Chozeni s holkou ze tridy ee

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:06:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chozeni s holkou ze tridy ee
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Chozeni s holkou ze tridy ee  (Přečteno 63330 krát)
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Září 2006, 11:04:24 »

Citace: "Vitorio"
Citace: "Usir"
Citace: "Mikmik"
smesny jak ti mali parchanti na zakladkach ''chodi'' prakticky jenom s holkama ze tridy  Smějící se


No mě to připadá, že ,,děcka" ze základky choděj s někým jen proto že si myslej že to je IN.


me to zase prijde kus od kusu, nekdo uz je natolik dusevne vyspelej ze to jako sezoni zalezitost nebere,ale nekdy to asi taky berou podle toho ze je to in.


Jo to máš samozřejmě pravdu, nejsou všichni stejný. Já to spíš myslel v globální věčině. Nebo tak mi to aspoň připadá.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Vitorio

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Září 2006, 15:02:44 »

Citace: "Usir"
Citace: "Vitorio"
Citace: "Usir"
Citace: "Mikmik"
smesny jak ti mali parchanti na zakladkach ''chodi'' prakticky jenom s holkama ze tridy  Smějící se


No mě to připadá, že ,,děcka" ze základky choděj s někým jen proto že si myslej že to je IN.


me to zase prijde kus od kusu, nekdo uz je natolik dusevne vyspelej ze to jako sezoni zalezitost nebere,ale nekdy to asi taky berou podle toho ze je to in.


Jo to máš samozřejmě pravdu, nejsou všichni stejný. Já to spíš myslel v globální věčině. Nebo tak mi to aspoň připadá.



Jo jasny, chapu, ono prave tech "vyspelejsich" na tech zakladkach moc neni,ale par se jich vzdycky najde (teda snad:))
Zaznamenáno
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 13. Září 2006, 09:52:23 »

Citace: "Vitorio"
... me osobne by to nesralo.

no nesralo, len kym by si bol ten, komu nebolo rozchodom ublizene, vedz ze keby si bol ty ten, komu by bolo ublizene, bral by si inak. a brat aj budes, malo tych ktorym aj ked je ublizene tak to s nimi nijak nerozhadze.
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Martin
Host
ej
« Odpověď #28 kdy: 14. Září 2006, 20:34:40 »

ja myslim ze v poslednim rocniku na jakekoli skole je holkaze tridy v pohode
Zaznamenáno
Vitorio

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 16. Září 2006, 13:33:53 »

Citace: "Martin"
ja myslim ze v poslednim rocniku na jakekoli skole je holkaze tridy v pohode


no mozny to je,ale taky to zase neni pravda na zakladce mozna, na stredni se setkavam ze holky pred maturitou sou obcas troskou nabrouseny (docela pochopitelny),ale ve vetsine pripadu to asi je tak jak rikas, ikdyz holky jsou prijemny kdykoliv Mrkající
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Září 2006, 11:40:27 »

Jako chodit z holkou ze tridy, neni podle meho nazoru zrovna nejlepsi. Radsi si najdete nejakou jinou nekde jinde, protoze videt ji treba 7 hodin denne, a jeste mit kolem sebe porad nekolik lidi, tim padem nemit moc soukromi neni zrovna nejlepsi.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. Říjen 2006, 20:47:36 »

Citace
K tématu - zkusit se má všechno, ne? Když ji hned nevyklopíš že ji miluješ tak nevím proč by tě byť neúspěch měl jakkoliv degradovat.


tomu nerozumim (ne ze nesouhlasim, sem proste natvrdly)

1)Pred kym te degraduje ze nekomu hned vyklopis ze ho milujes?
2)Kdyz to vyklopis verejne pred tridou (popr jeste v hodine)
3)kdyz te odmitne, ty to nevezmes, stale ji otravujes a potom te odmitne jeste dost durazne opet pred tridou verejne

Jak chapu ze to asi neni ok, ale nerozumim mechanizmum, prosim o vysvetleni   Úsměv

//Nedelam si srandu, kazdy proste nema socialni inteligenci a cit.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 14. Říjen 2006, 02:13:13 »

Citace: "0254"
tomu nerozumim (ne ze nesouhlasim, sem proste natvrdly)

1)Pred kym te degraduje ze nekomu hned vyklopis ze ho milujes?
2)Kdyz to vyklopis verejne pred tridou (popr jeste v hodine)
3)kdyz te odmitne, ty to nevezmes, stale ji otravujes a potom te odmitne jeste dost durazne opet pred tridou verejne

Jak chapu ze to asi neni ok, ale nerozumim mechanizmum, prosim o vysvetleni   Úsměv

//Nedelam si srandu, kazdy proste nema socialni inteligenci a cit.


1) Odhalit svou naklonost k osobe, ktera cit neopetuje, je degradujici. Jednak je to doklad, ze mas nevhodny vkus (mimo svuj akcni radius). Druhak je to doklad, ze nejsi neschopen svuj idol svest.
2) Cim vetsi publikum, tim vetsi verejne zesmesneni nastava.
3) Jen tim dale prohlubujes nalepku neatraktivniho odmitnuteho ubozaka. Krom jineho tak ztracis i tu sebemensi sanci u ostatnich divek.

Nutno dodat, ze puvodni tema se tykalo zakladni skoly, dospely kolektiv uz nastesti funguje trochu jinak. Trochu ;-).
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 14. Říjen 2006, 20:53:51 »

no, to zni docela beznadejne, protze pokud to takto funguje potom je k tomu jiste duvod, a to znamena ze je to pravda i kdyby to nebylo verejne demonstrovano.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 16. Říjen 2006, 18:19:22 »

Citace
nevhodny vkus (mimo svuj akcni radius)

-tomu neroumim
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
rastog

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 01. Listopad 2006, 19:04:10 »

mam jednu spoluziacku z triedy s ktorou si paradne rozumiem a mam ju fakt rad..myslim ze aj ona nieco podobne citi podla spravania..ale pripada mi to tak  ze ma strach zacat si s niekym z triedy..ja ten strach mam,hoci ludia co nas poznaju nam hovoria ze sme jak manzelia Úsměv..myslite ze mam do toho ist a povedat je co citim?
.....sme v tretom rocniku na strednej
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 01. Listopad 2006, 19:40:48 »

Citace: "rastog"
mam jednu spoluziacku z triedy s ktorou si paradne rozumiem a mam ju fakt rad..myslim ze aj ona nieco podobne citi podla spravania..ale pripada mi to tak  ze ma strach zacat si s niekym z triedy..ja ten strach mam,hoci ludia co nas poznaju nam hovoria ze sme jak manzelia Úsměv..myslite ze mam do toho ist a povedat je co citim?
.....sme v tretom rocniku na strednej

ja bych to zkusil, myslim ze v tomhle pripade muzes jen ziskat a nemas co ztratit, pripadne ten 1 roky s ni jeste vydrzis kdyby jste se nepohodli ale to si nemyslim ze se stane podle toho co pises.
zkus to ;-)
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 29. Listopad 2006, 14:13:22 »

nevidim v tom takovej problém...chodila sem se spolužákem,posléze se z nás stali nejlepší kámoši....a teď po půl roce co sem se snim rozešla to vypadá že už se zas s nim něco rýsuje Smějící se
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 06. Prosinec 2006, 09:47:18 »

Aby se z toho nestal zacarovanej kruh  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
rastog

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 11. Prosinec 2006, 20:41:52 »

Citace: "Mikmik"

ja bych to zkusil, myslim ze v tomhle pripade muzes jen ziskat a nemas co ztratit, pripadne ten 1 roky s ni jeste vydrzis kdyby jste se nepohodli ale to si nemyslim ze se stane podle toho co pises.
zkus to ;-)
no konecne som bol k tomu donuteny vyjst s pravdou na povrch Smutný a dopadlo to tak ze nema zaujem koli dvom vecam...1/ze sme spoluziaci a nechce davat ostatnym najako aka vlastne je/podla mna picovina/ 2/ a ze sa boji sklamania Smutný ale aspon viem na com som

edit. 12.12.2006
no a po dnesku sa da povedat ze uplne suhlasim s nadpisom tejto temy..chodenie s holkou z triedy nikdy..a najvacsiu chybu mozte urobit ked jej aj nieco naznacite...proste sa od tej baby co najrychlejsie odputajte...pekne ma poslala dopice..
Zaznamenáno
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Leden 2007, 14:40:02 »

Já znám jeden pár který chodí do stejné třídy a zašlo to s nimi tak daleko že i společně bydlí Úsměv
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 21. Leden 2007, 19:22:03 »

Citace: "rastog"
...pekne ma poslala dopice..


Možná jsou tady tací, kterým se to nestalo, ale pokusit se o holku ze třídy je trošku větší risk než, že z toho vynesené případný zisk.
A vůbec nejhorší je, když ona o tom začne přemýšlet, samozřejmě to řekne své nejlepší kamarádce doma u růžového slona, která jí to z 90% vymluví a pak tě elegantně pošlou do píče, že ještě půl roku si připadáš jako totální looser.
Já jsem ze třídy z holkou nikdy nechodil, na střední jsem se o jednu pokusil a dostal jsem pěkně diplomaticky na jevo, že akože ne, ale kamarádi jsme byli dále, i když tak první dva-tři měsíce to kamrádství opadlo, pak zase bylo, ovšem už nikdy nedosáhlo takových rozměrů jako předtím. Takže radši si vybírat z jiných ročníků, kde i když Vám to nevyjde, stejně budete bráni okolím v pohodě a až na pár kamarádek té dotyčné Úsměv
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 02. Květen 2007, 19:21:11 »

ojoj tak po půl roce musim svoje tvrzení změnit!! přesně jak řikal Lee - začarovanej kruh:(....protože teď to vůbec neni dobrý, pokud do toho někdo nepočítá totální ignoraci a , bohužel, zamilovanost z mojí strany Kroutící očima
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 03. Květen 2007, 14:55:13 »

ne holku ze tridy nebrat taky jsem jednou zkusil a uz nikdy vic tato zkusenost mi stacila i kdyz mame ve tride nektery pekny holky tak se zatim dokazu ovladat a rict si ne vzpomen si na minulou holku ze tridy   proste ponorka jak prase a pak uz neni o cem se bavit kdyz uz nic jinyho tak dycky je vdecny tema Skola ale tady to nejde pouzit se zeptat co skola???

Toť muj nazor...
Zaznamenáno

johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Srpen 2007, 17:20:15 »

Normalne sa teraz z toho tesim ze chodim na elektro priemyslovku  Šťastný v triede sami chalani aj ked polka ma dlhe vlasy tak nevim  Smějící se
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Srpen 2007, 20:54:58 »

Normalne sa teraz z toho tesim ze chodim na elektro priemyslovku  Šťastný v triede sami chalani aj ked polka ma dlhe vlasy tak nevim  Smějící se

Neboj se, přejde tě to  Úsměv ... U nás je to stejné - je nás 28 šílených programátorů  Úsměv (a ani jedna holka). Občas mám pocit, že se z toho zblázním, že v okolí není žádná holka... Ale stačí vyjít někam do terénu a je to v pohodě Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 03. Říjen 2007, 21:58:06 »

Chodil jsem s holkou ze třídy půl roku (zhruba od pololeti 9.) a byl to můj zatím nejhezčí vztah!!! Rozešli jsme se až o prázdninách a teď jsme oba na stejný střední škole a dokonce i ve stejný třídě a dá se to v pohodě přežít  Mrkající
Zaznamenáno
Sebasty
Host
« Odpověď #47 kdy: 29. Prosinec 2007, 03:57:36 »

Citace: Mikmik
smesny jak ti mali parchanti na zakladkach ''chodi'' prakticky jenom s holkama ze tridy  Smějící se

No mě to připadá, že ,,děcka" ze základky choděj s někým jen proto že si myslej že to je IN.

mě je teprve 13 a s holkou chodit jen protože je to in? ee, to není pro mě, já nemám rád ani například hudbu co je in, 90% lidí co znám (kamarádi, spolužáci, dokonce i učitel) poslouchá rap nebo hip-hop, a myslím si že 75% z nich jen protože že je to in, ano naprosto s vámi souhlasím, na školu chodí 75% parchantů co si na všechno hraje, za rok bude moderní mít s prominutím "v prdeli" tyč a oni si ji tam fakt dají ale já takový nejsem, na nic si nehraji a vyhovuje mi to tak, já osobně sem tam taky zamachruju ale prostě mi to nejde, já se do takové kategorie "borců" nehodím a je mi to jedno  Šťastný Šťastný Šťastný ale pravda, ne?
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 29. Prosinec 2007, 12:19:42 »

V tomhle jsem na naší škole vysledoval určitý pravidlo. Čim lepší je parta, tim míň vzájemnýho chození.

A proč to tak je? Právě proto, proč je tak těžký sbalit dobrou kamarádku. A když spolu začnou chodit dva z nějaký party, tak jí to komplet celou nabourá, ty lidi se rozdělej, přestanou si důvěřovat a svěřovat...

Určitá šance tady je, když si většina třídy neni vzájemně zas tak blízká. Pak totiž člověk nemá tolik co ztratit.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 30. Prosinec 2007, 14:37:53 »

ja myslim ze v poslednim rocniku na jakekoli skole je holkaze tridy v pohode

Jo to máš pravdu, taky jsem si to říkal a šup jsem ve čtvrťaku a prd... no kámoš si řekl, že nebude čekat a začal s ní chodit na konci druháku a chodí spolu do teď!! hold ty holce se taky nechtělo na mě čekat, tak si našla jinýho a ted si říkam, že jsem to docela prošvihnul  Eh? .. no chtělo by si to najít nějakou holčinu abych na tamto zapoměl.. už taky jednou jsem se "pořezal" na zakladce, tak jsem nechtěl udělat to stejný, vykašlal jsem se na to a ted mam prd  Podivený
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS