Jak ho kontaktovat po rozchodu???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:53:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ho kontaktovat po rozchodu???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak ho kontaktovat po rozchodu???  (Přečteno 7883 krát)
Ronyka...

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2008, 11:40:42 »

Dobry den, prosim o vase nazory a predevsim o rady.. Vice jak pred mesicem jsme se s pritelem ne zrovna v klidu rozesli. V tu chvili mi to prislo jako rozumne reseni, protoze jsme nemeli zrovna harmonicky vztah, ale presto po mesici jsem si uvedomila, ze ho chci zpet a nepremyslim nad nicim jinym. S jeho sestrou jsme se parkrat videly a od ni vim, ze se mu styska, ale ze se neozve. Nyni ho potkala i ma sestra. Povidali si a on se na me ptal. Navrh me sestry, at si o vsem my dva spolecne promluvime razantne odmital. Pry me miluje, ale uz ne.. Presto chtel, aby mi sestra rekla, ze s nim mluvila. Vcera jsem mu poprve po mesici napsala neutralni sms s upozornenim, ze je objednany k memu zubari, tak at na to nezapomene nebo to zrusi. Cekala jsem, ze se toho chyti a zacneme komunikovat. Ani mi ale neodpovedel   Prosim o radu, jak ho mam kontaktovat, co napsat, aby pristoupil na to se treba i videt, ale aby mi neodepsal, ze uz nic resit nechce.. Poradte, pls.. Jsem strasne smutna.. Dekuju
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Květen 2008, 13:47:41 »

...po mesici napsala neutralni sms s upozornenim, ze je objednany k memu zubari, ...
"... a čekala jsem, že mě v odpovědi pozve na kafe." Myslim, že takhle to nebude nikdy fungovat Mrkající Má svojí hrdost (což je jen dobře) a nevidím důvod, proč by se měl doprošovat, když si ho nechala ty ! Taky bych se na tebe vyprdnul, nenechám sebou zametat. Takže podle mě je správné řešení mu to explicitně říct. Že ti chybí, že se ti stýská, že to byla chyba a že by si to chtěla vrátit.

Ale to jestli se bude chtít vrátit, to ti nikdo nezaručí. Třeba ani neexistuje možnost, aby se k tobě vrátil, ale tohle je IMO možnost s nějvětší šancí na úspěch. Ale třeba někdo bude mít jiný názor.

Tipuju, že někdo poradí, že nejlépe je ho začít znovu nenápadně balit. Ale podle mě to je špatně, protože on nemá důvod se o tebe znovu snažit a zbytečně se ponižovat pokusy, jestli ho bdeš chtít a nebo si jen hraješ. Ponížit se musíš Ty Vykřičník

So much for the glory of Rome Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Květen 2008, 16:34:38 »

Souhlasím s Avarangerem s tím co tady napsal. Pokud Ti to před měsícem připadalo jako rozumné,teď už to asi tak není a chceš to vrátit zpátky... holka tak to v životě nechodí. A někdy musíš nést následky svého rozhodnutí. Možná to půjde zase dát dohromady,ale rozhodně budeš muset vynaložit více úsilí a námahy,než poslat neutrální sms, která se týkala zubaře. Myslím,že není hloupý a na tohle se nechytí. Ponižovat se nemusíš,ale omluva by byla na místě a pak se uvidí. Za pokus to stojí.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Květen 2008, 17:43:27 »

Psát něco o zubaři je docela blbost.
Nejlepší bude, když mu řekneš to, co jsi napsala sem...že ti chybí, že jsi udělala chybu...ale SMSkou to nevyřešíš. Pozvi ho někam na večeři, že ho moc chceš vidět. Hlavně to přes nikoho nevzkazuj, třeba za ním přijeď osobně a řekni mu to. Pokud se nebude chytat, tak mu zavzpomínej, jak vám bylo dřív fajn, jak jste se viděli poprvé a že bys to chtěla zažít znovu...možností je dost.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Květen 2008, 14:42:50 »

Ponižovat se nemusíš,ale omluva by byla na místě a pak se uvidí. Za pokus to stojí.
Pardon, pro mě je omluva vždycky tak nějak ponížení Úsměv Protože musíš uznat, že jsi blbec  aže si udělal chybu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Květen 2008, 19:10:29 »

Ponižovat se nemusíš,ale omluva by byla na místě a pak se uvidí. Za pokus to stojí.
Pardon, pro mě je omluva vždycky tak nějak ponížení Úsměv Protože musíš uznat, že jsi blbec  aže si udělal chybu Úsměv

Myslím,že jsi pořádné ponížení nezažil. A přiznat chybu,když jsi jí opravdu udělal je dneska asi vzácnost,ale ne ponížení si myslím já !
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Květen 2008, 19:25:44 »

Člověka, který umí přiznat chybu, si ostatní váží. Vždycky když někomu přiznám, že jsme udělal chybu se k tomu člověku dostanu "blíž". Proto doporučuju chyby přiznávat rozhodně se tím neschodíte....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS