Jak se k Vam partner vratil. Vase pribehy.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 16:58:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se k Vam partner vratil. Vase pribehy.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se k Vam partner vratil. Vase pribehy.  (Přečteno 21483 krát)
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 01. Únor 2009, 15:05:03 »

Ahoj, dobry den ...
Prave prozivam jak uz nazev nadrazene slozky napovida rozchod a procitam si tu vase pribehy. Je to v necem dost podobne, ale taky dost individualni. Osobne je to muj druhy rozchod a moje metoda jak se z toho dostat je nechat partnera, ktery vztah ukoncil byt a rikat si, ze se to mozna vse otoci. Vim ze asi nekdo namitne, ze to je akorat prodluzovani agonie, ale ja to beru tak, ze si sanci, kterou si vlastne dam sam, ulehcim od pocitu totalniho konce a postupem casu se smirim s tim, ze uz to dasli pokracovani mit nebude a sance se s tim vytrati sama. Je to pro mne mene drasticke, nez si hned na pocatku rict, ze tohle je konec definitivni.
Ale myslim, ze prave pribehy lidi, ktery to spolu zase zvladli a dali si druhou sanci muzo tyto nadeje dat i ostatnim a pro ty bude snazsi preklenout obdobi, kdy jsou na dne.
Pokud budete mit nekdo zajem, budu rad kdyz sve pribehy napisete. Jak a co se stalo a jake byli priciny vaseho rozchodu? A jaky to melo pokracovani? Po jake dobe se partner ozval a co nasledovalo pote?
Dekuji, verim ze dost lidem by toto mohlo pomoci a nasli by v jednom tematu to co tu hledaji.   

Zaverem chci znovu rici, ze jsem si vedom jak asi na cloveka pusobi plane nadeje, ale jak jsem jiz psal, pro me osobne je to nejlepsi zpusob jak se pomalu a s mensim nasilim rozloucit s partnerem. A pokud to znovu prijde, tak "v nekterych pripadech" jenom dobre ... protoze ne vzdy musi priciny prvotniho odlouceni rozbourat cely vztah.

Diky Jam
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 01. Únor 2009, 18:55:22 »

Já to beru stejně. Ta naděje dělá člověka v pro něj hodně těžkém období aspoň trošku použitelného v každodenním životě. Ale chce to důsledně kombinovat a absolutním přerušením komunikace.

Po jake dobe se partner ozval a co nasledovalo pote?
Nikdy jsem nikomu nestál za to, aby se mnou znovunavázal kontakt, takže následovalo nic Mrkající
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Únor 2009, 19:51:26 »

No prave ... ono kdyz jsi uplne na dne z toho soku, kterej vetsinou rozchod provazi a pripustis si myslenky typu, tohle vsechno ted konci, ten clovek uz nikdy nebude patrit ke me, zivot bude pokracovat bez nej, tak je to dost na to, aby to clovek ustal alespon s trochou dustojnosti. Takze si reknu, dobre pokusim se byt lepsi nebo pokusim se na sobe pracovat a on to ten druhej treba uvidi, dojde mu ze udelal chybu ze prisel o nekoho kdo mu ted zacal chybet. A to da silu jit dal, nesnazit se delat zbytecny natlaky, ktery v danou chvilku stejne nicemu nepomuzou a proste to nejak dopadne ... pokud se dotycny uz neozve me to pomuze odejit a nadeje vyprchaji casem, kdyz uz je "potrebovat nebudu". A mozna se taky vrati ... ne nadarmo se rika, ze az kdyz o to prijdes ....

Jenom jedna moje zkusenost. Pokud se rozejdete a partner vas zacne kontaktovat nebo vas pouze kamaradsky zdravit (a ma to treba jen sebemensi podtext navratu", tak je potreba na to jit s tim a ted nevim jak to nazvat, ale rikam tomu "Ziskavani duvery kone". Coz znamena, stat a ani se nehnout, jenom vnimat jeho krucky, jakmile udelate nejaky krok vy, on udela 3 zpet. Samozrejme to nemusi byt pravidlo.

Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #3 kdy: 01. Únor 2009, 19:56:07 »

tiez mam za sebou 2 rozchody... smejte sa alebo nie ale v zivote som mal 2 vazne vztahy.
Prvy skoncil po par mesiacoch a druhy rovnako.
Celkova komunikacia s tymi slecnami mala tendenciu funkcie y=1/x . Cim viac dni od vtedy , tym nemej samotnej komunikacie (chat,mobil,alebo proste pozdravenie cez znamych) a  urcite sa to casom nezmeni.
Vela som toho v zivote zbabral co sa vztahov tyka , ale myslim ze taketo facky osudu vedia cloveka posilnit.To su tie skusenosti na nezaplatenie.Casom prichadzam nato , ze som spravil dobru vec , ze som sa cez to preniesol.New game bro, new game.

Nebudem ti davat nadeje ,ze sa k tebe vrati.Tym ze sa dostanes na dno , mas nieco od coho sa mozes odrazit .Byt tebou spalim vsetky mosty, vymazem sms,zahodim fotky .
Mas pravdu, je to zbytocne predlzovanie agonie, urcite citis ,ze si prisiel o nieco na com si dlho pracoval.Fakt it suxx...O vztah sa starat treba ale myslim , ze spravny chlap si vie priznat porazku + poucit sa znej a nie dalej ist hlavou voci muru.

Viem ,ze som ta nepotesil....
Zaznamenáno
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Únor 2009, 20:25:47 »

ahoj,
prožil jsem rozchod po pěti letech, nečekaný a dá se říci, že ani závažný důvod nebyl...prostě partnerka byla mladá, když jsme spolu začali, následně čas plynul a plynul a ona zjistila že si není jistá jestli jsem ten pravý s kterým chce být celý život. Já si spíš myslím, že ji uvědomila, že čas a roky plynou a ona nemá s čím srovnávat. Byl to pro mě bolestný rozchod, moc jsem jí miloval a po rozchodu se v to ještě více utvrdil...stále se dá říci, že jí miluju. Půl roku po rozchodu jsme byli stále v kontaktu, první měsíce i více než v kontaktu a já byl za každou chvilku s ní moc vděčný a těšil se na další čas co s ní budu, ani  mi nevadilo, že to bylo třeba po 14dnech, bylo se na co těšit. Mezitím jsme každý šel svou cestou a potkávali nové lidi a zase se občas vídali, chodili spolu do kina a nakupovat a pod. nikdo nechápal proč spolu nejsme. Já žil v naději že se může něco změnit a ona tvrdila že mě ráda má, ale zpátky chodit se mnou nechce, že chce být kamarádka. Jo to říká asi každá, když se rozejde. A tak se stalo že po půl roce již jsme každý s někým jiným a já cítím že náš společný čas už pomalu vyprchal. Neříkám, že časem se nemůžu stát něco a naše cesty se třeba znovu sejdou ale víc a víc zastávám tvrzení, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš....

Takže žít v naději je to co tě v současné době drží při životě, můžeš aspoň trochu fungovat v reálném životě. Ale i když je to těžké zkus na tyhle naděje zapomenout a jít novou cestou.
« Poslední změna: 01. Únor 2009, 20:30:53 od PetrJ » Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 01. Únor 2009, 20:28:16 »

víc a víc zastávám tvrzení, že dvakrát do stejné doby nevstoupíš....
Záleží, jak si toto vykládáš. Můžeš to brát tak, že si dvakrát nezačneš s to samou holkou. Stejně tak to může znamenat, že když si s nějakou začneš podruhé, je to už jiný člověk (aneb řeka není stejná, protože voda v ní plyne).
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Únor 2009, 20:31:43 »

TO j4c0p: No ono to tady neni uplne o tom co pises. Ja dekuju ze koment, to samozrejme a to co pises je pravda, ale v trochu jinym duchu. To s tim dnem je pro me spis takova fraze, ktera v tomhle uplne nema uplatneni. Pac na to abych sel nahoru nepotrebuju jit uplne dolu, ikdyz to s tim odrazenim od dna zni dobre Úsměv A palit vsechny mosty, je pro me osobne dost nestastny. Nerikam, ze to nekdy neni potreba udelat, ale zalezi na okolnostech. Byt mi holka neverna a ja k ni cejtil zast tak to mozna udelam, ale to ze se semnou rozjede holka, protoze uz se necejti stastna pro me proste neznamena smazat nebo spalit fotky s dovoleny. Pokud vim, ze mi ublizujou nekoukam na ne a jednou za ne budu treba rad. Pro me konec vztahu neznamena mazat treba 5 let zivota, ale rict si bylo to fajn, uz to neni a treba budeme pratele. Je to individualni a zalezi za jakych okolnosti se rozchod uskutecni.
Ale tady ani nejde o litost, kterou bych potreboval slyset, ja se nehroutim. Jde spis o to, ze vetsina lidi, ktery sem jdou asi hledaji utechu a mozna sanci v pribezich tech druhych. A myslim, ze takova pohadka o navratu nikomu neuskodi a mozna mu da silu. Ja nerikam snazit se zuby nechty lepit veci dohromady, naopak to snad vubec. Ale proc nedoufat ...
Zaznamenáno
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Únor 2009, 20:32:30 »

Souhlasím s tebou, to je naprostá pravda.....a v reálu málo uskutečnitelné...protože když už je pak člověk jiný, je většinou i jinde....Protože jak čas plyne, jdou s ním i naše životy.
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Únor 2009, 20:41:49 »

Me uz ta veta s tou rekou trosku stve Úsměv Prijde mi ze docela casto se tyhle prirovnani pouzivaji, protoze dobre zni a ne protoze se hodi. Proc bych nemohl dvakrat vstoupit do stejny reky? To nechapu? Nemyslim to doslova, ale v tom vyznamu v jakem je zde pouzivana. Proc bych nemohl navazat vztah se svoji byvalou pritekyni, s kterou to treba selhalo na okolnostech, ktery nam neprali ... odlouceni nebo tak neco   

Ted koukam ze Augi to taky docela vystihl s tou rekou ... Mrkající
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #9 kdy: 01. Únor 2009, 20:44:32 »

problem je v tom ze cele forum nas cely cas uci ako si z neuspechu nerobit hlavu a pustit sa s chutou do dalsieho lepsieho vztahu.
chod do toho a ty nam napis svoj happy end pribeh  Smějící se
inspiruj nas Šťastný
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Únor 2009, 21:01:06 »

jam: protože jak už řekl starý Hérakleitós, "panta rhei", vše plyne. Nelze zcela navázat na předchozí vztah právě proto, že už tam jednou bylo odloučení, vždy u vás obou zůstane určitá pochybnost "co když se to stane znovu?". Co když zase nastane situace, v níž jste se ocitli už před tím a která vedla nakonec k rozchodu? Řešil bys to stejně? A jak spolu můžete zůstat, pokud jste nebyli schopni překonat menší krizi?

Právě proto tady všichni říkají to, co tady říkají.
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Únor 2009, 21:14:49 »

TO j4c0p: No To ja prece nepopiram pustit se do dalsiho vztahu se nekryje s tim co rikam, ale pochybju, ze se do nej s chuti pustis mesic ci dva po rozchudu s nekym koho jsi miloval. Mluvim jak se dostat z toho nejhorsiho, ne jak se vazat k byvalemu a zavirat si cestu. Ja happy end nemam ... ale to prece nic nemeni na tom co jsem psal

TO Kiruy: Ale tu pochybnost ma prece vyzralej clovek vzdycky ne? At uz je to zarlivost nebo cokoliv jineho ... Pokud mi predchodzi pritelkyne utekla, protoze se zamilovala do nekoho jineho, tak se budu v dalsim vztahu bat, aby se to nestalo znova. A to ze ve vztahu ustojis nejakou krizi mi nedava zadny bezpeci v tom, ze pristi ustojim zase, takze aby se naplnili tva slova, tak bych musel mit pochybnosti jiz od pocatku vztahu, nebo hned jakmile nastane prvni problem. Ono to neni nikdy psany, ze to ustal tenhle vztah, ustoji stejne vztah dalsi ne?
A alespon ja jdu do vztahu s tim, ze zadny clovek mi nepatri a nikdy mi patrit nebude, kdyz jsem individualita a jsem tu za sebe. Nelze ho nutit a nelze si myslet, ze kdyz uz se mnou je, tak se mnou taky zustane na veky.
« Poslední změna: 01. Únor 2009, 21:18:57 od jam » Zaznamenáno
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Únor 2009, 21:32:01 »

Pravdu tu mame svým vzpůsobem všichni, záleží totiž na úhlu pohledu. ...Ale jde taky o to že do nového vztahu jdeš z čístým štítem, nýbrž v tom novém navázaném to tu trhlinu bude mít vždycky, je pak o moc jednoduší a rychlejší aby se znovu objevila či ještě zvětšila...už to tam totiž vždycky bude, můžeš to potlačit, ale nikdy to nesmažeš.
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Únor 2009, 21:39:55 »

Asi jo no ... ja treba nedokazu navazat novy vztah driv jak cca za rok .... jasne, jak kdy, ale vetsinou se to tyhle dobe priblizuje. A do te doby uz to mam se svoji byvalo vyreseny a vim jestli to ma smysl nebo ne. Pokud se objevi nekdo v mezidobi, vim ze je to jenom prechodny "vztah" nebo spis "setkani dvou lidi". Ale v tomhle jsem uprimnej a pokud se to deje, dotycne nic nenamlouvam.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Únor 2009, 13:19:21 »

Já mám odlišný názor. Nejsem pro zpátečnictví a dívání se do minulosti. Úspěšný člověk hledí vpřed, nezabývá se věcmi které se staly, a tudíž už nejdou udělat jinak, je to zbytečné. Ale je to taky každého volba. Dívat se vpřed nebo ustrnout a řešit minulost a doufatv cosi co velmi pravděpodobně nepřijde. Ale je to taky o člověku a o tom na co má a na co se cítí. e.g. když se roztrhají rifle, mám 2 možnosti : Půjdu do obchodu a koupím si nové rifle, které mi rok, 2, někdy i víc vydrží. Nebo si můžu říct že toto jsou moje oblíbené rifle, vzít jehlu a nit a pokusit se je zalátat. Samozřejmě to moc dlouho nevydrží a za měsíc budu muset své rifle látat znovu. Co je výhodnější?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Únor 2009, 13:57:49 »

Souhlasim s tebou, ze to tak nekdy, mozna casto chodi a mas pravdu. Jenom bych chtel napravit puvodni myslenku. Mluvim tady o obdobi, kdy na nove rifle clovek nema chut, coz je podel me u rozchodu normalni a o tom jak se z toho clovek dostava. I tim ze si v sobe treba udrzuju nadeje, neznamena, ze si ty nove rifle za pul roku nekoupim. Je to jenom o tom jakym zpusobem ustojim mezidobi kalhot bez rifli. Ale jasne, je to o kazdym z nas. Spis jsem ale nechtel resit otazku toho zda se navazovani vztahu vyplaci ci nikoliv, ale jestli se to nekomu stalo a za jakych podminek. Ja nerikam, ze to ma do budoucna smysl, ale osobne ho ani nepopiram. Verim, ze jsou pripady kdy to vyslo a taky verim, ze je spousta z nas, ktery by si to prali. A pokud dostanou nadeji, ze se to v zivote muze stat, treba jim ta iluze byt jen jednoho ze sta pomuze. Ale pokud si ji nekdo nechce davat, nebo mu to jiny nedoporucujou, tak je to jen jejich vec a prosim, at se na to nevazou. Vim, ze vesmes cele forum o je tom, ze pravy opak je spravny, ale kazdy jsme individual a proc nebyt jeden topic o tom, ze to taky muze klapnout  Mrkající Na netu jsem par takovejch pribehu nasel a tady, ikdyz sem chodim rad, jsem skoro nic nenasel.
Ale zasadne souhlasim s tim ze premlouvani a dolejzani nema smysl, jde jenom o vnitrni pocity.
Zaznamenáno
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Únor 2009, 14:05:49 »

Precet jsem si jeste jednou co napsal LiWu a mam jenom osobni poznamku. Myslim ze to jestli se mi neco prihodi a ja jdu dal aniz bych to zpetne resil neni o tom zdali jsem uspesny clovek ci nikoli, ale je to spis povahova vlastnost. Navic bych rekl, ze je rozdil mezi minulosti a pritomnou minulosti, ktera se odehrala par dnu zpatky. Snad to zni srozumitelne. Jinak ten priklad s riflema me pobavil a musim rict, ze jak nejsem pro prislovi,tvrzeni a prirovnavani, ktere se pouzivaji v souvislosti se vztahy, tak tohle je fakt dobry a libi se mi  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Únor 2009, 14:08:43 »

Taky k tomu dám ještě jednu poznámku : Zpětně řešit ve formně kde jsem udělal jakou chybu a proč jsem ji udělal abych se jí do budoucna vyvaroval ano, ale nesnažit se tam hledět příliš dlouho a pokušet se to vracet zpět, ty staré časy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 02. Únor 2009, 16:08:10 »

Souhlas a nekdy ani nehledat chybu .... vzdycky to neni jenom o chybe, proste se to stane a nikdo za to nemuze. Treba neco vyprcha nebo tak ...
Zaznamenáno
Garrett



Just hold on! You can make it :)

Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 02. Únor 2009, 19:34:14 »

Irituje mne, jak se každý ohání tím "do stejné řeky nevstoupíš". Zvlášť proto, že jsem to slýchal taky ... Většinou to používají ve smyslu: hele po druhý ne. Ale on ten smysl je jiný! je to překroucený! Dvakrát do stejný Vltavy nevstoupíš... to je pravda... na jaře je hnědá zkalená od tajícího sněhu, metr nad normálem... v létě zelená, v zimě zamrzlá... Ale pořád JE to Vltava!!! A pointa celýho tohohle úsloví není "kašli na to, nikdy to nebude stejný". Pointa je, jak mnozí správně chápu, v tom, že to je právě naděje! Jednou byla voda studená a po druhý bude třeba mít tu správnou teplotu! A nebo se vní možná utopíš, ale nikdy to nebude stejná řeka... neexistuje jiné vysvětlení. Když nebyly mosty... jak by jsme se dostali na druhou stranu? Celej život na jednom břehu? A když tohle někdo říká v tom nesprávném smyslu, ve skutečnosti tím přece projevuje přání, že nechce to samé a tím si protiřečí...  To jen taková vsuvka. Čítám to tady často a ten překroucenej význam nemám rád.
Zaznamenáno

"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Únor 2009, 20:36:46 »

garrett: ne, pointa toho úsloví je v tom, že to nebude stejné jako před tou událostí.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 02. Únor 2009, 20:39:15 »

Taky k tomu dám ještě jednu poznámku : Zpětně řešit ve formně kde jsem udělal jakou chybu a proč jsem ji udělal abych se jí do budoucna vyvaroval ano, ale nesnažit se tam hledět příliš dlouho a pokušet se to vracet zpět, ty staré časy
Jo, tohle jsem chtěl dodat Úsměv

Garrett: Dvojsmyslnost jsme už řešili - pročti si diskuzi ještě jednou Kroutící očima
Zaznamenáno
Garrett



Just hold on! You can make it :)

Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 03. Únor 2009, 08:35:51 »

Samozřejmě, že se to tu řešilo... akorát že u prvního příspěvku tohohle typu jsem se zasekl a dál už nečetl. Je zajímavý, že se stle najde tuna lidí, kterým ta zřejmá pointa uniká i přes to, že se to řeší leckde. Ale pro pedanty - sorry za spam  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Garrett



Just hold on! You can make it :)

Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Únor 2009, 08:36:44 »

garrett: ne, pointa toho úsloví je v tom, že to nebude stejné jako před tou událostí.

A to znamená lepší a nebo horší?
Zaznamenáno

"The man who learns only what others know is as ignorant as if he learns nothing. The treasures of knowledge are the most rare and guarded the most harshly."

--- Chronichle of the First Age
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Únor 2009, 08:38:36 »

To už záleží pouze na partnerech...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS