Jak rozchazite rozchody?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:36:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak rozchazite rozchody?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak rozchazite rozchody?  (Přečteno 40666 krát)
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« kdy: 22. Září 2006, 09:51:05 »

Nazdarek, mate nejaky "scenar" pri rozchodu?
Směrovka Ja mam vetsinou 2-3 dny depku a neni se mnou vubec rec   vsici to vedi, tak me ani nikam moc netahaji, proste si to musim nejdrive trosku ujasnit sam v sobe. 4. den se vetsinou zborim jak zidle - telefon radeji nechavam doma, at pod vlivem osmeho piva a sedmeho panaka nepisu dane slecne nejake ubohe citove vylevy. Na druhy den vetsinou brutalni opice. Pak v brzke dobe vetsinou ulet s nejakou krasnou neznamou a pak se clovek zase hodi tak nejak do pohody Super! ...

Co vy?
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Září 2006, 10:30:09 »

Mě to teda nikdy zatím tak nějak moc nerohodilo, možná nad tím trochu přemýšlím, ale to je tak vše. To beru jako součást života.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2006, 10:23:27 »

2  Ondrash: Pěknej scénář:-)
Zaznamenáno

Life is outside!
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2006, 14:12:48 »

vlezu na nějakej ten herní server plnej lamek, všechno to tam vyruluju a vyrushuju a hned je mi líp  S jazykem
k tomu ještě přidám nějaký ty sportovní aktivity (i když nejsem moc na sport) kde se odrovnám takže nemám sílu na to moc myslet ...
a pak samozřejmě musím dodat že nejlepším způsobem jak to rozchodit co nejdřív je se pokud možno nevídat ... sejde z očí sejde z mysli

a hlavně to chce čas ...
Zaznamenáno
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Září 2006, 14:21:59 »

Hmm, tak mě to sebere docela dost, sem asi dost citlivej člověk, prostě vezmu kolo nebo motorku (papíry nemám a v tu chvíli to fakt neřešim) a jedu vetšinou někam kde neni moc lidí, většinou do lesa asi 4km od baráku, je tam taková bouda a rybník, sednu na střechu a koukám asi 2 hodiny do blba, poslouchám při tom třeba muziku a když to je fakt horký tak ukápne sem tam i nějaká slza....
Druhej den se mnou neni řeč, musim se sejít s kámoškou a pokecat, ta mi vždycky zpraví náladu.... no a po pár dnech je to v pohodě a koukám po jiných holkách....
Prostě rozchod chce čas no...
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Září 2006, 17:08:47 »

Já se totálně zničím sportem (unavím), protože při tom človek nemá možnost myslet na něco jinýho. Tak po měsíci mě to přejde a už se tolik neničím.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Vitorio

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Září 2006, 14:38:24 »

Nejlepsi je si to proste nejak v ty hlave ujasnit, co a jak. Pak se teda nekdy zrubu anebo jak psal vomi tak si nekam zalezu a kukam do prazdna (a pritom to nejak resim) ale nejak me cim vic rozchodu za sebou mam ty rozchody az tak nerozhazej (ikdyz teda nekdy je to kvalita no ... )
Zaznamenáno
Letec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Říjen 2006, 17:28:36 »

LordAli: Přeně tak, sport je hodně účinná věc. Vyběhám se a je klid. Ale nic se nemá přehánět. Já to vidím tak, že po dalším rozchodu jsem zralej na operaci kolene  Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Říjen 2006, 17:43:52 »

Citace: "Letec"
LordAli: Přeně tak, sport je hodně účinná věc. Vyběhám se a je klid. Ale nic se nemá přehánět. Já to vidím tak, že po dalším rozchodu jsem zralej na operaci kolene  Šťastný


 Smějící se Já se snažím unavit tělo, abych rychle usnul a nemusel nad ničím přemýšlet. A při tom unavování není taky čas myslet na něco jinýho, takže to asi tak. Ale jak píšeš, nemá se nic přehánět. A sežeň si nějakou pořádnou, aby ti ty kolena nemuseli amputovat  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Říjen 2006, 18:06:13 »

No s tím sportem nevím...když dělám něco náročnýho, jako např. velká váha v posilovně nebo hodně rychlý běhání/plavání a vzpomenu si přitom na holku (ještě v zamilovanosti, po rozchodu...), tak mě zalije takový množství kyseliny mléčný že najednou prostě už nemůžu a musím přestat.
Mně trochu pomáhá to řešit sexem, ale asi tak jen po dobu společný noci...jinak samozřejmě pořád myslím na tu holku.
Najít si jiný plnohodnotný vztah v tomhle stavu pro mne moc reálný není, protože mě sebemenší blbost, v který by byla nová holka horší než bývalá, naprosto otráví. Ale nemusí být jen horší, stačí když je jiná. Stačí jiný gesta, jiný smích, a už mě to štve.
A když je v něčem stejná, tak si zas hned vzpomenu na tu minulou a jsem smutný  Bláznivý
No jo...rozchody jsou hodně blbý. Jsem hodně citlivej a moc špatně to snáším; dokážu se zamilovat znova až po hodně dlouhý době - tuhle mezidobu řeším sexem a vztahy s více holkami. Není to zdaleka ideální, ale zatím nejlepší na co jsem přišel.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Říjen 2006, 18:46:28 »

Citace: "Mikey"
No s tím sportem nevím...když dělám něco náročnýho, jako např. velká váha v posilovně nebo hodně rychlý běhání/plavání a vzpomenu si přitom na holku (ještě v zamilovanosti, po rozchodu...), tak mě zalije takový množství kyseliny mléčný že najednou prostě už nemůžu a musím přestat.

Když máš teda takový přehled o fóru, tak jsem taky někde psal, že nepočítám posilovnu do fyzicky náročných sportů. Na to, aby ses unavil, potřebuješ fyzicky náročný sport. V posilovně se s těžkou váhou maximálně vysílíš, což je k prdu. Když budeš rychle běhat/plavat, tak se taky brzo vysílíš a začneš odpočívat. A při odpočívání samozřejmě začneš myslet na to, co tě štve.


Citace: "Mikey"
Mně trochu pomáhá to řešit sexem, ale asi tak jen po dobu společný noci...jinak samozřejmě pořád myslím na tu holku.

To je asi jako řešit závislost na alkoholu alkoholem. Myslím, že je lepší na takovýhle věci na chvíli zapomenout a soustředit se na aktivitu, která pomáhá na tohle zapomenout, protože v opačném případě to zapomínání trvá o hodně déle. Nebo lépe řečeno ne zapomenout, ale přestat myslet na dotyčnou.

Citace: "Mikey"
Najít si jiný plnohodnotný vztah v tomhle stavu pro mne moc reálný není, protože mě sebemenší blbost, v který by byla nová holka horší než bývalá, naprosto otráví. Ale nemusí být jen horší, stačí když je jiná. Stačí jiný gesta, jiný smích, a už mě to štve.
A když je v něčem stejná, tak si zas hned vzpomenu na tu minulou a jsem smutný. No jo...rozchody jsou hodně blbý. Jsem hodně citlivej a moc špatně to snáším; dokážu se zamilovat znova až po hodně dlouhý době - tuhle mezidobu řeším sexem a vztahy s více holkami.

Proto je v případě, že ti na tý holce trochu záleželo, lepší nejdřív přestat na ni myslet, než hned spát s jinýma. Jestliže člověku na tý slečně záleží, tak by snášel špatně i další střídání holek v posteli i na chození (byť i krátkodobě), natož taková citlivka jako ty (co jsi tady napsal!), takže si spíš myslím, že tady kecáš.

Citace: "Mikey"
Není to zdaleka ideální, ale zatím nejlepší na co jsem přišel.

To jsi na hodně věcí zatim nepřišel nato, že jseš tady na fóru taková rozumbrada.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Říjen 2006, 19:27:07 »

LordAli: Nech si, prosím, tu ironii. Težko můžu na tvůj komentář nějak reagovat když se na vše, co napíšu, hned díváš takhle. Snad jen jedno:
Citace
Proto je v případě, že ti na tý holce trochu záleželo, lepší nejdřív přestat na ni myslet, než hned spát s jinýma. Jestliže člověku na tý slečně záleží, tak by snášel špatně i další střídání holek v posteli i na chození (byť i krátkodobě), natož taková citlivka jako ty (co jsi tady napsal!), takže si spíš myslím, že tady kecáš.
Aááá, Hercuil Poirot právě promluvil. Nenutím tě tomu věřit, ale já nekecám. Pro mě je snažší ztracený cit nahrazovat alespoň "nějakým citem" - být s někým koho přitahuji a kdo je se mnou nadále rád. Samozřejmě že to není ideální řešení, ale pro mne daleko méně frustrující než holky na určitou dobu ignorovat.
Byl bych rád kdyby ses pro příště vyhnul poznámkám jako je tato:
Citace
To jsi na hodně věcí zatim nepřišel nato, že jseš tady na fóru taková rozumbrada.

Dík.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Říjen 2006, 19:48:23 »

Tak tady souhlasim s Mikeym. Na reseni rozchodu sexem s jinou nevidim nic spatneho - jen je potreba si ujasnit na obou stranach, ze do toho nebudete tahat city - pak je to dle meho nazoru naprosto v poradku - jasne nenahradi vam to vztah, ale vetsinou to pomuze posunout se o kousek dale... Poustet se hned do dalsiho vztahu je hovadina, dokud nemate cistou hlavu - ale na sexu neni nic spatneho  Andílek
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Říjen 2006, 20:01:58 »

Já jsem nemyslel je ignorovat, ale ne s nima spát, když jsi "tak citlivý" a špatně to snášíš. Si třeba taky s jinejma zatancuju a je mi to daleko příjemnější, než s nima spát po čerstvym rozchodu. Proto tě to nebaví i když je jiná nebo stejná.  Mrkající

A druhá věc. Jak to může pomoct, když si na bejvalku stejně vzpomene a je "smutný"? Není lepší se spíš zabavit jinak, kde si spíše nevzpomene a nebude "smutný"?

P.S: Píše se to Hercule  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Říjen 2006, 16:06:43 »

Citace
Já jsem nemyslel je ignorovat, ale ne s nima spát, když jsi "tak citlivý" a špatně to snášíš.

Ano; bavit se s ostatníma - samozřejmě - ale tu ignoraci jsem myslel po stránce partnerské; tj. bez sexu apod.
Špatně jsem se asi vyjádřil, ale tou citlivostí - to, co "špatně snáším" - není sex bez lásky nebo sex jen tak, ale to že mě opustí někdo, koho jsem miloval.
Citace
Si třeba taky s jinejma zatancuju a je mi to daleko příjemnější, než s nima spát po čerstvym rozchodu.

Jo...taky možnost. Ale jak jsem řekl - mně v téhle fázi ten sex prostě pomáhá; to že se i tak cítím mizerně je jiná věc - kdybych to nedělal, jsem na tom ještě hůř.
Citace
A druhá věc. Jak to může pomoct, když si na bejvalku stejně vzpomene a je "smutný"?
No pomáhá to z důvodu co jsem napsal výše, a taky ti to docela dobře podrží sebevědomí, který jde s rozchodem (s láskou) přirozeně do kytek (=tj. necítíš se jak looser) - plus si udržuješ určitou úroveň svádění která se bude do budoucna opět hodit a která by se taky snižovala.
Citace
P.S: Píše se to Hercule
Dík  Mrkající
Zaznamenáno
Mates



Karma: 0
Místo: Havirov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Říjen 2006, 19:05:31 »

ja rozchody snasim dobre, protoze ve vetsine pripadech jsem to ja, kdo dava podnet k rozchodu. Smějící se ..........ale tentokrat mi to dala dotycna opravdu vyzrata myslim ze nejlepsi reseni je zbavit se vseho co vam ji muze pripomenout a podstoupit alespon dvoutydenni vyplach Podivený
Zaznamenáno
MayDaySK



Karma: 0
Místo: Galanta
Příspěvků: 3


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 15. Říjen 2006, 02:27:25 »

Ja som zažil svoju prvú veľkú lásku. Mal som s holkou velké plány ale keď sa už nafest rozchádzala tak odpoveďou bol Internet 4G od T-Mobilu a začal som diskutovať s ľuďmi na fórach. Niekto mi ale odporučil túto stránku a verte či nie ale qark vie čo píše! Má vo všetkom pravdu, naše nezhody vo vzťahu boli také ako to tu je písané, naše zblíženie prebehlo tak ako to tu je písané...

Takže ako som rozchodil rozchod? Čítal som qark.net!  Smějící se
Zaznamenáno

omáš
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Říjen 2006, 20:50:35 »

Na to, jak prezit rozchod zatim nemam zadnej dobrej a hlavne odzkousenej navod. Tedka jeste prozivam jeden (cca pred 3 tejdnama) a porad na ni myslim, porad premejslim nad tim nasim vztahem a pomalu si vsechno uvedumuju. Treba nektery veci mi dosli az ted. Ale nijak to neresim, ziju proste dal. Pokousel sem se na ni zapomenout, ale dopadlo to bezvysledne takze sem se na to vykaslal. Reknu si, neco si prozil ale to uz je za tebou tak zij dal...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Říjen 2006, 21:12:51 »

Blbe...
Nadavam a urazim snad vsechny chlapi co potkam.
Nebot jeden za vsechnym vsichni za jednoho - drzite pospolu, tak si to vyzerte.
Uznavam, neni to nejlepsi prostredek na sehnani nake nahrady, ani na zlepseni nalady, ale je to posledni co me napada, kdyz nepomuze cokolada, slehacka, zmrzlina, serialy, romanticky filmy, pohyb a adrenalin...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
carreaum
Host
« Odpověď #19 kdy: 14. Prosinec 2006, 10:18:47 »

No ja jsem se pred mesicem taky rozesel s holkou, jenze nejhorsi je, ze az po tom rozchodu si zacinam uvedomovat jak moc mi chybi a mam ji rad, snazim se o ni, ale nejde to zpatky protoze ma kluka neni minuta co bych na ni nemyslel, strasne to boli  Smutný
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Prosinec 2006, 13:45:31 »

No já to po těch 6letech taky moc nedával a strašně sem se změnil. Nemá smysl snažit se o ni. uděláš ze sebe jenom blbce. Mě pomohlo až to, že jsem si pořídil několik náhrad, které postupně nahrazuju a obměńuju. A už si pomalu ani nevzpomenu. je pravda, že mám stále problém, nějaké důvěřovat. Ale prostě spal mosty, smaž čísla a nekomunikuj. A hlavně nezůstávej sám, najdou se jiné, co bude mít zájem, o to se neboj. Co já si vzpomínám, tak nejhorší bylo prvních 14 dní, to bylo fakt kritické. Po x letech se prostě nespravíš za den ani za dva. Jde o tom nedopadnout jako Ti zoufalci z článku na qarkovi a dávat se dohromady 2roky. Jo a kamarádi Ti moc nepomůžou, tomu nevěř, maximálně tak noví. Musíš si prostě ten život zařídit a změnit sám. Znáš to, co si člověk sam neudělá, to nemá.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Prosinec 2006, 15:20:41 »

Bolí, bolí. Chce to spálit mosty, najít si něco, aby si tím člověk zaměstnal hlavu, mezi lidi, a pak už jen čas.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Prosinec 2006, 17:03:57 »

Martin79: me zase prave kamaradi pomohli nejvic - ani jsem netusila, ze jim na me tolik zalezi. A to jak ti novi, tak ti stari... a pak mi pomohlo cviceni (kazdy den, dve hodiny, co cloveku vyzene chlapa z hlavy)
a pak samozrejme jinej chlap... ale to je z blata do louze... mam pocit, ze uz v tom zase plavu, i kdyz tohle doopravdy nic neznamenalo, musim se naucit nezakoukavat  sedo sympataku Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
carreaum
Host
« Odpověď #23 kdy: 14. Prosinec 2006, 17:49:56 »

Presne tak clovek se nema trapit, cas je moc cennej na to aby se zabijel trapeni proste udelam za tim tlustou caru a pohoda, jinak kamosi taky nekdy pomuzou aspon clovek prijde na jiny myslenky ale kdyz je pak sam tak ho to zas prepadne, jinak se taky ridim tim, co si clovek sam neudela nema takze je nejlepsi spolehat sam na sebe  Úsměv

A to jsou nejaky lidi co se dokazi treba trapit 2 roky ?  Šokovaný to ta holka za to snad ani nemuze stat  Kroutící očima
Zaznamenáno
nanda

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Prosinec 2006, 20:22:29 »

Já se dávám dohromady už tři měsíce. Blbý je, že ho každej den potkávám ve třídě Smutný Je to pro mě ohromně těžký. Nejlepší sou rady "Vyhoďte všechno, co vám ho připomíná." Smějící se  Velmi smutný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS