Čo to dievča vlastne chce ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:06:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čo to dievča vlastne chce ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Čo to dievča vlastne chce ?  (Přečteno 8023 krát)
MIFO901



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: piestany
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 23. Červenec 2007, 02:34:27 »

Zdravim vsetkych co su navstevnikmi tohto fora sorry ze je to take dlhe ale som tu novy a neviem ako to tu funguje
.zoznamil som sa s 15 rocnym dievcatom uz niekedy v oktobri a velmi sa mi zapacila lenze ja som bol trosku hlupy a onic som sa nepokusil az zaciatkom marca som sa odhodlal a po dvoch tyzdnoch aj prostrednictvom interneru sme sa zblizili zacalo to tak ze sme chodili von este s mojim kamaratom a jeho frajerkou co bola tej mojej naj kamoska ... pocase ale mi to bolo zvlastne a chcel som byt snou sam tak som pohneval proti sebe jej kamosku a zaroven moj kamos  moju frajerku.. ten vecer sme boli konecne spolu sami a este viac sa utvrdil nas vztah a ona ma vtedy zacala bezhlavo bozkavat vsetko pokracovalo dalej skoro bez problemov .. na hodovu slavnost sme sa pohadali kvoli tomu ze som sa dozvedel ze bola vonku s kamosom ktory mi ju chcel prebrat .. pretoze mne povedala ze nemoze ist von pretoze ma doma rodinu a pritom som ju stretol snim a este s jednou kamoskou .. vecer som sa snou vonku pohadal .. na druhy den som mal toho plne zuby a chcel som nas vztah ukoncit a ona sa to dozvedela a zacala plakat .. hned nato som sa dozvedel ja od jej kamosky ze ona sa velmi kvoli mne trapi a kedze som chcel prenu to najlepsie tak som to uz chcel ukoncit ale nedalo mi to ona ma zavolala von aby sme sa porozpravali vtedy zistila ze nikoho nema tak rada  ako mna a nechce ma uz nidky stratit .. vsetko sa urovnalo a zistil som ze som ju nepravom obvinil ... lenze som jej povedal ze sa musi snazit ked nechce aby sa nam vztah nenicil ..vtedy chodila zamnou ona sama .. asi o tyzden mala rozluckovu so skolou... den predtym som jej povedal ze sa pridem nanu pozret ak jej to nebude prekazat velmi ju to potesilo ze sa pridem nanu pozret a boli sme dohodnuty ze pojdeme este v ten den spolu aj s jej naj kamoskou nakupit nejake veci na moju sedemnastku do mesta..hned na druhy den rano sa ale vsetko zacalo kazit prisla zamnou moje dievca ze dnes sa nikam nejde a ani ma nepozdravila bola velmi vystresovana a nervozna asi aj s toho ze som tam prisiel a kameroval som tu akciu... za ten cas co som tam bol isla asi 6 krat okolo mna a ani mi nepovedala ahoj ..nevedel som co sa deje tak som sa rozhodol a po skonceny hlavneho programu som isiel s jej kamaratkou do  mesta a dobre sme sa zabavali vratili sme sa az vecer pretoze sme nestihli autobus ... este v ten vecer som napisal smsmku frajerke ze preco ma ani nepozdravila co sa deje prisla mi nazad smska ze mam prist zanou do baru oslavuju so spoluziakmi konec roka tak som tam prisiel aj s jej kamoskou a zabavali sme sa a mojej frajerke som dal volnost chcela si uzit posledny vecer v kruhu spoluziakov ktorych uz neuvidi .. vsetko bolo ok ale ja som chcel aby sa venovala aj trosku mne tak som ju poziadal aby isla von somnou ona povedala ze dnes nie zajtra tak ja neviem co to domna coslo som jej povedal ze preco to uz ti nestojim zato aby si mi venovala minutku a povedal som ze budem v parku cakat nanu a odisiel som z baru ..asi po hodine cakania prisla zamnou a zacala mi hovorit ze preco som ju nepozdravil na rozluckovej a ze preco som sa tak nahneval .. vsetko sme si vysvetlili a ona ma zacala vasnivo bozkavat kedze uz bolo dost neskoro tak som ju odviedol domov a este mi povedala ze ci by sme nevyskusali nas vztah utlmit a byt jeden tyzden kamaratmi ona to velmi chcela tak vyskusat ale ja som povedal ze to nebude dobry napadl .. vsetko zobrala z usmevom a povedala ze sa tesi na moju oslavu ... na druhy den mi rano prisla smska ze ostanme kamaratmi bude to tak prenu lepsie som chcel pocut vysvetlenie tak som isiel na icq a zacal som ju odtoho odhovarat a prosit ju o druhu sancu lenze marne povedala mi ze ona chce byt volna na ziadneho chalana sa nechce viazat a ze ostaneme kamaratmi a cele leto sa mi bude venovat a ze potom sa mozme dat opat dokopy ale ze teraz nie tak som suhlasil ... kedze to bolo na moje narodky dost tazko sa to nieslo vecer ked uz mala byt ta oslava som sa od jej kamosky dozvedel ze s velku nevolu sem ide ked prisla zavolal som ju von do parku aby mi to povedala do oci a nakonec ze a zasluzim si aspon objatie .. objala ma a prosila ma o odpustenie nemal som jej preco odpustit ved mi neublizila ... ved i ja som chcel prenu to najlepsie ... vratil som sa aj snou do baru a zacala sa "oslava" kedze som to dost tazko znasal tak som si trosku viac vypil a nobec som sa jej nevenuval a da sa povedat ze som sa nutene zabaval  s kamosmi .. ked uz som vytriezvel som videl mojho najlepsieho kamosa ktory sa medzi casom rozisiel so svojou frajerkou ako je uz s mojou byvalou velmi sa ma to dotklo a z oci mi zacali tiect slzy kedze som sa nemohol nato pozerat isiel som odtial prec .. nadruhy den rano som isiel za tym kamaratom a som sa ho opytal ze co a ako on s moju byvalu  a on mi povedal ze on nechce s babami nic mat najblizsie dva mesiace urcite nic .. vecer ale isiel za nou  .. za tri dni som ich stretol vonku ... tak som sa razne opytal kamosa ze co to ma znamenat a on mi povedal ze neziarli uz nemas preco a aj tak ja som snou len kamarat chapes to ja som to pochopil tak ze je to tak ako to on hovori ..potom ja som odcestoval a dovolenku a kamso isiel na tabor vratili sme sa narovnako odtedy sa zblizil s mojou byvalou a uz je to jeho frajerka ...  Co si mam mysliet o tomto vsetkom najlepsie by bolo keby som sa snou nikdy nestretol pretoze mi pokazila zivot teraz sa somnou uz ani kamos nebavi a ked tak ma len pozdravy a ked ho volam von tak nemoze alebo ide za frajerku zatial je tomu len 21 dni co sme sa rozisli inac musim uznat ze rozchod je fakt "pekny" darcek k narodeninam co si myslite otom ??? ako som uviedol nazov tejto temy asi ma chce znicit   nic ma nebavi kvoli nej som prisiel o najlepsieho kamosa ostatny na mna vonku pozeraju jak keby som svojej byvalej ublizil ked ona im nahovorila ze ma strasne lubila ale uz  nechcela sa kvoli mne dalej  trapit prosim vas o pomoc dakujem ako mam pokracovat??? este stalo ju mam rad a neda sa nanu zabudnut Smutný kde som spravil chybu ??? Vobec sa neozvala ze nanu tlalcim alebo ze jej nedavam volnost i ked som jej tu volnost dal ... to je asi konec nedavno som dostal smsku ze sa nemam donej starat a ze nemam o nej hovorit ze je p*ca ked mi neublizila vobec a ani ma nikde neohovarala  a pritom ja som povedal len pravdu a nic take som o nej nikde nikomu ... pomozte prosim
« Poslední změna: 23. Červenec 2007, 03:26:31 od MIFO901 » Zaznamenáno

BORN TO LOSE LIVE TO WIN
Amaroun

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Brno
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Červenec 2007, 11:12:08 »

no jedine co muzes urobit je, moc si to nebrat a vykaslat se na to
svym zpusobem muzes byt rad, ze se s tebou nejdriv rozesla a az pak si zacala s tim dalsim
a chybu, no tady tezko rict, ji je jen 15.....takze si mozna od toho moc ocekaval a lamal to pres koleno

a co ta divka chce, no vypada to, ze ani ona sama nevi, ale neprestane dokud to nedostane.
takze hlavu vzhuru, nas zen je na planete vic nez vas;-) muzu
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 23. Červenec 2007, 15:19:42 »

Příteli, v prvé řadě mi dovol, abych vyjádřil soucit. Takové situace jsou pěkně na pytel, hlavně, když ty od toho něco očekáváš, kdežto ona ne.
A teď k věci. Co chce? Nevím, ona taky ne, to je jediné, co o ní vím. Úsměv Můžeš být rád, že to skončilo tak brzo a hlavně si to neber tolik. Podívej se na to z té lepší stránky, ona si tě nezaslouží. Nezaslouží si kluka, který to s ní myslí vážně, když to ona sama neumí. Mrkající

Pokud budeš věřit tomu, že na ni nemůžeš zapomenout, tak na ni nezapomeneš. Změň způsob přemýšlení a bude vše ok. Připrav se ale na to, že pokud ji zase někde potkáš, tak se to může vrátit. Můžu ještě poradit, co pomohlo mně, když jsem viděl bývalou s jejím novým (rozešla se se mnou a vrátila se k bývalému, takže staronový). Když jsem je viděl spolu a dostal jsem trochu vztek, tak jsem si řekl: "Ale co? Já jim to přeju. Ona stejně neví co chce, a takovou holku já nechci. Ať si potrpí chudák ten chlapec. Nemusím jim to ještě víc ztěžovat." Šťastný

Hlavně klid, nesváděj na ni vinu, že ti zkazila život atd. protože čím víc budeš na ni nadávat, tím víc budeš živit svou nenávist a tím víc na ni budeš myslet. Úsměv Hele chybu jste udělali oba, ona si takhle s tebou pohrála a tys udělal chybu, žes ji neprokoukl dřív, nebyls opatrný. Už je to stejně pryč. Úsměv Hlavu vzhůru, teď ti začíná nový život, využij toho.  Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
MIFO901



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: piestany
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červenec 2007, 18:26:13 »

Velmi pekne Vam dakujem za vase rady ... ano ako hovorite mam zit pre krajsi zajtrajsok asi tokto to zacinam pocitovat svojim sposobom jej zelam aby bola stastna a moj kamos snou tiez ... aj tak vsetky rany sa zahoja az vtedy ked opat spoznam nejake dievca  Úsměv    takze si zazelam stastny lov Úsměv sice niesom optimista ale trosku som zacal problemy riesit chladnou hlavou aspon jedno pozitivum s toho vsetkeho negativneho .... este raz Vam velmi pekne dakujem za vase rady a odpovede
Zaznamenáno

BORN TO LOSE LIVE TO WIN
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červenec 2007, 21:24:18 »

Zaujímavý príbeh, mňa by ale zaujímalo ako teraz vychádzaš s tým kamošom ? A ako to celé vidí on ? Pýtal si sa ho vôbec nato, prečo je on teraz s ňou ? A to dievča rozhodne ešte nevie, čo chce ale nezastaví sa kým to nedostane  Šťastný v 15 sa to dá aj očakávať  Smutný Podla mňa si zaslúžiš inú , lepšiu , takú čo to s tebou bude myslieť oveľa viacej vážne a vydržíte spolu určite aj dlhšie  Úsměv

No a keby toto mne spravil kamoš s babou, ktorú by som ľúbil (zatiaľ je taká v mojom živote len 1 a poznáme sa dosť dlho tj pár rokov)asi by sme dlho kamoši nezostali bohužial  Provokatér ale inak ako ty píšeš poznáte sa relatívne krátko takže toto by som mu možno odpustil... a určite by som sa s ním otom porozprával
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 23. Červenec 2007, 22:04:21 »

Hlavně doporučuji příteli nejdřív se vyrovnej s tím, co se stalo, než začneš hledat novou. Je to přece jen lepší, než když si zalepíš bolístku. Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS