Chtěl bych jen poprosit o názor na rozchod...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:00:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chtěl bych jen poprosit o názor na rozchod...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Chtěl bych jen poprosit o názor na rozchod...  (Přečteno 9693 krát)
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« kdy: 08. Prosinec 2007, 15:46:11 »

Vím, že na toto téma zde píše hodně lidí, ale myslel jsem, že mě třeba někdo pomůže pochopit můj rozchod... Jsem samozřejmě hodně mladý a chodil s ještě o 2 roky mlaší dívkou nějakých 15 měsíců a bylo to opravdu velmi krásné. Celé to ovšem začalo přibližně měsíc před definitivním rozchodem, když má milá začala z ničeho nic brečet a řekla mi, že už mě asi nemiluje a že se mnou rozchází. Bylo to strašné, ale druhý den mi najednou volala, že udělala chybu a jestli by to nešlo začít jakoby znova. Samozřejmě jsme se k sobě vratili a ona řekla, že bude dělat všechno pro to, aby se "vrátila" ke svým citům ke mě. Nejhorší na tom bylo to, že vikend před rozchodem jsme prožili spulu a byl jeden z těch úžasných a ona mi pověděla, že už je to v pořádku a že ty city asi zase našla... Jenže hned v pondělí po tomto vikendu jsme se sešli a ona mi po prochození půlky města řekla, že to prostě nejde a že je konec. Prostě a jednoduše konec. Ještě řikala takové ty věci o kamarádství, atd, ale to nejde. Důvodem byl prý to, že mě už nemiluje... A ještě pár hodin předtím říkala něco jiného, tak to nechápu. Myslím si že to co se stalo může částečně intr, protože když byla minulý rok v jiném městě a my se viděli o vikendech, tak to bylo v pohodě. Ale teď si na tom intu(ten je mimochodem ve městě, kde bydlím) našla plno "úžasných" kamarádů, které jí samozřejmě neberu, ale mam ten pocit, že je jednoduše vyměnila za mě... Chvíli jsem se pokoušel být s ní kamarád, jenomže jsem s ní vžycky začal řešit to "PROČ" a tak jsem jí řekl, že takhle to dál nejde, ať už mi nepíše a nevolá, že mě to jenom ubližuje. Jenomže po nějakých 3 týdnech se sama ozvala, jak se mám atd., tak jsem ji tedy odepsal a zeptal se co odě mě chce, že píše a ona mi psala, že ikdyž už mě nemiluje, tak jí na mě pořád zaleží a že by si moc přála abych byl šťastný, že by potom byla taky... Nějak jsem to ukončil, ale pořád nechápu o co jí jde, je jasné, že když jsme se měli tolik rádi, že jí na mě záleží, ale připadá mi to stějně jako, že mě nemůže dostat z hlavy, ale taky třeba má jen starost. Nevím, jsem z toho celý zmatený, a tak jsem si myslel, že bych jsem ty svoje problémy prostě vylil. Byl bych moc vděčný, kdyby mi třeba někdo nějaký svůj názor napsal... PS: Vím, je to dlouhé, ale já si nemohl pomoct. Předem děkuji.
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Prosinec 2007, 20:12:06 »

vítej v klubu.

Zažil jsem několik rozchodů, kde se holka chovala podobně jak to popisuješ. Poprvé jsem to taky složitě rozebíral a zkoumal každé její slovo. Když jsem uslyšlel víceméně to samé od dalších holek, tak jsem pochopil, že jde z jejich strany víceméně o fráze, které říkají, aby nemusely říkat pravdu.

Neřeš to, nemůžeš jít na ženský uvažování mužskou logikou.

Věnuj se nějaké jiné zábavě, at na ní rychle zapomeneš.

Najdi si jinou holku


Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Prosinec 2007, 21:16:26 »

Klasika.

Hod na to exkrement, kamaradi nemuzete byt, aspon ne nekolik nasledujicich let pokud vubec. A proc, ze se ti ozyva? No to bych taky rad vedel, proc to ty zenske delaji, jen doufam, ze ne proto, aby nas srazily po rozchodu zpatky do blata, ze ktereho se hrabeme, ackoli mam obcas pocit, ze nacasovani tomu odpovida prilis dobre, nez aby to byla nahoda  Podivený
Zaznamenáno

yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec 2007, 13:35:56 »

Děkuji.
Taky už jsem si říkal, že se na to vykašlu a začnu zase jak se říká "od znova". Ono je to taky už asi 2 měsíce od toho rozchodu, ale pořád jsem nad tim musel uvažovat a přemejšlet a přesně jak to popsal kolega nahoře. A s ím ozýváním mám přeně ten pocit, jako by nás chtěli znovu srazit, protože je pravda, že už jsem byl docela v pohodě, když se neozývala a najednou jak napsala, tak se to vrátilo... Nevím, je to opravdu těžší, než jsem si myslel, porozumět jim... Smutný
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Prosinec 2007, 13:37:12 »

Ještě se omlouvám za překlepy, blbne mi klávesnice...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Prosinec 2007, 19:22:39 »

Některý slečny o sobě rády stále dávaj vědět a dokazujou si tim svoji důležitost. Možná taky proto pořád píše, i když teď po rozchodu k tomu prakticky už nejni důvod.


"Když mně na tobě pořád záleží, zůstaňme alespoň kamarádi..." Úsměv

Tak na to můžeš zvysoka kašlat! Bodejť by jí nezáleželo, když si tě zvykla mít za prdelí, a přestože tě už nemiluje, hřeje jí ten pocit, že ti může napsat, kdykoliv je jí smutno, popovídat si... Ale na to měla holka myslet předtim, než byl KONEC, teď už je pozdě. Třeba jí to podvědomě ještě úplně nedocvaklo; to se stane asi až ve chvíli, kdy si najde někoho jinýho - a vsaď se, že se ti pak ještě ráda pochlubí! (A ty tohle snad chceš od ní slyšet??) IMO čim dřív ji pošleš do háje, tim líp pro tebe...
Zaznamenáno

yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Prosinec 2007, 22:13:30 »

Jsem rád za upřímný názor. Řešil jsem to tak, že jsem ji prostě řekl, že mi tim psanim atd. ubližuje, tak ať mě prostě nechá už na pokoji... Byla z toho docela smutná a říkala, že takhle to nechtěla, že prej mi to chtěla ulechčit tim přátelenim, ale to je blbost. Sama si to udělala. Ale jinak na ní ani nejsem nějak naštvanej, prostě jsem jenom některy věci nedokázal pochopit, tak jsem potřeboval slyšet i nějaké nestranné názory...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Prosinec 2007, 16:55:32 »

to Stranger:
No jo, tak jsem se dneska dozvěděl, že někoho má, ale nechlubila se tím, ale teď už opravdu nechápu ty zpávy, ale to je jedno, nevím proč, ale když jsem se to dozvěděl, tak jsem dostal zase takovej zvláštní pocit... Ale dost už, už jsem trapnej, prostě na ní kašlu.... Jen sem to potřeboval vyventilovat...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Prosinec 2007, 14:46:58 »

a vida, spoluobčan z našeho severního města  Mrkající tak jsem docela rád, že nejsem jediný, kdo tu korzuje napříč celým městem, bohužel končíme ve výsledku asi stejně...btw. už tu mám v okolí centra snad každé místo spojené s nějakou slečnou a docela mě to štve  Provokatér
Zaznamenáno
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Prosinec 2007, 19:03:22 »

No jo, ty si první, koho jsem tu potkal z našeho městečka Šťastný...
Jinak to znám no, jenom dneska jsem ji zase potkal, ale naštěstí jenom z autobusu a ona mě neviděla. Ale musím říct, že už se konečně začínám cítit celkem fajn a myslím na ní dost míň a už to skoro vůbec nebolí  Úsměv Dokonce už tak trochu přemýšlím o jiné slečně  Úsměv ... No nic, tak zatím zdar...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Prosinec 2007, 15:05:56 »

yeger: Tak přeju co nejrychlejší úplné "uzdravení", jsem na tom zrovna podobně, ale chvíli to ještě potrvá...Skoro začínám mít podezření, že se tady před Vánocema snad všechny holky spikly či co, protože jednomu kámošovi dala včera slečna taktéž pápá a druhý už s tím pomalu počítá  Provokatér
Zaznamenáno
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:07:36 »

john84:
Díky, tobě taky, no jo, nevim co se to s nima děje  Kroutící očima ale jinak jěště přeju pěkný vánoce předem a dobrej novej rok  Úsměv páč tu teď přes prázdniny nebudu...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Prosinec 2007, 20:21:19 »

yeger: jojo díky, nápodobně a do Novýho roku konečně nějakou tu rozumnou holku na fajn vztah, kterej se hned neoodělá  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS