Konec dálkového vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:23:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec dálkového vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Konec dálkového vztahu  (Přečteno 11171 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« kdy: 20. Březen 2009, 00:05:44 »

V srpnu minulého roku jsem odjel na studijní pobyt do Virginie a vracím se letos na začátku července. V tý době jsem chodil s holkou, kvůli který jsem dokonce uvažoval, že celou tuhle šanci zahodím a budu pokračovat s ní. Nakonec jsme se domluvili, že na sebe počkáme a že spolu budeme po mým návratu zas pokračovat. Byl jsem hodně naivní.

Včera jsme se totiž definitivně rozešli. Začala chodit s klukem z města vzdálenýho asi 100km, protože jí v tom psaní a volání něco chybělo - a to naprosto chápu že takovejhle vztah není dokonalej. Napřed si chtěla nechat oba (mě i jeho) a já jsem už byl taky trochu nevybouřenej, tak jsme se dohodli že ona bude moct být s oběma a já si tady taky můžu dělat co chci.  Pak mi začala psát jakej to je skvělej pocit, když jí někdo může do očí říct že ji miluje. Tady jsem už začal cítit problém. No a po několika hádkách jsme se dohodli, že to skončíme.

Napsala mi, že si uvědomuje, že mi hodně ubližuje, že to je blbej pocit, ale že jeho miluje a nechce ho podvádět. Jsem cholerik (balancuju mezi naprostým flegmatikem a vrahem) a docela jsem na ni vyjel, proč mi teda nepřestane ubližovat a nerozejde se s ním? Jediná racionální odpověď, který jsem se dočkal, bylo "já ho ale miluju" a na většinu otázek otázek odpovídala "nevim." ... Po tom když jsme se dohodli na konci (konec navrhla ona), mi nabídla, že mě nechce ztratit jako kamaráda a že mě ráda uvidí hned ten první den, co přijedu, ale že musím počítat s tím, že chodí s ním.

No a já se teď jdu odmilovávat. Pamatuju si Okiho pravidlo "Jděte ven a vyspěte se s deseti jinýma," nebo tak nějak to bylo... Aktuálně plánuju jí začít svádět až přijedu - i přesto že má kluka. A bojuju s chutí vzít třeba dva silný kámoše a jeho poslat v červenci do nemocnice. Ale vím, že tohle nic nevyřeší a jen mi přidá problémy, takže se snažím najít jiný způsob jak si ten vztek vykompenzovat.

Není pro mě těžký flirtovat s jinýma. Ale neumím na ni zapomenout ve chvílích kdy jsem sám. Takže máte nějakou radu jak se z toho co nejlíp a nejrychleji dostat?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2009, 00:12:18 »

Na 10 kámošů a nemocnici bych se vykašlal, jednak by z toho byly problémy a jednak on nedělal nic špatnýho. Jenom sváděl holku která se mu líbila. Ten kdo ti ublížil není on, ale ona. Po téhle zkušenosti můžeš být aspoň rád za jednu věc - poznal jsi jak funguje když se delší dobu nevidíte...ostatně dokud je ve vztahu všechno v pohodě, o nic nejde, síla toho vztahu se ukáže až když do toho vstoupí nějaká překážka, což se stalo  a dopadlo to takhle. Ber to jako zkušenost, vezmi z toho ponaučení který využiješ v budoucnu, a odmiluješ se časem. A tím že se nevídáte, ten čas bude kratší, takže tomu dávám tak měsíc a budeš z toho venku. Maximálně měsíc, spíš to bude trvat kratší dobu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2009, 00:32:38 »

Poučím se z toho určitě. Při pohledu do minulosti vidím, že nemám opouštět holku se kterou mám skvělej vztah. No a z jejích argumentů jsem pobral, že jsem se jí málo věnoval, takže na tom v příštím vztahu taky zapracuju (ale nebudu zas "nice guy"). I když to zas mohlo být jen porovnání s ním, kterej je přímo tam v ČR a může s ní být osobně. Tak uvidím někdy v praxi.

Právě jsem z mobilu smazal všechny její fotky. Fotky v počítači si asi nechám, jen se na ně nebudu koukat, to zvládnu.

Akorát je skutečně možný nechat ten vzek na něj jen odeznít? Já vim, že za to nemůže a jen balil holku, která se mu líbila (taky jsem jednou přebral holku tak vím že on se cítí v pohodě). Ale ve mě je ten pocit, že on mi přebral holku, že on je lepší než já - a tenhle pocit se mi nelíbí a vře to ve mě. Tak nemáte nějaký rady jak se tohohle pocitu zbavit?

Takže teď nesmím vzpomínat, ale žít v současnosti. Jednoduše se to řekne, těžko udělá, ale budu se o to snažit. A jestli to do toho měsíce zmizí, jak říká LiWu, tak budu spokojenej Mrkající
« Poslední změna: 20. Březen 2009, 00:38:53 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2009, 00:44:13 »

Škoda, fandil jsem vám, už čistě vzhledem k mé situaci. Možná tam bylo třeba pár let navíc ve vašem věku, přeci jenom dochází k radikálním změnám osobnosti.
Na násilí kašli, tím si akorát přiděláš problémy. Však ono se to časem zlepší.

Takže hodně štěstí.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2009, 08:45:19 »

Pamatuju si Okiho pravidlo "Jděte ven a vyspěte se s deseti jinýma,"
tak se toho chytni a kašli na nějaký mlácení:-) Bitkou vyřešíš možná spor, jak jsme tu řešili, když se ti někdo posmívá, ale tohle ti nepomůže a akorát svou bývalku proti sobě naprosto poštveš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2009, 10:21:28 »

A ked uz neodolas pokuseniu sa s nim pobit, tak nebud sra*** a urob to sam bez dvoch silnych kamosov.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2009, 11:32:56 »

Ani tak bych mu neradil se s ním pobít...a když už,tak jen jednu 2 rány, ne se pobít. Když mu způsobí viditelné a prokazatelné zranění, dost pravděpodobně bude obíhat soudy a nakonec skončí s podmínkou. Ne, zbít někoho kdo ví jeho nacionále nebo si je může jednoduše zjistit skončí na 90% soudem. To není anonymní diskotéková bitka kde je útočníka velmi složité vyprátrat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Březen 2009, 11:34:43 »

jj, není to prdel, kámoš už dostal pokutu a při dalším incidentu vyfasoval podmínku.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Březen 2009, 12:51:20 »

Jejda, tak to jsou mi novinky. Cetl jsem o tom jak ji jednou nekdo balil v tanecnich a nakonec vidis ze kdyz nemas moznost fyzicky zasahnout, tak tomu proste nezabranis.

S tim napadem balit ji znovu - to vubec neni spatny, ale ja bych na to teda nemel nervy. Uz si predstavuju, jak odmita jednu moji schuzku za druhou a to by me akorat vic stvalo. No ale ty mas vetsi sanci, bydlis bliz (aspon myslim) a mohl by ses s ni vidat castej...
Pak jeste existuje varianta "pro jedno kviti slunce nesviti". A co se vratis do CR, tak tenhle vztek v tobe pomine a muzes mit bez problemu jinou.

Pro tebe je nejdulezitejsich prvnich par dni. Muzes se k ni chovat normalne a nebo ji muzes zacit ignorovat. Rozhodni se ktera varianta je lepsi podle sebe, kazdopadne me zajima jak ona bude reagovat. Urcite napis.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Březen 2009, 13:39:47 »

petanxi, jestli jsem to dobře pochopil, tak jde spíš o to, že on ji sice chce sbalit, ale ne, aby s ní chodil, ale aby se pomstil....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Březen 2009, 20:43:41 »

Dobře dobře, mlátit ho nebudu - vidím, že bych z toho měl skutečně problémy Andílek Už teď prý zná moje jméno a nebude určitě mít problém zjistit příjmení a adresu, stejně jako bych neměl problém zjistit já info o něm. Ale ne, mlátit se nebudu Super!

Dohodnul jsem se s ní, že si budeme dál psát, ale míň často. Kdybych s ní ztratil kontakt úplně, je jasný, že bych to už nikdy nedal dohromady. Říká se, že vztahy po rozchodu není dobrý slepovat, protože ty dva pak spadnou do stejných problémů. Ale náš problém byl, že jsem odjel a tím pádem jsme se sobě nevěnovali tolik moc a šlo to do kytek. A tenhle problém se už znova nestane - celkem logicky. Takže můj plán je, že ji budu svádět bez ohledu na něj, zkusím ji přebrat zpátky a podle úspěchu/neúspěchu se zařídím dál... Docela mě zajímají vaše názory na tohle moje rozhodnutí.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Březen 2009, 21:39:59 »

joei: to sice jo, ale hlavnim vysledkem by melo byt, ze se daji zpatky dohromady. Pokud by slo "jenom" o pomstu, tak co bude s holkou delat, az mu ji prebere? Prece ji potom nenecha byt...
Rekl bych to takhle, zadne pomsty ani bitky nemaji vyznam. Bitky jsou samozrejmy a pomstit se chce komu? Borcovi? Ten za to nemuze. Holce? Ta ma svoje rozhodnuti...rozchazeni a schazeni je bezna vec...proste pri dlouhodobym odlouceni partneru se s tim musi pocitat, ze je moznost rozpadu vztahu.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Březen 2009, 22:10:08 »

petanx: Že se ten vztah může rozpadnout? S tím jsem podvědomě počítal, ale vědomě jsem si to nechtěl připustit. Až se to stalo... Nejde mi jen o pomstu. Jakou budu mít za tři a půl měsíce šanci přebrat mu ji a pokračovat s ní ve vztahu, teď nedokážu odhadnout, ale rozhodně to zkusím. Do tý doby jdu ale objevovat jestli holky tady na východním pobřeží jsou stejně uzavřený jako na západě (thyraelovy objevy) nebo jestli jsou lepší S jazykem
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Březen 2009, 23:06:25 »

Až dojedeš tak budeš ve výgodě rázem ty - protože budeš u ní a on bude 100km daleko Úsměv Ale je otázka, jestli chceš holku, která tě vymění až budeš muset odjet třeba na VŠ do jiného města na pár dní v týdnu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Březen 2009, 00:08:04 »

Avaranger: Právě na tý první části stavím část svých šancí při dlouhodobým postupným "útoku." Super! Ale ta druhá? Nojo, přes pocity zamilovanosti jsem nad tímhle nepřemýšlel Podivený Oba plánujeme jít na vysokou do stejnýho města (každý na jinou školu), ale já půjdu o rok dřív, než ona. No teď jsi mi nasadil brouka do hlavy a v létě na tohle budu taky myslet.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Březen 2009, 12:49:58 »

Beduin: Neni nic horsiho nez to co jsi chtel udelat chlape .. ver mi. Prijit za nim s tlupou kamosu a mit vysokej limec, tim by jsi pomohl tak max. sobe ... a to ani ne na moc dlouho. Pokud mas neodvrtatnej chtic se s nim sejit, tak jedine sam a s jasnym cilem, co vlastne od toho chces. Pokud mas potrebu si neco vyrikat, tak prosim, pokud mas potrebu se vymlatit, jdi do fitka na pytel. A osobne uz jsem neco podobnyho zazil a myslim, ze ve chvili, kdy toho chlapika uvidis, tak te to stejne prejde. Protoze zjistis, ze on neni krasnejsi ani chytrejsi, on bude obycejne ... jenom ona ho tak zrovna nevidi. A pokud se jedna o ni, tak klido do toho, ne nej samozrejme bral ohledy nemusis, on to prece taky nedelal Mrkající Jenom bacha aby se pripadna vyhra opravdu triptila tak jak se ted domnivas. Drziim palce
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Duben 2009, 21:36:39 »

Před nějakou dobou jsem vzdal mlácení jeho a před bližší dobou jsem vzdal znovu-svádění jí... Konečně jsem jí dal na icq do ignoru, smazal jsem v mobilu její smsky a číslo (pamatuju si ho nazpaměť ale takhle mě to bude lákat míň), a konečně jsem se z toho dostal a uvědomil si že tady na světě je spousta jiných holek a hlavně kvalitnějších pro dlouhodobý vztah.

Sice tomu musela pomoct až hádka na icq, ale aspoň takhle. Dozvěděl jsem se, že si už lepší holku nedokážu najít, že s ním začala spát, že on je v tom lepší než já, a že jsem jen bezcitnej ha_zl co jí tam nechal o samotě. Já jsem jí řekl že aspoň mohla být věrná a nechovat se jako ku_va, prostě "normální" tvrdá hádka... Ale důležitý je, že mi to otevřelo mysl a já se těším do Čech na spousty těch jiných a věrných holek Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Duben 2009, 21:48:54 »

Nějak se mi to rozleželo v hlavě...  Úsměv Teď nad tim tak přemejšlim (a uvažuju nahlas), tak se jí vlastně není moc co divit. Ne snad, že by to nemohl člověk ten rok vydržet, ale přeci jen - je mladá a je o ní zájem. A nebyla to ona, kdo se rozhodl, že odjede.

Nakonec se mi vlastně jeví jako jediné správné řešení se rozejít než odjedeš.

Uvažoval si nad tím někdy takhle? Holky jsou citová stvoření a city jsou věc přelétavá a nestálá. Tys opravdu čekla, že to vydrží?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Duben 2009, 21:55:45 »

Ava:
Já bych taky čekal, že to vydrží, kdybych byl v jeho situaci. Ty se na to teď díváš z nadhledu a jako nezúčastněnej pozorovatel. Ale kdybys byl v té situaci, tak bys to taky viděl jinak.

Já se do podobné situace dostal. Chodil sem rok s holkou a celej ten rok sem věděl, že pojede na půl roku do Německa. Říkal sem si, že v pohodě, že to náš vztah neohrozí, že to vydrží. Jenže jak se čim dál víc blížil ten její odjezd, já byl čim dál víc podrážděnější, protože jsem měl strach z toho, že to ten vztah nevydrží. Asi je vám jasný, jak to dopadlo. Čim dál víc sme se hádali až to vyústilo v to, že sme se asi týden před jejím odjezdem rozešli. Ona si tam někoho nabouchla a já marně přemýšlel nad tím, co že jsem na ní celej ten rok viděl Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Duben 2009, 22:33:09 »

Já si to už teď uvědomuju, že jsem buď neměl odjíždět a nebo se s ní rozejít ještě předtím, než odjedu. No ale teď se můžu z těch chyb akorát poučit.

K tomu čekání že to vydrží. Rád jsem někdo vyjímečnej, kdo dokáže to co ostatní ne. Takže jsem skutečně doufal, že to zvládneme a nechtěl jsem si připustit neúspěch.

Ale už celý ten vztah beru jako uzavřenou kapitolu. Nechci se s tím trápit ještě víc, možná proto se tolik vyhýbám jakýmukoliv kontaktu s ní a myšlenkám na ní. Ale co, je konec a doufám že budu šťastnej i s jinou.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS