Jak se mám zachovat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:50:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se mám zachovat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se mám zachovat  (Přečteno 6669 krát)
_Johnny_

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 13. Květen 2008, 07:02:59 »

Zdravim, měl sem vztah s holkou přes rok a půl a pořád sme byli spolu skoro každy den, vždycky mi řikala jak mě strašně moc miluje a že sem ten nejlepší a ten pravej, že nikdy jinýho nechce a furt sme plánovali naše bydlení, plánovali sme i budoucnost atd... A teďka za poslední měsíc sem se choval jako kdybych jí nechtěl vídat, ale prostě sme si psali a volali a pak sme o víkednu jeli na chatu a bylo všechno OK, po víkednu sem jí zval na večeři do kina a prostě všude. No a pak ke konci měsíce ( na čarodky) chtěla abych u ní spal, ale já jí řek že ne, že mi nejni dobře a sem utahaný z práce. No a na začátku měsíce mi řekla že se se mnou chce rozejít, páč chce chodit s kámošem o kterým mi jednou řekla, že by s nim nic mít nemohla, že ho má ráda jako kámoše. Od tý doby si píšem a voláme, ale prostě bych jí chtěl zpět, páč mi řiká, že sem byl lepší a byla se mnou šťastnější, ale prostě sem to zkazil tim chovánim. Řiká mi stále že by mě nikdy nechtěla stratit a že třeba to jednou zase vyjde, sme od sebe 13. dní a stále na ní myslim, co všechno sme spolu prožili. Před rozchodem si nechala ještě kůli mě píchnout piercing. Řekla mi i že sem pro ní něco jako rodina. Stále nosí můj přívěšek a tomu klukovi to vadí, ale prej má smůlu mi řikala. Stále má i mojí fotku vystavenou doma. Po rozchodu mi psala i její máma, že sem byl skvělej kluk a prostě by chtěla abych byl zase s ní.
Jak se mám zachovat a co mám dělat? Myslíte, že se jednou vrátí? Strašně moc jí miluju a nechci jí ztratit a vím že ona mě taky ještě miluje, ale nechce mi to říct, dokonce se chtěla ke mně i vrátit minulý týden, ale pak řekla že zůstane s nim. Řekla mi i že se se mnou bude učit od zaří na nástavbě. V srpnu bysme měli 2 roky výročí, tak jí skusim pozvat tam, kde sme spolu začli chodit.
Její kámoši by chtěli taky aby sme byli spolu, dokonce s nima chodim i na pivko.

Dík za odpovědi a rady
« Poslední změna: 13. Květen 2008, 07:21:51 od _Johnny_ » Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Květen 2008, 07:43:37 »

tak za prvy hlavne s tim pozvanim necekej az na srpnovy vyroci, to uz by ji to vypisovani taky mohlo prestat bavit   Mrkající

aaa za druhy ... pokud chces, aby se k tobe vratila, tak asi bude dobry zjistit proc presne od tebe odesla. Co ji vadilo, co by pripade chtela zmenit? A az to zjistis trak se zamysli nad tim, jestli to vubec menit chces. Pises, ze se ji nelibilo tvoje chovani... tak si o tom s ni zkus promluvit. Nevim jestli ste neco resili kdyz ste se rozchazeli, ale myslim ze tohle je rozhodne treba si vsechno vyrikat.

a za treti a posledni ... to se jako ze dne na den rozhodla ze uz nebude s tebou ale s tvym kamosem a pak ti jeste pise, ze s nim neni stastna jako s tebou, ale stejne s nim zustane?  neni ona trochu blba?

a ze vasi kamosi a rodice chtej aby tohle a tamhleto, na to se vys.r, to neni jejich vztah ale tvuj.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
_Johnny_

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Květen 2008, 07:56:35 »

Odešla kůli tomu chování, že sem na ní byl protivnej atd.. ale to byla jenom prostě přepracovanost z práce, to se musí brát a hlavně mi bylo zle a měl sem horečky, takže sem nebyl moc milej zrovna na ní.
Jj jako ze dne na den se se mnou rozešla kůli tomu, že už nemá nervy na ty moje nálady a začla chodit s tim svým kámošem, ale fakt tomu nerozumim, páč sme spolu byli tak šťastný a nejadnou tohle, ale blbá nejni jen si myslim že neví co chce
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Květen 2008, 19:22:17 »

Myslím si,že se opravdu s Tebou rozešla kvůli tomu chování. Pokud jsi byl hodně náladový a protivný,tak to pak začne dotyčné určitě vadit a třeba se začne koukat jinde. ( psal jsi,že jsi byl přepracovaný a byl nemocný,měl horečky). Osobně jsem něco podobného taky několikrát prošel,víš buď má dotyčná pochopení,že Ti je pod psa a dáš se dohromady a zase bude dobře ( někdy Ti třeba ráda pomůže a zpříjemní Ti to Tvé stonání) a nebo to nebude moc brát na zřetel a bude za každou cenu chtít své ! Zažil jsem obojí. Co Ti poradit? Zachránit ten vztah snad ještě půjde,je to jen na Tobě. Co nejdříve se domluvit,sejít se a všechno si vyříkat. A pro příště,pokud Ti bude špatně,tak zkus třeba krotit své emoce a být milý na někoho kdo o Tebe stojí a má Tě rád. A hlavně nedej na to co říkají kamarádi a maminka.. je to opravdu věc jen Vás dvou.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Květen 2008, 23:26:13 »

ja proste nerozumim tomu, ze tys na ni byl par dni neprijemnej a ona najednou chodi s nejakym kamosem ... docela by me zajimalo, jaktoze byl ten "kamos" hned tak pekne po ruce. To se snad normalne nestava, ne? Pochopila bych ze odejde od tebe, ale kvuli blby nalade se neodchazi k nekomu.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
_Johnny_

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Květen 2008, 08:53:16 »

Děkuju Vám všem, tak sem včera autem pro ní přijel před školu, přivez sem jí pěknou růži a byl sem odpoledne s ní a všechno sme si vyřikali, prej se vrátí, ale ne hned, mám tomu dát čas, ale normálně se bavíme a sme rádi že máme jeden druhýho. Sem strašně moc štastný, že mně chce zpátky, tak mi držte palečky a já Vám všem moc děkuju za rady. Mějte se hezky
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Květen 2008, 09:18:03 »

ja proste nerozumim tomu, ze tys na ni byl par dni neprijemnej a ona najednou chodi s nejakym kamosem ... docela by me zajimalo, jaktoze byl ten "kamos" hned tak pekne po ruce. To se snad normalne nestava, ne? Pochopila bych ze odejde od tebe, ale kvuli blby nalade se neodchazi k nekomu.
Takový kámoš je po ruce naopak vždycky, se mi zdá Úsměv
Celé to má trochu příznaky sebeujišťujícího chování. Nebyl jsi na ni hodný a pozorný, tak ti něco "provedla", aby zjistila, jak to je, a teď je jí fajn, že jí zase dáváš najevo, jak ti chybí a jak ji hrozně chceš.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Květen 2008, 10:29:43 »

_Johnny_: No já nevim s tou eskapádou u školy, jestli je to důvod k radosti. Teď si totiž pěkně v pr... protože musíš čekat, až se slečně rozsvítí a bude chtít zpátky. Navíc mi přijde, že jsou dvě možnosti této situace:
a) chce tě a tedy by měl být nadšená, že jsi jí odpustila vrátit se k tobě.
b) nechce tě, jen se chce ujistit, že bys jí pořád chtěl, kdyby jí to nevyšlo s tim druhym.

Takže teď nějakou dobu uslyšíš, že ti říkala, že ne hned. A následně to vyšum í do ztracena pokud jí to s tim druhym bude klapat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
_Johnny_

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Květen 2008, 08:33:14 »

Tak už je to vše OK, mi volala co dělám v sobotu, tak jdeme na rande a já jí zvu do kina. Dokonce sem se jí zeptal jestli se mnou nepojede na dovču a ona že jo ale musim s ní taky ject na dovolenou a to na vodu, páč sem jí to každej rok vždycky odřek Smutný. Snad nám to vyjde a budem zase spolu, dokonce mi řekla že jí i chybym a že na mě často myslí.
Já si myslim, že sem jí nedával najevo že jí miluju a že sem se k ní choval ošklivě a tak mě nechala, ale teď když poznala že jí fakt miluju a že mi na ní záleží tak si to asi uvědomila.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS