Jak rozchazite rozchody?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:53:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak rozchazite rozchody?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak rozchazite rozchody?  (Přečteno 40660 krát)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 03. Leden 2007, 14:51:40 »

Nejlip se vymazava whiskou  Mrkající  Ale pozor, po par whisky akcich se do ni naprosto zamilujes a pak to docela leze do penez  Smějící se  Viz mne...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Andy75



Karma: 0
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 05. Leden 2007, 01:58:36 »

Pánové, poraďte! Už vlastNě včera jsem mluvil s ex, měla si přijít jetě pro nějaký věci. Mám volno, bude to kolem poledne, tak jsem jí řekl, že budu vařit, jestli chce oběd.... "tak že jo". "Dobře", říkám. "Co k pití, mám jen colu, nebo vodu"..." Nebylo by vínko", na to ona. "OK, není problém", říkám já." No tak aspoň si můžem promluvit v dobrý atmosféře", na to ona.
 A TEĎ MI TO NĚKDO VYSVĚTLETE, CO SI O TOM MÁM MYSLET?
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 05. Leden 2007, 15:57:08 »

Raději si nic nemysli a hlavně buď v klídku a zkus nic podstatnýho neřešit... (což se lehce říká co?)
Zaznamenáno
Andy75



Karma: 0
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 05. Leden 2007, 17:14:56 »

No tak to proběhlo docela v pohodě, pokecali jsme, vypili flašku vína, ona se maličko opila, snažila se mě křečovitě přesvědčit, jak je v pohodě.... Když odešla, už jsem necítil takový pocit zoufalství, jako vždycky předtím...myslím, že se to u mě začíná vyvíjet k lepšímu  Úsměv
Zaznamenáno
Stacy
Host
« Odpověď #54 kdy: 07. Červenec 2007, 19:46:26 »

Tak nedávno jsem dostala od mamky vynadáno, že po rozchodu se svým klukem jsem se chovala úplně normálně.  Kroutící očima Jo, měla jsem výčitky svědomí, ale nebrečela jsem (kvůli němu ani jednou)  Smějící se Btw. Jak to snáším? I přes to, jak jsem ho měla ráda, užívám si života, protože jsem ráda, že jsem s ním ztratila jen  Otázka 4 měsíce. Hold čekat déle, vyyvine se to hůř. Takže můj recept: najít na tom co nejvíc pozitiv Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 07. Červenec 2007, 20:40:16 »

ja sedim doma na netu, kecam s novyma lidma a cumim na zabavny serialy... a vubec nemam naladu chodit mezi lidi a smat se, protoze se vubec necitim na to, ze bych se smat mela... i kdyz vim, ze muj pritel se nekde smeje, chapu to, nemam mu to za zle... preju mu to... ale ja se nedokazu bavit tak jako by se nic nedelo... protoze bych musela lhat sama sobe
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS