodinovou bouří) vyskočit a nést se, pak dáváte najevo, že pokud s někým něco máte, pak se vším všudy. Jeho život je váš, váš musí být jeho. Pokud milosrdně šlapete vedle, pak jste pro přeci jen volnější vztah. "mám svůj život, ty zas svůj, ale je nám psolu dobře."
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Červen 2008, 21:54:15 »

Až na ten konec to celkem sedí.... já jsem si představil, že jdu vedle něj, nevim proč, ale ani na chvíli mě nenapadlo, že bych vlastně mohl jet na něm... ale přitom volnější vztahy rád nemam, naopak chci právě vážnej vztah.... (btw snad by to nemělo fungovat jen na holky, ne? Šťastný)
Zaznamenáno

Master03



.

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha 6
Příspěvků: 36


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 01. Červenec 2008, 06:19:12 »

Bud rad, ze sis podvedome nevybral hrebce Šťastný
Musis tomu davat nejakou rezervu.. Pro predstavu a nasledne zaujmuti slecny to IMO staci.. Taky to asi tezko budes odrikavat cely, ze Šťastný
Zaznamenáno
Eclectic

Karma: 3
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Červenec 2008, 18:56:54 »

Nesouhlasim s vami.
The Game je podle me vyborna kniha (nejen) pro zacatectniky. Zacatek je vyborne "presvedcovaci", aby si AFC uvedomil, co a jak. Prikladu interakce, openery a devadesat procent zakladnich pravidel je v knize take vysvetleno.
Ok, samozrejme ze to nemuzu porovnavat s ostatnimy knihami ktere jsou postaveny ciste jen na taktikach apod, nicmene hlavni duvod proc game je dobra kniha je jiny.
Ze totiz "nedava detem dynamit". Libi se mi to. Zatimco vsechny knihy popisou dvacet taktik, Stylova The Game je hlavne zivotopis a tak ukazuje i ty spatne veci. Ono pak totiz nejste jen blbej robot recitujici linky z knihy, ale mate i vlastni nazor, ktery si z oblbovacich How-to knih neudelate.
Zaznamenáno

Vyber si. Můžeš buď věřit ve svůj neúspěch, nebo ve svůj úspěch. V obou případech máš pravdu.
Neexistují neúspěchy, jen výsledky a ponaučení z výsledků.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Červenec 2008, 20:05:51 »

...
Knihu mám právě rozečtenou a líp bych svůj názor nenapsal ... Bravo - přesně jsi vystihl moje pocity a myšlenky z knihy... Kniha do vás nenamlátí informace, ale ukáže vám tu cestu, jak si na to přijít pěkně sám ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Červenec 2008, 08:18:42 »

Já si myslím že je to kniha na motivaci. Ukáže vám tam pár triků a co dělat, ale ne co použít, popíšou chyby a pocity, an co si dávat pozor a tak. Je to něco jako Úvod. Ale jako Úvod je výborná.
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Červenec 2008, 12:15:18 »

jako ženská si v téhle knížce asi moc nepočtu, co?...Nebo jo?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Červenec 2008, 13:54:51 »

Monny: Myslim že je to dobrá insipace a nauka pro všechny.

Já se chstám si jí taky koupit. Ale ty 3 kila jsou hodně, ale zas na knížku normální cena
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Červenec 2008, 14:24:46 »

Ale snad jedinný obchod, o kterém vím, že ji prodává, je Luxor - palác knih v Praze na václaváku.
Taky bych ji chtěl, ale nerad bych ji objednával přes internet.  Nevíte někdo ještě o jiné prodejně kde by se dala koupit? Úsměv Super!
Zaznamenáno
z.e.m.i



Karma: 2
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Červenec 2008, 19:15:32 »

Je to moje nejoblíbenější kniha. Hodně toho dala nejen mně, ale i některejm kámošům. Všichni máme svojí a tuhle knihu nikomu nepučujem Šťastný zrovna včera jsem jí ukázal bráchovi a právě teď mu jí objednávam na netu. Určitě se do ní vyplatí investovat...ještě něco? Úsměv
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Červenec 2008, 17:34:51 »

Tak dneska jsem si ji konečně koupil a tímto děkuji Ballerovi, ža mi poradil knihkupectví v Olomouci a nemůsím ji objednávat přes net. Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Červenec 2008, 16:31:09 »

Právě jsem se vrátil z pošty, kde jsem si byl pro balíček se Hrou. Takže přes víkend budu číst, číst a číst záživných 471 stran
jako nikdy před tím
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Červenec 2008, 21:16:20 »

Psal jsem vydavatelce, jestli vyjdou i další knihy od něj, Mysteryho atp v češtině. Prej ne. Kniha se neprodává tak jak by mohla. V americe to byl bestseller...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Červenec 2008, 16:49:01 »

Takže přes víkend budu číst, číst a číst záživných 471 stran
Zas až tak moc všechny ty strany záživný nejsou ... chvilkama jsou tam normální příběhy ze života nebo popisy situací, které mě orpavdu vubec nezajimaly...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS