kokot roku..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:44:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  kokot roku..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: kokot roku..  (Přečteno 14182 krát)
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 03. Srpen 2012, 08:10:14 »

Zdravim vsechny a budu se uchazet o vyhru..

Aneb zas jsem do toho padl... Po roce znamosti konec.
Opustila me prcina a nejak s tim porad bojuju v sobe...2-3 tydny trpim jak pes.

Za rozchod si muzu sam. Mel jsem byt hodnejsi a ne ji tak trapit - kdyz uz jsem si vse uvedomil pred cca 2 mesicema uz bylo pozde.
At to neprotahuju (pred cca 2 mesicema se libala s bejvalim - nic mi nerekla). Uz tehdy jsem si rikal ze se nechame na pokoji a pujdem kazdy svym smerem (dohadovani - oba neustupni berani).
Nestalo se a zacalo mi dochazet vic a vic ze ona je ta co mi sedi a proste nenajdu jen tak podobnou babu (je to slozitejsi).

No a zaverem bylo ze jsem se snazil, jezdil a porad to lamal at spolu zustanem...prvni chyba,uz jsem mel sanci to napravit asi jen tim ze bych odesel a nechal to na ni.
Pak konecne slibovane volno a dovolena (jenz dopadla tak ze jsem ji po 2 dnech odvezl domu - nedal jsem ze mysli a pise jinemu + se chovala hnusen)
Zaverem odjela pryc na dovolenou s rodicema kde byla jeji bejvala laska a travila s nim cas.
Pak mladoch co ho nahanela pac ho asi chce....
a ja jako blb se zachoval zas nujhur jak to slo - psal, volal, zoufalost nejvetsi = proste kkt. (porad tvrdila ze je sice konec v poslednich 14 dnech.ale nemohla to priznat).
no a zaverem jsem se dostal na soukrome ucty na nichz jsem si precetl jak to doopravdy je (bejvalej + mladoch) = i kdyz se to zda jako hrozna vec delala ji taky i me (podle slov jeji dobre kamaradky)..


Podtrzeno secteno - i kdyz se na me takto vykaslala nezapomel jsem a porad miluju a doufam.
su uz z toho fakt zblblej...veril jsem ji a doufal do posledni chvile

tak snad vyhraju ze verim a nepodvadim..

Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Srpen 2012, 13:26:36 »

Niesi kokot roka, len si chodil s kravou..
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Srpen 2012, 18:28:48 »

Chápu jak se teď cítíš. Já jsem vždycky uplně v prdeli z toho, když něco s nějakou holkou končí, ani to nemusel být vztah. Vůbec si nedokážu představit jaký to musí být, když se s někým rozejdeš po roce.
Každopádně se k tomu postav jako chlap a ser na to. Vím, že se to říká a blabla, ale potkáš lepší, jasně nebude jako tahle. To ony nikdy nejsou stejné, ale věř mi, že budou lepší. Mě to každý vždycky cpe, a já mu nevěřím, ale z postupem času, zjistím že měl pravdu a uvědomíš si, že ten vztah byl třeba uplně disfunkční.
Já jsem teď třeba v takovym vztahu, kde nám to skoro neklape, oba se máme rádi, jenže je vidět, že to prostě moc nefunguje, a já nemám koule na to abych to ukončil a byl zase sám, i když vím, že až to skončí budu z toho zase totálně v hajzlu .. to jsem každopádně odbočil.

(btw. vždycky bude někdo koho ty nebo ona budeš milovat víc než svýho partnera, tak to prostě většinou je, jenže lidi si to nedokážou přiznat)

Nezbývá mi, než ti porad aby si to nechal plavat, trošku si zaplaval ve sračkách ale bude to lepší. Time will fix everything my friend Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Srpen 2012, 18:36:29 »

2 Ebola: A co po nás vlastně chceš? Jenom se tu vybrečet? Nevidím žádnou otázku, takže asi jo. Řeknu to natvrdo, jak mám ve zvyku: seš jak ženská, něco dělej a použij vlastní hlavu a pak si to nebudu myslet.

2 Daidalos: Asi si tý holky vážíš, to je dobře. Nadruhou stranu je to možná až přehnané z tvé strany nebo možná nemáš nic jinýho, co by si dělal, když nejsi ve vztahu. Pak samozřejmě v hajzlu z rozchodu budeš.

Citace
Time will fix everything

Akorát se zbavuješ zodpovědnosti. Čas sám o sobě nic nezmění, musíš něco udělat, pak nastane změna.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Srpen 2012, 18:45:29 »

No to máš svym způsobem pravdu.
Každopádně všechno chce svůj čas, je jasný že pokuď budeš sedět doma u televize, cpát se zmrzlinou a brečet tak ti to potrvá dýl, než když půjdeš chlastat s kámošema a opícháš 10 jinejch holek.

Ebola: Je fakt, že akorát brečíš jak malá holka, trochu se seber, si chlap. Už to nemá cenu, příště budeš chytřejší. (učíme se z chyb ne? Úsměv )
« Poslední změna: 03. Srpen 2012, 19:14:28 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Srpen 2012, 21:37:18 »

No jasně plakám jak ženská, pač mě děsí že od první lásky co byla jsem potkal další po 5 letech a začal to chápat až pozdě... mezi tím samo bylo pár holek,ale jestli nelže stat. a sním spojený že za život potkáme 1-2 ženský co budem oprvdu milovat...nic moc..

Nesedím jen doma,ale každej den se snažím něco dělat - i když je to nucení do všeho.
A bouhžel jsem si vybral trochu horší podmínky na hledání - ženská co vydrží cestovat měsíc bez teplé vody a spát venku vedle auta s tím že jí to tak baví moc není...
Nalakovaný a vždy upravený holky fakt už nedávám....spíš se mi to ekluje. Najít "měšťandu fakt problém není". Ale co já s tím... :/ Chci cestovat a bavit se společně.

Než odjela pořád mi dávala šance,ale samozřejmě je to utopie zaslepence. To jsem chtěl asi slyšet - bez šancí.
Mimo to zatím jsem tu nenašel tak zamotanej konec a z mé strany nezvládlej absolutně. (třeba poučeni pro někoho co nedělat)
+začínám se ptát sám sebe zda se zamilovat do budoucna takto moc...doufal jsem že věkem jsem to už odboural,ale nic...další poučení že věk nic neznamená.
Aneb jak říkají starší kámoši - je lepší být milován než milovat naplno. Což zřejmě neumím - věci na půl a vzdávat se..
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Srpen 2012, 23:21:39 »

Snad ti pomohou hesla jednoho nejmenovaného naturálního svůdce, který viděl a prožil mnoho..Storkyho

- každá je nahraditelná
- nevědět, nehledat, neptat se na ni
- Všechno je jejich vina

tak hlavu vzhůru, tohle co jsi zažil je zkrátka nešťastné, ale oba se shodneme v tom, že zážitek jako je tento tě do budoucna posílí. Je to zkušenost. Čim více jsi prožil zla, tim víc v tobě je dobra. Možná, že tyto slova čteš se vztekem a s nenávistí, ale věř, že pro duši mají cenu zlata. Nikdy to nevzdávej, život je dar a bude takový, jaký si ho vytvoříme. Nezajímej se o ni, protože neúprosná realita by tě mohla ještě více ranit. Otevři oči...venku běhá denně takových bab, můžeš mít kteroukoliv. Teď jsi možná dole, to znamená, že za nějakou dobu budeš opět nahoře..život je jako hladina oceánu. Jednou tak a jednou tak. Never give up.

Good luck
Zaznamenáno

Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Srpen 2012, 08:08:54 »

Ok díky.

Nečtu to se vztekem,ale s tím že máš samozřejmě pravdu... za svou blbost hold platím.
Třeba se jednou naučím přijímat tyto věci líp.
Ptát se a nedoufat je těžký, když pořád miluješ a vzpomínáš. Těžko se to popisuje - asi kdo nezažil nepochopí. Je lehký zapomenout na někoho koho asi tak moc nemiluješ...v tomhle jsem doufal že bude už jen ta první láska a další bylo v klidu = šeredně jsem se spletl.

Citát zas o de mě: Život je jako serfování, nebejt dole mezi vlnama, ani si neuvědomíš že se pak pořádně svezeš nahoře..
 
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Srpen 2012, 13:39:37 »

Ebola: Neřeš to. Buď na ní pěkně nasranej. Pěkně si v tom porochněj, jak je svět nespravedlivej a o tom, jak jsi měl milion věcí udělat jinak. Čím víc se v tom budeš vrtat, tím dřív tě to přestane bavit.

S tim, že to bolí se nedá nic dělat, to se musí přetrpět. A čím víc jsi byl zamilovenej, tím je to horší. Ale za pár měsíců to bude v pohodě. Rozhodě ale myslim, že to stojí za to. Lidi, co jdou do vztahů opatrně, aby se náhodou moc nezamilovali, nevědí o co přichází Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ebola



Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Srpen 2012, 13:21:03 »

Opet zdravim vsechny.

taaak ze jak jsem psal... nebyla az tolik pravda co jsem si cetl na uctu fb...i kdyz Šťastný
s nikym nic nemela,ale hold se jen bavila - flirtovala. Tim pidenim se po pravde a koncem v baveni vse utloukl.
cca 14 dnu ji ted vidam a zazil zas dalsi pekny cas s ni.. dokonce i ona se ze me citi "hur" pac vidi ze ji semnou je i pekne.
Ale porad plati prvni vec - jeji hlava uz nechce a nemiluje me... tak ze pomalu se snazim dobehnout vztah do konce a zapominat,coz je krutarna kdyz prozijete ty nejpeknejsi chvile,vite ze to de a neni problem se nahadat, uzivat krasneho zivota.
Skoda ze veci nejdou vracet a delat jinak.

p.s. bylo mi divne ze se tak moc zmenila a byla schopna se sprahnout hned s nekym jinym.
uz to hold dlouho neklapalo kvuli par blbostem a misto naprav jsem to vse zazdil..
ted uz nic nemuzu ziskat,ale aspon se rozloucim slusne!

mej te se a hlavu vzhuru, hledejte cile i jinde
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS