co jsem mel rict a nerekl :)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:49:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  co jsem mel rict a nerekl :)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: co jsem mel rict a nerekl :)  (Přečteno 10392 krát)
boss.svk

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2006, 01:20:39 »

Ahoj, uz jsou tomu 3 tydny co jsem se rozesel s holkou se kterou jsem byl 4 mesice a bylo mi fajn.
Nejsmutnejsi na rozchodu jsou vzdy konce a tzv. posledni rozhovori, kdy ti holka rika co vsechno se ji nelibilo a vy ji na to nemate co rict.
Az pozde si treba uvedomite, ze spoustu veci ktere rikala, rikala jen proto aby Vas nastvala a aby sama sebe presvedcila o tom, ze to bylo SPATNE.
Kdyz sem s ni posledny krat mluvil tak jsem tam jak debil sedel 10 minut a poslouchal ty kecy co mi rika. Vim , ze ted bych to dokazel argumentovat uplne jinak, vim co bych rekl co by to vsechno zmenilo. Vim ze uz 3 holka mi pri rozchodu rekla , ze ona umi byt sama a vlastne ona je takova ze je radsi sama a resi si sve problemy sama - a pritom je to vlastne opossite thinking. Dobre vim, ze sama sice umi byt ale strasne strasne chce mit nekoho kdo ji se samotou pomuze a vsechno kolem.
Proste jen takova uvaha - proc clovek v takovem okamziku neumi pouzit rozum a misto toho aby to argumentoval - tak tam ticho sedi a posloucha jak mu holka posledny krat neco vysvetluje a pak uz nic .....
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2006, 02:01:11 »

Citace: "boss.svk"
Ahoj, uz jsou tomu 3 tydny co jsem se rozesel s holkou se kterou jsem byl 4 mesice a bylo mi fajn.
Az pozde si treba uvedomite, ze spoustu veci ktere rikala, rikala jen proto aby Vas nastvala a aby sama sebe presvedcila o tom, ze to bylo SPATNE.


Ona totiž řekne cokoliv aby Tě naštvala a hlavně si to vsugerovala sama sobě, protože Ty si jí ukradený a myslí jenom na sebe(což je samozřejmě logické)Ale to nemá smysl přesvědčovat, to je potom ta katastrofální kometa. Prostě nemá smysl to vůbec řešit. Nápad  

To si vem, že já po téměř 6letech došel nic netušíc k ní, a ještě než něco řekla, tak mi donesla věci, otevřela flašku a řekla, že je konec a mám to aj s parohama(z Aglie). Diskuse nebyla nutná, ale zbytečna, a pak mi též vyjmenovala ty důvody(samozřejmě i nesmysly).  Bláznivý

Takže 4 měsíce, to nic není, ta ti nemůže snad ani rozhodit sandál.
Já se třeba teďko jenom tak postupně přemísťuju od jedné ke druhé, mám pocit, že musím pořád držet odstup nebo včas utéct. Každopádně vím, že je to naštve, ale to je jejich problém, ne můj. Maximálně tak můžou poděkovat někomu jinému. A možná to nedělám ani schválně, prostě se jenom snažím maximalizovat užitek. Až najdu nějakou vhodnou, tak nebudu hledat žádnou další. Zatím se mi to nedaří.(taky po 11týdnech se člověk ješte asi nechová standartně, že.Jiní by ještě dlouho plakali, já aspoň dělám pravidelné podzimní výlovy) Ďábelský

Takže neříkej nic co si měl říct, ne měl, ale mohl a bylo by to stejně k ničemu.(stejně bych jí nevěřil, a řekl bych, že už má pomalu náhradu). Ženská, že chce být sama, to mi připadá jako pěkná pitomost. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2006, 03:02:16 »

na kdyby a by se v tomhle svete nehraje, tak neres co mohlo byt... bud neco je nebo neni...
Co se tyce kecu - nekdy je hold lepsi rict hovadinu nez rict neco na rovinu (treba, ze ztratila zajem...). Ono to pak zni vzneseneji a nema z toho takove vycitky... "umi byt sama a vlastne ona je takova ze je radsi sama a resi si sve problemy sama"... co na to rict? snad jen, ze nekdy nekoho posloucham, ale ja stejne slysim jen furt to same: "bla bla bla bla...and bullshit like this"
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2006, 12:44:10 »

Taky jsem si uvedomil, ze kdyby se muj posledni rozchod opakoval, tak bych argumentoval uplne jinak nez jsem to udelal tentokrat a mozna by to jeste ten vztah zachranilo, ale co se da delat...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2006, 16:01:52 »

Premyslet o tom, co mi rekli o rozchodech... ten posledni vlastne nic, ten predposledni take vlastne nic... no, ale pak si me vychutnal. Pozval me na kafco, dve hodiny ze sebe delal super spolecnika a kdyz navodil tu pratelskou otevrenou atmosferu, naklonil se ke me a div mi do ouska neposeptal: "Ja nechapu, jak jsem te mohl kdy milovat."
parchant... takze nejen zenske jsou hnusne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2006, 16:29:04 »

To boss.svk: Nemá cenu říkat nic, ona si to potřebuje zdůvodnit před sebou, ale jsou to jen řeči, nemá cenu o tom diskutovat a vyvracet to. Neříkej nic a nech to být Smutný
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2006, 16:31:17 »

Citace: "rundll32"
Taky jsem si uvedomil, ze kdyby se muj posledni rozchod opakoval, tak bych argumentoval uplne jinak nez jsem to udelal tentokrat a mozna by to jeste ten vztah zachranilo, ale co se da delat...


Ani náhodou, Odrash má naprostou pravdu, to je jenom blablabla atd. A přece by si nechtěl být s někým, kdo o Tebe nestojí. Vykřičník
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Prosinec 2006, 19:28:53 »

Jojo. Ondrash a Martin mají pravdu. Taky jsem měl šestiletej vztah. Ten konec byl takovej hodně rozpačitej, prostě jsme si najednou neměli co říct a ty komentáře a důvody z obou stran byly dost zbytečný. Do teď jsme kámoši a sem tam si zavoláme nebo pošleme sms. Ale na 100% vím, že ten konec byl neodvratitelnej a žádnej závěrečnej "projev" by na tom nezměnil vůbec nic. Nakonec jsem rád, že se to stalo, potkal jsem díky tomu spoustu nových, super lidí a díky tomu pochopil i pár věcí.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Prosinec 2006, 23:28:08 »

Citace: "daemoniack"
Premyslet o tom, co mi rekli o rozchodech... ten posledni vlastne nic, ten predposledni take vlastne nic... no, ale pak si me vychutnal. Pozval me na kafco, dve hodiny ze sebe delal super spolecnika a kdyz navodil tu pratelskou otevrenou atmosferu, naklonil se ke me a div mi do ouska neposeptal: "Ja nechapu, jak jsem te mohl kdy milovat."
parchant... takze nejen zenske jsou hnusne


Na jednu stranu si te fakt dost hnusne vychutnal - na druhou stranu ti asi dost usnadnil rozchod ni? Tohle mi nekdo rict, tak vim, ze mi za to vazne nestoji... takze je to ironie, ale vyhrabes se z toho stokrat rychleji, nez kdyz ti nekdo rekne "vis mam te moc rad, ale..." (proste jo rozchazim se s tebou, ale ja jsem ten skvely uzasny svatousek, ktery za to vubec nemuze "ono to samo"...)
Kdyz jsem byl mladsi, tak jsem jednou u rozchodu uvazoval podobne - proste jsem ze sebe udelal maximalniho parchanta a vedel, ze tak se z toho vyhrabe nejdrive - tenkrat mi to vlastne poradila moje starsi segra - ze kdyz se chci rozejit, tak at si to poradne rozmyslim a kdyz se rozhodno, tak do toho jit tvrde, protoze ja jsem ten parchant, ona ta hodna a tak se z toho rychle vyhrabe - nebrat ji telefony, neodpovidat na sms a byt ten nejhorsi pod sluncem, ktery nestoji ani za zlamanou gresli. Pak se treba sejit za mesic za dva a vyrikat si to - ale bez tech pocatecnich emoci - stale si myslim, ze je to nejlepsi zpusob rozchodu - uz jsem tak i dostal kopy a taky jsem se z toho celkem rychle dostal, i kdyz ze zacatku je to krutarna
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Prosinec 2006, 01:01:06 »

heh daemoniack, to bylo ale az nejak po roce ne, to pozvani na kafe Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Prosinec 2006, 23:49:57 »

Ondrash: rozesla jsem se s nim ja - takze neco jako ze on by mel byt parchant nepadlo v uvahu. Tohle byla pod pas mirena rana v dobe, kdyz uz jsme oba meli jiny vztah (pri tom rozchodu snad nerikal nic, predtim neco o velke lasce...) - rok ci vic pote...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Andy75



Karma: 0
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Prosinec 2006, 23:36:43 »

No já myslím, že v tom posledním rozhovoru, kdy jsem se to dověděl a poslouchal ty moje "nedostatky" se už nedalo dělat nic. Stejně bych se asi jen ztrapnil... Ale spíš mě dost naštvalo a ublížilo mi, že jsme o nich třeba před 2-3 měsícema mohli natvrdo mluvit a já jsem mohl něco dělat - miloval jsem ji. Fakt jsem teď dost zdrchanej a ty důvody (která jsem slyšel v posledním rozhovoru) mě akorát nutěj o tom pořád přemýšlet.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Prosinec 2006, 03:27:47 »

jsi o par zkusenosti bohatsi do dalsich vztahu! To ze to skoncilo kvuli nejakym nedostatku neber jako nevyhodu - urcite to nebylo jen kvuli nim. Ber to jako vyhodu pro vztahy pristi, protoze ti to pomuze uvedomit si, kde jsou nejake chybycky, ktere je mozne napravit Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS