Jen tak, vztah rok+

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:09:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jen tak, vztah rok+
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jen tak, vztah rok+  (Přečteno 18405 krát)
Johnnyc



Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 31. Březen 2012, 12:34:02 »

Ani nevím jestli to sem potřebuju psát, ale nevím jestli to mám říkat někomu koho znám, tak radši sem.
Pozn. Vím že jsem do ní zamilovaný, jinak bych to sem nepsal.

Začalo to tak že sme spolu byli na silvestra před rokem a něco, jí bylo tehdy 16, mne 21 a zdála se mi být že je jediná normální co taky nepije (byl jsem na "kinder" party, trochu nachlazený) jak ostatní v jejím věku. Chodí na osmileté gymnázium, tam jsem taky chodil ale jen čtyřleté, sice sme se znali, ale to už bylo dávno a navíc mi byla tehdy jedno když jsem chodil s jinou. Na tom silvestru jsem ani moc nepil protože jsem byl do dne předtím nemocný a nechtěl jsem nijak moc riskovat. Zůstali sme sami v jednom pokoji, a od 1 asi do 6 sme furt kecali, ani netuším o čem, ani sme se nelíbali, jen na mne ležela, takže to bylo fajn.
O dva dny později sme si začali psát na fb stylem co ten druhý poslouchá, ale ona znala jen metal - byla asi na 3 akcích s kámošema na něm - a ten moc nemusím, ale postupem času jsem ji převedl na trance/techno. To trvalo asi měsíc. Viděli sme se znovu nejprve na metal párty (proboha Šťastný ) a pak na plese, obě akce dopadli tak nijak, ale bavili sme se spolu a sem tam jsem se jí dotýkal, což podle mne ani nezaznamenala, takže to vypadalo nadějně.

Nicméně začali sme spolu chodit asi 1.2., ani nevím jak a proč Šťastný, ale někdy v té době mi dala pusu na nádraží a já byl z toho v háji Šťastný (jak jsem později zjistil, tak jí vůbec nevzrušuje líbání a ani moc mazlení).
V půlce Března sme se spolu poprvé vyspali (ona panna) protože ona chtěla (btw zajímám se o znamení zvěrokruhu a ona je stejně jako já Kozoroh, tak jsem jí říkal že nic nechci a ona to sama po mne chtěla i když jsem "nechtěl", ale to je nejspíš jedno) a začali sme spolu spát cca 2-4x do týdne, což je pro mne strašně málo a tak to trvalo víceméně až do konce.
(...)
Někdy v červnu sme byli na oslavě a opili se, jenže já když piju, tak kouřím cigarety, a to se jí strašně na mne nelíbí, tak mne odtáhla domů, kde jsem byl naštvaný, protože jsem čekal že tam budu dokud se bude něco dít a něco jsem ji udělal - ne přímo že bych jí bouchnul, ale vyčítal jsem jí to strašně a říkal že je totálně na nic (s nadávkama), tak se ráno sbalila a řekla že je konec. Pak jsem se jí ptal co se stalo a že jsem si to asi nepamatoval, uvěřila, a domluvili jsme se že nebudem pít když nebudem spolu.
(...)
Někdy později, asi v září, jsme spolu byli na další oslavě a ona tam pila a byla strašně na mne nadržená, jsem jí sice vyčítal že sme se na domluvili na tom že nebudem pít, ale zatáhla mne do pokoje a tam si se mnou začala "hrát". To samé někdy o měsíc později, ale chytila mne při kouření cigarety, kterou vyzkoušela ale bylo vidět že to má poprvé v puse, tak zakašlala a řekla že je to hnusné. (Btw, na žádné akci jsem se už neožral a vždycky mne donutila odejít před půlnocí - jen pro představu bych tam byl klidně i do 6 Šťastný )
(...)
Vlastně celý semestr od září to bylo v pohodě i když jsem nemohl přijet od pondělí do středy. Horší to bylo teď protože tento semestr jsem ji mohl vidět jen Pá/So/Ne s tím že ona někdy o víkendu jezdí k příbuzným.
Jenže, jak jsem teď zjistil, tak ani moc tak nejezdila k příbuzným, ale chodila na diskotéku, kde naštěstí moc nepila... teda do toho posledního víkendu, ke kterému se ještě dostanu.
Další krize nastala když jsme si vyčetli co druhému vadí a nějak sme spolu nechtěli být, tak jsem šel na ples a já se tam (jak to napsat správně) "zamiloval" do jedné holky, která po mne aj šla na tom plese, ale řekl jsem si že za to nestojí a šel jsem radši domů. Řekl jsem svojí že se s ní rozejdu, ale začala mi brečet do telefonu a začalo to být líto i mne, tak to bylo zas fajn asi na měsíc.
(...)
Jenže začala se chovat jinak, tak jsem se jí naboural na fb (poprvé, předtím jsem to neudělal) a pozjišťoval si že má nějaký inzerát na seznamce, tak jsem z hecu zadal její jméno na seznam cz a našel jsem ji ( Šťastný ) tak jsem ji odpověděl, ale když jsem se dozvěděl že její bývalý (já) je strašný kretén, tak jsem se naštval a všechno ji vyčetl že se s ní rozejdu, ale jelikož jsem ji to opět zvedl a zas mne psychycky vydírala, tak jsem ji ještě varoval že se všechno dozvím a bude mne poslouchat.
(...)
Začala se víc vymlouvat že jede o víkendu k příbuzným, ale jak jsem zjistil od kámošky, tak prý jede do Prahy, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, jenže jak jsem pak zjistil byla na disko se svou nejlepší kámoškou... jenže to byl minulý víkend, přes týden mi napsala že je mezi nama konec. Tak jsem si začal zjišťovat kde vlastně byla o víkendu - na té disko jsem zjistil - , no a věděl jsem že tam byli jistí moji kámoši, které ona nezná a přes ty jsem se dozvěděl že s někým se tam "vykusovala" a pak zmizeli spolu na hodinu ven. Moja odešla pak spat a ten borec se pak chlubil s tím že s ní něco měl, a blablabla, zpanikařil jsem, zas jsem si to kontroloval na jejím fb a myslel jsem že někoho asi zabiju, protože to co o mne psala kámošům, tak jsem ji aktualizoval status s tím co přesně udělala (sice jen pravdu, ale to už jsem smazal, ničemu to stejně nepomůže). No, takže teď mám chuť zabít toho borce, protože jsem byl na ni až moc zvyklý a vyčetl jsem jí že sme se měli rozejít dřív než chodit spolu s tím že ona mne může zradit když se jí zachce (ale to byla moje chyba že jsem jí podlehnul po citovém vydírání) .

Teď je mi to líto, ale když pominu poslední měsíc kdy se začala chovat jinak, tak to byl určitě pěkný vztah. Ovšem měla zápory že sama chtěla po mne všechno, ale nechtěla dát nic co se jí nelíbilo hlavně se nechtěla líbat a moc mazlit, takže jen sex nebo se "rvát".

Jestli ještě něco k tomu mám napsat, stačí říct, ale ne jména/místa/přesné časy Úsměv Nebo můžu napsat předešlý vztah (3,5 roku).

Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Duben 2012, 11:15:31 »

Ahoj,

 přečetl jsem si Tvůj příspěvek. Rád se k některým věcem vyjádřím. Chápu, že budeš nejspíš v jiném citovém rozpoložení než já (kritika se po rozchodu blbě poslouchá), ale
třeba se Ti to bude do budoucna hodit, co a jak a čemu se vyvarovat.

První věc, která mne trochu vyděsila byla tato:

Citace
a ten moc nemusím, ale postupem času jsem ji převedl na trance/techno


Chci říct, že přivádět holku na jinou hudbu je trochu blbost, respektive ta hudba většinou určuje, jestli si budete rozumět (jiná hudba - jiný pohled na svět). Ale to by ještě jakžtakž
šlo, seš chlap a chceš ženskou ovládat (lepší než být ovládanej, že?).

Tohle ale nebylo nutné:

Citace
ne přímo že bych jí bouchnul, ale vyčítal jsem jí to strašně a říkal že je totálně na nic (s nadávkama), tak se ráno sbalila a řekla že je konec

Chápu, že si byl naštvanej, ale bouchat holku a HLAVNĚ se s ní hádat, vyčítat a říkat že je na nic atd. znamená, že si chlap bez koulí a slaboch. Ženský sice rády dělají konflikty, ale timhle konfliktem už ona musela tušit, že se rozejdete. Nezlob se, ale byl to opravdu kreténský tah.

Co dál říct - už to bylo jen doznění toho, že si neudržoval jakýsi řád. Příklad: říkal si, že 2-4x týdně je to sexuálně pro tebe málo. Už tady si to měl ukončit nebo (což moc  neuznávám) spát s jinou. Proč? Protože základem vztahu je vzájemná spokojenost. Já už nic netoleruju, krom nějakých kosmetických vad a malých zlozvyků. Co se týče potřeb, sex je třeba u mě na vysoké pozici, ne-li nutnost.

Flirtoval si před ní někdy s nějakou jinou holkou? Holky musí žárlit, musí cítit, že by se za Tebe i porvaly. Tak to je. Pokud si nic takového nedělal, ona si zvykla na Tvoji společnost a pochopitelně začala dělat peklo. Kolikrát týdně si s ní strávil je taky důležité - musíš se věnovat i sobě a pokud možno neustále se seznamovat s jinýma holkami - to není nevěra ale tzv. pročišťování mysli.

No, rozhodně smekám před Tvojí odvahou absolvovat vztah v dnešním století, protože to dá zabrat, jak sám vím. Facebook dává holkám kontrolu a jak vidíš ty z toho můžeš zblbnout (sledování kde je atd.). Do příště, napiš si třeba chyby co se Ti na ní nelíbily a ty už příště netoleruj. Pomůže Ti to vyhýbat se minovým holkám.

Hodně štěstí, snad tu kritiku přijmeš jako chlap.

Drž se!

Barz



Zaznamenáno
Johnnyc



Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Duben 2012, 16:23:31 »

Ahoj, díky za odpověď.

Tak s tou hudbou to nějak bylo tak že sme si vzájemně posílali odkazy na youtube a ona spíš podle mne trance vůbec ani neznala - někdy kritizovala, tak jsem jí posílal jen to co byli i hity. Ona byla podle všech jejích kámošů metalistka, ale nevypadalo to tak jak říkala Úsměv
No k tomu druhému, když se opiju tak mé ego se přibližuje nekonečnu a všecko musí být ideální... Do té chvíle bych řekl že si mne idealizovala ona, ale mne to bylo až moc jedno.
Vlastně jsem rád že bude už klid.

No, tak jsem se zas vrátil ke čtení knížek a teď čtu Hru od Neil Strauss (160/470). (čtení o rozchodech mne nějak netáhne) Uvažoval jsem že o prázdninách bych projel co nejvíc o psychologii podobného stylu.
A nevím co mám říkat když se holka zeptá jak se jmenuju. Johnny je takové.... nevim, všiml jsem si nespokojenosti s odpovědí. Tak někdy používám Honza. Ještě větší problém mám ale s pamatováním si jmen obecně, já vůbec netuším jak se jmenují tři spolubydlící na kolejich vedle v pokoji i když se na začátku představovali a občas je potkám na chodbě - s něma nikam nechodím, protože mám prázdnou kapsu a málo času na školu. Není něco na pamatování jmen? Narozdíl od toho - kde, kdy, co a jak - si pamatuju protože si to umím představit, ale jméno ne.
« Poslední změna: 01. Duben 2012, 16:32:28 od Johnnyc » Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Duben 2012, 17:35:57 »

Už od začátku to evidentně nemělo smysl.
Navíc byl jsi její první. Ona nevyspělá, nevyblázněná.
Chodil jsi s ní jen kvůli tomu, aby jsi měl s kým spát a aby jsi nebyl sám. To je hrozný, jak si sám sebe něvážíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Duben 2012, 17:39:30 »

Flirtoval si před ní někdy s nějakou jinou holkou? Holky musí žárlit, musí cítit, že by se za Tebe i porvaly. Tak to je.
Barzi, to si děláš prdel, ne? Flirtovat s jinou holkou před svou? Proč by jsi to dělal? Je to totální nesmysl. Jak by se ti líbilo, kdyby tvoje zajísté SHB flirtovala s jinejma?
Ano, ženská musí žárlit, protože o tebe je zájem, ale rozhodně nemá smysl jí to nijak dkazovat. Pokud jsi žádanej, ona se to sama dozví. Naopak by jsi jí měl ukázat, že jsi pro ni opora, pokud to myslíš vážně.

Pokud si člověk chce zflirtovat, neměl by to dělat před partnerem.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Duben 2012, 17:42:31 »

Není něco na pamatování jmen?

Stačí pozornost.

Ale je možné, že u tebe je to daleko hlubší problém. A to ten, že ty lidma tak nějak pohrdáš a nejsou pro tebe důležití?
Jinak zkus si njít brigádu, když jsi věčně bez peněz. Vydělat si kolem 2000 měsíčně po brigádách není problém při VŠ
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Duben 2012, 20:50:02 »

Joei: vzhledem k tomu, že to holky dělaj běžně před očima, nebo písánkováním po facu, na tom nevidím žádný problém. Je to ale na člověku, kam až chce zajít.
Já jsem ochoten udělat cokoliv, aby se mne držela.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Duben 2012, 07:09:22 »

Joei: vzhledem k tomu, že to holky dělaj běžně před očima, nebo písánkováním po facu, na tom nevidím žádný problém. Je to ale na člověku, kam až chce zajít.
Já jsem ochoten udělat cokoliv, aby se mne držela.
Asi záleží na tom, co máš za holku, já bych to Lucce nikdy neudělal. A to si rád zaflirtuju, když není se mnou, ale před ní? Je to potupa a srážíš tím její hodnotu a její význam pro tebe. Jenže najít někoho takovýho, kdo s tebou chodí, protože tě miluje a ne proto, že jsi kunďák, to je dneska čím dál těžší. V opravdovém vztahu bych to fakt neudělal. Ve vztahu ala vození za ručičku to udělat klidně můžeš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Johnnyc



Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Duben 2012, 12:07:46 »

Ale je možné, že u tebe je to daleko hlubší problém. A to ten, že ty lidma tak nějak pohrdáš a nejsou pro tebe důležití?
No, tak nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, ale pasovalo by to. Protože jsem v něčem nejlepší v české republice, ale nechci to nějak vytahovat nikde. A podle jedné psycholožky mám větší iq než koho kdy potkám, tak jestli lidma pohrdám, tak určitě kvůli těmto věcem.
Chodil jsi s ní jen kvůli tomu, aby jsi měl s kým spát a aby jsi nebyl sám. To je hrozný, jak si sám sebe něvážíš.
No, byl jsem první u třech holek, nevím jestli si sám sobě nevážím, ale nebylo to proto že bych se bál mít něco se "zkušenější" (to asi jen s první) - že by mne srovnávala, chápu že holkám je tohle jedno. Spíš mne přišli holky "nezkažené" a vůbec jsem se nemusel snažit je sbalit, jsem strašně líný. Nebo jestli jsou to ode mne jen výmluvy, nevím.

K tomu jestli flirtovat s jinou před mojí - Nemyslím si že by to bylo dobré. Stačilo by aby se přítelkyne "náhodou" dozvěděla, že se do mne zamilovala nějaká holka, to by ji mohlo probudit - aspoň mne jo Úsměv

Chtěl jsem se zeptat ještě na jednu věc - V jednom klubu, kde jsou boxy s kapacitou asi 8 lidí, si lidi vždycky nechají v boxu bundy/pár kabelek a třeba sedí v boxu jen 3 lidi z těch co tam patří. Vždycky když jsem si přisedl beze slova jestli je volno, tak jsem se začal s někým bavit přesně: "Ahoj, Jak se jmenuješ" a tak. Jsem se udržel v dost boxech stejnou větou, většinou jsem se bavil s holkama.... ale v jednom boxu byli dva kluci a ptali se ke komu tam patřím. Neřekl jsem "k nikomu", nějak jsem to zakecal na minutu, ale pak se zeptali znovu, a já něvěděl co odpovědět. No a co bych měl udělat nejlépe? Jsem se snažil oslovit co nejvíc lidí, jen tady jsem v koncích, de o to že v těch boxech mají i "osobní" věci a stává se že se někdy něco ztratí.... i když de jen o dva kluky a ne o holku, tak by mne to zajímalo, nebo jestli je to v nějaké literatuře, tak v které Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Duben 2012, 12:20:05 »

Já bych jim na rovinu řekl, že tě baví se seznamovat s lidma a proto jsi za nima přišel.
Je pravda, že dneska cokoliv, co vybočuje ze standardu, vypadá podezřele, ale pokud by byli nepřátelští, tak bych to nechal být, protože s takovými se stejně asi seznamovat nechceš, nepletu-li se?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Duben 2012, 13:02:10 »

protože tě miluje a ne proto, že jsi kunďák, to je dneska čím dál těžší.

Teď to možná vyzní narcisticky, ale nenarážíš doufám na mě s tim kunďákem a vozením za ručičku ?! Myšlence rozumim, ale nevím co je špatného na tom trochu svojí holku pozlobit, třeba jen tim, že poflirtuješ s číšnicí nebo podobně. Já nevím, ale holky, když cítí, že jsi pro ně jistej, začnou ti dělat naschvály samy (pokud jsou sebevědomé a velice přitažlivé je to zcela samozřejmost).

Jako obecně si chlap může najít "Marii", která mu to nikdy dělat nebude, pak ale nevím, proč s takovou holkou je. Chci říct, trochu žárlivosti potřeba je, aspoň člověk ví, jestli toho druhého skutečně miluje. Teď mi to asi vyvrátíš, já té myšlence ale věřím. Samozřejmě, kdyby mi to holka dělala ve velké míře a provokativně nebo z hecu - vykašlal bych se na ní. To samé bych očekával od ní.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Duben 2012, 13:57:17 »

Ano, prohodit něco laškovně s číšnicí nebo se na ni hezky usmát, to je naprosto přirozená situace, jak tu žárlivost vyvoláš, ale regulerní svádění, i když bez closů před přítelkyní je mimo.

Jinak s tím kunďákem jsem nenarážel na nikoho. spíš obecně na tu situaci, jak dneska hodně mladých vidí "vztahy". Myslím, že tebe už aspoň trochu znám na to, abych o tobě tvrdil, že nebereš vztahy vážně.

edit: Myslel jsem to tak, že když se tvoje holka dozví, že po tobě kouká nějaká HB od své kamarádky, tak je to hodně OK, ale když se od kamarádky dozví, že jsi na baru sváděl HB, tak to OK není.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Duben 2012, 16:02:20 »

Ok, pochopil si to dobře. Ale o svádění řeč nebyla, jen o vyvolání žárlivost, zase pozor na slovíčkaření;-)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Duben 2012, 18:03:39 »

Není něco na pamatování jmen?
Stačí pozornost.
Nebo si zvyknout na
"Ahoj já jsem Káťa, SHB."
"Ahoj Káťo, já jsem Honza."

Jakmile to jméno jednou vyslovíš a budeš přitom koukat na ni, tak si později snadněji vzpomeneš. Navíc je větší šance, že si tě zapamatuje ona, protože tím oslovením jménem získáš větší pozornost.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Duben 2012, 18:38:25 »

Taky mám tenhle problém, ale co když začínám s představováním já?  Šťastný
Zaznamenáno
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Duben 2012, 19:49:43 »

Taky mám tenhle problém, ale co když začínám s představováním já?  Šťastný

příklad:
"Ahoj já jsem Dobromil"
"Ahoj já jsem Valentýna"
"Moc mě těší Valentýno"

Není na tom nic trapnýho,lidi rádi slyší svoje jméno pokud je vysloveno správně.
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Johnnyc



Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Duben 2012, 01:54:27 »

"Ahoj Káťo, já jsem Honza." se mi líbí

Jinak:
Já jsem hrozný a neprožívám vůbec rozchod tři měsíce jak předtím...
Jsem byl v tom klubu co jsem možná tady zmiňoval, byli sme tam s klukama první, ale později jsem se nepohnul z vedlejšího boxu celý večer (od 22 do 4), protože tam bylo asi 7 holek....akorát jsem nechtěl oslovovat jen dvě, tak jsem čekal až tam budou aspoň 4. Použil jsem nějaký otvírák, teď nevím jsem si jich v duchu říkal víc, ale pak už nevím. Zakecal se, dvě to docela zajímalo co jsem povídal. Jelikož byla neděle velikonoční a kámoš někde někomu ze zahrady sebral jalovec - přišel kolem půlnoci a došlo trošku s holkama "na nože", pučil jsem si kus jalovce a s jednou holkou se tam rval asi tak 15 minut, než jsem se s ní začal líbat, na to asi do 2 minut odešla pryč protože měla odvoz bráchu a ten už na ni tlačil. Od této jsem si nepamatoval ani jméno, přestože jsem se na to soustředil a ani sme se podle mne nepředstavili, ani neřekla kontakt, nic. Nicméně tam zůstala jiná její kámoška se kterou jsem se zakecal a říkal podobné věci co té první. Mezitím tam chodili jiné holky a sem tam nahlédnul s úsměvem do našeho boxu kámoš. Mám dojem že jsem šel s ní jednou nebo dvakrát tancovat a bylo to s ní fajn, viděl jsem jí to na očích. Při rozloučení asi o hodinu později jsem ukázal na líčko s úsměvem ale ona se lehce zasmála s tak se podívala jakoby říkala promiň a : "Nemůžu, ještě by nás někdo viděl" (později jsem se dozvěděl, že má roční "vážný" vztah s klukem co by ji chtěl na celý život, ale myslím že má problém s tím, že bydlí moc daleko). Tahle mi dala i číslo, facebook, jméno té předešlé holky a házela po mne IZ/IOI jako by se nechumelilo. No a do třetice všeho dobrého jsem se snažil o třetí kámošku, taky pěknou, pěkně se s ní tančilo, ale komunikace v boxu vázla i když jsem se snažil nevnucovat.... odešli sme dřív (ve 4:30 Šťastný ) než jsem chtěl, protože kámoš si tam hrál s někým a teď má otisk kopačky na obličeji.

Byl to fajn večer na to že jsem měl 8 velkých panáků tvrdého a podle jejich slov ty holky neměly nic - ale na mne nebylo nic poznat, znám se. Což mi připomíná že bych to nikdy neudělal bez kapky něčeho co mi utlumí uvažování, které mne jen brzdí.

No, pak jsem si psal na fb s tou druhou, která mi nechtěla dát pusu. Tak jsem se jí ptal na takové normální věci a jeví ještě teď furt zájem, nevím jestli mne testuje vůči jejímu nebo je tak ukecaná (to psala ona že je hrozná a že já ji určitě nebudu mít časem rád). Dokonce mi sehnala číslo na tu první, což jsem se ani moc nemusel prosit Šťastný. Nicméně ta mi to nezvedla a na fb nechodí. Tak mne jen tak napadlo že bych se mohl stavit na její školu v jeden den do její hodiny pozdravit učitele, protože je na škole co jsem byl i já.

Nakonec, v klubu to šlo blbě poznat, ale první je asi HB8 (mám dojem že byla přesně můj typ), druhá  NG6, ale říká takové svoje klady, které když se zamyslím, tak ta první podle ní určitě nemá (ale neřešil jsem to s ní samozřejmě).  A nejsou moc kámošky, jen se znají.
Ach jo, zjistil jsem, že nesmím vidět fotku bývalé, jinak jsem zas v ****.
« Poslední změna: 18. Duben 2012, 02:10:24 od Johnnyc » Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Květen 2012, 18:53:46 »

Citace
a začali sme spolu spát cca 2-4x do týdne, což je pro mne strašně málo a tak to trvalo víceméně až do konce

2-4× do týdne je málo? Pokud jsi s ní bydlel tak to chápu, pokud spolu nebydlíte, tak mi to přijde až až........ já se svou přítelkyní nebydlím, vidíme se už půl roku tak 1× - 2× týdně, spali jsme za těch 5 měsíců spolu nějakých 15× a klape nám to maximálně  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS