Konec....nechápu proč

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:51:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec....nechápu proč
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Konec....nechápu proč  (Přečteno 31474 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« kdy: 28. Únor 2008, 20:01:19 »

Posledních pet mesícu jsme byli relativne spolu, ne vztah se vsim vsudy, spis vztah zalozen na sexu, na tom, ze jsme si popovidali, zasmskovali, rozumeli si, ale meli na sebe malo casu.
Vidali jsme se prakticky jen jednou tydne, vzdy skoncili v posteli. Jenze bylo to po domluve, bylo to uz oboustrane vyhovujici, ptz jinak jsme se vesmes mijeli - bud byl on v praci, nebo ja ve skole, takze nam zbyvaly jen vikendy.Bylo to pekne, meli jsme domluvu, ze k sobe budeme uprimni a nikdy nedovolime, aby se nevco pokazilo takovym zpusobem, ze na sebe budeme zli.
 Sesli jsme se v baru, kde jsem se slusne receno s kamaradkou zrusila pod obraz....postaral se o me. Na druhy den jsemmu psala omluvnou sms, prislo mi, ze se nemam zac omlouvat a at neblbnu, ze na me by se nedokazal nikdy zlobit.
Jenze, sesli jsme se jeste ten den vecer u jeho kamarada, volal mi, at za nim prijdu....byl opily, ale to jsem poznala uz do telefonu, tak jsem pochopila, ze se neco deje. Jenze kdyz byl se mnou, byl znovu tim veselym a hodnym jak to umi, tak jsem do  toho nerypala, nevyzvidala a nechala ho byt. Pozdeji mu volala mamka, ze ma prijet domu, ze jim vyhorela kuchyn....jeste pul hodky byl se mnou a pak ze uz pujdeme - moc dobre vedel, ze musim byt v 11 doma (nasi proste maji podminky, ktere musim dodrzovat, jinak si muzu leda tak vite co), pred barakem mi rekl, ze mam jet s nim, ze to vyridi a pak se sem vratime(ze nepujde do prace a budeme ten dalsi den spolu), rekla jsem mu ze nemuzu....tak znova rikal, at jdu s nim, potom se nastval, ze jak chci, at si zustanu a odjel. Do par minut mi prisla sms: Uz mi nepis, ani nevolej.
Samozrejme jsem mu zavolala, ptz jsem nechapala, oc jde. Nic. Potom mi zavolal on, ze jsem ho zklamala a podobne. Polozila jsem telefon a napsala sms, ze nevim oc bezi a at se ke me takhle nechova....volal mi, ale nezvedla jsem to. Poslal mi mms s vyhorelou kuchyni a pak znovu zavolal, vycetl mi, ze jsem ho nechala ve srackach, ze me chtel vzit sebou domu, abych ho podrzela a ja se na nej podle nej vykaslala...Kdyby mi rekl, ze chce pomoct, udelala bych to, ale nikdy jsme se nebrali navzajem domu, kdyz byl nekdo doma. Ja navic stejne musela dodrzet navrat do 11, kdyz uz jsem predesly den nespala doma. (ok, kdybych vedela, ze chce pomoct, tak bych se to pokusila zaridit, nebo si proste zadelala na bordel).
Po tom, co jsme resili pres sms musel vedet, ze jsem ho proste nepochopila, ze chce, at mu pomuzu, ani me to nenapadlo...
Den byl klid a potom jsem mu napsala, at prijde ke skole, ze vecer koncim, ze si promluvime,nebo kdyz uz nic, tak mu aspon vratim veci....prisla mi sms, ze maluje a potom zavola. Jenze nezavolal. Na druhy den rpisla krize, opet jsem se zrusila s kamaradkou a jeji segrou u vina a opet to nevydrzela a napsala mu. Nebyla to vycitava sms, jen ze ho mam rada a ze mi na nem zalezi a nechapu, co se to ted deje, ze vsechno smaze kvuli chybe, ktera ani nebyla umyslna atd....a nic.
Dneska jsem odnesla jeho veci k jeho kamaradovi, at mu je da.
Co si o tomhle myslite? jsem vazne ja ta spatna, ktera se zachovala zle? Mam jeste neco delat nebo uz proste zapomenout.
JInak pro presnost se zname rok a pul, rok spolu spime, ale mnohem vice se stykame teprev poslednich pet mesicu.
Jemu je 26, mně 20.
Nerozumim tomu, posledni dobou mi nas vztah prisel silny...staval se silnejsim.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Únor 2008, 20:21:40 »

Nejsi náhodou moje ségra? ona teď prožívá uplně stejnej vztah Šťastný

Já bych to tak černě neviděl... podle mě v tomhle případě neni nikdo "ten špatnej"... řekl bych, že v tom dost hrál fakt, že mu vyhořela kuchyň (dokážu si představit, jak bych byl asi nasranej na všechny, kdyby se to stalo mně)... neměl vůbec svůj den prostě... všechno v hajzlu a tim pádem byl naštvanej i na tebe, no... myslim, že se z toho dostanete...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Únor 2008, 20:23:45 »

Nejsi náhodou moje ségra? ona teď prožívá uplně stejnej vztah Šťastný

Já bych to tak černě neviděl... podle mě v tomhle případě neni nikdo "ten špatnej"... řekl bych, že v tom dost hrál fakt, že mu vyhořela kuchyň (dokážu si představit, jak bych byl asi nasranej na všechny, kdyby se to stalo mně)... neměl vůbec svůj den prostě... všechno v hajzlu a tim pádem byl naštvanej i na tebe, no... myslim, že se z toho dostanete...
A myslis, ze ted mam neco delat? Nebo se proste stahnout a nechat to tak byt. Nevim, co vic bych udelala....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Únor 2008, 20:30:56 »

Hm.... nevim... přijde mi, žes toho udělala celkem hodně už (narozdíl od něj)... zkus aspoň chvilku počkat... pravděpodobně si uvědomí, že udělal blbost a napíše ti...
Zaznamenáno

Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Únor 2008, 21:52:05 »

souhlas s D9,
 ja bych videl hlavni duvod v te vyhorele kuchyni, nechal bych ho chvilku uklidnit a pak pokud by se neozval tak se ozval.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Únor 2008, 12:42:05 »

Dva tvdohlavci se nám pohádali  Mrkající Netrap se taky myslím , že z tohodle mráčku pršet nebude . Nicméně on od tebe tu pomoc skutečně čekal a já myslím , že tak nějak právem a logicky a vzhledem k tomu , že v tom byl i alkohol tak vybuchnul . Taky si myslím , že ho může trochu štvát , že zatímco on doma uklízí vyhořelou kuchyň tak ty si s kamarádkama vypíjíš mozek z hlavy místo toho abys mu (podle jeho názoru logicky) konečně přišla pomoct .
Takže buď běž za ním zaklepej a řekni , žes přišla pomoct a už se k tomu co se stalo nevracej , nebo počkej až se vyprská a uvidíš .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Únor 2008, 14:04:06 »

Dotaz: "silný vztah (stavající se ještě silnějším)"
To, že spolu vlastně jen spíte, to je jako ta "síla"? Mě právě přijde, že je to vztah pěkně na prd. A vůbec se mu nedivim. OK, normálně to jinak než takhle nešlo. Jenže ve chvíli, kdy tě potřeboval, jednou po x měsících chození, tak si nebyla schopná se mu chvilku věnovat. A to byla tvoje chyba. Tak to vidim já. Že to skomplikoval alkohol a tak, to je druhá všc.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Únor 2008, 15:21:52 »

Dva tvdohlavci se nám pohádali  Mrkající Netrap se taky myslím , že z tohodle mráčku pršet nebude . Nicméně on od tebe tu pomoc skutečně čekal a já myslím , že tak nějak právem a logicky a vzhledem k tomu , že v tom byl i alkohol tak vybuchnul . Taky si myslím , že ho může trochu štvát , že zatímco on doma uklízí vyhořelou kuchyň tak ty si s kamarádkama vypíjíš mozek z hlavy místo toho abys mu (podle jeho názoru logicky) konečně přišla pomoct .
Takže buď běž za ním zaklepej a řekni , žes přišla pomoct a už se k tomu co se stalo nevracej , nebo počkej až se vyprská a uvidíš .
Vis jenze tady je problem, ze my si navzejem domu nechodili, kdyz byli doma rodice...jak moji, tak jeho...proste jsme se o tom nikdy nebavili, ze zacatku to byl vztah jen o sexu a rodice byli tabu, mnoh veci se zmenily,ale tohle tabu zustalo.Prave proto jsem nepochopila, ze chce pomoct, brala jsem to jako rozmar, ze na nej proste nekde pockam a pak se vratime zpet.Ja uz ted nemam odvahu neco delat. Psat dalsi sms je myslim hloupe, kdyz jsem mu naposledy volala, tak to ani nezvedl, kdyz slibil ze zavola nezavolal...a zvlast ted po tom, co jsem jeho veci odnesla jeho kamaradovi. Zacinam uvazovat nad tim, ze to byla chyba, ze jsem si je mela nechat.
Nevim co ted delat, z jedne strany jsem ublizena, ze se dokazal takhle zachovat, z druhe strany vidim velkou chybu na sve strane, za kterou mi ale nedal sanci se poradne omluvit.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Únor 2008, 15:42:29 »

No nechodili jste si domů já tomu rozumím , rozumím i prvotnímu principu toho vztahu - který už je ale dávno pryč , že jo .

Teď je každý generál - jasně , že problémy se nemají řešit s horkou hlavou a ještě alkohol do toho , psaní zpráv místo rozhovoru z oka do oka  , zbrklé vrácení věcí - to všechno je špatně , ale to ty víš .

Otoč to naopak , jak třeba může přamýšlet on , třeba vykládá kamárádovi , představit si , že mi vyhořela kuchyň , tak jsem požádal cassies ať jde se mnou , že mi pomůže uklidit , prostě jsem ji potřeboval , ona se na to vysrala , druhý den já mám plno práce stojím na štaflích a ona mi píše ať za ní přijedu do školy , nemohl jsem neměl jsem čas a pak jsem čekal , že fakt konečně přijde pomoct a že si promluvíme a ona místo toho šla kalit s kámoškou a ještě mi k Frantovi zavezla moje věci co jsem měl u ní jakože definitivní rozchod , no chápeš to ?

Nejsi jediný viník , ale nejsi ani bez viny , jestli ti o ten vztah jde tak mám pocit , že bys asi měla něco udělat .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Únor 2008, 20:36:08 »

nejak nechapu ten vas vztah.. to spolu uz jako chodite, nebo jen spite? takovy to napul se mi moc nezda.. a jako milenka tady nejsi od toho abys mu uklizela kuchyn zj Mrkající

jinak bys mela neco delat s tim ze musis bejt v 11. doma. ve dvaceti je tohle pruser docela, a ja bych mel asi tendenci te brat jako nedospelou pubertacku co je prilis zavisla na rodicich. bud si dupni, nebo se odstehuj Nápad Smějící se
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Únor 2008, 21:26:35 »

nejak nechapu ten vas vztah.. to spolu uz jako chodite, nebo jen spite? takovy to napul se mi moc nezda.. a jako milenka tady nejsi od toho abys mu uklizela kuchyn zj Mrkající

jinak bys mela neco delat s tim ze musis bejt v 11. doma. ve dvaceti je tohle pruser docela, a ja bych mel asi tendenci te brat jako nedospelou pubertacku co je prilis zavisla na rodicich. bud si dupni, nebo se odstehuj Nápad Smějící se
Kdyby te vasi zivili, byl bys jenom diky jejich dobre vuli na vysce, tak bys taky drzel hubu a krok. Patek, sobota si muzu zit kde chci, co se tyce skoly, mam smulu, bud budou vysledky nebo nic.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Únor 2008, 21:29:41 »

ale ja sem na tom stejne jako ty, sem dokonce i stejne starej. proto si nedokazu predstavit, ze bych musel bejt v 11 doma. to si nedaj rict? ja sem mam nastesti vejsku spojenou i s jinym mestem, takze volnost maximalni. ne ze bych na stredni nejak omezovanej, asi proto je pro me tohe nepochopiteny
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Únor 2008, 21:37:35 »

ale ja sem na tom stejne jako ty, sem dokonce i stejne starej. proto si nedokazu predstavit, ze bych musel bejt v 11 doma. to si nedaj rict? ja sem mam nastesti vejsku spojenou i s jinym mestem, takze volnost maximalni. ne ze bych na stredni nejak omezovanej, asi proto je pro me tohe nepochopiteny
Ja mam vysku doma, na jinou jsem se kvuli penezum hlasit nemohla, kolej by nasi neutahli, ptz ted jsou celkem problemy... Kdyby si nasi dali rict, tak tenhle problem neresim, asi ti nevysvetlim, ze si rict nedali a vztekani mi proste nepomuze. Patek, sobota...delej si co chces, nedele - ctvrtek, do jedenacti doma. Stop konec, nechces? Nemusis mit ani tohle....a tak ja si ziju.

Jiank k tomu vztahu, byl to ze zacatku jen sex...pozdeji se to zmenilo, ale nedostalo se to do roviny klasickeho vztahu. Nebo jsem treba jen blba a tohle si namlouvam, kdyz se divam na jeho reakci.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Únor 2008, 21:44:02 »

jasny, u nas taky neni ted penez nazbyt. ale ja pryc musel, protoze tu jaksi zadna vejska neni (malomesto no). no aspon ze mas ten vejkend docela volnej.. ja taky nelitam denno denne po nocich venku, jen sem rad ze kdyz chci, tak proste jen reknu ze du ven, vratim se nevim kdy a tim to hasne Mrkající

a k vztahu: toho kluka neznam, ale mi proste uvazujem tak, ze kdyz sex, tak jen sex. city se tam ani casem vetsinou neobjevej. ale to tezko muzu u vas hodnotit, ten rok sem s vama nebyl zj
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Únor 2008, 21:52:36 »

jasny, u nas taky neni ted penez nazbyt. ale ja pryc musel, protoze tu jaksi zadna vejska neni (malomesto no). no aspon ze mas ten vejkend docela volnej.. ja taky nelitam denno denne po nocich venku, jen sem rad ze kdyz chci, tak proste jen reknu ze du ven, vratim se nevim kdy a tim to hasne Mrkající

a k vztahu: toho kluka neznam, ale mi proste uvazujem tak, ze kdyz sex, tak jen sex. city se tam ani casem vetsinou neobjevej. ale to tezko muzu u vas hodnotit, ten rok sem s vama nebyl zj
Asi je rozdil i v tom, ze ja jsem holka...a vubec celkove jsem ta, na ktere si plni sny...ale to nechci resit, to je jiny problem, s kterym jsem se naucila zit.

Tohle prave nebyl jen sex, resili jsme problemy, smali se, utesovali se....proste se to dostalo jinam, nez to bylo na zacatku.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Únor 2008, 21:53:41 »

heh...já bych řek že špatnej je on...udělal chybu a ještě se u toho cítí jako oběť...neřikám...následně ses taky mohla zachovat trochu jinak...ale v tomhle případě si má co vyčítat hlavně ten borec
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Únor 2008, 22:08:43 »

hele ze si s holkou rozumim, ze se utesujem a pisem si sladky smsky.. to porad nemusi znamenat ze ji beru jako bych treba bral svoji holku.. to neni tak jednoduchy
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Únor 2008, 22:18:27 »

hele ze si s holkou rozumim, ze se utesujem a pisem si sladky smsky.. to porad nemusi znamenat ze ji beru jako bych treba bral svoji holku.. to neni tak jednoduchy
Ja ti nebudu nic nutit, ale proste pozńam, kdyz to je nebo neni jen sex. On je typ cloveka, ktery ten sex muze mit hned...myslim co se tyce pritazlivost, kdyby to nebylo uz neco vic, tak me vymeni. Poznam, kdy jsem nekomu lhostejna a kdy ne.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Březen 2008, 12:53:56 »

kdyby to nebylo uz neco vic, tak me vymeni
A nezda se ti, ze to prave udelal?
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Březen 2008, 13:10:58 »

hele ja ti verim ze to poznas.. a ty mi zas ver ze ja sem narozdil od tebe kluk Mrkající

ja treba dokazu spat s holkou, mit ji rad, zalezi mi na ni.. ale kdyz se neco posere, tak klidne pujdu o dum dal, protoze to je porad jen holka na sex..

pokud ste zacali posteli, tezko z toho nekdy bude laskyplnej vztach.. tohle by si meli holky uvedomit a furt si to opakovat, pak by si aspon nedostavali od zivota tak casto nahubu
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2008, 13:46:59 »

Tyhlety na sexu položené vztahy se taky vyvíjejí , jako každé jiné vztahy .
A ať ti dva chcou nebo nechcou po čase se více sblíží - a je jen na nich jak to bude dál .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2008, 13:53:02 »

dobre, nebudu ji kazit iluze Úsměv

ale za me rikam, ze nic takovyho by se na 99% stat nemohlo Vykřičník
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Březen 2008, 14:01:47 »

afiku myslíš že bys ses nikdy nemohl zamilovat do milenky ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Březen 2008, 17:10:53 »

dobre, nebudu ji kazit iluze Úsměv

ale za me rikam, ze nic takovyho by se na 99% stat nemohlo Vykřičník
Bud v klidu, ty iluze mi zkazil on....tak asi to bylo jak rikas, asi to proste byl jen ten sex z jeho strany. Nejspis jsem naivni.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Březen 2008, 17:22:12 »

barb: hele asi ne.. nebo mozna i jo, ale proste by to nemelo budoucnost, takze bych se snazil honem rychle odmilovat Mrkající

cassies: takze to nijak nepokracuje? zkusila ses mu ozvat, nebo neco? ale je zvlastni ze se neozve ani on.. jo chlapska jesitnost
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS