Co dělat s dárky a věcmi bývalé/ho

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:46:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co dělat s dárky a věcmi bývalé/ho
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co dělat s dárky a věcmi bývalé/ho  (Přečteno 12461 krát)
Luci
Host
« kdy: 07. Únor 2008, 10:25:28 »

Zajímalo by mě co děláte po rozchodu s věcmi nebo dary svého bývalého přítele či přítelkyně?Já právě tuto otázku řeším.První den jsem všechny ty dárky od něj vzala a hodila do krabice jak v nějakým blbým americkým filmu.Jenomže tu zbyla i spousta jiných věcí jako kartáček,fotky,jeho trička atd...Doteď jsem neměla to srdce vyhodit ten blbej kartáček...je to smutný,ale asi by mi nepomohlo kdybych to mrskla do popelnice jak mi radí okolí...Pak by mě to mrzelo ještě víc...a vrátit mu to je asi taky největší pitomost...když jsem se o to pokoušela nechtěl si pro to ani přijet.Po měsíci už jsem si nějak zvykla,že tu ty věci pořád jsou...Dál spím v jeho tričkách...proč ne,když jsou kvalitní a vůbec při tom na něj nemyslím. :wink:Můj názor je takový,že je asi opravdu nejlepší nic nevyhazovat a nechat si to...Ty věci za to přece nemůžou i když občas připomínají ty lepší časy a bohužel i tu krutou pravdu,že už je to minulost
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Únor 2008, 10:46:42 »

to se nas ptas, nebo nam jen rikas svuj nazor? Šťastný jinak ja nic nevyhazuju Mrkající
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Únor 2008, 11:49:58 »

Do krabice , odvézt , postavit před dveře . Drahé kovy a podobné věci si třeba nech .  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Únor 2008, 12:31:48 »

ja jsem dal vsechno do krabice do nejzazsiho kouta skrine...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2008, 12:35:51 »

ja si je taky nechavam... kdyz je to v prvnim okamziku prilis bolestive mit je na ocich, tak je na chvili schovam a casem opet vytahnu. ty veci za to vazne nemuzou a na zadneho z bejvalych se navic nezlobim, se vsemi jsem se rozesla v dobrem (zadne podrazy nebo tak), takze po case si rada obcas zazpominam na to pekne, co k tomu vztahu patrilo Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Únor 2008, 16:41:44 »

věci, co patřily jemu jsem mu naházela do igelitek a při rozchodu jsem mu je dala....dárky od něho jsem odvezla k rodičům, kam moc nejezdím, abych to neměla na očích....po pravdě řečeno, teď ani moc nevím, kde jsou, protože mám pořádnou maminku, která mi to vždycky pěkně všechno uklidí, ale tak, že už to nikdy nenajdu  Šťastný....a je mi to jedno, nepotřebuju hrabat na světlo minulost....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Únor 2008, 00:24:42 »

spalila na balkone, ritualne tancila po suchych ruzich a sousedi na me zavolali policii  Smějící se Stydlivý
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 08. Únor 2008, 09:27:30 »

nic nevyhadzujem. suhlas s ostatnymi, tie veci za to nemozu. skor mi to pomohlo ked som si ich nechal na ociach. pretoze po case si na to clovek nejak zvykne a uz to berie normalne. ono je zase ine ked to clovek skryje a po case najde, ktovie co sa moze v jeho hlave vtedy udiat. takto sa neudeje nic, lebo si na to jednoducho zvyknem a je to. a ze ten rozchod bolel si uz ani nespomeniem  Šťastný Šťastný

btw pred dvoma dnami som (konecne) zapalil sviecku ktoru som od nej dostal pred dvoma rokmi a horela potvora dlho  Smějící se
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor 2008, 09:46:39 »

lol, svicky palim jako prvni - ono je to takove pekne a vonave ritualni rozlouceni se vztahem Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Hombre

Karma: -4
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Únor 2008, 10:06:32 »

veci vratit, darky asi nechat, ale ne nekde na ocich Mrkající
Zaznamenáno
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 08. Únor 2008, 17:01:56 »

lol, svicky palim jako prvni - ono je to takove pekne a vonave ritualni rozlouceni se vztahem Úsměv))
no problem je ze vtedy som sa rozlucit nechcel (nemal odvahu a silu to zapalit), rozisla sa ona so mnou. a ako to byva, vtedy sa clovek namota ESTE VIAC a potom sa odmotava pomaly a hlavne DLHO. ale teraz je to uz dobre. po dvoch rokoch urcite. ten cas ale leti ....  Šokovaný  Úsměv
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Únor 2008, 16:32:43 »

kdyz me necha a su hodne nastvana, nejradsi bych s tim udelala kratkej proces, kdyz su pak ve stavu, ze su z toho "na dne" pak napriklad plysaka nedokazu vyndat z postele... a az su s tim smirena a v pohode, plysak se stane mym oblibencem, at si v posteli zustane, kdyz tam byl jen protoze byl od pritele, jde do perinace za ostatnima plysakama, jinak co sem treba dostala klavesnici k narozeninam, prece to nevyhodim... pekne veci co mi pripominaji to hezke si nechavam, zbytek veci jde pryc - takze shrnuto - darky nechat, popripade kdyz nektery z nich mi pripomina fakt spatne veci, tak nekomu darovat, zbytek veci vyhodit, pokud se k necemu nehodi

napriklad tricko, kdyz by se v nem dobre spalo bych si klidne nechala, kartacek bych asi vyhodila, bo co s nim jinyho:)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Únor 2008, 20:02:13 »

Kartackem jsem vycistila tu nadrzku na avivaz v pracce - uz bych ho nepouzila. Bylo to docela fajn.
Kytky jsem palila.
Dopisy jsem zabalila a schovala, mozna me jeste nekdy budou zajimat... kdyz jsme si je psali, bylo to jine nez pri rozchodu, byl to uplne jinej clovek.
A to dalsi - co se mi hodilo jsem si nechala, co ne, tak jsem odvezla k jeho kamosovi, aby mu to predal, az se u nej zastavi.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Únor 2008, 23:23:34 »

Rozhodně jde taky o váhu těch dárků.
Například fotku si asi neschovám, že bych pak po nocích prohlížel fotky a vzpomínal, kravina a náběh na totální depku.
Ale mnoho věcí vám přiroste k srdci, já třeba dostal od bejvalé krásný polštář, parádní dáreček a má stále mé místo na gauči v pokoji. a lehavám na něm dodnes, rozešli jsme se v dobrým, nestýkáme se, když se potkáme, popovídáme pár slov, spíše ona teda. Ale přijde mě pošetilé vyhodit a smazat vše co je za námi, a nevážit si těch hezkých chvil. A ten polštář nevnímám jako dárek od někoho, kdo mě zradil. Prostě tam patří.
Takže plně se ztotužnuji s Mawe
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Duben 2008, 19:20:55 »

Dárky od bývalých? Pokud je chtějí z 5 vrátím,ale zatím se mi to nestalo. Já jsem dostal Z 5 jen jednou nějakéou dražší věc,ale to byla dobrovolná akce bývalé přítelkyně,překvapilo mě to. Jinak asi doporučují všechno uklidit a nebo vyhodit,žít minulostí se moc nevyplácí odvádí to od reality.
Zaznamenáno
_Johnny_

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Květen 2008, 10:05:12 »

Já mám doma všechno a všechno používám, nosim prsten, nosim řetízek, spim na polštáři od ní a ona taky má polštář pod hlavou nosí stále můj přívěšek, dokonce chce po ní chce i její soušasný přítel, aby si ho sundala a ona že ne, že ho chce mít na sobě, prej ho to s*r*.
Zaznamenáno
brand

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Červen 2008, 09:38:48 »

Podla mna zalezi, ze aky bol rozchod - ja viem, kazdy je tazky, ale ak sa dvaja rozijdu v dobrom, tak by sa nemali mazat fotky a vyhadzovat darceky, atd.
Po kopackach od prvej lasky mi nezostala ani jedna fotka, listy...nic. Vsetko som vyhodil. Teraz som dostal dalsie, ale v dobrom, dotycna bola uprimna.
Co sa dalo som schoval z mojho dohladu a na fotky sa nedivam.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS