Dame to este dokopy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 17:48:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dame to este dokopy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Dame to este dokopy?  (Přečteno 12568 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« kdy: 20. Červen 2010, 12:06:02 »

Ahojte,

pridam aj svoj pribeh. Boli sme s priatelkou spolu asi rok. Asi dva krat sme sa pocas toho roka rozisli, raz to bolo na 5 dni a raz na mesiac, ale vzdy sme si k sebe cestu nasli. Ona mi volala sama, volala ma von, ja som to samozrejme prijal, nerobili sme si ziadne naschval, islo to v pohode. Potom nastal obrat v jej spravani. Zrazu sa nechcela vodit za ruky, vraj jej to netreba, prestali sme sa vidat tak casto, islo to do haja. Nebol v tom nikto iny. Rozisli sme sa a rozideni sme uz vyse pol roka. Za tu dobu sme sa tiez casto kontaktovali, boli sme casto spolu vonku, stretavame sa takpovediac pravidlene, aj ked nie osamote. Vacsinou s kamaratmi, lebo mame hodne spolocnych znamych a s mojou sestrou su asi najlepsie kamaratky, takze pochopitelne, je tazke nestretavat sa. Jej spravanie sa dost zmenilo, teda asi aj moje a ona tvrdi, ze jej spravanie je reakcou na moje.

Vacsinou sa strani akymkolvek dotykom z mojej strany, ale inokedy zase neodmietne sadnut si napriklad na moje kolena. Stale do mna stucha, ja som to akoze ignoroval a potom sa zase nafucala, ze preco. Na vsetko mi odvrava, akakolvek moja aktivita je vacsinou potrestana. Aj ked moze povedat ano, tak sa sprava ako male dieta a naschval povie nie. Teraz ju kontaktujem vacsinou ja, ona sama od seba nic nespravi. Par krat sme sa to snazili riesit, teda resp. ja som sa to snazil riesit, ale vzdy neuspesne, vraj jej je takto dobre, hoci na facebooku zase vypisuje, ze ake su vztahy zlozite a ze k zivotu treba, aby clovek niekoho mal.

Pred nedavnom mala statnice, tam som prisiel, ona bola stastna, ze som ju prisiel podporit. Potom sme stravili nadherny den. Spravala sa skvele, boli sme spolu na konoch, tie zboznuje a velmi sa jej to pacilo. Nakoniec u nas prespala, nechal som ju spat vo svojej posteli a ja som siel spat do obyvacky, pretoze uz predtym par pokusov o to, aby sme spali v spolocnej miestnosti zlyhalo a sama odisla. Potom sme mali volny dom a prisla k nam. Prisli k nam aj dvaja kamarati. Boli sme zostava: sestra, moja byvala, ja, dvaja kamarati. Vsetci sa velmi dobre pozname a casto krat sme spolu, takze neriesil by som to, ze ci s nejakym z nich chce nieco mat. Oni obaja vedia, ze ju mam stale rad. Fajcili sme aj vodnu fajku a zacala sice sediet mne na kolenach, ale postupne sa presuvala k jednemu z nich, cize zase sa odo mna posuvala prec. Proste ma takto provokuje a mne to fakt nerobi dobre, ked ju vidim s niekym inym a este ked tam ide dobrovolne.

Kedze ja som musel ist druhy den do prace, poberal som sa pomaly spat. Casto sme sa aj bili, ale tak zo srandy. Vzdy to vyprovokovala ona. Teraz som k nej prisiel a vypytal som si pusu na dobru noc, ona mi ju samozrejme nedala. Potom som ju zato zacal capat po zadku a provokovat, ona sa samozrejme branila, bila zase mna. Stale to bolo v rovine srandy, no akosi sa nam to vymklo spod kontroli a zacali sme sa mlatit. Vyzeralo to sice stale ako zabava, ale miestami to bolo uz asi dost brutalne. Chalani si z toho robili srandu a boli na mojej strane, ale ako mi potom neskor jeden povedal, uz rozmyslal, ci medzi nas nezasiahnut. Skoncilo to tak, ze sme boli obaja nasrani a ja som uz isiel spat.

Stale sa vydavame, je to viac menej v pohode, zodvihneme si telefon, ale volam zase len ja jej. Ked mi to nezodvihne, pretoze nemoze alebo nepocuje, tak az vtedy zavola ona naspat. Ako vravim je to uz pol roka a stretavat sa stale budeme. To je na tom to najtazsie, preco to nemozem len tak jednoducho useknut. Neviem, uz ako dalej. Ja ju chcem, ona stale nie, vacsinou sa dokazeme dohodnut na nejakom stretnuti, aj ked ona mi to obcas odmietne, no neviem. Poradite mi niekto?

Inac som jej napisal list. Raz sme sa totiz prave po takom liste dali dokopy a ona sa na mna vtedy vrhla a povedala, ze jej nikto nikdy nic krajsie nenapisal. Tam som jej opisal, ze ma trapi, ako sa k sebe spravame a chcem zakopat vojnovu sekeru. Myslim to naozaj tak, pretoze uz nechcem, aby sme si robili napriek. Taktiez som napisal, co pre mna znamena vztah, dal som najavo, ze mam o nu zaujem a pridal na zaver par smsiek, ktore mi kedysi napisala. Neviem, co mam od toho cakat, ale chcem jej ho dat a chcem jej to dat len tak,je mi jedno ako na to zareaguje. Necakam velmi, ze by sme sa hned teraz dali dohromady, ale vidim to asi ako jedinu cestu. Co si o tom myslite?
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Červen 2010, 21:16:25 »

Takze maly update. Boli sme dnes spolu. Dal som jej list, ktory som jej napisal. Precitala si ho dvakrat, usmiala sa, ale povedala, ze nevie, co mi ma na to povedat. Povedal som nieco v zmysle, ze nemusi nic hovorit, ze vsetko v tom liste som myslel uprimne a ze chcem zakopat vojnovu sekeru. Na to mi povedala, ze to nejde tak jednoducho, ze to bude trvat dlhsie. Ponukol som jej moznost, aby sme sa jeden druhemu opat predstavili a zacali odznova, spravat sa k sebe slusne a dat nasemu vztahu sancu. Na to zacala vyzvedat, co si pod tym predstavujem. Nemohol som jej povedat, ze chcem hned vztah spat, to by bola samovrazda. Ale povedal som to nejak tak, ze vztah medzi nami vzdy bude, minimalne kamaratsky a uvidime, kam sa to az vyvinie. Na to zareagovala, ze len aby to v tom kamaradskom ostalo. Nejak som na to nereagoval.  Odprevadil som ju domov, nechcel som od nej ziadne vysvetlenie, proste nic. Chcel som jej v tom liste povedat, ako sa citim a ze mi na nej stale zalezi. Uvidime, ako na to zareaguje. Zatial odozva ziadna.

Teraz zvazujem, ci ju nechat par dni tak a za 3 dni sa ozvat, ci pojde s nami na namestie na ohnovu show, co zrejme neodmietne alebo to uz mozno bude zbytocne aj volat, kedze ju tam zavola asi moja sestra. Cize v podstate sa tam zrejme tak ci tak stretneme. Ked sme sa davali kedysi pred dvoma rokmi dokopy, tiez sme sa nahodou stretli na ohnovej show. Vtedy sme nemali so sestrou dobry vztah, ja som ju len nahodou stretol v meste. Hned vzapati k nej prisla aj moja byvala, tak som ju len pozdravil a kedze som nemal so sestrou dobry vztah, isiel som k svojim kamaratom. Na konci vecera mi prisla smska z neznameho cisla, ale samozrejme som vedel, o koho ide. Predchadzalo tomu to, ze som sa s nou stretol v banke, kde robila a nevedela zo seba dostat poriadnu vetu, lebo bola sokovana, ze ma vidi a ja som sa jej uz vtedy pacil. Tak sa mi ospravedlnila v smske, ze normalne taka nebyva. A zrejme zavazilo aj to, ze som cely vecer s nou vtedy nebol. Tak zvazujem aj to, ci nejst na ohnovu show s niekym inym a nejak nahodou sa tam znova stretnut, ale tentokrat to bude asi blbost, kedze vlastne mame vacsinu znamych spolocnych.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Červen 2010, 21:52:59 »

Takze vidim, ze nikto mi tu nepise. Ono to uz aj tak nema cenu. Uzavriem teda toto vlakno a cely nas pribeh. Skoncilo to nasledovne. Mal som dnes meniny, tak som ju pozval k nam. Este sme sa na chvilu stretli v meste, lebo isla vyberat darcek aj pre mojho svagra, skocili sme teda na zmrzlinu. Pytal som sa jej, ci uz chodi s jej napadnikom a ona odpovedala, ze ano. Takze dokopy to uz nedame. Minimalne nie teraz. Mozno niekedy v buducnosti.

Bavili sme sa celkom otvorene, ja som sa jej este nejake veci vypytoval, dokonca aj ona mna, to boli otazky na jednu slecnu, s ktorou som teraz bol cez vikend v kine. Povedal som jej, ako sa citim, nadherne ma objala. Ked sme sli potom autom ku nam domov, aj si lahla na moje rameno. Ja som jej dnes posepkal do ucha, ze si ju raz vezmem za zenu. Neviem, co je pravdy na tom vyroku, to ukaze az cas. Momentalne sa idem opat sustredit na ine slecny a s touto sa budem aj nadalej stretavat, sme dobri kamarati.

Na zajtra mam uz dohodnutu zmrzlinu s mojou kolegynou. Nebolo to planovane, ale jednoducho to vyslo. Ona mala meniny vcera, ja dnes a pred nedavnom mi sama od seba povedala, ze je uz nezadana, tak som nevahal a pozval ju ako oslavu spolocnych menin zajtra na zmrzlinu. Je sympaticka a mozno aj ja jej. To uvidime. Takze uzatvaram pre teraz tuto kapitolu, so zlomenym srdieckom, ale verim, ze coskoro sa da znova dokopy.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2010, 00:34:58 »

Nečital som to, ale aby si nebol smutný, tak ti tu aspoň nechám pozdrav:

Šťastný Veľa štastia s dievčaťom! Šťastný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Červen 2010, 11:01:47 »

hehe, dakujem Úsměv Za dve hodky ideme na tu zmrzku, tak potom pripadne napisem, ake to bolo. Ja sa tesim, hoci zatial od toho nic necakam a po skusenostiach s tym, ze sa netreba nejak snazit, to asi necham v takej rovine, ze uvidime.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Červenec 2010, 01:17:42 »

Tak,teraz som to celé prečítal Šťastný.

Nie som odborník na tieto veci ale na príklade iných viem, že i ľudia, čo sa takmer neznášajú sa po čase opeť možu dať do kopy/ jednej známej sa to nedávno stalo - jej ex ju podvádzal, mala s toho zlomené srdce, potom bola rozčúlená, on na ňu kašlal, bla bla bla a nedávno mi spomenula, že sa k nemu vracia/.

Z toho, čo som prečítal mám pocit, že žena nevie čo chce. neviem, či som to správne pochopil - chceš si ju vziať za ženu? Potom riskuješ, že tieto otázky - čo chce, ako sme na tom a tak si budeš klásť celý život. Nie príjemná predstava. Podľa mňa robíš dobre, keď sa poohliadaš po iných. More je plné rýb a zo skúsenosti - jedna lepšia než druhá. Tak načo lpieť na starých ťažkostiach? Uži si života, do tridsiatky na svatbu máš čas/ alebo i neskor/.

Hawg.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červenec 2010, 07:46:03 »

Vdaka za nazor. To s tym zenenim som asi blbo napisal. Ja som to utrusil len ako taku poznamku, ze si ju raz zoberiem za zenu. Nemyslel som to nejak extra vazne, aj ked jeden nikdy nevie. Ano je to este dievca, co nevie, co chce a nie je spokojna, kym to nedostane. Hoci teda ma uz takmer 24 rokov. Momentalne sa aj tak budeme stretavat, tak sa k nej budem spravat celkom onormalne. Ja mam vyhodu aj tu, ze kludne si na mna lahne, objime ma, ale neriesi so mnou ziadne veci. popravde si myslim, ze to nebude riesit ani so svojim chalanom, je taka dost uzavreta a ja som ju chcel prave trochu otvorit. Vcera sme inac boli spolu aj s jej chalanom. Boli sme dohodnuti na americky futbal, teda bez neho, ale bolo mi jasne, ze tam pride aj on. Boli sme taka partia 5 ludia, ja som este v parku oslovil dalsich 3, tak isli hrat s nami. Z toho 2 baby a 1 chalan, ten chalan potom odisiel a ostali s nami hrat iba baby. Najprv ma sralo, ked som videl spolu moju byvalu so svojim chalanom, ale v tom zapale hry to vsetko pominie a poradim vam, ked sa rozidete, tak nieco robte, len nesedte doma.

No a pripjama este aj vcerajsiu zmrzlinu s novou slecnou. Boli sme spolu chvilu, asi pol hodinku, nic extra sa nedialo, porozpravali sme sa. Ale bolo to fajn, nic extra som ani neplanoval. Potom sme isli obaja do roboty, jej zacinala poobedna a ja som musel este na 2 hodiny tiez. Robime v tej istej firme, takze odtial sa aj pozname. Rozpravali sme sa aj o Tajomstve (The Secret) a poziadala ma, ci by som jej to doniesol, tak mam pre nu dnes CDcko. Cez vikend ju hadam niekam vytiahnem a uvidime, ako sa to bude uberat dalej. Je sympaticka.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Duben 2011, 00:23:35 »

Ahojte, pripajam dalsi update. Moja slecna je uz opat nezadana, teda je tomu asi mesiac a asi tyzden pred tym, ako sa rozisla ona (resp. zmenila status na facebooku), som sa rozisiel aj ja so svojou vtedajsou priatelkou. Ona o tom nevedela, ze som niekoho mal, pretoze som si status nemenil a nemala to od koho vediet. Teda myslim. Za ten necely rok som si dal trochu hlavu do poriadku a citim sa teraz takmer ako pred tym, ked som ju prvy krat balil. Vtedy mi to bolo jedno, lebo som nic od toho necakal. Teraz mi to sice uplne jdeno nie je, ale viem, ze nemozem od toho nic cakat. Napriek tomu za cely ten rok nepreslo jedneho dna, co by som na nu aspon chvilu nemyslel. Stale je to dievca, pri ktorom sa citim neskutocne skvele. Jej spravanie je podobne, dokazeme sa spolu neskutocne zasmiat a je nam spolu fajn. Takto to neiskrilo ani medzi nou a jej byvalym. Ja ho volam saso Šťastný Je to fajn chalan, ale jednoducho mi zobral kocku, takze pre mna to bude stale saso.

Od januara do marca sme sa prakticky nevideli, pretoze koncom minuleho roka ma to uz nasralo, ako ja stale vyhladavam schodzky a ona nic, tak som si dal pohov. Medizcasom mi asi tri krat pisala cez net ale to bolo tak vsetko. Teraz nejaka nahoda chcela aj ten rozchod aj to, ze nieco potrebovala od mojej mamy, ja som mal zase narodeniny, tak mi telefonovala, hoci o den neskor (podla mna zabudla a len vdaka tomu, ze jej mama si spomenula a zavolala mi, tak volala aj ona). Uz sme sa asi 3 krat videli, hoci vzdy len na chvilu. Ale minimalne 2 krat som mal z toho dobry pocit, hoci neslo o ziadne vyslovne balenie. Ma toho teraz hodne, je stale v skole alebo sa venuje niecomu inemu, prakticky nic nestiha. Napriek tomu sa na niecom dohodneme a ona si den pred tym spomenie, ze ma nejaky meeting alebo podobne veci. Ale mame naplanovane zase stretnutie, hoci to bude len nejaka spolocna prednaska. Ako by som sa mal teraz spravat? Co mozem urobit a co za ziadnych okolnosti nerobit? Chcem to dat stale dokopy.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS