Jak se zbavit "lásky"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:26:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zbavit "lásky"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zbavit "lásky"  (Přečteno 39634 krát)
Paetar



Carpe Diem!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Daruvar, chorvatsko
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2007, 18:57:14 »

Tady je jedna metoda na "porozchody", tj. jako jak se zbavit tý neopětovaný lásky (závislosti) o jedný holce.
PUA to nazývají one-itis a to je dost yýstižný. Takovej ten stav když  po jednom pokecu, jednom rande s holkou dostanete pocit že je "ona ta pravá". A pak tě nakopne a ty trpíš.

System je jednoduchej. Vyspi se s třema ženskejma.
Trochu drastický, já vím, v záležitosti na věku stačí jen sbalit nebo pokecat. Věc je v tom abyste pochopili že není ničím vyjmečná. Sice nenajdete stejnou takovou (nejspíš), ale najdete jinou a lepší. Jen další hezká baba v tvym životě. Je jich tam SPOUSTA. Stačí? NE? Tak jinak.

V ČR je 10 000 000 lidí (to je 10 na sedmou, ale nebuďme puntičkáři). Kolik z toho lidí našlo "tu pravou"/"toho pravýho"? Spousta. Myslíte že "The One" je jen jeden? NE; JSOU JICH SPOUSTY. Malej milión lidí který se hoděj ke vztahu (nebo ještě líp k sexu). Kdyby třeba pro jednoho chlapa byla určena jedna ženská v malý vesnici bůhvíkde, myslíte že by ji našel? Ne. Ale by našel jinou, která by se k němu hodila nejmíň tak, možná i víc.

A teď ta dobrá zpráva. Na světě je přes 6,7 miliard lidí. To je 6,7 krát 10 na devátou. Přesnej počet je zde: http://www.ibiblio.org/lunarbin/worldpop . Z toho je minimálně polovička žen. Z čehož je aspoň 70% potenciálních partnerů. Ještě jinak; pokud se dá věřit tomu "jedna z miliónu", pak máte na světě 6700 stoprocentních partnerů. A to číslo přád roste. Pokud polevíte požadavky, stačí 1 z tisíce, pak je tu 6,7 miliónů žen. (z čehož je asi půlka číňanek, ale nekažme si náladu).

Takže si stoprocentně tu svoji najdete. Jen "keep the faith", a nemyslete si že ji osud najde sám. Zvedni se a jdi balit chlape!

Carpe Diem.
Zaznamenáno

Optimismus je cesta života, pesimismus = smrt!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Květen 2007, 02:45:34 »

Na me teda z podobnych uvah spis padne deprese.

Jo, kdybych byl na ostrove a byly tam tri zensky, to by se se vybiralo! My ale musime zit v 10000000 state. Jak ji mam najit? A pokud je tech idealnich 6700, jak si mam sakra vybrat??? Kdybych s kazdou stravil zkusebni den, zabere to skoro 20 let!  Neutrální
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Květen 2007, 08:38:59 »

Z toho vyplývá, že si máme užívat dokaď jsme mladí a třeba tu pravou někdy najdeme  Provokatér
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Květen 2007, 13:34:35 »

No jo... jenze kdyz milujes prave Jeho/Ji a proste nevis proc....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Květen 2007, 13:41:06 »

Myslim, ze Paetar ma zhruba pravdu. I kdyz sex podle me nestaci, pokud toho, na koho chcete zapomenout, opravdu milujete. I kdyz musim priznat, ze tu metodu otestovanou nemam; treba funguje.

Mne spis pomohlo upnout se na nekoho jineho.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Květen 2007, 17:10:27 »

Mne spis pomohlo upnout se na nekoho jineho.
To je teda reseni jak noha Šťastný A toho upnuti se pak zbavis upnutim na nekoho dalsiho Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2007, 03:04:24 »

Tak na tom novem cloveku klidne zustan upnuty a neco s tim delej. Mrkající

Proste si vsugeruj, ze tu novou milujes a mysli na ni a budes se divit, jak to zabere.I kdyz tady vazne zalezi na okolnostech. Nejlepsi je se taklhle upnout na nekoho, o kom vite, ze za chvili z vaseho zivota stejne zmizi.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Květen 2007, 20:05:36 »

to nejde......když seš do někoho blázen, tak, jak sám dobře víš, nemáš ani pomyšlení na nikoho jinýho a sex s kymkoliv jinym si dovedu představit docela i jako hodně velký přemáhání a rozhodně negativní zážitek...Ale zase je fakt, že chlapi to maj hozený trochu jinak Smějící se
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Květen 2007, 21:17:14 »

Ale zase je fakt, že chlapi to maj hozený trochu jinak Smějící se

Asi jak kteří, všichni rozhodně ne...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Květen 2007, 22:22:10 »

Ja si to umim predstavit. A asi ani ne moc premahani, ale rozdone bych to a)nedelal a b) neuzival bych si to Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Červen 2007, 21:45:33 »

Ahojky,
jsem tu nová, pěkný fórum Mrkající
k tématu: s tímhle jsem si taky užila svý. Moje první vážná láska dopadla tak, jak asi většinou první lásky dopadaj  a musím říct, že mi z toho bylo hodně dlouho špatně, neuměla jsem si představit, že budu bez toho člověka. Obrovská závislost..psychická, hlavně fyzická...Ale měla jsem ho tak strašně moc ráda, třeba někam jel a já se vážně bála, že se mu něco stane v autě, i když už jsme spolu nebyli...Byla to vážně taková ta láska, kdy vás někdo okouzlí a zároveň i přes tu fyzickou přitažlivost je tam něco navíc, líbilo se mi, jak se směje, takový ty gesta.. mám na tu dobu moc krásný vzpomínky i když to trvalo celkem krátce..

S odstupem času se na to dívám realisticky, je to rok a půl po rozchodu. Ale zažila jsem si taky krušný chvíle a hlavně jsem si idealizovala někoho, kdo se nakonec ukázal být jiný, ale tak už to bývá, láska je slepá:-) To, co mi nejdřív přišlo jako konec světa (rozchod), se nakonec ukázalo celkem kladně. I když jsem byla rok a něco přesvědčená, že už nikoho takovýho nepotkám a nezamiluju se, stal se pravý opak. Byla jsem na něm závislá a když si to teď promítnu, asi bych nebyla schopná se s ním rozejít, i když bych vlastně třeba později chtěla..ta závislost byla velká, ale postupně odezněla a teď jsem už nějakou dobu zase šťastná s někým jiným(no asi přes měsíc:-), nehledě na to, že jsem se poučila ze svých chyb a snažím se, si přítele neidealizovat, i když je pro mě momentálně samozřejmě téměř dokonalý..

takže pevné nervy, jakkoliv tomu nevěříš,  spraví se to...já si dlouho myslela,že tak jako já se nikdo necítí, ale jak vidím, tímhle prostě prochází v určité fázi života každý, a určitě z toho vyjdeš posílenej, ale to si prostě uvědomíš až s odstupem, teď ho mít nemůžeš...ani kdybys chtěl Mrkající
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Srpen 2007, 11:24:24 »

Mne spis pomohlo upnout se na nekoho jineho.
To je teda reseni jak noha Šťastný A toho upnuti se pak zbavis upnutim na nekoho dalsiho Úsměv

a dalšího S jazykem a dalšího.... Smějící se
Trochu snadné řešení.... a snadné řešení je ta nejsnadnější cesta do pekla, jak říkávala moje babička. Provokatér
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Srpen 2007, 12:12:07 »

no zas na druhou stranu, kdyz se pak zase zamilujes, je to docela fajn pocit, ses zas stastnej... ja chodivam ven s hodne klukama, spousta z nich je fajn, nekdy to neskoncilo jen u povidani a porad ho mam v hlave... i kdyz se na nej snazim nemyslet, neporovnavam s nim nikoho... je to tam a tudiz si myslim, ze sice takove flirtovani-libani-spani (zalezi na nature) muze byt uzitecne, ale asi jen v urcity fazi toho stesku po lasce od druheho...
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Srpen 2007, 07:03:52 »

no zas na druhou stranu, kdyz se pak zase zamilujes, je to docela fajn pocit, ses zas stastnej... ja chodivam ven s hodne klukama, spousta z nich je fajn, nekdy to neskoncilo jen u povidani a porad ho mam v hlave... i kdyz se na nej snazim nemyslet, neporovnavam s nim nikoho... je to tam a tudiz si myslim, ze sice takove flirtovani-libani-spani (zalezi na nature) muze byt uzitecne, ale asi jen v urcity fazi toho stesku po lasce od druheho...

Tak z tohoto jsem jelínek.  Kroutící očima
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Srpen 2007, 07:40:28 »

shrnuto : proste chci rict, ze nekdy ti ani to libani se a uzivani si s jinejma nepomuze na neopetovanou lasku zapomenout
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Srpen 2007, 08:34:54 »

shrnuto : proste chci rict, ze nekdy ti ani to libani se a uzivani si s jinejma nepomuze na neopetovanou lasku zapomenout

Souhlas, přesouvá se to někam do podvědomí a někdy, v tu nejnepříhodnější chvíli, se to znovu objeví..... Kroutící očima nevím, jestli je to dobře a nebo špatně.
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Srpen 2007, 19:42:52 »

hmm... ze bych si dala inzerat, ze hledam tri muze na sex, nebot chci zapomenout na svou Lasku??? Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Srpen 2007, 19:50:49 »

teda ja nevim ale zapominat v cizich narucich Šokovaný .... asi bych se pak citila az moc lehce, jako stetka  Stydlivý jen tak nevinne si zaflirtovat a ujistit se ze sem porad ehm...zadouci, to jo, ale neco duvernejsiho? Asi bych porad myslela na svoji Lasku a bylo by mi hur. To radsi prebytecnou energii vybiju jinak  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Srpen 2007, 20:30:48 »

hmm... ze bych si dala inzerat, ze hledam tri muze na sex, nebot chci zapomenout na svou Lasku??? Úsměv)
A prvý, ktorý by sa ti ozval, by bol Avaranger Šťastný

Ale k téme:
Mne teraz celkom pomáha jedna logická online hra nad ktorou rozmýšlam vo voľných chvílkach a netrápim sa spomínaním či ľutovaním. Takže by som odporúčal nájsť si niečo čo vás zaujme a začne baviť a donúti vás to zamýšlať sa nad tým (ale online hry neodporúčam, je to vysoko návykové Úsměv ).
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Srpen 2007, 20:48:51 »

No, online hry jsem uz zazila a nechci znovu...
pripadala si jako stetka - mozna, ja Ti nevim. Zda jsem zadouci, no, rekneme ze prilezitosti k flirtu jsem mela dost,ale to mi nepomaha:-(((
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Srpen 2007, 20:50:52 »

no my doma treba bourame verandu, tahame bordel do kontysu a preskladavame mega hromadu cihel jinam a do kominku, to je uzasna vymyvarna mozku, to nemyslim na nestastny lasky ani ja:)

jinak cas je vzdy stoprocentni lekar:) a pak to zamilovani, to taky, ale flirtovani a tak je dobre vzdy akorat na ten vecer/prilezitost, ale uz treba cestou domu z pekneho vecera me v mysli zase vyvstavaji myslenky na toho vyvoleneho...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Srpen 2007, 20:53:46 »

asi je to fakt individualni, ale kdyby na me behem faze odmilovavani sahl cizi chlap, tak by mi to bylo hooodne neprijemny  Velmi smutný a fazi online her sem si taky prosla, cloveka to privede na jine myslenky ale je to desna zavislost. No a ted si prochazim zavislosti na forech  Smějící se Stydlivý Smějící se Provokatér ale fyzicky se znicit v posilce na me fakt zabira nejvic ... to tempo se neda moc dlouho vydrzet, ale ty vysledky!  Šťastný/ Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Srpen 2007, 20:57:27 »

nejhorsi je, kdyz toho cloveka porad musis potkavat...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Srpen 2007, 21:01:19 »

nejhorsi je, kdyz toho cloveka porad musis potkavat...  Kroutící očima
   

coz je obvykle duvod, proc se nedoporucuje, zacinat si s lidmi, kterï jsou nam (prostorove) az prilis blizko (spoluzaci, kolegove, ucitele...)  Podivený to se pak sakra blbe odmilovava... a uplne nejhorsi je, kdyz si ten ex protejsek najde novou lasku a ty to mas porad na ocich  Ďábelský dokonce i inkvizice je milosrdnejsi  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Srpen 2007, 21:03:28 »

jo, to je pravda... pestuju zavislost na forech, az je to desivy:( sedet cely den na qark.net asi neni to prave, jak se odmilovat:)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS