Kouzelná změna názorů

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:43:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kouzelná změna názorů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kouzelná změna názorů  (Přečteno 12391 krát)
snatcher



Karma: 1
Místo: Brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 04. Září 2006, 13:45:20 »

Chodil jsem s holkou 2 roky, asi před 2 měsíci se se mnou rozešla, prej jsme byli každej jinej (našla si jinýho borce). Nedávno jsem ji potkal i s tím kolíkem a nestačil jsem koukat jak ženský najednou dokážou otočit o 180 stupňů. Ona měla úplně novej účes a hadry a on byl takovej roztomilej bloňďák, docela sympatickej... Na tom by nebylo nic divnýho, kdyby mně netvrdila, že se jí líbí jižní typy (já). No asi nějaká migrace Švédů na jih Evropy, nebo že bych špatně pochopil pojem jížní typ... Kroutící očima

A jaký s tím máte zkušenosti vy??

Womens are like a box of chocolate, you never know, what you will taste...
Zaznamenáno

Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme nejvíce rádi.
   
   WOODY ALLEN
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Září 2006, 15:17:19 »

Tak to prostě je ... dnešní ženy prostě neví co chtějí  S jazykem

Příklad: Skoro každá tvrdí že si přeje hodnýho kluka co je na ní milej ... a skoro každá pak chodí se "šampónem" co se k ní chová jako by to byl jeho majetek ...
Ale hlavně že je to kluk jejich snů  Smějící se
Zaznamenáno
AmoresPeros



Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Září 2006, 15:29:41 »

Citace: "lampamekvak"

Příklad: Skoro každá tvrdí že si přeje hodnýho kluka co je na ní milej ... a skoro každá pak chodí se "šampónem" co se k ní chová jako by to byl jeho majetek ...
Ale hlavně že je to kluk jejich snů  Smějící se


To jako šampón = hajzl ? Mě lidi do téhle skupiny hážou furt a přitom jsem i hodný  Šťastný
Zaznamenáno

ávod k životu vám nikdo nedá, ale dá vám něco víc - inspiraci. Pak je již jen na vás co s tím provedete.
dexx
Host
« Odpověď #3 kdy: 04. Září 2006, 16:06:20 »

Citace: "snatcher"
Chodil jsem s holkou 2 roky, asi před 2 měsíci se se mnou rozešla, prej jsme byli každej jinej (našla si jinýho borce). Nedávno jsem ji potkal i s tím kolíkem a nestačil jsem koukat jak ženský najednou dokážou otočit o 180 stupňů. Ona měla úplně novej účes a hadry a on byl takovej roztomilej bloňďák, docela sympatickej... Na tom by nebylo nic divnýho, kdyby mně netvrdila, že se jí líbí jižní typy (já). No asi nějaká migrace Švédů na jih Evropy, nebo že bych špatně pochopil pojem jížní typ... Kroutící očima

A jaký s tím máte zkušenosti vy??

Womens are like a box of chocolate, you never know, what you will taste...




 Smějící se
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Září 2006, 16:11:35 »

Tam zapomněl tipuju čárku  Smějící se správně Women's  Smějící se
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
dexx
Host
« Odpověď #5 kdy: 04. Září 2006, 16:14:39 »

Citace: "travis"
Tam zapomněl tipuju čárku  Smějící se správně Women's  Smějící se


Teď nevim jestli si děláš srandu nebo ne Šťastný
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Září 2006, 16:19:05 »

Proč? A aby to nebylo sprosté, raději vynechal inkriminované slovo  S jazykem
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
dexx
Host
« Odpověď #7 kdy: 04. Září 2006, 16:25:39 »

Citace: "travis"
Proč? A aby to nebylo sprosté, raději vynechal inkriminované slovo  S jazykem


Cože??  Šokovaný

Woman (žena) je v plurálu women (ženy)...tzn "Women are like a box of chocolate..."
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Září 2006, 16:26:41 »

Ano správně, a teď si zkus představit, že by to mohlo být i přídavné jméno.  Mrkající
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
dexx
Host
« Odpověď #9 kdy: 04. Září 2006, 16:38:09 »

Citace: "travis"
Ano správně, a teď si zkus představit, že by to mohlo být i přídavné jméno.  Mrkající


Dostals mě.... Smějící se to mám z toho, jak do nás cpou tu gramatiku...
Zaznamenáno
snatcher



Karma: 1
Místo: Brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Září 2006, 16:48:40 »

no jo někdy se to hold nepovede... blbá gramatika
Zaznamenáno

Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme nejvíce rádi.
   
   WOODY ALLEN
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 13. Září 2006, 10:11:51 »

tak s tymto mam obdobnu skusenost. sice by som rad tomu neveril, ale ono mi to dava tak velky zmysel ze je to pravda az tomu mam pocit verim. mal som pred rokom babu. obaja sme boli co sa sexu tyka uplne novi, teda ja panic a ona panna. ja som bol panic aj vo vztahoch kedze bola mojou prvou, dokonca aj prvou zenou s ktorou som sa bozkaval Úsměv a vjem ako velmi si vazila to ze je "cista". proste ked sme spolu mali nieco ako sex (plny sex to nikdy nebol, dovody netreba rozoberat) viedl som jej na ociahc ako si vazi ze je panna a ze to dava niekomu koho miluje (vztedy este ja:) ). ked ma po par mesiacoch nechala, tak som sa neskor dozvedel, ze mala 2 ludi po mne. prvy nebol nic, no ten druhy vraj bol o skoro 10 rokov starsi (ona mala v tom case 17) a vraj sa s nim rozisla, lebo mu nechcela dat vtedy, kedy on chcel. po rozchode o nej zacal hovorit ze je kur*a a nevjem co setko. ako som pisal vyssie, dava mi to zmysel a mam pocit ze to co som sa dozvedel je pravda. ale tomu fakt nerozumiem. co vlastne cakala od typka co je od nej starsi skoro o desat rokov? lasku??? hahahaha  Smějící se  Smějící se  Smějící se
ach jaj. len skoda ze ked som sa to dozvedel tak mi moc veselo vtedy nebolo, prebudil sa vo mne taky pud chranit ju. vecer som doma dokonca vyronil nejednu slzu, tak ma to vzalo. stretnut toho hajzlika, tak nevjem ci sa udrzim ... teraz som uz v pohode.

proste obrat o 180°. logiku v tom urcite nehladam. ale nieco vam povjem. ked som si pisal s kamoskou, vravela mi ze si uzivala s jednym 22 r chalanom. a vraj nic moc. dodala ze ide hladat medzi starsimi lebo sraci v jej veku resp okolo 22 su nevyspeli. ze ide hladat vyssie rocniky. a to ta baba mala len teraz 18  Smějící se  Smějící se
o niekoho vyspelosti by som asi pouvazoval  S jazykem
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 13. Září 2006, 13:01:32 »

Citace: "Jarko"
tak s tymto mam obdobnu skusenost. sice by som rad tomu neveril, ale ono mi to dava tak velky zmysel ze je to pravda az tomu mam pocit verim. mal som pred rokom babu. obaja sme boli co sa sexu tyka uplne novi, teda ja panic a ona panna. ja som bol panic aj vo vztahoch kedze bola mojou prvou, dokonca aj prvou zenou s ktorou som sa bozkaval Úsměv a vjem ako velmi si vazila to ze je "cista". proste ked sme spolu mali nieco ako sex (plny sex to nikdy nebol, dovody netreba rozoberat) viedl som jej na ociahc ako si vazi ze je panna a ze to dava niekomu koho miluje (vztedy este ja:) ). ked ma po par mesiacoch nechala, tak som sa neskor dozvedel, ze mala 2 ludi po mne. prvy nebol nic, no ten druhy vraj bol o skoro 10 rokov starsi (ona mala v tom case 17) a vraj sa s nim rozisla, lebo mu nechcela dat vtedy, kedy on chcel. po rozchode o nej zacal hovorit ze je kur*a a nevjem co setko. ako som pisal vyssie, dava mi to zmysel a mam pocit ze to co som sa dozvedel je pravda. ale tomu fakt nerozumiem. co vlastne cakala od typka co je od nej starsi skoro o desat rokov? lasku??? hahahaha  Smějící se  Smějící se  Smějící se
ach jaj. len skoda ze ked som sa to dozvedel tak mi moc veselo vtedy nebolo, prebudil sa vo mne taky pud chranit ju. vecer som doma dokonca vyronil nejednu slzu, tak ma to vzalo. stretnut toho hajzlika, tak nevjem ci sa udrzim ... teraz som uz v pohode.

proste obrat o 180°. logiku v tom urcite nehladam. ale nieco vam povjem. ked som si pisal s kamoskou, vravela mi ze si uzivala s jednym 22 r chalanom. a vraj nic moc. dodala ze ide hladat medzi starsimi lebo sraci v jej veku resp okolo 22 su nevyspeli. ze ide hladat vyssie rocniky. a to ta baba mala len teraz 18  Smějící se  Smějící se
o niekoho vyspelosti by som asi pouvazoval  S jazykem

muzes prosimte jeste doplnit kolko ti bylo v ty dobe kdyz jsi s ni chodil a kolik ti je ted?
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Jarko



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Košice
Příspěvků: 28


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 13. Září 2006, 13:11:14 »

Citace: Mikmik
Citace
muzes prosimte jeste doplnit kolko ti bylo v ty dobe kdyz jsi s ni chodil a kolik ti je ted?

no bolo to pred rokom, mne vtedy bolo 20, ona mala 17. mne je teraz 21 ona ma 18. to k babe s ktorou som chodil. ta kamoska co som ju spominal na konci mala teraz v juni 18.
Zaznamenáno

"Software is like sex, it's better when it's Free."
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS