každý den s bývalkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:38:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  každý den s bývalkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: každý den s bývalkou  (Přečteno 10059 krát)
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 16. Srpen 2009, 18:36:40 »

ahoj, jako většina lidí zde vás prosím o názor a radu. moje věc se má následovně: před týdnem, po osmi měsících vztahu, shledala moje přítelkyně, že jsem "ji nenechal ve vztahu dýchat a nedokázal jsem řešit krizové situace" (to je pravda pravdoucí, byl jsem blbec, když šla někam s kamarádkami, tvářil jsem se na to všelijak a když jsme měli nějaký problém, řešil jsem ho způsobem, že jsem se na ni naštval, což nedokázalo napravit ani pozdější uvědomnění a omluva - pozdě bycha honit, že Smutný. i když sama uznala, že jsem se v poslední době začal napravovat (pozdě), ukončila vztah s tím, že už mě nemá ráda, nic ke mně necítí a už to nejde vrátit. Zato já ji pořád rád mám.
No a problém je ten, že se jedná o moji taneční partnerku, s níž trávím až 4 hodiny denně na tréninku, což neskutečně bolí. Uvažoval jsem o tom, že se na ni vykašlu, jenže to je blbost vzhledem k tomu, jak jsme tanečně "srostlí" a taky že nová (schopná) partnerka by se hledala špatně. A teď babo raď Šťastný taneční odloučení nepřipadá v úvahu, jak jinak se ale zbavit citů k ní, nebo dokonce pokusit se ji získat zpátky? věc vskutku ošemetná Šťastný
budu rád za každý názor na moji situaci Úsměv
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Srpen 2009, 20:29:45 »

Ahoj
Takže,tvuj problém je zajímavý,ale není zas tak neobvyklý.
Nebudu ti zastírat,že máš jen 3 možnosti (myslím tím ty rozumné)

1)Znovu ji ukecáš,ať se do tebe zamiluje.Samozřejmě nic říkat nebudeš,musíš to vyvíjet.

2)Změní partnerku (taneční) ale to nechceš takže do toho kecat nechci

3)Necháš to tak jak to je...


Já jsem pro to,aby jsi sní nějak povykládal,případně,mužeš při tréningu,ale ten si asi budete muset někde domluvit,abyjste měli takovo větší "soukromí",ji nějak balit.
Spíš se snažit najít něco,co máte podobné,mluvit o tom,rozesmát ji a nějak "kamarádit",ale musíš dávat pozor,aby jsi se nepropadl do pozice kamarád,musíš kombinovat flirt/fluvení/dotyky...hlavně ji zaujat.Potom si sní mužeš domluvit,"rande" procházku....možná to pak začne.
Ale počkej jsem Hox zmatkař,raději počkej co napíši jiní  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Srpen 2009, 20:40:54 »

Volil bych bod 3)Necháš to tak jak to je... . Nechat ji napokoji, ať si to ještě projde hlavou. Tak bych to udělal já, ale jak to uděláš ty je tvoje věc.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Srpen 2009, 21:00:36 »

no jo, jasný, nejspíš mi nic jinýho nezbude než to nechat plynout. myslím že kdybych ji začal znovu "balit", muselo by to zákonitě vyústit v připomíníní a vyčítání rozchodu. paradoxní je, že právě skrz tancování jsme se poznali a začli spolu chodit.
pár dní po rozchodu jsem byl hodně na dně a na tréninzích jsem se choval skoro nevraživě. vyčítala mi to, že když se tak chovám, je z toho taky nešťastná a mrzí ji, že mi ubližuje.
včera jsem si po několika dnech léčby z rozchodu (intenzivní sport, hospody s kamarády...), vyjel sám na kole do přírody a nechal si věci projít hlavou, vzpomínal na to špatné a podíval se na události z jiného úhlu - ulevilo se mi. dnes na tréninku se začla vyptávat, proč mám najednou tak dobrou náladu a že chce vědět, k čemu jsem dospěl. já vůl se nechal ukecat a prozradil jí svůj nový postoj k věci, řekl jsem, že jsem si uvědomil, že na tu krizi jsme byli dva a rozhodně to není jen moje vina, taky jsem jí připomněl věci, které se ve vztahu nelíbily mně a které mě v den rozchodu hned nenapadly. naštvala se na mě a odešla z tréninku, protože prý "jsem celou vinu hodil na ni"...
to asi prostě chlap nepochopí
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2009, 20:15:50 »

Podle mě jsi udělal dobře.
Jsi přece chlap,tak ukaž že máš taky hrdost.Máš říct co se ti nelíbí atd...A tím že se urazila,ještě víc na sebe ukazuje.Přece taky na tom musí mít nějakou vinu,stejně jako ty.  Eh?..
A pokud se urazila,že jsi hodil všechno na ni,tak je tak trochu vedle,pokud řekls to co tu píšeš.Ženy prostě nepochopíš... Kroutící očima.udělals dobře,že sis to všechno prošel hlavou,pokud ti to prošlo tak jak mělo.Asi si neuměla přiznat vinu.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2009, 20:49:43 »

díky no Úsměv dneska poprvé od rozchodu jsme měli pohodovej trénink bez emocí, hádek atd. tak doufám, že to tak už bude pokračovat. že mě nechce, její problém, nemá cenu se trápit, hlavně nebejt každej den v křeči co zas bude odpoledne za vyhrocený situace Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Srpen 2009, 22:24:27 »

Hoxi, zase bacha, kde je hranice mezi hrdostí a ješitností.

Caxi, pro tebe jen jedna rada, kterou už jsi stejně pochopil... prostě tomu nech čas, protože fáze po rozchodu se asi u většiny lidí schodujou a věř tomu, že po nějaký době budeš moc navázat skvělý přátelství a bude vám to v tanci klapat možná ještě líp.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Srpen 2009, 09:22:10 »

tak, nedá mi to, musím se podělit o další průběh mojí situace.
s rozchodem jsem se už srovnal, všechno je v pohodě, dokonce jsem snad začal přestávat cítit, co jsem cítil, akorát bývalka se najednou začla chovat jak mílius, na tréninzích se po mně plazí, hází očima a dokonce mě pozvala na zmrzlinu Šťastný tak fakt nevím, co si o tom myslet, doufám, že je to z její strany projev kamarádství, protože do toho nechci spadnout znovu a znovu se spálit.
No, naštěstí teď na týden odjíždí pryč, takže tyhle malicherný starosti odpadnou, a můžu se začít věnovat důležitějším věcem (třeba stresování se z nástupu na výšku Šťastný)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Srpen 2009, 12:59:42 »

Tím rozchodem se podle mě snažila výrazně poukázat na nedostatky ve vašem vztahu a taky tě tím donutit aby jsi se pořádně zamyslel. Teď, pakliže jsi se "napravil", chce buď starý vztah zpátky a začít s čistým základem a nebo jen nechce aby jste se k sobě chovali nemile kvůli tomu, že se musíte vídat na tancování.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Srpen 2009, 17:32:55 »

Ano,taky si myslím...špíš si myslím že chce vztah zpátky...možná si uvědomila čeho se vzdala  Úsměv
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen 2009, 19:35:19 »

Klasika. Nezavrhuji "druhé šance" a nevěřím, že "slepené vztahy" nemohou fungovat - prožil jsem vztah, kde když jsme byli spolu podruhé, bylo to nesrovnatelné, úžasné, daleko krásnější než poprvé.
Jen pozor na 2 věci: 1) ženám často stačí pocit, že to vrátit mohou, ale ve skutečnosti to konstruktivně vrátit nechtějí nebo ne celou svou osobností; 2) chceš ji zpátky ty?
Zaznamenáno

Happiness under construction!
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen 2009, 22:40:23 »

no, díky za reakce, zvláštní (teda aspoň pro mě) situace. upřímně jsem teď rád, že na týden odjíždí a já můžu mít čistou hlavu. Jsem už smířený s koncem vztahu, ale když se teď začla chovat takhle, začlo to ve mně zase trochu vřít. na druhou stranu si říkám, co když to opravdu bere jenom jako lepší kamarádství? chovám se teď hodně pasivně, možná až trochu neohrabaně, něco jako chandler z přátel Šťastný když dojde k takové situaci, kdy si třeba nejsem jistý, jak to ona myslí (dvojsmyslné narážky na icq, kamarádské přitulení v prázdné šatně), změním to v nějaký nejapný žert nebo dělám, jako že nic. pořád si totiž říkám, že se nemůžu držet té nejisté a nejspíš plané naděje. nejhorší je ta strašná nejistota. Bojím se, že kdybych udělal nějaký ten první krok, nekompromisně by mě odpálkovala. ono asi něco bude na tom, že by měl si měl člověk po rozchodu projít nějakým časem odloučení od partnera Šťastný
No, každopádně se tenhle týden budu soustředit na jiný věci a uvidím, jak se to vyvine dál Úsměv
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Srpen 2009, 22:43:19 »

dazed: hmmm, už mi nedělá problém být bez ní (na rozdíl od prvního cca týdne od rozchodu), ale návratu bych se (přes všechna varování před slepovanými vztahy) nebránil, dokonce ho uvítal
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Srpen 2009, 01:10:24 »

Nech ji v tom plavat, jen ať se snaží ona, pak poznáš jestli chce vztah zpět a nebo jen přátelství. Jinak až ti to bude jasný, tak bych ji dal druhou šanci  Úsměv .
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Srpen 2009, 10:32:14 »

jouda: jj to bude asi nejlepší Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Srpen 2009, 12:10:05 »

tak pokud jste už spolu chodili, tak jste k sobě nejspíš byli i upřímní. vím, že na holky se musí přes emoc,když je chceš sbalit, ale co se v tomhle případě třeba jen normálně zeptat, než si skládat 10 pravděpodov´bných variant a pak hledat, která to je, což tě držív nejistotě a tvoje "duše" je pak zbytečně nestabilní. místo přemýšlení nad tím co by a kdyby by ses mohl zaměřit na jiné, také důležité věci a v tomhle bys měl jasno.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Srpen 2009, 18:34:37 »

hej když dojde na holky, sem strašný nemehlo, sem prostě ten typ, co se bude doma užírat "měl sem jí dát pusu, neměl sem jí dát pusu?" než aby do toho šel s i s tím rizikem odmítnutí Šťastný prostě se bojím, že by to "na plnou hubu" vyznělo blbě, nebo bych ji ještě vyděsil Šťastný
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Srpen 2009, 20:26:39 »

stejný problém mám jak ty...ale lepší je to udělat,protože doma maximálně mužeš  nadávat:"Proč já vůl jí dal pusu/to udělal" než jestlisto měl udělat nebo ne...chápeš ne?...lapší je tkaovou věc udělat,a vědět vysledek,než nad ním přemýšlet jestli by to vyšlo nebo ne
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Srpen 2009, 08:37:55 »

jasný no, ale to je holt těžký se k něčemu dokopat, když víš, že už to jednou nevyšlo a navíc pak budeš muset s tím člověkem trávit tolik času. jak říkám, nechám to ten týden odležet a uvidím Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS