Jak se zbavit "lásky"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:12:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zbavit "lásky"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak se zbavit "lásky"  (Přečteno 39633 krát)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Srpen 2007, 21:07:06 »

ja mam dnes jeden ze svych horsich dnu, tak sedim u kompu a lezu do zivota cizim lidem, resit problemy jinych lidi taky obcas pomaha (kdyz je fakt nejhur) ... asi jako substiticni lecba metadonem  Smějící se odmilovat se tak sice moc neda, ale zamestna to mozek

btw taky ste si vsimli, ze pres den je vzdycky vsechno lepsi a jak se setmi, tak na cloveka padnou myslenky jak deka?
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Srpen 2007, 21:08:44 »

nejhorsi je, kdyz toho cloveka porad musis potkavat...  Kroutící očima
   

coz je obvykle duvod, proc se nedoporucuje, zacinat si s lidmi, kterï jsou nam (prostorove) az prilis blizko (spoluzaci, kolegove, ucitele...)  Podivený to se pak sakra blbe odmilovava... a uplne nejhorsi je, kdyz si ten ex protejsek najde novou lasku a ty to mas porad na ocich  Ďábelský dokonce i inkvizice je milosrdnejsi  Kroutící očima

no, ja ted uz taky vim, ze v praci uz nikdy...a pritom to bylo jenom platonicky (ona to tak prý nebrala a jen byla milá - to říká, ale tenkrát jí svítily oči radostí a teď mě asi nenávidí)  Kroutící očima je tam nejakej blok...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Srpen 2007, 21:09:11 »

Hnedka bych se sla znicit cvicenim, ale uz od stredy jsem nemocna a navic jsem si k tomu jeste nejak blbe prelezela krk, takze si o cviceni vazne jen muzu nechat zdat - jinak take vetsinou volim toto. Muj problem je, ze bych asi musela zmenit misto, kde cvicim, nebot tam jsem se s Nim seznamila
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Srpen 2007, 21:14:09 »

tez sem zkusila strategii vytesnime stary vztah novym vztahem ... no, nefungovalo to  Podivený a jeste jsem ublizila hodnymu klukovi, ktery si to vubec nezaslouzil.  Smutný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Srpen 2007, 21:14:40 »

btw taky ste si vsimli, ze pres den je vzdycky vsechno lepsi a jak se setmi, tak na cloveka padnou myslenky jak deka?
Tma, noc je proste taká. Preto v severských krajinách (napr. Fínsko), kde majú slnečné svetlo len pár hodín do dňa, je percentuálne najväčší počet samovrážd.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Srpen 2007, 21:16:04 »

to Mikullas : to je dobry vedet, tak do Skandinavie se urcite neprovdam  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Srpen 2007, 22:56:41 »

hmm... ze bych si dala inzerat, ze hledam tri muze na sex, nebot chci zapomenout na svou Lasku??? Úsměv)
A prvý, ktorý by sa ti ozval, by bol Avaranger Šťastný
Proč já ? !

pestuju zavislost na forech, az je to desivy:( sedet cely den na qark.net asi neni to prave, jak se odmilovat:)
No, já sem začal stejně a kde sem dneska  Provokatér
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 18. Srpen 2007, 23:00:27 »

hmm... ze bych si dala inzerat, ze hledam tri muze na sex, nebot chci zapomenout na svou Lasku??? Úsměv)
A prvý, ktorý by sa ti ozval, by bol Avaranger Šťastný
Proč já ? !
To bolo myslené ako vtip na toto http://forum.qark.net/o-cemkoliv/problem-s-penisem/;msg20986#msg20986 Úsměv
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 18. Srpen 2007, 23:01:53 »

LOL, tak to se ti fakt povedlo Šťastný

EDIT: Vim, že k tomuhle karma neni, ale mas u me plus Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Srpen 2007, 07:22:47 »

pestuju zavislost na forech, az je to desivy:( sedet cely den na qark.net asi neni to prave, jak se odmilovat:)
No, já sem začal stejně a kde sem dneska  Provokatér

Holt je treba najit si nejake kamarady z masa a kosti a nezit jen internetovymi znamostmi a milymi clovicky na jbr:) ale kde bych mohla nekoho takoveho najit me fakt docela nenapada:(
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 19. Srpen 2007, 08:09:32 »

Mně osobně by takové "řešení" nebylo užitečné ani k dobrému. Šťastný

Mourn:
Víš, jak ji najít? Znáš tu pohádku o princezně? Jak tomu mládenci pomáhá tu pravou vybrat moucha? Tak počkej, až kolem nějaké začnou létat mouchy a to bude ta pravá. Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Srpen 2007, 11:08:48 »

No tak tenhle postup by me asi zabil Mrkající...a ani nevim, co vsechno bych musela mit v zile, abych na sebe nechala sahat ciziho chlapa. Za dalsi bych si pak pripadala jako ku!va. No, ale chlapi to maji jinak, ze Super!...stejne zvlastni Otázka

Jinak clovek je vylecen z lasky tehdy, kdy si sam pripusti, ze to nejde slepit...
Uplne nejlepsi je, kdyz jste zamilovani a nevite nic, vubec nic...nic o citech druheho, jen predpokladate a pak uz jste tak zblbli, ze nevidite ani to, co je viditelne...hmm, to jsem napsala asi strasne pochopitelne Kroutící očima...ale nevim, jak to vyjadrit.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Srpen 2007, 15:40:08 »

teda ja nevim ale zapominat v cizich narucich Šokovaný .... asi bych se pak citila az moc lehce, jako stetka  Stydlivý jen tak nevinne si zaflirtovat a ujistit se ze sem porad ehm...zadouci, to jo, ale neco duvernejsiho? Asi bych porad myslela na svoji Lasku a bylo by mi hur. To radsi prebytecnou energii vybiju jinak  Mrkající
larry, doufam, ze na svete je vic holek, ktere premysleji takhle Vykřičník Potlesk
EDIT: cassies taky Úsměv

Jak tomu mládenci pomáhá tu pravou vybrat moucha? Tak počkej, až kolem nějaké začnou létat mouchy a to bude ta pravá. Smějící se Smějící se Smějící se
Jen aby ještě byla živá Smějící se Smějící se Smějící se
« Poslední změna: 19. Srpen 2007, 15:45:25 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Srpen 2007, 15:57:02 »

ja si myslim, ze vetsina normalnich holek to ma stejne jako larry flint, ze max tak nejake flirtovani ale sex? to asi tezko.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 19. Srpen 2007, 19:03:11 »

mawe: kdybych tomu neveřil, tak bych si to musel jít hodit Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 kdy: 25. Srpen 2007, 16:56:02 »

No tak tenhle postup by me asi zabil Mrkající...a ani nevim, co vsechno bych musela mit v zile, abych na sebe nechala sahat ciziho chlapa. Za dalsi bych si pak pripadala jako ku!va. No, ale chlapi to maji jinak, ze Super!...stejne zvlastni Otázka
No nevím, jak ostatní chlapi, ale já to vidím stejně jako to tu psali jiní - zaflirtovat, ale žádné intimnosti...
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Srpen 2007, 11:34:42 »

A jak dlouho trvá fáze odmilování? ...jak dlouho vám trvá než jste schopni se po rozchodu vyspat s někým jiným??....taky jsem si po rozchodu myslela, že pěkně dlouho nenechám na sebe nikoho sáhnout, ale pak se to nějak změnilo.... Smějící se
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Srpen 2007, 12:47:56 »

A jak dlouho trvá fáze odmilování? ...jak dlouho vám trvá než jste schopni se po rozchodu vyspat s někým jiným??....taky jsem si po rozchodu myslela, že pěkně dlouho nenechám na sebe nikoho sáhnout, ale pak se to nějak změnilo.... Smějící se

Myslim ze to za prvni zalezi na povaze cloveka a zadruhy na tom jaky lidi potkame. Pokud clovek potka brzo nekoho kdo ho zaujme a s kym je mu fain tak to klidne prijde po ctrnacti dnech  Stydlivý  Úsměv
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 26. Srpen 2007, 18:25:36 »

a ja jsem skoro rok na suchu, chjo...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 26. Srpen 2007, 22:00:52 »

a ja jsem skoro rok na suchu, chjo...
Ja mam rocni "vyroci" az v listopadu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 27. Srpen 2007, 15:57:09 »

ja uz to ani nepocitam Neutrální
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 27. Srpen 2007, 18:01:01 »

tak to ja si jeste delam carky v kalendari a ke kazdemu dalsimu dni si gratuluju  Kroutící očima Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 31. Srpen 2007, 09:51:05 »

Víš, jak ji najít? Znáš tu pohádku o princezně? Jak tomu mládenci pomáhá tu pravou vybrat moucha? Tak počkej, až kolem nějaké začnou létat mouchy a to bude ta pravá. Smějící se Smějící se Smějící se
Aby sis pak ale nevybral nejakou ukrutne smradlavou  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS