Je tento neobvyklý konec vlastně koncem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:43:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je tento neobvyklý konec vlastně koncem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Je tento neobvyklý konec vlastně koncem?  (Přečteno 6738 krát)
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« kdy: 09. Listopad 2007, 12:51:31 »

 Sice už jsem o tom, jaké by mělo být chlapské chování ve vztahu něco věděl a i tušil, ale stejně jsem se podle toho úplně neřídil a občas jsem sice proti mé vůli nebo chtění udělal něco, aby si má bývalá mohla říct, že mě může ztratit, ale dělal jsem to zkrátka spíš na silu a většinou jsem se stejně kvůli mému podvědomému pocitu, že ji můžu ztratit, choval až moc jako ten pověstný hodnej kluk...

      Její postoj ke mně se nejvíce změnil, když jsem se jednou brutálně opil a na druhý den jsem se jí asi pětkrát pokoušel dovolat a sejít se s ní za každou cenu a až moc jsem se ji omlouval. Z toho vycítila moji nízkou sebedůvěru a přestala si mě trochu vážit.(ale bylo toho pochopiteně víc) mít ke mě úctu, respekt a být na mě hrdá..zkrátka to, co drtivá většina žen potřebuje cítit ke svému muži, jinak je omrzí. Když potom asi tři nebo čtyři víkendy zasebou dala přednost, aby jela někam se svými kamarádkami(jezdívala vždycky domů a tam pak s nimi zašla někdy na nakou pařbu někdy zase třeba zůstala doma)tak jsem si uvědomil, že něco není v pořádku a její zájem o mě už není tak velký, jako byl na začátku, a protože jsem se tím i trochu trápil, chtěl jsem se s ní rozejít nebo si dát pauzu, protože jsem si uvědomil, že by to postupně stejně úplně sklouzlo do mrtvého vztahu, kdy oba nejsou spokojení a taky říct ji proč to dělám...když jsem k ní ale došel na ubytovnu - kolej, uviděl jsem rozzářený obličej, to že je spokojena a že se na mě těší...a nevěděl jsem, jestli ji to říct nebo ne, protože jsem ji nechtěl ranit a ublížit. Působil jsem vážným dojmem a možná i trochu utlumeně a téměř jsem nemluvil a když jsem ji začal hladit, tak jsem ji řekl, v té vážné atmosféře, že ji miluji...na to se usmála a bylo vidět, že je ráda..ale pak jsem pokračoval, že si myslím, že ona už mě tolik ne(na to už se nesmála)..a zeptal jsem se, jestli mě miluje, odvětila dvakrát, že jo a řekla mi, že jsem trouba a začla mě hladit.(už jsme leželi v posteli)to, proč si to myslím, jsem ji chtěl říct, ale nakonec jsem to neudělal, i když chtěla a dlouho se to snažila vyzvědět..pak jsme se milovali...ale poté už začla být mírně odtažitá a pořád nad tím přemýšlela...

  Pak jsme se viděli až ve středu, kde byla odtažitá jestě více, ani jsme se nevedli za ruku a já cítil ve vzduchu napětí...v čajovně jsme se už nemazlili a nelíbali, jak jsme to dělali normálně, ale luštila a já s ní křížovku..Cestou nazpět se začla ptát, proč si to myslím, že mě nemá ráda a říkala, že je divná a jiná než ostatní...pak jsme se bavili o budoucnosti, jak si každý představuje svůj život  a o tom, že ji někteří její známí, říkají, že se k sobě nehodíme a že jsme úplně rozdílníí...prostě jsme se bavili úplně jinak než normálně...já jsem se jí ptal na mě a ona( v průběhu asi těch  dvou a půl hodin, co jsme vyšli z čajovny)o mě a o našem vztahu řekla pár věcí - 1.že jsem strašně hodný oproti jejím bývalým(nošení květin a plno dalších věcí, ale samozřejmě jde hlavně o můj přístup a chování k ní)2. že potřebuje, aby muž byl nad ní 3. že potřebuje vědět, že je ten kluk v kurzu a nechce si být jím jistá...4. že je jí se mnou ale i tak dobře..

    Dá se říct, že první tři body spolu souvisí a mohl bych ho shrnout do jednoho a tím je vlastně můj strach, že už spolu kvůli něčemu nebudem a ona se na mě vykašle a nedostatek sebedůvěry v tomto vztahu...říkala že je divná a zas to o těch radách jejich přátel a že přemýšlela o nás dvou, že jsme strašně rozdílní a že se lvi nemá dobré zkušenosti..proto jsem jí řekl, že jestli mě nemá ráda, takže to nemá cenu a nebudem to prodlužovat..že je konec(to bylo tak po hodině a půl)...nic moc na to neříkala...ja jsem uronil nějakou tu slzu chvíli(kdybych chtěl, mohl jsem brečet ještě víc, ale taky bych asi zvládl dál držet tu masku tvrdaka) a pak jsme šli na chvíli ještě do nějaké hospy..říkala, že se cítí blbě, že to končíme a snažila se to nějak omluvit a trochu se shazovala a pomlouvala sebe sama, že bych to s ní měl špatné apod..nato jsem ji řekl, at toho nechá(to jsem řekl  i uprostřed našeho rozhovoru), že moc dobře vím, že to dělá kvůli mě, aby mě to ulehčila a že je to pro mě zbytečné a že jsem to zavinil já...úplně nakonec u jejího domu jsem ji objal a něžně pohladil na tváři..a rozloučili jsme se..v dobrém...po přečtení tohoho článku jsem moc rád, jak jsem to celé provedl...můžu na sebe zůstat hrdý( a myslím, že jsem tímto i u ní získal na respektu), i když je to strašně těžké a nejraději bych za ní šel... ale neudělám to

  Až ted si zpětně uvědomuji, jak jsem vyměkl...Ze začátku jsme se vídávali každý den...pak si vymohla uterý pro kamarádky a předminulý týden třeba když jsem se s ní chtěl domluvit na středě, tak napsala, že jde zase s kamarádkou a že zajdeme zítra do zoo...ale nakonec už ve středu večer jela domů...a já jak trubec jsem si s ní pak ještě ve středu hned psal na icq...že jsem rád že s ní můžu psat...a ve čtvrtak ráno, řekla že teda v neděli dojede dřív a půjdem do té zoo a já jsem jí na to řekl, že nemůžu, protože mam hodně učení...a pak už jsem se jí vůbec neozýval...pak mě sama prozvonovala(což je ten jediny spravný recept jak na ně - nezájem a sebedůvěra)...jenže ja zas jak blbec hned zavoolal a řekl, žer bych v tu neděli třeba na dvě hodky mohl...tak at pak da vědět jesi dojede....a nedojela...to jsem dal jen jeden příklad toho, jak to vlastně fungovalo a proč to dopadlo špatně
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Listopad 2007, 13:43:51 »

No a tedka přemýšlím co dál..vím, že jsem udělal spoustu chyb i to, že jsem před ní nikdy neflirtoval s jinými a moc jsem se nebavil s jejími kamarádkami, abych v ní nevzbudil žárlivost a pro jistotu jsem jezdíval kalit úplně jinde , aby mě nikdo z jejich známých neviděl, jak flirtuju s někým jiným, protože mě samotnému to prostě vadí, když to dělá ten druhý, ale paradoxně to posiluje zájem o něj..těsně před tímto vztahem jsem měl tři románky v krátkém sledu za sebou s holkama, o které jsem zas až tak moc nestál...první byla kamarádka moji sestry - lovkyně, která si ráda získává přízen od víc kluků - držel jsem se naschvál zpátky, aby měla co dobyjet...schůzky jednou za týden - odstup...byli jsme spolu na Slovensku tři dny...nemiloval jsem ji a když mě zavolala,abych jel někam na zábavu, tak jsem nejel a pak ji sestra řekla o té další...kousek od naší chaty na Slovensku jsem se seznamil s další - slušná z celkem konzervativní rodiny - vhodná pro vztah - ale nemiloval jsem ji, možná bych se ale zamiloval -  bylo to na delší trat - sice jsme se líbali na naké zábavě, ale vyžadovala hodně zájmu a úsilí z mé strany...a když jsem za ní dojel na nakou jinou zábavu, tak tam byli s ni na parketu naci další dva kluci a její kamaradky , tak jsem s ní začal bavit - ale ta konverzace trochu vazla kvůli těm klukům, tak jsem šel o kus dal s kam ošem a pařili jsme tam dal a přišli kousek od nas dvě baby jedna s úplně nádherným obličejem - a to byla moje první onenightstandovka (tu první to dost naštvalo a prý s nimi nic neměla).ale s tou jsem nic mít nechtěl...(předtím jsem asi pět měsíců nic neměl jenom naké kratší romanky a hlavně jedno brutální a pro mě nechutné KO, které mě dost změnilo a posílilo...Ted prostě nevím, jestli se mám už od dneška pokoušet o někoho jiného, protože ji pořád miluji, mám ji rád...ale vím, že to svedu, když budu chtít...a ona se to dozví a pak ji třeba dojde, že si to , že mě má jistého, zanalyzovala nesprávně a její zájem se pak znovu zvedne, tak by to podle ženské logiky mělo být - nechci samozřejmě nikomu ublížit - znám dost holek, pro které naky úlet nic neznamená a nijak je ani nepoznamená...
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Listopad 2007, 21:16:41 »

Je to vtak jak říkáš. před dvěma a půl měsíci jsme si dfali s přítelkyní pauzu po dvou letech společného žití. trvá do teď a vypadá to, že už to tak zůstane. Dělal jsem přesně co ty. Miloval jsem ji tolik, že jsem veškeré své pohodlí a program měnil tak, aby ji co nejvíce vyhovoval. Časem už si ničeho nevážila ani těch vlastností, který ji na mě imponovali, když jsme se poznali. Že nepiju, nekouřím, nehulím, nikdy jsem ji nepodvedl atd. Ale sám vidíš jak to dopadá. pro dobrotu na žebrotu. Byla si mnou moc jistá, žádná aférka nic. Vůbec si mě nevážila a toho co jsem pro ni dělal taky ne, spíše to brala jako samozřejmost, aby ne, když sai na to po dvcou letech zvykla. \pro mě je ale hrozně těžké dělat nejaký takový pitomí naschváli jako nějaký jakoby románky a takový nesmysly. Chovám sse podle toho co k tomu člověku cítím a když ho miluju, nikdo jiný mě nezajímá a přijde mi nemyslitelné se o někoho dalšího zajímat. Teď je sama a nsad si uvědomí, kolik mě stálo to všechno stálo úsilí, Ale nevypadá to nějak nadějně. Já ji pořád miluju a je mi zle, že se mnou není. Ale na tvém místě bych to asi ještě rozchodem neřešil. Co říkají její kamarádi by\ch vůbec neřešil. Oni s váma nejsou když jste spolu sami, oni s váma žít nebudou v jednom bytě. Ty musíš vědět co k tobě cítí a jestli tě miluje a ty jí taky, je zbytečné se trápit. Vraťte se k sobe řekni ji cos tu napsal a musíme být trochu tvrdší, jinak jsou z nás hračky k smíchu.
Zaznamenáno
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Listopad 2007, 22:11:16 »

Jo dík za komentář Šťastný...den od dne je to všechno lepší...o víkendu jsem kecal a tančil s pár kamarádkama a to mi dost pomohlo. Člověk si uvědomí, že existuje spousta dobrých holek a fixace na jednu osobu není vůbec dobrá věc..ale pořád vím, že je to moc dobrý člověk a často na ni vzpomínám, zjistil jsem ale, že mi dost pomáhá pokud si rozpomínám na  špatné zážitky, které jsem s ní prožil a zdůvodnuji si, že se k sobě třeba opravdu nehodíme..Ted se chci setkávat s dalšíma kamarádkama a posílit si s nimi vztahy a třeba zas něco zkusit Smějící se...volat ji nebudu, vymazal jsem si její číslo i icq a schoval všechno od ní...ted o to štěně, jakým jsem byl nemá zas až tak velký zájem a hledá toho pana úžasného...ale třeba až se dozví, co dělám a jak žiju, tak ji znovu začnu chybět a náhoda nás možná dá dohromady nebo taky ne...já se ale musím ještě změnit a vím, že časová odluka tomu jen pomůže...jinak jsem zas poznal, že holky prostě potřebují vědět, že ten kluk, s kterým jsou, je v jejím okolí in a oblíbený a dokáže bavit ostatní a hlavně ženy, protože jakmile jsem se bavil a vtipkoval s jednou a tančil, tak pak už ty ostatní samy chodily s úsměvem na rtech a dokonce si i třeba jedna dělala srandu z toho svého, jak za ní dolézá - at s ní jde tančit..(ještě jsem se nepochlubil, že jsme se rozešli - tak mám kvůli tomu větší možnosti) Ženy si prostě nedokáží uvědomit svou hodnotu a identifikovat samy sebe jinak než za pomocí své krásy a atraktivity, kterou vábí co nejvíce a co nejkvalitnějších mužů...a čím atraktivnější , drsnější a schopnější muž, (asi paralela s pravěkem, kdy si vybírali ty u nichž byla největší prvděpodobnost, že dokáží ochránit a zachovat rod) tím jsou spokojenější a sebevědomější...  Asi se musím naučit víc s nimi manipulovat a prostě se nikdy doopravdy nezamilovat a  mít v hlavě, že není žádný důvod, proč bych se měl bát, že je můžu ztratit, protože jsem pro ně natolik dobrý Provokatér :roll:sice to zní namyšleně a arogantně, ale je to tak...
« Poslední změna: 12. Listopad 2007, 22:34:49 od waratah » Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Listopad 2007, 23:03:27 »

Tak uvidíš, třeba vás to svede zas dohromady, težko říct, Nikdy se nezamilovat mi zas přijde hloupé, ale hlavně tomu neporučíš, takže tuhle větu bych vypustil. Hodně stěstí.
Zaznamenáno
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Listopad 2007, 11:46:20 »

JJ...máš pravdu samozřejmě, toto neovlivním...byl to spíš jen můj takový povzdech nad tím, jak to chodí..nejspokojenější jsou totiž ti muži, kteří podle mě své partnerky ani nemilují(znám tři takové případy) - podvádí je a dělají si, co chtějí a jejich partnerky jim potom zobou z ruky a jsou ještě strašně rády, že je mají....když to tak není, tak si většinou holky  pohrávají zase se svými partnery a mají je jen za hračky, s kterými mohou manipulovat...prostě o ně nemají zas až takový zájem, protože jim nejsou vzácní...oni se věnují  jen té jedné a dotyčná si ho potom přestane vážit a pokud už ji k němu nic neváže - dítě nebo materiální zájmy - je už jen otázkou času, kdy se na něj vykašle...
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Listopad 2007, 12:50:53 »

Njn, to je holt život, no... Úsměv Nejvíc má vždycky ten kdo krade, lže a podvádí. Ten kdo to nedělá nemá nic - tedy skoro nic. Zbývá mu dobrý pocit. Ale ne vždy mu to stačí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Listopad 2007, 22:32:46 »

JJ...máš pravdu samozřejmě, toto neovlivním...byl to spíš jen můj takový povzdech nad tím, jak to chodí..nejspokojenější jsou totiž ti muži, kteří podle mě své partnerky ani nemilují(znám tři takové případy) - podvádí je a dělají si, co chtějí a jejich partnerky jim potom zobou z ruky a jsou ještě strašně rády, že je mají....když to tak není, tak si většinou holky  pohrávají zase se svými partnery a mají je jen za hračky, s kterými mohou manipulovat...prostě o ně nemají zas až takový zájem, protože jim nejsou vzácní...oni se věnují  jen té jedné a dotyčná si ho potom přestane vážit a pokud už ji k němu nic neváže - dítě nebo materiální zájmy - je už jen otázkou času, kdy se na něj vykašle...

Přesněji bych to neřekl. Je to smutné, ale je to tak. Taky znám holku, kterou přítel pořád podváděl a byl na ni hnusnej a stejně vby se k němu vrátila, kdyby písknul. Já na tohle nemám žaludek, takže jsem asi v prdeli. Když někoho miluju, jiné neexistují.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS