Konec po 6 letech

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:52:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Konec po 6 letech
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Konec po 6 letech  (Přečteno 23458 krát)
Vhite
Host
« kdy: 24. Prosinec 2010, 18:05:42 »

Zdravim, předem přeji všem co si toto přečtou veselé Vánoce.

Před 2 měsíci se se mnou rozešla přítelkyně po našem pro oba prvním dlouhodobém vztahu (6,5 let). Je mi 24 a jí 22 let. Jenom ve zkratce napíšu svuj příběh, protože nemám na Vánoce co dělat a poprvé je asi protrpím. Úsměv

Vztah byl celou dobu fajn - dá se říct, že nám to klapalo ve všem a já se vždy snažil aby to bylo 50 na 50 a abychom měli kvalitní a vyrovnaný vztah (rozumějte: jednou bude po jejím, jednou po mém) - přítelkyně byla docela komplikovaná osoba a já se snažil na ní být docela hodný, nicméně kdykoliv mě začala srát, tak jsem si to nenechal líbit a udělal bubu (rozumějte: zjednal jsem klid...ale nikdy jsem jí nebil!).
Přes 2 roky jsme spolu bydleli v Praze při studijích, nicméně díky určitým komplikacím z mé minulosti přítelkyně i přes to, že je mladší, byla o 2 roky dále ve společenském vývojovém stupni (udělala Bc. titul, já jsem teprv ve druháku). To do určité doby nevadilo, protože náš plán byl udělat ona Ing., já Bc. a teprve potom jít pracovat - jenže plány se změnily a její matka slečně dohodila práci ve významné instituci v našem domovském městě. Přestěhovali jsme se tedy zpět k rodičům, já začal shánět práci a přítelkyně v srpnu nastoupila do zaměstnání. Školu jsme změnily na dálkové studium. Bohužel v srpnu se mi objevily zdravotní komplikace a v září jsem musel na operaci třísel - nic vážného, nicméně na měsíc mě to vyřadilo z provozu. Úsměv
Po operaci jsem byl 3 týdny doma na rekonvalescenci a pomalu se začal zapojovat do normálního života, když najednou v tu chvíli přítelkyně začala být chladná, nepříjemná, přestala za mnou domů dojíždět atd. Začal jsem tušit o co jde a chtěl jsem to s ní nějak řešit, nicméně z ní vypadlo že nikoho nemá, že má zmatek v hlavě atd. (rozumějte: kecy)

No potom následovalo období 2 týdnů, který pro mě bylo snad ještě horší, než rozchod samotný - začala se chovat povýšeně, začala mi řikat že se málo snažim, že neví jestli jsem pro ní partner pro život, který se o ní postará, že nikdy nebyla romanticky založená, ale racionálně, že jí přišli nejvíc sexy chlapi který ne že by byli hezký, ale kteý maj cíle a jdou si za tim (rozumějte: sračky)...atd. No slušně řečeno už to bylo totálně v prdeli, ale já se to snažil zachránit až do poslední chvíle. Ponížení to bylo hrozný, nicméně dělat jsem nemohl zřejmě nic.
Když se se mnou rozešla, tak přes sms (!) kde stály věci jako že potřebuje čas, chce být sama atd. (ano, vím co to znamená - QARKa mám pročteného skrz na skrz Úsměv), no v ten den jsme se sešli a ona mi s úsměvem na tváři řekla, jak se jí ulevilo (!) - málem jsem zešílel - nicméně držel jsem pokerface, protože jsem neměl důkaz. Rozešli jsme se "jako kamarádi" Úsměv a já se jí do druhého dne naboural na elektronické vyúčtování od mobilního operátora, kde jsem zjistil, že poslala asi 150 sms za poslední měsíc na úplně jinou síť než mam já/její rodina/její kamarádka. Do jejího mailu jsem se dostal taky a tam jsem si přečetl výživnou zprávu od její kamarádky ohledně nevěry mé přítelkyně. Tak.

Den na to jsem s mojí jíž ex sešel a zeptal se jestli mi nechce povědět ten hlavní důvod, proč se se mnou rozešla - samozřejmě dělala blblou až naštvanou. Ha. Řekl jsem jí co jsem zjistil a že je prohnilá na těle i na duši a že to chci slyšet od ní, že pravdu si zasloužim. Začala bulet a lhala i přesto všechno dál, že by mě nikdy nepodvedla atd. Já tomu prostě nemohl uvěřit co se děje. No jediný co mi řekla bylo to, že někoho potkala, je jí s nim hezky a chce ho poznat víc. To mi stačilo, nevim jak moc mi zbývalo do toho, abych v kavárně kde jsme seděli neudělal masakr. Je to právník, je mu 33 a má přítelkyni s dítětem (to jsem se dozvěděl od její mámy, když jsem se byl rozloučit).

Asi měsíc mi trvalo, než mi vůbec došlo co se mi to vlastně stalo, a dělal jsem to co všichni, když jsou poprvé po rozchodu - chlastal, kontaktoval jí přes sms (kde jsem se jí snažil vysvětlit, že to je všechno špatně a že jí chci zpět Úsměv), 2x jsem se s ní sešel (kvůli osobním věcem co jsem měl u ní) a mimojiné zjistil, že se z ní stala opravdu kráva největšího kalibru. Na druhou schůzku přišla v komplet nových hadrech dohromady tak za 30 tisíc a na ruce měla prsten o rozměrech sloního ucha. Poslední měsíc jí už nekontaktuju a snažim se zapomenout, nicméně asi to ještě chvíli bude trvat - opravdu jsem jí miloval a chtěl s ní mít děcko (btw první víkend v září jsme byli na Moravě a tam jsme se ještě bavili, že chceme holčičku Natálku) a žít s ní klidně napořád. Nikdy jsem jí nepodvedl a to jsem měl opravdu hodně možností. Ona mě taky měla ráda, nicméně to jak se dokázala během tak krátké chvilky změnit v obludnou a bezcharakterní hydru, to mě šokovalo.

Tak to je můj příběh dámy a pánové, uvítám jakékoliv postřehy, rady či konstruktivní kritiku! Úsměv
Veselé Vánoce

Martin
« Poslední změna: 24. Prosinec 2010, 18:11:42 od Vhite » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Prosinec 2010, 18:50:55 »

Tohle asi slyšet nechceš, ale jak se říká, vše zlé pro něco dobré. Buď rád že ses téhle holky zbavil dokud jste svobidní, bezdětní...kdyby se zakoukala do právníka v momentě kdy byste měli děti, bylo by to horší. Holek po světě běhá a věř že holčina co odejde z dobrého vztahu aby byla milenkou někoho...kdo má partnerku, děti a tu milenku časem postě vymění za mladší...takže ve výsledku na tom budeš líp ty...budeš mít rodinu, práci...co bude ona? Stárnoucí zlatokopka co nebude mít ani polovinu toho co ty...darwin prostě fuguje a funguje i na zlatokopky Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Prosinec 2010, 19:47:58 »

http://www.youtube.com/watch?v=vUXzn-xTeA0
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Prosinec 2010, 20:56:45 »

Souhlasim s Mr.Liwu. Když říká, že je racionálně založena, tak proč dělá takovouhle nerozumnou kravinu a nechává se ovládat emocemi? Každej ti řekne už teď, že ten právník se s ní za nedlouho rozejde. Když je schopnej podvést svojí přítelkyni s dítětem, tak milenku už tuplem odkopne. Na tu holku se vybodni a buď rád, jak říká Liwu, že jste se rozešli takhle "brzo". Máš obří zkušenosti a s těma si teď vybereš další holku mnohem pečlivěji a lépe.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Prosinec 2010, 21:51:07 »

Před 2 měsíci se se mnou rozešla přítelkyně po našem pro oba prvním dlouhodobém vztahu (6,5 let).
Je mi to ľúto, ale podľa mňa takto končia všetky vzťahy, pokiaľ je tam ten faktor, že jeden, druhý, alebo obaja nemali ešte iného partnera okrem toho jedného. Človek proste potrebuje určitú variáciu, kým sa usadí, inak by toto bolo určite vyskočilo. Či by mala 20, 26, alebo 30, som si istý, že by sa to stalo - zažil som si niečo podobné, oproti tebe som tam nechal zanedbateľnú časť života, ale aj tak ma to stále hryzie, že som tie kecy ktorými to naznačovala nerozoznal, a neuťal to ja. Ušetril by som tak rok, ktorý som mohol venovať hľadaniu niekoho kto nebude mať principiálny problém so mňou zostať...  Podivený
Vravíš, že ten jej týpek má dieťa a manželku, takže by som sa potencionálne pripravil na variantu, že ho prestane baviť, a ona potom dolezie za tebou. Určite sa nenechaj zložiť a nesprav blbosť...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Prosinec 2010, 23:01:41 »

naopak, tohle je velice racionální - jde prostě po penězích
Zaznamenáno

Vhite
Host
« Odpověď #6 kdy: 26. Prosinec 2010, 12:07:08 »

Jojo pánové v zásadě máte pravdu, nicméně těch 6 let jsme měli hezkej vztah - jak jsem měl tušit, že se z ní stane tohle?
Nějaký náznaky tam kdysi byly, ale nevěnoval jsem tomu pozornost (třeba: "jé, ty jsou bohatý", nebo "já nechci žít jako většina lidí, já se chci mít dobře").
Kdybyste ale slyšeli ty kecy teď ke konci během těch 2-3 tejdnů - mě normálně cukala ruka. Třeba: "je dobrý mít 2 auta, jedno jen tak a druhý jako autíčko na hraní" nebo "já se chci posunout někam dál".
No, to se posunula.Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Prosinec 2010, 14:15:41 »

Nj...peníze bez práce kazí charakter...a to se netýká jenom holek, skoro každej kdo se dostane k penězum bez nějakýho většího úsilí se změní k horšímu...tak to bejvá.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Prosinec 2010, 17:02:29 »

You get money, you get laid, end of a discussion..  Šťastný

Smazána citace. Ava.
« Poslední změna: 27. Prosinec 2010, 18:28:20 od Av4 » Zaznamenáno
Vhite
Host
« Odpověď #9 kdy: 30. Prosinec 2010, 23:08:53 »

Hned potom mi byla schopná ještě napsat ať "se postavim na nožky a jdu za štěstím, že se o to chce taky pokusit" - taková píča, je mi z ní blbě. Nejhorší na tom všem je, že jsem ztratil přes 6 let s člověkem, kterej je pro mě teď tim nejposlednějším na světě a vlastně bych byl rád, kdyby vůbec nebyl.
Ironie všeho je fakt, že bych vlastně opravdu měl jít za štěstím, ale momentálně nevim jak. Nedokážu si představit (a hlavně se toho bojim), že by se moje úžasná zkušenost zopakovala.
Na mě o těch svátkách lezou zase hrozný nálady a pocity, už aby byl leden.
Šťastnej a novej rok všem. Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Leden 2011, 03:02:04 »

Myslím, že je to jasné. Je to čubka prahnúca po peniazoch a jediná správna vec, ktorú si mohol spraviť je tá, ktorá sa stala. Podľa mňa v tvojom veku myslieť na usadzovanie sa je príliš skoro. Vlastne som nikdy tímto chutiam moc nerozumel... po prećítaní takehoto odpadu / rozumej: nemám prachy, som len študent, tak ne mňa serie/ mi je nevoľno.

Nájdi si lepšiu. Ja len dúfam, že taká existuje... Existuje? Eh? Asi áno, pretože ženská o ktorej píšem v topiku vyššie je 10 rokov s chlapom, ktorého vyhodili z VŠ bez titulu a ona je Ing.

Ale nie, fakt: sú všetky ženské len po peniazoch alebo sa mi to len zdá?
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Leden 2011, 10:42:16 »

Citace
Ale nie, fakt: sú všetky ženské len po peniazoch alebo sa mi to len zdá?

To se ti jen zdá. Co vím, tak to tak není a dokonce to tak není ve většině případů. Úsměv
Zaznamenáno
Vhite
Host
« Odpověď #12 kdy: 02. Leden 2011, 12:14:10 »

Jojo, prachy tam hrajou obrovskou roli. A většina? Většina to nepřizná, ale v koutku duše se skoro každá chce mít dobře (nákupy, dovolený, dobrý auto, dobrej byt/barák). IMHO naprostá většina lidí se chce mít dobře, jenomže v dnešním světě to tak u ženskejch bohužel funguje - na prvním místě jsou přitažlivý peníze. Od určitýho věku - samozřejmě že 17ka nebude zlatokopka (no i když i takový se určitě najdou). Viděli jste někdy chlapa "zlatokopa"? Ha! Chlap vedle sebe akorát nechce mít ošklivou holku, ale krásná holka s hnusákem? Naprosto běžný jev. Co mě šokovalo bylo to, když jsem byl s kamarádkou na kafi a ta mi s klidným svědomím řekla, že kdyby se objevil někdo alespoň trochu hezkej a s kym by si alespoň trochu rozuměla a hlavně kdyby byl bohatej, tak by do toho šla - ale pozor pánové, chodí už 7 let s dobrým klukem.
Výčitky? Zpytování? Lítost? Neexistuje. Jakmile se ženská rozhodne podle svýho kravího rozumu, tak je všechno v prdeli. Mosty spálený a zlo na talíři.
"Ženský nejsou nepřátelé - jsou to přátelé, ale hrajou tvrdou hru." Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Leden 2011, 14:27:10 »

hahaha! Tvrdá hra, tak teraz mi to došlo Super!. Naprostý súhlas.

A kamarát ma naučil: "Life is hard. We have to be harder!"

Ok, fine with me, ja sa vydám tiež tou cestou Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Leden 2011, 14:37:55 »

a teraz opačná otázka: Nechali by ste svoje dievča, ktoré je pekné a máte ju radi za kočku, ktorá je krásna / ale len krásna/ a ktorú nijak zvlášť nepriťahujete, ale chcete sa s ňou pohrať a pofrajeriť?

Odpovedám za seba: Nie, ale chodil by som s oboma. Keby s tím nejaká mala problém, nájdem si náhradu. Jo a mám 22 rokov, takže o žiadnych závezkoch neuvažujem.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Leden 2011, 15:16:47 »

Jojo, prachy tam hrajou obrovskou roli. A většina? Většina to nepřizná, ale v koutku duše se skoro každá chce mít dobře (nákupy, dovolený, dobrý auto, dobrej byt/barák). IMHO naprostá většina lidí se chce mít dobře, jenomže v dnešním světě to tak u ženskejch bohužel funguje - na prvním místě jsou přitažlivý peníze. Od určitýho věku - samozřejmě že 17ka nebude zlatokopka (no i když i takový se určitě najdou).

Ano, každý se chce mít co nejlíp, to je logické. A každá ženská podvědomě hledá chlapa který je vhodný pro biologické početí potomka...to mají v sobě prostě holt hluboko.
Zlatokopku ovšem přitahují určité atributy za kterými ona vidí bohatství a úspěch...Jsem toho názoru že o lidi typu Warren Buffet nebo Ingvar Kamprad by si průměrná česká zlatokopka své zrezlé kolo neopřela. Ti lidi prostě nepůsobí okázale. Spíše tedy než bohatství bych to definoval že na zlatokopku působí okázalost. Pokud se vesnický floutek z dědiny někde v horách převlékne do hadrů s nápisy "Replay, Diesel, Armani, Ed Hardy...nebo co je teďka momentálně in mít na oblečení za nápisy"...Pojede do Prahy a tam bude furiantsky lepit mistním fenám v klubech drinky, bude mít úspěch i přes to že jeho jediný majetek v domovině je dřevěná salaš a polomrtvý kůň...

Viděli jste někdy chlapa "zlatokopa"? Ha!

Ano, znám chlapa zlatokopa...a je velmi dobrým zlatokopem...vytahal z buchet už docela hodně. Na druhou stranu ty buchty co si vybírá vzhledově ani inteligenčně za moc nestojí...Prostě něco za něco, jako ve všem...

Chlap vedle sebe akorát nechce mít ošklivou holku, ale krásná holka s hnusákem? Naprosto běžný jev. Co mě šokovalo bylo to, když jsem
byl s kamarádkou na kafi a ta mi s klidným svědomím řekla, že kdyby se objevil někdo alespoň trochu hezkej a s kym by si alespoň trochu rozuměla a hlavně kdyby byl bohatej, tak by do toho šla - ale pozor pánové, chodí už 7 let s dobrým klukem.

Tohle není ani tak ho hezkosti / ošklivosti, jako spíš o přitažlivost, kterou tvoří hromada faktorů, zejména to čemu se říká "kouzlo osobnosti", což zahrnuje sebevědomé vystupování, kultivovanost, vize a schopnost jít za cíly a plnit cíle. Ošklivec tohle mít může, hezounek tohle mít nemusí.

Výčitky? Zpytování? Lítost? Neexistuje. Jakmile se ženská rozhodne podle svýho kravího rozumu, tak je všechno v prdeli. Mosty spálený a zlo na talíři.
"Ženský nejsou nepřátelé - jsou to přátelé, ale hrajou tvrdou hru." Úsměv

S tímhle musím souhlasit. Většina ženských se nerozhoduje podle toho co je racionálně nejlepší s výhledem do budoucna, ale podle momentálních emocí.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Vhite
Host
« Odpověď #16 kdy: 03. Leden 2011, 12:00:10 »

Chlap zlatokop je spíš taková perlička, ale se všim víceméně souhlasim. Bohužel i s tou okázalostí - pro ní je asi jasně lepší, když jí frajer veze XC 90kou do nejdražší restaurace na kafíčko, než když jede autobusem za přítelem do paneláku.
Kouzlo osobnosti si troufnu tvrdit, že mam. Ha Úsměv - nicméně vyčetla mi, že se málo snažim, že okolo sebe vidí lidi, který jsou jen o pár let starší než já, a kolik toho mají a co všechno dokázali. Že prostě nemam cíl a plán, za kterým bych šel - to mě vykolejilo, protože to prostě byly kecy. Oponoval jsem jí tim, že muj plán je dodělat si školu a během krátkého horizontu si sehnat solidní zaměstnání a potom s ní začít budovat budoucnost (bohužel nemam kontakty a tak to není nejjednodušší - skvělou práci jsem sehnal teprve teď - ne jako slečinka, která dostala od maminky post na ředitelství během dne). A teď pozor - další bonusová hláška. Řikam jí, jestli ode mě chce slyšet že muj plán je stát se prezidentem, nebo co ode mě jako chce? Odpověď byla: "hm, někdo si řekne, že chce být prezidentem a stane se jím" a usmívala se u toho jak kráva. Šokovaný
Poslední dobou prostě zjišťuju, že ten člověk už byl úplně někdo jinej. Já jí pořád ale viděl/chtěl vidět jako tu holčinu, se kterou jsem dřív chodil a všechno bylo skvělý. To, co se z ní stalo, je prostě hrozný - nejhorší je, že ona to vůbec nevidí.
Zajímalo by mě, za jak dlouho budu v pohodě - jsem prostě pořád rozhozenej, a to se snažim.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Leden 2011, 15:04:00 »

Prostě je rozmazlená no Úsměv

Ale částečně je to její vnímání pochopitelné. Rodiče prostě asi něco už dokázali. A úspěch se u ní měří tím, co si člověk může dovolit. Já taky obdivuju lidi, co něco vybudovali, ale protože jsem pragmatik, tak vím, že né každý má takovou šanci a taky vim, že velká část z nich se jen vezla na něčem, co někdo před nimi začal.

Na kontakty se nevymlouvej. Taky jsem nikdy žádný neměl. Člověk si je musí udělat. Seznamovat se. Jít do rizika. Tu a tam udělat něco zadarmo a tak Mrkající Nasmíš to přehnat a hlavně musíš ty lidi taky využít, když je už teda znáš. Pokud je to "jednou já tobě a pak ty mě" tak je to pohoda. Ale zas se to nesmí zvrhnout do "já tobě, ale mám tu u tebe.... furt" Úsměv

Je to relativní. Holka, co je vyučená prodavačka by na tobě třeba obdivovala, že máš chuť a odhodlání dodělat školu. A nebo taky ne Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Leden 2011, 17:09:51 »

Spíš bych tedy řekl že odhodlání dodělat školu bude obdivovat holka vzdělaná, která dává vzdělání patřičnou hodnotu. Holka co je vyučaná ve většině případů vzdělání tu hodnotu nedává. Žije v tom že je vyučená a to stačí.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Vhite
Host
« Odpověď #19 kdy: 03. Leden 2011, 22:59:16 »

Vše je relativní a život je jen náhoda, ale coury jsou coury.
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Leden 2011, 00:43:51 »

Po operaci jsem byl 3 týdny doma na rekonvalescenci a pomalu se začal zapojovat do normálního života, když najednou v tu chvíli přítelkyně začala být chladná, nepříjemná, přestala za mnou domů dojíždět atd.
Tady se to zvrtlo, že?
Měl jsem někde založenou i statistiku žen z materialistických společností, které přetrvají v manželství, pečujíce o svého manžela v invalidním důchodu. Ty čísla nebyla lichotivá. Většina odešla za lepším a nějaký umělý důvod si již našla; ty které zůstaly, se často proměnily v protivy ...

Nejsmutnější věcí je asi to, že materiální statky, ať již jsou jakkoliv třpytivé, nemohou zaplnit díry v duši.
Bohatství je prestiž, sociální status - věci pomíjivé. Peněž nakonec potřebujeme jen tolik, abychom zajistili svoji existenci.

"Konec po šesti letech" je minulostí. Ale radu do budoucnosti? Dejte svým potenciálním partnerkám najevo, za jakými hodnotami si stojíte a také si prověřtě jejich hodnoty - klidně u samého počátku vztahu.
Představuji si např. ostrého právníka, dravce ve světě financí. Je úspěšný, zakládá si na své práci, vydělává a za manželku pojme zlatokopku. Uplyně nějaká doba, prudký životní styl si vybere svoji daň a právník skončí po infarktu doma, na práškách, nucený změnit svůj životní styl a vzdát se profese; manželka jej opustí a on zůstane sám. To by vydalo i na smutnější příběh než je "konec po šesti letech". Proto si ideálně vybíráme takové přátele a partnery, na které se můžeme spolehnout.
Zaznamenáno
Vhite
Host
« Odpověď #21 kdy: 06. Leden 2011, 15:05:41 »

Ano, je tomu tak. Ale zabránit změně člověka nejde, stejně tak jako ho nejde změnit.

Nějakou shodou okolností jsem potkal krásnou a zajímavou holku, nicméně "pouze s maturitou". A tady je ta relativita - ona pracuje, a obdivuje na mě odhodlání dodělat školu, vyptává se na zkoušky atd.
Avšak ona má odhodlání mnohem větší! Doma je na všechno sama a to jí je 23 let - má nemocnou matku, je bez táty a na krku má malého bráchu. Obdivuju na ní její obratnost a svědomitost.

Úplný opak mojí ex - ta vše dostala zadarmo, vše dokázala zahodit, náladu střídala jako ponožky, ničeho si nevážila, neměla pokoru pro "běžné" věci a každodenní radosti (které ovšem nejsou nikterak běžné pro všechny lidi), naprosto neschopná něco udělat sama - anglické texty do její práce jsem jí musel překládat já, pořád něco rozbíjela, měla hlavu v oblacích a "chtěla si žít dobře" - nechápala základní souvislosti, že prostě něco nejde okamžitě - na Moravě když jsme se vraceli domů, tak kolem projelo cabrio s mladým párem a ona se na mě rozesmutněle a jakoby vyčítavě podívala, v Praze byla schopná sednout na úplně cizí autobus a pak mi zavolat že neví kde je.

A tato horákyně vám pak řekne, že vás chtěla změnit a že pořád na něco čekala?
Naprosto šílená absurdita postrádající jakékoliv zbytky ZDRAVÉHO rozumu. A to jsem objektivní. Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Leden 2011, 12:31:20 »

Tršička odbočím: Tento topic má práve 666 zhliadnutí Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Vhite
Host
« Odpověď #23 kdy: 29. Leden 2011, 00:47:58 »

Tak po čtvrt roce proběhla přestřelka přes mejl. Začal jsem jí já a ukončila ona. Hlavně díky tý slečně kterou jsem zmiňoval (viz předchozí příspěvek) jsem prostě cejtil potřebu napsat bejvalce co si o ní myslim a hezky vypsat její nepěkný charakterový rysy. No její reakce byla značně nečekaná - chtěla najít společnou cestu, otočit list, začít se stýkat a povídat si, že prej na mě myslí a nepomáhá tomu atd. Chtěl jsem jí dát najevo že by se měla omluvit a že jí nedochází co udělala - načež že prej nic neudělala a blabla. Lidská blbost je věčná. Počastoval jsem jí nepěknými výrazy a ona mě poslala do míst zaslíbených. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 31. Leden 2011, 12:32:27 »

Zbytečné.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS