Jak byste se zachovali?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:57:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak byste se zachovali?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak byste se zachovali?  (Přečteno 7851 krát)
otilrak
Host
« kdy: 05. Duben 2008, 13:01:24 »

Pře pár měsíci jsem měl úžasný vztah s jednou holkou. Sice jsme se viděli jen dvakrát do týdne a někdy ani to ne, ale báječně jsme si rozuměli a bylo nám spolu krásně. Problém nastal po silvestru. Pozval jsem jí na naší oslavu s kamarády. Všechno probíhalo v pohodě. Zábava byla fakt velká a pití bylo také dost. Pak jsme se všichni dostali do nálady a byla taková ta silvestrovská pohodička. Nějak jsem se s ní nepohodl na nějaké maličkosti a ona se urazila. Snažil jsem se to udobřit, ale nějak se mi to ten večer nevedlo. Asi v tom hrál velkou roli i alkohol. Prostě jsem šel spát do jiného pokoje. To byla určitě ta největší blbost, kterou jsem udělal. To vím. Ráno pak bylo všechno už v pohodě. Samý úsměv, tulení a omlouvání se za předešlý večer na obou stranách. Bylo to od toho jejího večerního chování obrat o 360°, vůbec jsem jí nemohl poznat. Odvezl jsem jí domů a všechno bylo v pohodě. Jenže ten týden po silvestru s ní byla pořád horší komunikace, nechtěla se vůbec sejít a pořád se na něco vymlouvala. Když jsem se s ní nakonec dohodl na schůzce, tak to bylo jen asi na půl hodiny, protože ona pak jela do školy a já také. Sešel jsem se s ní a na té schůzce z ní vypadlo, že už to takhle dál nejde a že je konec. Zeptal jsem se proč a ona mi nedokázala odpovědět. Vzal jsem to s ledovým klidem, i když uvnitř jsem bouřil. Byla překvapená z mojí reakce, čekala něco jiného. Prostě jsem se s ní rozloučil a tím to pro mě skončilo. Přerušil jsem s ní všechny kontakty a hotovo. Teď už jsem se z toho dostal, chodím s někým jiným a mám úžasný vztah.

Jenže včera jsem byl s kamarády na pivku, jen tak pokecat. No znáte to. A nějak se stočila řeč na holky. Kamarádi totiž nikoho nemají a tak se mě vyptávali. Byl to dost zajímavý rozhovor. A z jednoho mého kamaráda vypadlo, že se pak večer na tom silvestru s mojí bejvalou, když už všichni spali, vyspal. Všechno mi docvaklo a zapadlo do sebe. Takový podraz bych od kamaráda fakt nečekal. Do očí jsem mu s ledovým klidem řekl, že teď už mi to je jedno a kamarádi zůstaneme. Jenže ono mi to jedno není (původně jsem si myslel, že takovou věc bych přežil v pohodě) a já teď nevím jak se zachovat.

Buď je pravda co mi řekl, logicky by mi to sedělo, a nebo to řekl jenom z čisté závisti. Já totiž nevypadám jako někdo po kom by holky šly a se vztahy problém nemám. Narozdíl od něj. Vím o něm také, že si často vymýšlí. Nevím.

Co si o tom všem myslíte a jak byste se k němu zachovali vy?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Duben 2008, 09:14:48 »

No na všechno musejí být dva takže na vině není jen kamarád , ale taky slečna ex . Váš vztah nebyl tak úžasný jak sis myslel .
No a jak chovat se k němu ? Jak chceš ty - jednej podle toho jak to cítíš jestli jsi na něj fakt naštvaný tak nehraj falešného hrdinu , kterému je to jedno a dej mu najevo , že tohle se ti nelíbí no a pokud tě to zas tak moc neštve tak to nechej plavat .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Duben 2008, 11:27:31 »

podle me jsou takove nevery ciste chyby holek, pokud ji teda ten kamos nejak nasilim k necemu nedonutil-ale to pak snad neni ani nevera  Smějící se    proste to ona ma zachovat vernost a umet se ovladat, prece jen partnersky vztah je vic zavazny nez nejaky kamaradstvi.. klukovi v nalade, kteremu se nabidne holka, nemuzes nic vycitat  Smějící se  no mozna kdyby to byl takovy ten kamos na zivot a na smrt, ikdyz to uz dneska snad ani neni, pak by se asi dalo neco vycitat i jemu
Zaznamenáno
otilrak
Host
« Odpověď #3 kdy: 06. Duben 2008, 11:54:36 »

Já už jsem to asi vyřešil. S tímhle člověkem jsem skončil. Nebudu se přece kamarádit s někým, komu nemůžu věřit. Navíc mi to říkal takým tím vychloubačným tónem. Prostě konec a hotovo.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Duben 2008, 12:06:10 »

a přeptal ses ještě někoho jestli tuhle verzi taky slyšel?...(jestli si teda nepřilepšil pravdu).
Jinak jsem toho názoru, že nas*aný bys měl být především na tu bývalou - to ona měla udržet věrnost. Co se týče kamaráda - nezachoval se nejlépe, ale kdyby nebylo te kočky nic se nestane...
Takže všechnu špínu bych hodila na tu holku
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Duben 2008, 20:02:13 »

Jak píše barbarela- na to musej bejt dva. Jestli po něm vyjela ona, tak stačilo, aby ji poslal do háje (pokud jste spolu nechodili tajně, jakože asi ne). Možná by ho zkusila přemluvit, ale on to evidentně nezastavil- navíc, jestli si to vymyslel, tak je zoufalec.
Zaznamenáno
otilrak
Host
« Odpověď #6 kdy: 06. Duben 2008, 21:11:34 »

Tak už vím jistě, že si to nevymyslel. Já jsem s ním skončil, ale pořád jste mi neřekli, jak byste sek němu zachovali vy?
Zaznamenáno
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Duben 2008, 13:07:57 »

1.) Dobrej kamarad ti na holku nesahne.. Ano muze na nejakou jinou zadanou,ale ne tvoji..
2.) Pokud neco takoveho udela nema cenu se snim dal bavit.
3.) Je to opravdu jedina vec na ktere lpim u kamosu. Na jejich holky nesaham. (kamaradu ne, "znamejch",to je jina vec)
4.) Vzdy ale vzdy za to muze ta holka "Kdyz roztahla nohy tak uz se tezko odolava" ,jen ze i kdy bych Ja nevidel na pul metru z alkoholu "OPET plati pravidlo na KAMARADOVU holku bych nesahl" ani kdy by me chtela znasilnit. 
5.) Pratelstvi je pro me stejne dulezity jako vztah. A stejne tak si vazim svych dobrych pratel.Podobne veci se netoleruji.
Aspon u me ne a podle par poplkani s kamosema u piva ani od nich necekam takovej podraz. Coz me tesi a za to si jich vazim,stejne jako oni me a proto to sou kamaradi a pratele.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Duben 2008, 14:22:08 »

Ebola: neni co dodat. Kdyby mi tohle udělala kámoška, tak dokámoškovala.
Zaznamenáno
otilrak
Host
« Odpověď #9 kdy: 07. Duben 2008, 16:23:49 »

Ebola: Přesně jsi mě vystihl. To je jako z mojí hlavy.

Jsem rád, že existujou lidi se stejnými zásadami a názory.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Duben 2008, 16:58:59 »

Jsem rád, že existujou lidi se stejnými zásadami a názory.
Jsem rád, že existujou lidi se normálními zásadami a názory.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS