Kolikrát se clověk zvládne spálit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:53:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kolikrát se clověk zvládne spálit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kolikrát se clověk zvládne spálit?  (Přečteno 9451 krát)
lippy

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Ostrava
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2008, 07:34:14 »

Asi uz nevim jak dal je mi 27 a po 4letem vztahu jsem dostal kopacky.Hodne dlouho jsem si nedokazal pustit si nekoho bliz.Ale po par letech se to stalo a ja poznal jednu nadhernou slecnu.Zase jsem uvnitr pookral, ale po 4 mesicich jsem se dozvedel ze jeji city nebyly nikdy takove jak jsem si myslel. Proste ji bylo fajn a neresila to , ze odjede co ciziny a zustane tam coz jsem nevedel.. Takze jsem tam kde jsem byl zlomeny a neschopny nekomu verit. Vim ze clovek ma zvednout hlavu a jit dal a ze to zase zkusi zase nekoho potka.Ale nevim jestli si jeste nekoho zase buduschopen pustit bliz..
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2008, 07:51:38 »

S tím pouštěním si někoho blíž k sobě jsme na tom stejně. Jakobych už prostě přestal věřit, že existuje holka, která nebude naivní, ulhaná dě*ka. No ale u těch 14-20 je to zřejmě normální, takže mi nezbývá než čekat. A tobě asi taky.
Zaznamenáno
lippy

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Ostrava
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Květen 2008, 08:24:37 »

Jsi mlady bab jeste bude  Mrkající
Zaznamenáno
Jirinov

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha a okolí
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Květen 2008, 08:27:46 »

Po 4-letém nebo 4-měsíčním vztahu? Rozchod je hrozná věc, ať je po jakékoliv době. Na druhou stranu hodně záleží na nás, jak dlouho budeme trpět, a jestli nás ta situace neposune někam dál. Každopádně si musíš uvědomit, že tomu nějakou dobu neutečeš, ale taky, že se tomu nesmíš úplně poddávat. Qark tu má nějaké články, Větvička napsal zajímavý článek - přečti si to, zkus něco podle toho. Trápít se sice budeš, ale je na tobě jak moc intenzivní to bude. Hlavně se nezavírat zbytečně doma a nepouštět sebelítost na plný plyn.
Zaznamenáno
lippy

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Ostrava
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Květen 2008, 08:40:08 »

Nejdriv to byl 4lety vztah a ja se moc spalil. Uzavrel jsem se do sebe i nikoho k sobe nepustil. Po dlouhe dobe jsem si pustil jednu slecnu bliz a zacal verit. A dopadl jsem tak jak jsem dopadl..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Květen 2008, 10:39:29 »

Ach jo, to je zobecňování ! Poznal si za svůj život vztah s dvouma holkama a už se uzavíráš "protože si se 2x spálil?" Na lásku se neumírá, jen to bolí. Tak se přestaň brát tolik vážně. Kolikrát v životě ses spálil (jako doslova - o plamen) - víc než 2x rozhodně. A bolí to taky. A začal si snad kvuli tomu žít v jeskyni ? Nezačal.

Počkej až to přebolí a jdi dál. Nevyžívej se v negativních emocích. Příště se zas otevři, protože jinak v životě nebudeš mít pořádný vztah, když si budeš držet pořád odstup. Kdo se bojí nesmí do lesa.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lippy

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Ostrava
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Květen 2008, 11:02:15 »

Nerikam ze se dvema.Jen tyhledvejsem si pustil uplne k telu. Vim ze nema smysl se utapet v sebelitosti, kdyz clovek stejne nic nezmeni a bude mu jeste hur.Vse co bylo napsano s tim souhlasim..
Zaznamenáno
otilrak
Host
« Odpověď #7 kdy: 04. Květen 2008, 19:39:51 »

Já bych řekl, že se člověk spálí mockrát a pořád se bude spalovat. Třeba já jsem nenapravitelný. Za poslední půlrok jsem se spálil 2x. Asi na to mám talent. Smějící se Ale já to vždycky hodím za hlavu a koukám dopředu. Nemá cenu se zaobírat minulostí. To už jsem se poučil...
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Květen 2008, 23:02:43 »

chce to cas..  kdyz se objevi novy zajimavy lakavy objev,tak se clovek citove otevre castokrat driv nez by sam cekal.. fakt je ale,ze city jsou s kazdym neuspesnym vztahem slabsi a tupejsi..  nikdy to uz nebude jako prvni laska
Zaznamenáno
lippy

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Ostrava
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Květen 2008, 05:12:15 »

chce to cas..  kdyz se objevi novy zajimavy lakavy objev,tak se clovek citove otevre castokrat driv nez by sam cekal.. fakt je ale,ze city jsou s kazdym neuspesnym vztahem slabsi a tupejsi..  nikdy to uz nebude jako prvni laska

Nerekl bych, ze slabejsi a tupejsi. Pokud do toho clovek spadne a otevre se. Pak to muze byt jine.Vzdycky to bude jine, ale muze to byt krasne.Jen s kazdym dalsim zklamanim ma clovek vetsi strach si nkoho pripustit k telu. A urcite si tim slape po stesti. uznavam nebyl jsem pro ais ten pravy, ale treba stale nekde je ta pro kterou budu pravy ja. Bohuzel jsem ten typ co se po zklaman uzavre a nikoho nechce pusti tbliz.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Květen 2008, 21:44:28 »

Avaranger : Tak za tenhle prispevek jsem ti dokonce zvedla karmu...to se mi hodne libilo a souhlasim.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Květen 2008, 12:43:18 »

Avaranger : Tak za tenhle prispevek jsem ti dokonce zvedla karmu...to se mi hodne libilo a souhlasim.
Děkuju Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luci
Host
« Odpověď #12 kdy: 08. Květen 2008, 17:56:50 »

Všichni tu radíte...hoď to za hlavu a jdi dál, ale kolikrát se člověk za život může opravdu zamilovat?Nikdy už nebude milovat tak jako prve...to je můj názor
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Květen 2008, 19:15:10 »

Ano. Ale přesně to, co prožíváš prvně je to, co ten vztah zabíjí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Květen 2008, 19:27:44 »

Nikdy už nebude milovat tak jako prve...

tot pravda... pokazde totiz miluje jinak Mrkající a neda se to moc srovnavat mezi sebou. pro me byl kazdy vztah necim jedinecny a nemuzu rict, ze bych svoji prvni lasku milovala nejvic. protoze ja pokazde jdu do vztahu se vsim co mam. spis cim starsi jsem tim vice mam pocit, ze se stale ucim tomu, co je laska a ze pokazde je to jen lepsi a lepsi, takze se ted na nejaky dalsi vztah vylozene tesim Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS