Zajímavé materiály a zdroje "k tématu;)"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 10:32:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zajímavé materiály a zdroje "k tématu;)"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zajímavé materiály a zdroje "k tématu;)"  (Přečteno 9050 krát)
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« kdy: 16. Srpen 2007, 23:56:10 »

Začněme z ostra něcím suprovým a zároveň přístupným ke stažení.

Seduction school extra - má to 28 min.:

Registrujte se a tahejte odsud nebo stahněte iTunes a tam si najděte Seduction school extra.

Krátkodobá poznámka: jdu spát, brzy přidám spoustu dalších věcí.
« Poslední změna: 17. Srpen 2007, 13:03:25 od kvarkopako » Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Srpen 2007, 20:53:21 »

Jedem dál.

K základům:
fastseduction.com - přečtěte celý player's guide.

David DeAngelo: Double your dating. Tenhle člověk je hodně schopnej a umí velmi dobře vysvětlit praktický koncepty, který jsou IHNED APLIKOVATELNÝ pro BALENÍ. Pro začátek se zaregistrujte na jeho newsletter na doubleyourdating.com a uvidíte.

Osobně doporučuju vlézt na p2p (eMule na ebooky a torrent na seminare a videa), stahnout si a přečíst jeho knihu Double your dating a pak právě jeho semináře.

Pokud budete hledat dating nebo seduction, najdete i spoustu dalších, užitečných materiálů.

Další různorodé eBooky se taky hodí: něco o body language (Julius Fast), o NLP (toho je víc) a dál, co Vás bude zajímat.

iTunes: Spousta je toho na iTunes. Stahněte si tenhle program a hledejte seduction nebo dating v sekci podcast (něco jako online radio akorát, že kdykoliv k dispozici ke stažení, není to průběžné vysílání). Mě se třeba líbil Chick whisperer, ale je tam toho opět HAFO, takže je na Vás, co Vás zaujme...

Seduction school je celá dokonce i na youtube, jak jsem právě zjistil, tak se na ní podívejte taky. Je to super:).



Určitě se můžete i ostatní podělit o různé zdroje k tématice toho serveru.

P.S.: Moderátoři třeba založí sekci Pěstování okurek, kam to budou moci opět přesunout... To je jasné, materiály "jak na ženský" patří do föra "O komunikaci". V sekci "jak na ženský" to nemá co dělat!
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Únor 2008, 00:54:45 »

Seduction school sem ted videl na youtube a muzu jenom doporucit Vykřičník je to fakt super, diky Vykřičník
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Únor 2008, 02:01:07 »

JJ. Teď sem to zkouknul a musim říct, že číst to a vidět to v akci je vážně dost rozdíl Úsměv Začínám si myslet, že jediný, co potřebuju je někdo, kdo mě bude po nezbytně dlouhou dobu kopat do zadku, abych to nevzdal a za par tejdnu ze me bude balic Šťastný

No, ale teď neni důvod to řešit, když jsem zadanej. Úsměv Ale jako inspirace to je super. Schválně, až bude příležitost (třeba ve čtvrtek po zkoušce), něco zkusim. Nezávazně - tedy o to míň bych měl mít problém. Nějak sem usnul na vavřínech toho, že někoho mam a přestal pracovat na svejch komunikačních dovednostech Úsměv

BTW: ten pohled - dil 5 - 6:49 mi fakt dava Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2008, 08:15:30 »

jj, ten je hodně kvalitní Úsměv, ten bych si taky nechal líbit Mrkající
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Červen 2008, 15:37:22 »

Tak jsem shlédl Seduction school.
Moje poznámky: Je to hodně dobrý materiál pro "úplné začátečníky". Snad ani nemusím říkat, že s tím, jací kluci byli předtím by neuspěli - je nutné holky aspoň nějak oslovovat.
Co se mi trochu nezdá, je to, že do 4. dne byli všichni pořád stejné "trosky" a pátý den najednou na té párty dva z nich sbalili holku. Provokatér Takový anglický happyend.

Já se musím poohlédnout po jiných materiálech. Oproti těmhle borcům mi nedělá (větší) porblém oslovit jen tak nějakou holku a začít komunikovat (stačí jen chtít), ale tak rychlých výsledků jsem fakt nikdy nedosáhl. Lépe řečeno skoro žádných. Asi bude chyba někde ve mě. Projel jsem to
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS