Je lepší hrát na obě strany??Jo!!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:44:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je lepší hrát na obě strany??Jo!!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Je lepší hrát na obě strany??Jo!!  (Přečteno 12560 krát)
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 18. Únor 2008, 00:25:57 »

Ahoj všichni...Ze své zkušenosti vám musím říct že když máte vztah a vyskytne se něco nového tak nedělejte unáhlené kroky.Tvařte se jako by nic a hlavně se nerozcházejte
ze svoji současnou tedy "první" holkou...Řeknu vám můj příběh a doufám že si vezmete ponaučení!!!!

Jak to Tedy bylo....
Ze svoji přítelkyní jsem byl dva roky,až na nějaké maličkosti nám to tuze dobře klapalo.Měl jsem volnost,čas sám na sebe a prostě jsem si mohl dělat co jsem chtěl...
Jedno jsem s  zavítal na jednu naší diskotéku, bez přítelkyně...A tam se najednou vyskytla sestra jednoho kamaráda a už bylo zaděláno!!!
Byla velice pěkná a okouzlující,dali jsme pár panáků a pusinek,vyměnili čísla atak to znáte ne...Se sestrou kamaráda jsem začal mít pletky,říkejme ji třeba "ANIČKA"..
S Aničkou jsme se scházely asi měsíc než vůbec něco bylo,po měsíci to už byl normální vztah a přestalo se jí líbit že už přítelkyni mám.

Tak jsem Aničce slíbil že to ukončím a budu jen její.Ale vůči přítelkyni jsem také stále něco cítil a nechtělo se mi to končit.Ale přece Anička byla hezčí a šikovnější a zdála se lepší i v chování.Tak jsem se s přítelkyní začal dohadovat a hádat o různých blbostech...Furt se mě držela tak jsem ji řekl o co kráčí...
"víš platinko vyskytla se tu taková třetí holka a myslím si že k ní něco cítím...proběhlo to v pohodě...dva dny z toho byla špatná ale pak to brala sportovně...

Měl jsem tedy volnou půdu pro nový hezký vztah :Lodl:

Tak jsem Aničce sdělil tu zprávu že už jsem jen její,byla asi ráda,nebo to jen hrála..
Krásný vztah trval ještě pět dní!!!Pak mi milá Anička sdělila že se vrací k bývalému příteli a doufá že jsem to nebral vážně!!!
V tu chvilku jsem čuměl jek péro z gauče a nevěděl co se děje...Prostě si semknou jen hezky pohrála!!!

Teďka jsem sám a sám....Ale hledám...

Takže jestli vám mohu poradit vždy to hrajte jen na obě strany!!!!
Nebo se vám stane to co mě a budete za blbce!!!!!!
Mějte se a užívejte co to dá!!!!!
« Poslední změna: 18. Únor 2008, 08:59:36 od kvarkopako » Zaznamenáno

Petasek
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Únor 2008, 00:33:50 »

Dopadl jsi zcela úměrně svému chování - buď s někým chodíš a tak se podle toho chováš, anebo nechodíš a též se podle toho chováš.

všechno se ti jako bumerang vrátí.
Zaznamenáno
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Únor 2008, 01:28:49 »

Byl jsem sní měsíc,a scházel dva.Chtěla abych se vykašlal na přítelkyni co jsem měl a udělal jsem to,ale po tom co jsem se rozešel tak se po pěti dnech semnou rozešla ona!!
Zahodil jsem kvuli ní dvouletej vztah a teď semnou ani nějak nekomunikuje...Zaslechl jsem že se prý vrátila k bývalému...

Jak na ni???
fakt si sní nevím rady.je jí 20 a mě 22.Poraďte zkušenosti..
Díkes
Zaznamenáno

Petasek
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Únor 2008, 09:24:41 »

Nebo se vám stane to co mě a budete za blbce!!!!!!

Aha...no hlavní problém evidentně je že TY jsi za blbce...to jsi vážně chudák Projel jsem to Možná by to chtělo trošku méně sebestřednosti a občas se taky starat o to, jak na tom jsou ostatní...jak praví klasik "trošku úcty"...a alespoň nějakou slušnost a ohleduplnost...kor když jde o holku a ještě navíc, pokud Tě má ráda.

Ale hlavně...tohle chování řeznickýho psa...dělá pak z normálních, hodných a slušných holek potvory, které "poučeny" ze střetů s existencemi jako jsi Ty, lámou srdce klukům, kteří se narozdíl od Tebe k holkám chovat umějí a fungujícího vztahu si dovedou vážit... Přemýšlím
« Poslední změna: 18. Únor 2008, 09:45:15 od kvarkopako » Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Únor 2008, 09:41:34 »

Já jsem se ale zamiloval do jiné a to není tak špatné ne???Za city které k někomu začnu cítit přece nemůžu ne???Nebo jsem fakt tak špatný???
Zaznamenáno

Petasek
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Únor 2008, 09:58:42 »

A ještě bych chtěl dodat že ten můj původní vztah nebyl zase tak ideální...Možná mluvím jen sám za sebe....

Ale k věci...Kdybych se opravdu choval jako "svině" a hrál to na obě strany tak by mi zůstal můj původní vztah a já i moje bývalá
by jsme byli v pohodě!!!!A já bych byl ponaučený že si nemám s nikým nic začínat!!!!! 
Ale jelikož neumím podvést tak jsem dopadl jak jsem dopadl.....
Zaznamenáno

Petasek
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Únor 2008, 11:06:48 »

neumíš podvést a proto jsi měsíc chodil s tou druhou i když jsi měl vztah s tou první??? nějak nechápu......
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Únor 2008, 11:34:44 »

Ze svoji přítelkyní jsem byl dva roky,až na nějaké maličkosti nám to tuze dobře klapalo.Měl jsem volnost,čas sám na sebe a prostě jsem si mohl dělat co jsem chtěl...

A ještě bych chtěl dodat že ten můj původní vztah nebyl zase tak ideální...

Já mám pocit, že nevíš ani co mluvíš, natož abys věděl co chceš a jak se chovat... Projel jsem to
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Únor 2008, 11:46:13 »

kvarkopako: Tak tohle me pobavilo  Smějící se ...bohuzel nejspis pravda  Podivený
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Únor 2008, 12:55:49 »

Víte lidičky projíždím tyto fora a zjištuju co jsem měl v podstatě za vztah....Byl to můj první dlouhý vztah,a jak tady tak pročítám ty příspěvky tak si už ani nejsem jist jestli to byl dobrý vztah...Každým článkem se dovídám nové a nové věci....Jsem na vztahy asi nějak pozadu podle toho co se tady píše...
 pro mě nevěra znamená sex a ten po dobu vztahu s "první" stou "druhou" nebyl...

Kdybych to psal teď ten článek,tak bych se asi o mém vztahu zmiňoval trošku jinak než v úvodu...Je tady spousta informací které jsem doposud neznal.... Šokovaný

Hold na vztahy asi nejsem....radši budu blbnout a až se vyblbnu tak si teprv něco začnu...

Zaznamenáno

Petasek
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2008, 13:04:16 »

Na to se nedá říct nic jiného, než staré dobré přísloví : Kdo chtěl víc nemá nic.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Únor 2008, 14:12:24 »

jojo to tedy máš pravdu... Šokovaný
Zaznamenáno

Petasek
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Únor 2008, 15:12:40 »

Myslím, že většina lidí bere nevěru diametrálně odlišně od tebe. Už samotné pokračování vztahu, když ty ses zamiloval do jiné, je opravdu nepováženou. Proč by vlastně takový vztah měl zachovávat? Jen proto, abys ty někoho měl?
A co partnerka? myslíš taky občas na ni?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Únor 2008, 16:26:25 »

FUJ!!

EDIT: je dobře, že ted nemáš ani jednu, protože si ani jednu nezasloužíš...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Únor 2008, 20:05:22 »

Nevim, jestli je dobře, že se tu po něm tady tak vozíte, jaký je to hajzl a že nemá právo na život.

Jak praví klasik: Rozum a chtíč nemohou zůstat v opozici natrvalo. (A někdy to může trvat třeba DVA MĚSÍCE)

Ono, když člověk v té první chvíli neodolá, tak se z toho težko vymaní. Protože mozek říká "Nebuď blb, zůstaň s tou svou starou". A oproti tomu se zamilujete (aby ne, je nová, krásná, přitažlivá, jiná, tajná) do té druhé. Nevim, jestli by se kdo z vás dokázal rozhodnout ze dne na den, co zahodit a v čem pokračovat. Neříkám, že 2 měsíce nejsou dost času, ale ono se to odloží o den, o týden a měsíc je pryč.

To, že vy si nic ani nezačnete vás šlechtí. Ale nesuďte, když jste v té situaci nebyli.

Na druhou stranu pravda, že bys měl, petahladky1, hledat chybu taky u sebe. Kdybys to té svojí řekl hned, tak si to třeba ještě teď moh uhrát na to, že jsi udělal chybu a že si se nechal pobláznit (ale to po dvou měsícíh zahybání už říct nemůžeš). A nebo by se ta druha nechtěla vrátit ke svému bývalému. Třeba jí prostě došla s tebou trpělivost. Bejt měsíc na "druhé koleji" neni pro holku asi žádnej med.
Takže jestli vám mohu poradit vždy to hrajte jen na obě strany!!!!
Nebo se vám stane to co mě a budete za blbce!!!!!!
Zaměňuješ příčinu a následek. Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Únor 2008, 21:42:23 »

 Směrovka petahladky1 Směrovka

Mně to připadá docela jasný. Zatímco ses měsíc rozhodoval, Aničku to postupně začalo štvát, tak se svěřila svýmu bejvalýmu (sice se rozešli, ale znáš holky - jestli s nim nějakej čásek byla, jako že asi jo, nějaká důvěra tam nejspíš zůstala a bolest z rozchodu taky časem vyprchá; nebo se potkali na nějaký akci a tam mu pod vlivem všechno svoje trápení prostě vyklopila). No a bejvalej situaci jaksepatří využil. Úsměv Anička si řekla, že seš nerozhodnej a jestli se k ní náhodou nebudeš chovat stejně jako k tý dosavadní, až tě jednou omrzí? Zklamal's ji, proto radši vsadila na jistotu, která se jí v podobě bejvalýho (jistě s patřičnou dávkou vehemence) nabízela.

Jo, a že ti dala těch pět dní "cecnout", byla nejspíš něco jako satisfakce. Mrkající
Zaznamenáno

petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Únor 2008, 02:28:10 »

  Zdarec...

                  Tak vám můžu říct že kdybych o tomto FÓRU a radách a všech věcech tady věděl tak před dvouma měsícema,tak jsem dnes byl v klidu a míru se svoji starouu láskou
    Ale je dobře že z toho všeho mám veliké ponaučení a vím do budoucna čeho si vážit a čemu se vyhýbat!!!!!!

Je dobře že tyhle fakta tady jsou a začínám se jimi řídit!!!!!!
Zaznamenáno

Petasek
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Únor 2008, 02:45:41 »

   

              Tak mi napsala ta "dvouměsíční"
                          SMS:  "Neopouštěj někoho, koho máš rád či miluješ, pro někoho kdo se ti líbí....
                    ...... protože ten kdo se ti líbí, tě jednou opustí pro toho koho miluje...."

                                   Kroutící očima  Kroutící očima  Kroutící očima  Kroutící očima   Kroutící očima   Kroutící očima  Kroutící očima   Kroutící očima   Kroutící očima   Kroutící očima   Kroutící očima

Zaznamenáno

Petasek
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Únor 2008, 09:24:43 »

Hahaha Úsměv Ta má teda smysl pro humor.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
p@lo
Host
« Odpověď #19 kdy: 20. Únor 2008, 10:28:21 »

ta ti teda dala Šťastný
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Únor 2008, 16:38:03 »

No co, jí taky něco hezkýho a milýho pošli:

:-* (_!_)
« Poslední změna: 20. Únor 2008, 16:43:48 od Stranger » Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Únor 2008, 16:58:41 »

tj starý...
Zaznamenáno

lotter



Karma: -12
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Únor 2008, 03:02:17 »

Ahoj.....

Koukám že máme skoro stejný příběh....
Já už to mám teda asi dva roky zasebou,ale vím jak se cítíš
Chce to chvilku času a zapomeneš na to,třeba se vrátíš k bývalé ale to ti nedoporučuji,bo se ti naskytne zase nějaká ta ANČA a bude to ještě horší pro tu holku než teď...

Ze své zkušenosti ti mohu poradit-------------Pořádně se vyblni ať zjistíš co vlatně chceš!!!!Za chvilku tě ten splím přejde.
Podle toho co píšeš a vašeho věku soudím že to byl ttvůj první dlouhý vztah...Neboj bude jich víc   Mrkající
Zaznamenáno

Sám jsem toho moc neprožil,ale jsem dost všímavý....teoretik
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS