7 let.. laska boli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:49:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  7 let.. laska boli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: 7 let.. laska boli  (Přečteno 7827 krát)
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 25. Březen 2008, 23:50:33 »

Zdravim vas tu vsechny.
Co me asi trapi.. Mam jednu ztracenou lasku. Zname se od 16 let. V zivote sni uz jsem zazil hodne a vzdy se to nejak urovnalo. Parkrat jsem ji odpustil a i ona me.
Ted se vsak definitivne rozhodla me pustit k vode. Nasla si noveho pritele. Meli jsme spolu bydlet. Planovali jsme zivot i dal a ja OPET veril ze ted to konecne vyjde.
Ztratil jsem cil zivota.... Zkousel jsem konicky a podobne veci,ale pripadam si jak prazdna schranka.
Je to uz mesic a po tolika vzajemnych rozchodech me laska sama neopusti.
Budim se v noci placem.. nespim bez prasku a tak nejak to nezvladam.
Vim ze neni rada ,ale jestli nekdo mate neco co vam pomohlo,napiste. Budu na to koukat kazdy den a verit ze mi nekdo poradi,ci snad potesi na dusi. Asi to potrebuji ze vseho nejvic. Jestli je tu nejaka slecna z Brna co by si rada chodila povidat nebojte se napsat ICQ-odepisu. Rad bych se odreagoval s nekym koho nebude mrzet straveny cas s clovickem co se ted nema nejlip. Nehledam vztah ani podobne,ale uz nechci obtezovat okoli co nechape jake je ztratit tu opravdovou lasku..

jedna slecna tu psala moc peknou vetu - Až jednou potkám někoho, kdo ví o čem život je a že stojí za to,si lásku hýčkat a starat se o ni, protože ví  jak moc bolí když ji ztratí, bude mi v náruči takového člověka krásně.
Zaznamenáno
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Duben 2008, 22:32:54 »

Procti si tu clanky věnované rozchodům, jestlis to ještě neudělal...vzpomen i na to horší, co jste prožili a uvědom si, že to zažilo miliony lidí před Tebou..že jsi ji ztratil a už to prostě nezvrátíš..toto zhojí jedině čas, ale záleží na Tobě za jak dlouho se z toho dostaneš
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Duben 2008, 09:37:02 »

Tohle mi připomíná ségru. Rozešli se s klukem po 8 letech. Taky spolu chodili od 16, ale na rozdíl od vás se nikdy během těch osmi let nerozešli tak, aby se tomu dalo říkat rozchod. Možná ti pomůže, když napíšu, v čem byl problém- ona na sobě nechala dříví štípat. Od prvního dne vztahu pořád ustupovala. Chodilo se na filmy, co se líbily jemu, kamarádilo se s lidma, který vyhovovali jemu a volnej čas se trávil tak, jak se líbilo jemu. Dokonce se i oblíkala, aby mu to nevadilo. Ten kluk je strašně moc fajn, ale potřebuje, aby bylo podle něj, jinak je hrozně nešťastnej a ségra pořád doma jenom slyšela, že to musí vydržet, že lepšího už nenajde a že ona je ta, kdo se musí přizpůsobit. Já nad nima občas kroutila hlavou. Před rokem začla ségra kouřit a přestala jíst. Začala se fakt nervově hroutit a rodiče si nevšimli. V létě dostal ultimátum a v únoru kopačky. Nedokázal se změnit, když se dozvěděl, že to, jak se celejch 8 let chovala, jí vlastně strašně vadilo. Nebyl to blesk z čistýho nebe, ten kluk věděl, kde jsou problémy, ale zhroutil se mu taky svět. Až se skoro bojim, jestli to fakt nejseš ty Úsměv ale rada? To přejde. Možná za půl roku, možná za rok, ale přejde. Je to malá útěcha, ale někdy pomůže "převozník"- náhodnej vztah, krátkodobej, jenom aby člověk nebyl sám. Někdy nepomůže. Ale časem to fakt přejde. Neboj. Někde jsem četla, že zdravýho vztahu jsou schopni jenom dva samostatní jedinci, kteří dokážou žít jeden bez druhýho. A musim říct, že na tom něco bude. Tak držim palce a neboj, fakt to přejde.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Duben 2008, 11:01:44 »

Někde jsem četla, že zdravýho vztahu jsou schopni jenom dva samostatní jedinci, kteří dokážou žít jeden bez druhýho.
Tak tohle je podle mě velká životní pravda. Ale nikdy mě nenapadlo o tom takto přemýšlet Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Duben 2008, 15:08:39 »

Diky za napsani.
Ja se tady zdrzuju kazdej den a koukam kdy se treba nekdo ozve a neco mi napise.. Cas pomalu plynul a aj si rikal proc nikdo nic nenapise... Neco jsem spatne napsal a nebo je to jen beznadejny text ktery si prectete vsude mozne tady dal.
Musim se priznat ze uz zacinam zazivat normalni zivot. Vecer usinam,dokonce se mi podarilo i parkrat probudit bez myslenek na bejvalku. Coz je aspon pro me pokrok.
Porad jsem se snazil to napravit otocit minci. Volal ji,psal ji,dokonce jsem is vybral 2x cestu kolem kde bydli abych ji mohl navstivit.... Ale na CO VLASTNE??? Na co jsem ji zval si popovidat do Havana klubu??? Co bych zjistil jineho. Nic. Nic by se nezmenilo. Jen bych ji videl a chtel zpatky a to uz proste nejde. Mozna ze zazivam takovou zvlastni vec. Oba dva vime i moje bejvalka ze k sobe patrime ale nevydrzime spolu. Proto se mi porad vyhyba a nechtela me po rozlouceni videt. Jen ze nac dokola slepovat neco co vzdy skonci stejne.
Ne nema to opravdu uz dal cenu.
Vim ze me muze mrzet ze jsem se tomu nedokazal postavit celem a rict si ze na ni kaslu,ale... Proste si rikam ze kdyz mi neco v zivote za to stoji,stoji i bojovat a nevzdavat se. A je mi uz vazne jedno jestli to nekdo vidi jako ze jsem blazen co se neumi vyrovnat s rozchodem a podobne zvasty. Vetsina techle lidi ani nemela v zivote tu pravou lasku a nevedi o cem vubec mluvi. Keci o vzdavani a prani stesti = ano ja preji stesti,ale stejne tak se prece kvuli tomu nevzdam bez boje. Slysel jsem jednu prihodu : Jedna znama mi rikala jak ma pritele a ten ma uz deti s manzelkou. Preje mu stesti a zapiji s nim nove potomky. No a co myslite ze ji rekne ten typek. "Ja vim ze ty si byla ta ma laska....." No co si o tom myslet. Ona ho ma rada,on ji ma rad... A ???????? No a prave me prijde ze kdy by nezvatlala o tom jak mu preje stesti atd. a radsi si sahla mimo vymezene chovani ve spolecnosti tehdy,mohla mit borce co by ji nosil na rukach. Jen ze ona prece neni to dite co se neumi vzdavat. Tak ho radsi nechala napokoji aby mu nekoplikovala zivot at je radsi teda s ni.Ale nechapu proc to vzdala....Mohla byt stastna a i on.
Sice dokazu priznat ze jsem zklouzl na celkove dno pri rozchodu (ne nebyl jsem sprostej,nebo neco podobne) spis jsem se ponizoval jak bitch. Jen ze ja se prave ze ridim tim BOJOVAT BOJOVAT BOJOVAT a kdyz uz to nejde TAK JESTE NAPOSLED BOJOVAT. Nikdy bych to nedelal pro jinou holku,ale jen pro tu jedinou.
Dalsi pribeh je od cloveka co semnou delal v praci a rikal mi: Mel jsem 3 manzelstvi a dlouhodobe jsem zil s 4 zenskejma. A muzu ti rict ze jen ta jedina kterou jsem si nevzal je jedina opravdova laska." Vetsina lidi mi rekne ze potkas jinou a budes spokojenej,atd. adt. Ja verim ze je jen ta jedina u ktere proste citite vnitrne ze je to ta prava. Ovsem clovek se musi smirit i stim ze ani laska nespoji to co nejde.
Urcite jsem si ted prosel dost spatnym obdobim. Taky mi hodne pomohla kamaradka z Brna co si na me udelala cas a ja si sni mohl popovidat vickrat. Zna me,chape me a taky vi jak me poradne jeste nastvat ze jsem blbej a porad se neumim vzdat. Dobri pratele na tyto veci sou ti uprimni a ne ti co jen chlacholi. Sice je to tvrde ze bude jina,ale rozhodne to pomaha  Mrkající
Dalsi veci co mi ted pomohli.... Jsem rad ze uz si vymezim konicek na leto. Zacal jsem chodit lezt na stenu pravidelne. Tesim se na leto a chystam si kam vyrazim. Pro me je to sport kde nemam moc cas premyslet v hlave kdyz ho delam. Stejne tak u neho mam klid a nemusim se zrovna premahat kdyz nechci komunikovat s okolim. Proste nemyslet,zatnout poradne chyty v prstech a drapat se nahoru. A cim vic chodite,tim vic toho zdolate. A tim zajimavejsi leto vas ceka v prekonavani cest a ruznych skal. Neni nad to vylezt nahoru,sednout si a pokochat se vyhledem do krajiny. Slunicko sviti,ofukuje vetrik,vase telo jeste zpracovava adrenalin z cesty a pomalu si ulevuje od namahy. Tendle rok se chystam na Rakousko a delsi cesty,dobre jisteny. Vetsi porce sportu me vysvobozuje od myslenek na minulost.
No a zaverem.... Co rict. Byl jsem s ni rad,budu na ni porad vzpominat,ale je dobre ze to tak dopadlo. Pokud spolu nedokazeme byt a jeden druheme nedokazeme dat to co chceme,musi se to tak vyresit. Snazim se dal a bojuji dal zas jinde  Provokatér
Ale nebojte jeste jsem nad tim uplne nevyhral..
btw. Necekam ze to nekdo opravdu prectete do konce a nedej tomu jeste pripojite koment.. Pokud ano,dekuji za ten cas a preji vam at se mate jen dobre v zivote!!! 
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Duben 2008, 15:54:15 »

No na ostré komentáře jsem tu já - nu tedy - nechápu tohle přemýšlení - bojovat , bojovat , bojovat a jako o co ? Aby tě zase začala chtít ta co tě už nechce ? Kde je hrdost ? Pro mě je tohle cesta jak nejrychleji ztratit všechny body . Ty jsi bojoval bojoval bojoval a co jsi tím dokázal ? Změnilo se něco ? Chce tě ? Nechce - tak k čemu to bylo .
Budím se v noci pláčem , nespím , nejím - achich ouvej - kamaráde všechno je to v mozku a v tom jak nad tím přemýšlíš TY . Když chceš takhle trpět tak si trp , ono stačí jen nechctít a je klid .

A řeči o té jediné pravé ? Kapitální nesmysl , hodnotit jestli tohle byla nějaká ta pravá budeš moct tak v devadesáti na smrtelném loži , ne teď , když vůbec nevíš co pro tebe život chystá .


Zvedni hlavu posbírej zbytky důstojnosti a ber to tak , že co tě nezabije to tě posílí .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Duben 2008, 16:46:22 »

(No na ostré komentáře jsem tu já - nu tedy - nechápu tohle přemýšlení - bojovat , bojovat , bojovat a jako o co ? Aby tě zase začala chtít ta co tě už nechce ?)

No a to je prave ten problem co si asi nepochopila z clanku...
1.) Kdyz vim ze se mi i vyhejba aby me nevidela... proc asi.. oba to vime ze kdyz se budem vidat tak to zas dopadne tak ze spolu zas zacnem litat
2.) Jak jsem rekl,nekdo je hrdy a je pak v pozdejsim veku sam a kouka na druheho koho miloval... To proto bojovat (ja ji deti teda chodit zapijet nepujdu,nedej boze se pak dockat hlasky ze "ty si byl ten pravej...") To at si necha. Bud ted a nebo radsi nikdy nic.
3.) Nespat,nejist,nemit radost ze zivota - kazdy jsme jiny,nekdo si rekne kaslu na to a nekoho to bude drzet. Ale neznam nikoho kdo by se po delsim vztahu pokud opravdu miloval choval jako nejvetsi tvrdak. 
4.) Jsem rad ze jsem to napsal a cekal jsem ze se ozve dost reakci tveho typu a i ty sou potreba
5.) Co te nazabije to te posili... (Darja) Jj je to pravda!

(znami nam rikaj "Nekonecny pribeh") pro zasmani  Smějící se ------- no vetsina rekla ze se stejne k sobe vratime jako vzdy
« Poslední změna: 04. Duben 2008, 16:50:51 od Ebola » Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Duben 2008, 17:41:32 »

Mám jednoho kamaráda je mu 36 let a posledních 17 let života strávil v podobném vztahu - neustále rozchody a návraty - velká láska , plány svatby , exploze emocí a citů , kupování pozemků , aut a bytů a následné porozchodové prodeje a půlení majetku , hádky a nenávist ... pokaždé , když se k sobě vrátí si on myslí , že tentokrát je to už definitivně a naposled a , že je to ta jediná a pravá a my ostatní se v koutku smějeme a bereme sázky na jak dlouho to zase bude . A vždy jen do chvíle než ona si najde jinou hračku nebo zase přijde na to , že s ním vlastně nemůže žít  Projel jsem to
On taky říká , že jsou stvoření jeden pro druhého , jen spolu nemůžou být ... no co je toto za nesmysl ?

Je to tvůj život nalož s ním jak uznáš za vhodné , stejně tii tady můžu napsat cokoliv a nebude to mít žádný význam , ale chtěl jsi ať ti někdo něco napíše tak tady to máš .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Duben 2008, 19:09:30 »

No jasne a proto jsem radsi ze spolu nebudem.... Je lepsi spolu nebyt nez se jen porad dokola rozchazet. Jen se stim musim vyporadat a jit dal.
To co zaziva kamarad ja urcite nechci a proto jsem se nakonec vzdal. Bouzel mi to trva dyl nez vetsine lidi. Prestat psat,prestat volat,prestat se snazit....

 

Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Duben 2008, 08:54:10 »

hm... musim dodat, ze to co te tve kamaradce rekl ten zenac je cisty alibismus proboha a to nad slunce jasnejsi. ona trava za plotem je vzdy zelenejsi...

ale myslim si, ze nemas pravdu, kdyz rikas:

Citace
...A je mi uz vazne jedno jestli to nekdo vidi jako ze jsem blazen co se neumi vyrovnat s rozchodem a podobne zvasty. Vetsina techle lidi ani nemela v zivote tu pravou lasku a nevedi o cem vubec mluvi. Keci o vzdavani a prani stesti...

Bojovat o vztah ma cenu, dokud ten vztah jeste je. Kdyz uz dojde na rozchod a nebyl to italsky vztah, pak je nejlepsi radou par mesicu nevidet, posbrat se a jit dal. A opovaz se mi tvrdit, ze jsem nemilovala. Jednou po rozchodu jsem skutecne bojovat chtela, ale kdyz uz to odeznelo, byla jsem rada, ze jsem to neudelala. Dat nekomu svobudu, kdyz si ji preje je nejvetsim dukazem hlavne NESOBECTVI a o tom prece laska je. Jo mozna bys mohl byt stastny s tou jednou, ale stejne ac jinak budes stastny i s nejakou jinou. A afekt po rozchodu ti at uz chces nebo nechces zastini mysleni.

Nerikam, ze nema cenu bojovat vubec, ale je nutne poznat kdy ma cenu bojovat. Ad ta tvoje kamaradka, je dobre, ze nerozvratila rodinu. Ten chlap, kdyby ji skutecne miloval tak moc jak rikal, tak i pres povinnosti k rodine by tu rodinu opustil. Ale muselo by to byt jeho samostatne rozhodnuti, ne takove, ke kteremu by byl dotlacen nejakym "bojem" o vztah z jeji strany. Kor u zenateho chlapa - s tim mam i moralni problem. Proste fungujici rodina se nema rozvracet.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS