Challenge!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:54:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Challenge!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Challenge!  (Přečteno 12040 krát)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« kdy: 09. Říjen 2009, 18:26:10 »

Dnes jsme se téměř po roce rozešli s přítelkyní. Oba se stále milujeme, ale zasáhla vyšší moc - nechci to dál rozpitvávat, chyby byly na obou stranách, i když myslím, že na její straně větší (ale to je jen úhel pohledu). Věřim, že dřív nebo později se dáme opět dohromady (klidně za pár let, poněvadž jsme byli stvořeni jeden pro druhýho).

Každopádně na ní nemůžu ani na minutu přestat myslet. Byl jsem hráč a potkal jsem jí. Teď jsem se s ní rozešel a stávám se opět hráčem. Chtěl bych dosáhnout několika věcí, které se mi za mojí "kariéru" nepovedly a to:
  • Líbat se v jeden večer se třema holkama (třikrát sem se líbal se dvěma, ale tři je hezčí číslo)
  • Získat za jeden den číslo od HB 8 - 10: blondýny, brunety, černovlásky (a zrzky jako bonus, poněvadž těch je vážně málo)
  • Vyspat se do konce semestru minimálně s 5 různýma holkama
  • Nepodlehnout sebelepší nabídce vztahu.

Cíle mi připadaj dost reálný, ale po roční pauze asi budou víc než náročný...
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Říjen 2009, 19:15:29 »

Jak můžeš milovat přítelkyni a přemejšlet nad takovejma věcma, to nepochopim...
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Říjen 2009, 19:29:05 »

Jak můžeš milovat přítelkyni a přemejšlet nad takovejma věcma, to nepochopim...
Je to složitý. Já jí miluju, ale nemůžeme spolu bejt a vim, že to minimálně rok (spíš dýl) nebude možný. Nedokážu na ní na chvíli nemyslet. Vzpomněl jsem si proto na radu z Hry, kde je popis, jak se zbavit jednolitidy. Já se jí nechci zbavit, ale chci, abych na to nemusel chvíli myslet a tohle vidim jako možnej postup.
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Říjen 2009, 19:37:28 »

Jak můžeš milovat přítelkyni a přemejšlet nad takovejma věcma, to nepochopim...
Je to složitý. Já jí miluju, ale nemůžeme spolu bejt a vim, že to minimálně rok (spíš dýl) nebude možný. Nedokážu na ní na chvíli nemyslet. Vzpomněl jsem si proto na radu z Hry, kde je popis, jak se zbavit jednolitidy. Já se jí nechci zbavit, ale chci, abych na to nemusel chvíli myslet a tohle vidim jako možnej postup.

To je ten důvod fakt tak složitej? Mimochodem to že si to rozdáš s jinejma holkama tě od tý "pravý" neodprostí. Ať se líbám s jinejma, spím s jinejma tak na ni myslím furt...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Říjen 2009, 20:04:24 »

Já tě bral jako jednoho z mála na tomhle foru, kterej to už má v hlavě poskládaný, ale vidim že sem se spletl....
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Říjen 2009, 20:49:55 »

Jak můžeš milovat přítelkyni a přemejšlet nad takovejma věcma, to nepochopim...
Je to složitý. Já jí miluju, ale nemůžeme spolu bejt a vim, že to minimálně rok (spíš dýl) nebude možný. Nedokážu na ní na chvíli nemyslet. Vzpomněl jsem si proto na radu z Hry, kde je popis, jak se zbavit jednolitidy. Já se jí nechci zbavit, ale chci, abych na to nemusel chvíli myslet a tohle vidim jako možnej postup.

To je ten důvod fakt tak složitej? Mimochodem to že si to rozdáš s jinejma holkama tě od tý "pravý" neodprostí. Ať se líbám s jinejma, spím s jinejma tak na ni myslím furt...
Je to trochu pomotaný, ale než se za ten rok k sobě vrátíte, tak se do té doby odmiluješ a ona taky.
Kdybych byl ve tvé situaci, tak rozhodně bych nečekal rok na ní, která se podílela na větších chybách než ty a vyrazil bych za cílem, které si tu uvedl, protože je naprosto nerealné být bez holek (holky) rok ! To bych nevydržel. Cíle bych si samozřejmě uvedl, proto abych na ní NAVŽDY přestal myslet, nikoliv na CHVÍLI.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Říjen 2009, 21:54:14 »

Já též nechápu, jak můžeš tvrdit, že někoho miluješ a přesto si plánuješ, dokonce se na to těšíš, že se vyspíš s 5 dalšími slečnami do půl roku. Když se na to tak dívám, chyba asi byla spíše na tvé straně a ne na její, co?

Pokud si myslíš, že je pro tebe stvořená, měl bys o ni bojovat, a ne ji na rok pustit k vodě, třeba si už za půl roku najde nějakou opravdu vážnou známost. Nepředpokládám, že by měla v plánu se k tobě vrátit...
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Říjen 2009, 22:11:28 »

Já řekl, že je to nápor na msankhovu psychiku, a tak si stanovil cíl, na který se upne, než aby ležel doma a vzlykal. A to je podle mě správné. Prakticky se rozešli, takže není co řešit. Myslím, že mu to každopádně pomůže srovnast si myšlenky.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Říjen 2009, 22:16:12 »

Já řekl, že je to nápor na msankhovu psychiku, a tak si stanovil cíl, na který se upne, než aby ležel doma a vzlykal. A to je podle mě správné. Prakticky se rozešli, takže není co řešit. Myslím, že mu to každopádně pomůže srovnast si myšlenky.
jo, přesně tak. Dobře napsáno Paule  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Říjen 2009, 22:35:38 »

Já řekl, že je to nápor na msankhovu psychiku, a tak si stanovil cíl, na který se upne, než aby ležel doma a vzlykal. A to je podle mě správné. Prakticky se rozešli, takže není co řešit. Myslím, že mu to každopádně pomůže srovnast si myšlenky.

Ale tady jde úplně o něco jinýho. Ano rozešli se, ale jak tvrdí msankh, tak se oba navzájem milují a on neplánuje na tom nic měnit. Naopak plánuje, že se k ní vrátí, zatímco si to rozdá s jinejma holkama. To je to, co se mi na tom příčí. Buďto budu věrnej, budu milovat tu "pravou" a ostatní pro mě přestanou existovat a nebo se s tou "pravou" rozejdu pořádně a budu free a můžu si to rozdávat s kym chci. Nic mezi tim není. To, že si to rozdáš s jinejma nezmění tvou mysl. Budeš pořád myslet na tu jednu a pak si to budeš akorát vyčítat (pokud nejsi necitlivá svině).

Proč by mě ležet doma a vzlykat? Myslim, že msankh má psychiku v pořádku, ale radši než tohle, tak bych začal dělat něco jinýho. Začnu chodit cvičit, budu chodit častěji cvičit, začnu hrát fotbal, začnu sbírat známky, mince, vidle,.....whatever.

to msankh: Mě je jasný, jak ti teď asi je, ale zamysli se. Vážně by ses jí po tom roce dokázal podívat do očí a upřímně jí říct, že jí miluješ? I kdybys měl v hlavě ty holky, se kterýma si ji podváděl?
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Říjen 2009, 22:53:36 »

Buďto budu věrnej, budu milovat tu "pravou" a ostatní pro mě přestanou existovat a nebo se s tou "pravou" rozejdu pořádně a budu free a můžu si to rozdávat s kym chci.
To si má teď jako vybrat, když je na hranici toho a toho ? Je na nějakou dobu svobodnej, tak ať si to užije, co nejvíc než zase bude ve vztahu. Úsměv
Já bych za bezcitnou svini považoval člověka, který je zamilovaný a je ve VZTAHU. Ale teď když má ten prostor
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Říjen 2009, 23:04:44 »

To si má teď jako vybrat, když je na hranici toho a toho ? Je na nějakou dobu svobodnej, tak ať si to užije, co nejvíc než zase bude ve vztahu. Úsměv
Já bych za bezcitnou svini považoval člověka, který je zamilovaný a je ve VZTAHU. Ale teď když má ten prostor
Ano, musí si vybrat. Nic mezi tím není. Buďto mi ta holka za to stojí, budu jí věrnej a ten rok přetrpim, nebo se s ní rozejdu a pak si můžu dělat co chci. Ale ne tvrdit, že ji miluju, že jsme si souzeni, že jsme pro sebe ti praví a přitom si užívat s jinejma. Já bych se jí potom nemohl podívat do očí.

Ale je to jenom můj názor. Ty jsi mnohem mladší a díváš se na to úplně z jinýho úhlu. Za pár let se na to budeš dívat jinak
« Poslední změna: 09. Říjen 2009, 23:33:03 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Říjen 2009, 23:36:42 »

Oki, on bude čekat rok a pak zjistí že mu ta holka nebyla věrná..
Každý má na to vlastní názor,  tak ho nebudu nikomu brát.
« Poslední změna: 10. Říjen 2009, 00:01:54 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Říjen 2009, 16:14:03 »

My jsme se rozešli. Nebudeme spolu moc bejt dokud jsme na vejšce. Viděli bysme se přibližně jednou měsíčně na 4 hodiny a ani to by nebylo jistý (nejde to jinak - zkoušeli sme všechno) a kvůli tomu jsme se dost hádali. Já bych moch i častějš, ale ona ne. 4 hodiny za měsíc jsou dost na nic (oba jsme v prváku). A je to ještě o dost komplikovanější - ale nebudu to sem psát. Ten rok jsem tam napsal kvůli tomu, že je minimální šance, že bych přešel na její školu - kam teď přejít prakticky nemůžu a ani nechci - ten obor neni zrovna můj šálek kávy. Kvůli tomu jsme se rozešli, ale já věřim tomu, že po vysoký bysme se mohli dát opět dohromady. Nechci se proto vázat, ale chci si užívat života a zdokonalit se v tom, co potom po zbytek života nebudu moc dělat. Chci bejt nejlepší. Nehledám známost. Svoje cíle jsem sem napsal kvůli tomu, abych to nemoch vzdát a je mi jedno, co si o tom myslíte...

To Smoula_007: Je to skutečnej rozchod, nic jsme si neslíbili. To s tim, že se po vejšce k sobě vrátíme je jenom můj sen. Já jí nebránim, aby dělala to samý, co já. Nikdy jsem jí nepodved.
« Poslední změna: 10. Říjen 2009, 16:17:37 od msankh » Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Říjen 2009, 16:26:06 »

OK, tim se vše mění. Kdyby si to napsal hned, předešel bys tomu všemu Mrkající
Tak držim palce, aby se ti podařilo to, co sis předsevzal
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Říjen 2009, 18:12:18 »

Jak to pokračuje?
Zatím dost teoreticky: čtu si různý knížky o pick-upu, zlepšuju se v bojovejch uměních, dělám všechny možný sporty a seknul sem s prací, která mě ubíjela.
Rozhod jsem se, že nebudu měsíc chlastat - třetinu měsíce už mám za sebou.
Nesplnil jsem ještě ani jeden z bodů, který jsem si vytyčil, ale některý jsou na dobrý cestě. Reporty potom napíšu najednou.

PS: Ještě si dávám jednu ztěžující podmínku. V žádnym z bodů se nesmí jednat o holku, kterou znám delší dobu.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Říjen 2009, 19:21:57 »

PS: Ještě si dávám jednu ztěžující podmínku. V žádnym z bodů se nesmí jednat o holku, kterou znám delší dobu.
To je naopak markantní zjednodušení...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Říjen 2009, 19:26:29 »

PS: Ještě si dávám jednu ztěžující podmínku. V žádnym z bodů se nesmí jednat o holku, kterou znám delší dobu.
To je naopak markantní zjednodušení...

Moje řeč - s trochou štěstí by se to dalo zvládnout, kromě bodu 3, za večer Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Leden 2010, 12:53:12 »

Pár slovy: byla to blbost. Realizovatelná, ale blbost... Semestr je pryč, nesplnil sem víceméně nic a ani jsem se o to moc nesnažil. Celej tenhle příspěvek byl psanej ve slušný depce a to taky vypovídá o tom, k čemu by to celý bylo. Sorry za spamování fóra...
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS