Jak se nejlíp rozejít??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:48:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se nejlíp rozejít??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se nejlíp rozejít??  (Přečteno 15033 krát)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« kdy: 12. Září 2006, 20:39:25 »

dnees, se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jste dali holce, popr. holka vam kopacky  S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Září 2006, 20:44:57 »

Citace: "Mikmik"
dnees, se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jste dali holce, popr. holka vam kopacky  S jazykem


Se pochlub prvni  Nemluvím s tebou

I kdyz osobne bych to zaradil do fora o rozchodech, ne sem.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 12. Září 2006, 21:04:37 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Mikmik"
dnees, se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jste dali holce, popr. holka vam kopacky  S jazykem


Se pochlub prvni  Nemluvím s tebou

I kdyz osobne bych to zaradil do fora o rozchodech, ne sem.

ups to mas pravdu  Stydlivý kvarkopako to snad preradi...
jinak ja se ptam prave proto ze ja osobne takvou zkusenost jeste nemam..
btw co ty frajere? Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Září 2006, 21:07:41 »

Téma přesunuto do sekce O ROZCHODECH.

to Mikmik: Příště zakládej topicy tam, kam svým obsahem patří Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Září 2006, 21:25:10 »

No kdyz to vezmu hooodne strucne, tak jednou jsem dopadl spatne diky tomu, ze jsem ji venoval moc casu. Jakmile prisla maturita, tak me rekla papa, protoze jsem ji tolik casu uz nemohl venovat (proste nebyl) a ona si myslela, ze uz nemam zajem.

A dalsi skoncilo diky tomu, ze jsem se libil jeji segre. Bylo to takovy zapleteny. Jeji segra bydli par set kilometru odtud, kde jsem doted studoval. Vic nepovim  Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Září 2006, 21:27:22 »

Jo a nejsem zadny frajer. Maximalne srac  Mlčím
a navstevnik webu
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 12. Září 2006, 21:47:29 »

Citace: "LordAli"
Jo a nejsem zadny frajer. Maximalne srac  Mlčím
a navstevnik webu

hehe mel by ses uz taky naucit pouzivat tlacitko edit  Smějící se
jinak sem fakt tu situaci moc nepochopil bylo to asi dost zmateny co?? S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Září 2006, 22:08:07 »

Njn. Napocital bych vic situaci, kdy holky nechapu, nez naopak.
Je to stale stejny problem, ktery je v holkach. Resi neco samy, nemuzou si s nama o tom promluvit (by se asi ponizily, ci co). Pak clovek akorat dopadne takhle  Smutný

Jo a s tim editem, obcas si vzpomenu, kdyz vidim nejakou chybu  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 13. Září 2006, 09:32:06 »

to so mnou sa rozisla lebo som sa vraj zmenil. a mala pravdu. zmenil som sa=zamiloval som sa do nej, co ona nevedela pochopit a ja nejak uniest (prva zamilovanost v prvom vztahu, predtym len platonicke zamilovania som zazil).
tak tri dni pred vianocami, minuly rok, mi povedala paaa paa budeme kamosi.
no a teraz nie sme nic. mna to vtedy velmi zlozilo, rozisla sa so mnou v case mojej najvacsej zamilovanosti a teda aj najvacsej prehnanej fixacie. a nevedel som co robit, a vedzte ze som to pekne dojebabral po rozchode. no qark, jeho stranky, a hlavne par ludi na nich, mi velmi pomohli, a podarilo sa mi dostat zo zeme opat na nohy a ist dalej. skusal som to s inymi babami, no nejak to nefunguje. proste ju mam stale velmi rad, kedze ona vazne bola a je neobycajna  Stydlivý
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Září 2006, 13:48:26 »

Sám nemám rád lež a přetvářku, tak to vždycky řeknu na rovinu. Pravda je sice někdy krutá, ale je to furt lepší než lhát.

S holkama co jsem se rozešel a řekl pravý důvody, tak s nima kámoším do dnes. To samé naopak, pokud mi řekla pravý důvod rozchodu tak se s ní bavím dál.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 13. Září 2006, 14:11:10 »

Citace: "Usir"
Sám nemám rád lež a přetvářku, tak to vždycky řeknu na rovinu. Pravda je sice někdy krutá, ale je to furt lepší než lhát.

S holkama co jsem se rozešel a řekl pravý důvody, tak s nima kámoším do dnes. To samé naopak, pokud mi řekla pravý důvod rozchodu tak se s ní bavím dál.
lenze nie vzdy zistis pravy dovod rozchodu.
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Září 2006, 15:00:21 »

Citace: "Jarko"
Citace: "Usir"
Sám nemám rád lež a přetvářku, tak to vždycky řeknu na rovinu. Pravda je sice někdy krutá, ale je to furt lepší než lhát.

S holkama co jsem se rozešel a řekl pravý důvody, tak s nima kámoším do dnes. To samé naopak, pokud mi řekla pravý důvod rozchodu tak se s ní bavím dál.
lenze nie vzdy zistis pravy dovod rozchodu.


A jaké to jsou podle Tebe situace?
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 13. Září 2006, 16:01:56 »

Citace: Usir
Citace
A jaké to jsou podle Tebe situace?

no proste ked ti nepovje pravy dovod rozchodu. napr ked je za tym niekto iny. popripade ked ani ona sama si neuvedomuje preco sa rozchadza. a nieco si vymysli, aby oklamala aj samu seba. pritom pravda lezi niekde inde. snad nepisem prilis zlozito  Podivený
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Září 2006, 08:18:30 »

Citace: Jarko
Citace: "Usir"
Citace
A jaké to jsou podle Tebe situace?

no proste ked ti nepovje pravy dovod rozchodu. napr ked je za tym niekto iny. popripade ked ani ona sama si neuvedomuje preco sa rozchadza. a nieco si vymysli, aby oklamala aj samu seba. pritom pravda lezi niekde inde. snad nepisem prilis zlozito  Podivený


Jo rozumím Ti vím co myslíš. No někdy je to složitější ale vše se dá nějak vyřešit.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 14. Září 2006, 08:31:35 »

Citace: Usir
Citace
Jo rozumím Ti vím co myslíš. No někdy je to složitější ale vše se dá nějak vyřešit.

hmm vzdy nie. hlavne ked sa bavime o vyspelosti daneho cloveka. jedno som sa ale za tento moj prvy vztah naucil. to co je vo vztahoch dolezite, je to, aby clovek tomu druhemu ukazal vsetky svoje karty a naopak. ak k sebe totiz nebudu dostatocne uprimni .... nema to cenu. neuprimnost ten vztah pochova. to sa stalo aj mne. sice ten vztah skoncil vo chvili ked zacal, ale teraz by bolo vela veci inak, ak by sme k sebe boli dostatocne uprimny. nevadi. poucenie do buducna. mozem ist ako odstrasujuci priklad  Stydlivý
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Září 2006, 09:23:02 »

Citace: Jarko
Citace: "Usir"
Citace
Jo rozumím Ti vím co myslíš. No někdy je to složitější ale vše se dá nějak vyřešit.

hmm vzdy nie. hlavne ked sa bavime o vyspelosti daneho cloveka. jedno som sa ale za tento moj prvy vztah naucil. to co je vo vztahoch dolezite, je to, aby clovek tomu druhemu ukazal vsetky svoje karty a naopak. ak k sebe totiz nebudu dostatocne uprimni .... nema to cenu. neuprimnost ten vztah pochova. to sa stalo aj mne. sice ten vztah skoncil vo chvili ked zacal, ale teraz by bolo vela veci inak, ak by sme k sebe boli dostatocne uprimny. nevadi. poucenie do buducna. mozem ist ako odstrasujuci priklad  Stydlivý


Už jsem to říkal, že mám rád upřímnost. Ale zas na druhou stranu podle mě každý člověk nějaké tajemství. A ani se mi nezdá moudré na začátku vztahu vybalovat všechny karty. Nevíš co pak může být použito proti. No na mě sedí přesně popis mého znamení. Jsem štír, upřímný, ale přesto tajemný.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 14. Září 2006, 09:32:29 »

Citace: Usir
Citace
Už jsem to říkal, že mám rád upřímnost. Ale zas na druhou stranu podle mě každý člověk nějaké tajemství. A ani se mi nezdá moudré na začátku vztahu vybalovat všechny karty. Nevíš co pak může být použito proti. No na mě sedí přesně popis mého znamení. Jsem štír, upřímný, ale přesto tajemný.

moja chyba. nenapisal som ze nie hned naraz vsetko.  Podivený
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Září 2006, 10:01:27 »

Jak se nejlepe rozejit? Celkem jednoduse - urovnat si vsechno v hlave, ujistit se, ze s ni vazne nechcete byt a ze toho nebudete litovat - najit si racionalni duvody (lepsi je rozmyslet vice dni nebo neky i tydnu) a pak ji rict, ze uz to mezi vami neklape a vysvetlit ji proc, pak ji aspon mesic nebrat telefony a neodepisovat na smsky - v idealnim pripade,je hned mazat, protoze vam tam jednou bude psat jak vas miluje a podruhe jaky jste hajzl... za mesic dva se z toho dostane a pokud si jeste mate co rict, tak z vas mohou byt kamaradi. TOHLE JE JAK SE NEJLEPE ROZEJIT, AVSAK NE NEJSETRNEJSI ANI JEDINY ZPUSOB, i kdyz nejsetrnejsi mozna jo, protoze se z toho druha osoba dostane nejrychleji...

A JAK JSEM DOSTAL KOPACKY: po telefonu(to jeste nebyly moc mobily)Šťastný - necekane - nasla jsem si nekoho jineho pip pip pip, SMS - myslim, ze uz to nema cenu, SKYPE - uz si nerozumime jako drive... nebyt moderni techniky, tak mi pripada, ze by to holky ani neumely - ono rict to nekomu z oci do oci chce trosku odvahy a jistoty - ale uz jsem zazil i takovou slecnu a jsem s ni do ted velmi dobry kamarad - hold uprimnost se vyplaci  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS