Konec nebo pauza?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:17:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec nebo pauza?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Konec nebo pauza?  (Přečteno 15348 krát)
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 01. Březen 2011, 00:41:38 »

S přítelkyní jsme se po dvou letech rozešli. Milovali jsme se. Skutečně, vášnivě, romanticky. Až do konce jsme plánovali společnej život a zážitky který spolu chceme zažít. Ještě 14 dnů před rozchodem nám spolu bylo hrozně dobře Smutný

Celou tu krizi jsem rozjel bohužel hlavně já a ona začla reagovat ignorováním telefonu. Řekla mi že mě miluje, ale nemůže se mnou teď být. Napsal jsem jí dopis ve kterým jsem se jí za všechno omluvil a požádal jí o druhou šanci. Bez odezvy. Znova řekla že se mnou teď nemůže být a já jí na to odpověděl, že pokud někoho má, ať mi to řekne a že už o mě neuslyší. Napsala ať už jí nechám, že "vůbec netuším co teď prožívá."

Po pár dnech jsem zjistil že už chodí s jiným klukem... nechápu to. Je to kluk mladší než ona (je jí 18, jemu cca 16), stejně vysokej jako ona (170 cm není něco po čem by ona sekla pár dní po rozchodu) z její staronové party. Podle její kamarádky jde o divadýlko. Prý by s tímhle týpkem nikdy nebyla.

S přítelkyní jsem potom ještě mluvil (bohužel jsem za ní lezl navzdory jejím přáním jako ocásek)... řekla že mě miluje, jeho ne a že až se uklidní, ještě se uvidíme. Podmínka ale je že už jí nebudu kontaktovat. Já jí řekl že jestli se s ním vyspí, ať už se ozývat ani nesnaží. Odkývla to s ledovým klidem jako samozřejmost. Nicméně spolu teď tráví skoro každej večer.

Otázka: má cenu čekat? Mám co dělat abych se udržel jí nenapsat nebo nezavolat a zajímá mě: může to teď ukončení mýho snažení spravit? Snažím se žít jakoby nebyla, ale zároveň se necítím jako rozešlej a každý ráno jí patří moje první myšlenky. Mohl být ten (řekněme fejkovej) přítel její reakce na tu mojí výzvu že jí dám pokoj pokud mi řekne že někoho má? Jak to vidíte? Úsměv Díky všem za odpovědi!
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen 2011, 00:56:08 »

Tohle je bohužel čistě na tvém rozhodnutí a přístupu. Evidentně ji máš hodně rád a proto je ve hře docela dost. Záleží na tvejch zásadách jestli tohle chování tolerovat budeš nebo ne.
Je jasný, že zamilovanost/žárlivost s tebou cvičí, ale to rozhodnutí za tebe stejně udělat nemůžeme.

Alternativy jsou:
1. čekat jako ocas až se holka vyřádí - přichází v úvahu pokud ji opravdu věříš a chápeš proč to dělá, anebo pokud jsi natolik zoufalý
2. dát jí ultimátum - buď já, anebo on - jeví se jako schůdná a asi nejvíc férová a racionální možnost
3. rovnou se rozejít - zbytečné
4. předstírat že se nic neděje - to už je asi pasé, protože jsi to podle všeho dost řešil
5. najít si taky bokovku - může pomoct i v kombinaci s jinými možnosti, ale zase to nemusí být tak lehké

Myslím, že ti tenhle můj post stejně nepomůže, spíš se potřebuješ vypsat a srovnat si vlastní myšlenky. Třeba ale nějakou inspiraci chytíš.

Držim palce, Paul.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen 2011, 01:16:01 »

Díky za odpověď, Paule. Ultimátum by bylo za normálních okolností opravdu nejschůdnější, jenže vzhledem k tomu že se zřejmě pořád cítí ublížená, je mi předem jasný co by si ta její tvrdohlavá nátura v tenhle okamžik vybrala. Vidím to bohužel opravdu na "čekat jak ocas" Úsměv + případná bokovka (pracuju na tom). 

Hlavně mě zajímá, jestli je tenhle vzorec chování normální (poslat mě načas do ústraní za pomoci "kamaráda", aby si urovnala myšlenky v hlavě... to je teď bohužel moje nejoptimističtější vize Úsměv ). Od toho se odvíjí, že právě nevím jestli jí v takový situaci mám věřit... jestli je takový vysvětlení vůbec realistický. Jediný co mě u toho drží je, že vím jak moc mě milovala a věřím že to pár dnů (i když hnusnejch) nemohlo obrátit úplně.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen 2011, 07:38:26 »

s dovolením si vypůjčim Paulovy varianty

Alternativy jsou:
1. čekat jako ocas až se holka vyřádí - ukážeš tím, že je ti to fuk, ale ona ti pak bude vyčítat, že jsi ji nechal takhle blbnout...
2. dát jí ultimátum - buď já, anebo on - když se to dobře podá, může to fungovat
3. rovnou se rozejít - ukončíš tím trápení, ale sám říkáš, že vám bylo spolu dobře celou dobu.... otázka je, kolik jsi měl vztahů před tím a jak hodně máš s čím srovnávat, ejstli to bylo opravdu tak úžasné nebo tě hřála jen zamilovanost, přitom tebou zametala už před tím.
4. předstírat že se nic neděje - to by bylo fajn, ale ono to v zamilovanosti není dost dobře možný.
5. najít si taky bokovku - vyvolej v ní žárlivost, to bude super, podle mě nejlepší možnost. ona ti pak buď vytkne, že jsi hned našel jinou, což ukazuje její naprostou nevyspělost a měření dvojím metrem a nebo pochopí, že tě fakt chce a bude o tebe bojovat

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen 2011, 09:47:22 »

Já bych to rovněž řešil tím, že bych si našel někoho jiného a postaral bych se, aby se o tom dozvěděla. Nikoliv ode mě ovšem. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2011, 16:22:14 »

5. najít si taky bokovku - vyvolej v ní žárlivost, to bude super, podle mě nejlepší možnost. ona ti pak buď vytkne, že jsi hned našel jinou, což ukazuje její naprostou nevyspělost a měření dvojím metrem a nebo pochopí, že tě fakt chce a bude o tebe bojovat

Vzhledem k tomu, že se k ní Axel chce vrátit (nebo o tom alespoň uvažuje), by to ale chtělo být k té druhé slečně slušný a říct jí to na rovinu. Na žárlení je bokovka nejjistější recept, ale nemá cenu jí něco nalhávat.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2011, 16:49:19 »

Lalanea: jasný, nemá cenu aby se mnou do sraček klesal ještě někdo jinej... snažím se najít nějakou která to pochopí nebo bude ideálně v podobný situaci.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Březen 2011, 08:00:10 »

Vzhledem k tomu, že se k ní Axel chce vrátit (nebo o tom alespoň uvažuje), by to ale chtělo být k té druhé slečně slušný a říct jí to na rovinu. Na žárlení je bokovka nejjistější recept, ale nemá cenu jí něco nalhávat.

trefný dodatek:-) souhlas
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Březen 2011, 15:56:10 »

ZPRÁVY Z FRONTY: Pravděpodobně je po všem. Tři dny jsem se neozýval a pak mi sama od sebe poslala písničku Jednou to pochopíš (Aleš Brichta)... pusťte si to z youtube, fakt příjemná věc Smutný Psal jsem jí co že mi tím chce říct a odepsala ať prý už jí nepíšu že se kvůli "psychopatovi" nebude hádat s kamarádama. Chápete to? Byla to normální milá holka a tohle se z ní stalo. Je mi jakoby mi někdo umřel Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Březen 2011, 16:05:43 »

tak zkus najít na youtube písničku něco jako "Čas to zahojí" nebo "Nic není tak horké, jak se to uvaří"
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Březen 2011, 16:18:08 »

joei: och, humor Úsměv

I tak všem děkuju za rady Úsměv)
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Březen 2011, 16:43:40 »

Držim Ti palce, určitě to hodně bolí, ale co bolí to roste!

Netop se zbytečně v těch emocích, je to těžké, ale spíše se musíš zaměřit na ty
špatnosti, které měla a zesílit ten efekt natolik, aby si z toho vyšel (ve své hlavě) jako vítěz.

Největším léčitelem je čas a seznamování se s novými lidmi + děvčaty.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Březen 2011, 20:40:10 »

Pokud ti po dvou letech chození udělá tohle, tak je to pořádná @$#&!
Udělat mi LTR tohle tak to nerozdejchám a sebevíc ji miluju, tak tohle bych si líbit nenechal. Já jsem cena a já můžu mít fůru dalších. Dělat ze sebe kokota a dolejzat? Proč, nestojí o to? Ať si nasere.
Osobně bych jí natvrdo řekl, že pokud pro ni ty dva roky nic neznamenaly ať si políbí a táhne si užívat s tím blbečkem. Třeba si uvědomí svou chybu. Třeba ne. A pokud ne, nemá cenu se v tom babrat dál.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Axel

Karma: 1
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Březen 2011, 23:30:02 »

Díky za podporu, kluci. Bolí to pekelně... Doteď jsem z toho přetížení zhubnul 7 kilo a z osmi cigaret denně udělal krabičku... ale dneska poprvé cítím, že se mi začíná do plachet opírat novej vítr. Je těžký nechat všechno to hezký jenom tak minulosti. Kdybyste nás viděli před rokem... byli jsme fakt krásnej pár... tak šťastní. V hlavě mám vypálenejch tisíc situací, který by dohromady vydaly na několik románů... Ale právě tahle nostalgie mi za poslední týdny úplně zablokovala hrdost (což jenom zrychlilo otáčky mixéru) a pokud bych si jí dál pěstoval, skončím mezi polstrovanýma stěnama. Už je mi k ničemu a já sám sobě slíbil, že na sebe budu tvrdej a přestanu se v tom rochnit: SHOW MUST GO ON!  Super!
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Březen 2011, 08:17:00 »

Vem si z toho to lepší. romány můžeš sepsat a vydělat balík:-)

Hele, fakt se v tom neplácej:-) párkrát na tebe ještě přijde splín.... nejlepší lék je fakt jiná ženská:-)
Všichni to zvládli, tak proč ne ty:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Březen 2011, 01:44:06 »

Ty kouříš? To bys mě nasral! (modří vědí)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS