Lhani ve vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:51:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Lhani ve vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Lhani ve vztahu  (Přečteno 11339 krát)
strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 07. Únor 2008, 03:31:59 »

Jak důležity je pro Vas ve vztahu aby vám holka nelhala? a Řekla vám i věci, který pro Vas nejsou . Jednoduše jsem zjistil, že mi moje holka lže, přestože jsme si slibovali upřimnost a teď už jen bla bla bla. Řeším jestli se rozejít nebo ne. Protože vím že mi něco zatajila. Nemyslím, že by mě podváděla, ale jde o to , že když něco slíbí a pak to nedodrží, tak jak ji potom můžete ještě věřit. Pro mě pravda, i když krutá, znamená hodně a co ji můžu ještě věřit, když vím, že mi lhala. Ona to neví, že já to vím. A já nevím jestli jí to říct, je mi s ní krásně, ale prostě lhaní nesnesu, i když to možná dělá proto aby mě uchránila, abych byl klidnej. řeknete, že jsem nedůvěřivej, ale já jí chci věřit, jenže prostě jsem se nějak dozvěděl, že se mnou nejedná na rovinu. Nevím co dělat, řekněte svůj názor, poraďte!
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Únor 2008, 08:22:21 »

Pochopitelně by měl mít partner právo na určitý soukromí, ovšem čím je to soukromí větší, tím jsou si partneři od sebe dál.
Velmi též záleží na situaci - když chci přítelkyni s něčím překvapit, musím i lhát, když na to přijde, ovšem lhát v tom, jestli jsem večer někam šel či ne, to yb dobré nebylo.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Únor 2008, 09:45:54 »

Ona je jedna vec, kdyz ti lze v tom, ze vcera nesla do skoly, protoze vi, ze bys ji zase zacal poucovat, ze do skoly by chodit mela a vec druha je, kdyz ti rekne, ze jde na kafe se sestrenici a pritom je na drinku s nejakym chlapem a ve vysledku u nej prespi (pokud s nim nic nema, tim spis by ti to mela rict).

A taky jestli ti lze soustavne, nebo to bylo poprve.

Kazdopadne at si myslim, co chci, prestoze vim, ze lhani je spatny a nenavidim to a rikam si, ze bych to holce odpustit nemoh, tak se znam, jakej sem hodnej blbec, ze bych se s ni nerozesel i kdyby mi delala buhvico.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Luci
Host
« Odpověď #3 kdy: 07. Únor 2008, 10:14:39 »

Od takového vztahu je nejlepší dát ruce pryč.Z vlastní zkušenosti vím,že lhaní je zabijákem vztahů.Až teprve po rozchodu jsem se dovídala jak se celý půl rok přede mnou přítel přetvařoval a lhal i v takových maličkostech,že jsem si říkala jestli to má zapotřebí.Já mu vždycky řekla pravdu ať už byla jakkoliv krutá.Díky tomu jeho lhaní jsme se taky nakonec rozešli...Je taky otázkou jak moc jí miluješ.Zkus si s ní o tom jejím lhaní promluvit.Ovšem je tu riziko,že ztratíte vzájemnou důvěru a to už je ten poslední hřeb do rakve...Je těžký říct jak to řešit...Každopádně to chce rozvahu...Hodně štěstí  Mrkající
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2008, 11:51:44 »

A přemýšlel jsi nad tím , proč ti lhala ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Únor 2008, 12:15:21 »

nedelam nic jinyho, snad chce abych byl v klidu a nedelal si starosti, jenomže premyslim taky nad tim jestli si jen neco nenalhavam. jde o to, ze sama navrhla nejaky pravidla (nebyl to zadnej vynucenej slib nebo tak) a ted je porusila. Mám ji fakt strasne moc rad, byl jsem do vcerejska presvedcenej ze ona citi to samy, ale ted jsem dost v koncich. nevim jak se zachovat, rict ji, ze o tom vim, nebo to prejit? ja fakt nevim
« Poslední změna: 07. Únor 2008, 14:01:44 od LordAli » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Únor 2008, 12:42:44 »

jak uz tu ostatni napsali podstatne je proc a v cem ti lhala. bez ohledu na to, ze to porusuje urcita pravidla, ktera jste si stanovili. casto clovek zalze, aniz by si to v prvni chvili uvedomil a muze k tomu mit ruzne duvody. rikas, ze se te snazi chranit. pokud ti to v cem ti lhala nijak neublizilo, krom toho, ze se citis "zranen, ze porusila slib"... nevim, mozna by pro tentokrat nebylo od veci jednoduse nad tim trohu primhourit ocko. ale pokud vis, ze to nedokazes hodit za hlavu a budes nad tim neustale uvazovat a v dusledku toho zvazovat pravdivost kazdeho jejiho slova, pak by mozna bylo lepsi si s ni na rovinu promluvit a vysvetlit, ze to chapes, ale ze ti to ublizuje...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Únor 2008, 13:22:44 »

myslim ze lee na to kapnul, co me zere, moje draha mi rekla ze bude nekde jinde, nez ve skutecnosti byla. Verim ze me nepodvedla a ze to rekla proto abych mel klidnej vecer, problem mam s tim jestli uz se to stalo. da se rict ze tak napul. kdyz jsem se treba obcas zeptal a copak jsi delala, potom co jsme se rozloucili, tak mi na rovinu rekla, ze nekde byla s kamaradem, ale ze to nic neni, at nemam strach, ja samozrejme zacal trosku moc premyslet. sama navrhla ze s timhle tim konkretnim "kamaradem" nebude nikam jezdit, kdyz si to nepreju. on za ni semtam prijede, ale to je vsechno. tentokrat za ni prijel a ona mi o tom rekla, jenze pak se ukazalo ze mi nerekla uplne vsechno. JA ted nevim jestli to prejit nebo ne, nechci byt za toho hodnyho blbecka, kterej ji vsechno odpusti, ale vim ze ji mam rad natolik, ze to asi prekousnu. Jen se sebou nechci nechat orat, a k tomu je obcas dobrej nahled lidi zvenci.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Únor 2008, 14:23:44 »

A nestačilo by udělat dusno. Přejít to IMO nesmíš - to by pak "zvlčela". Ale rozcházet se s ní snad hned taky nemusíš. PRostě jí dej jasně najevo, že nejsi blbej a timhle z tebe toho blbce dělá. Nebo něco v tom smyslu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Únor 2008, 14:48:32 »

Jako pozor, ale že ti lže, může být taky chyba v tobě a ne v ní... moje ségra svýmu bejvalýmu příteli (byli spolu 2 roky) neustále musela lhát, ale bylo to proto, že to byl přehnaně žárlivej blbec... ségra ho nepodváděla, ale když byla v hospodě s kámošem (kterej je mimochodem gay) tak musela říkat příteli, že byla s kamarádkou, jinak by se hrozně nasral.... jestli se ptáte, proč s ním vůbec byla, tak to netušim... ale musela mu lhát dost často v těchhle věcech... když jí do práce vozil kolega, tak příteli musela říkat, že jí vozí kolegině... říkam, nepodváděla ho, ale kdyby mu řekla pravdu, tak by dělal scény...

Jestli ti něco tvoje přítelkyně zatajuje, tak k tomu má určitě důvod a ten důvod může bejt taky to, že se bojí tvojí reakce
Zaznamenáno

strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Únor 2008, 16:40:29 »

Mas pravdu, castecne je to urcite i moje vina, vim o sobe, ze zarlim dost. Ale zase si nemyslim ze bych delal nejaky sceny. Mozna jsem to vsechno prilis nafouknul. Jsou to prvni problemy, ktery po pul roce resime, nebo spis ja resim. Doted bylo vsechno tip top tak asi proto me to tak vzalo. Kdyz jsem ji dnes rekl ze nechci aby ze me delala blbce, ze to se radsi rozejdem, tak rekla ze to nechce a pak se rozplakala ze ji neverim. ja idiot ji zacal utesovat, coz si myslim ze jsem nemel, jsem proste takovej trouba. uvidime jaky to bude mit dal prubeh, ona mi vysvetlila. jak se to vcera sebehlo, ze byla jinde nez mela a ja ji verim, jedinej problem vidim v tom, ze uz sam nepoznam jestli ji opravdu verim nebo jen chci verit.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Únor 2008, 18:34:38 »

Kapnul sem na to, protoze v presne stejny situaci sem byl, respektive nase slecny sou dost stejny a my dva asi taky...neni to nahodou ta sama? Odkud ses a co je tvoje holcina zac?  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Únor 2008, 19:23:37 »

Olomouc, jak jsi to resil ty? rozesel se s ni? ona studuje, "kamarad" za ni jezdi a slibuje hory doly, na druhou stranu kdyby ji slo jen o bankovni konto, tak uz se mnou neni davno... Jsem taky student a to co on ji zatim nabidnout proste nemuzu. To by byl poradnej maler kdyby to byla ta sama... Ale aspon bych vedel, ze to nema smysl, zatim jsem presvedcenej ze za to stoji
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Únor 2008, 19:35:22 »

Klasika. Ona ho bere jen jako kamaráda a on si dělá naděje. A když šlápneš nějak vedle, tak vystartuje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Únor 2008, 20:10:01 »

Tak se z té žárlivosti strejdo tondo koukej rychle vyspat , holka ti musí být věrná , protože ti chce být věrná , né proto , že ji hlídáš , protože takový se stejně ještě nenarodil co by někoho uhlídal . Tím , že ji vlastně nutíš lhát ji s tím týpkem spojuje tajemství a to má kamaráde sílu . Žárlením ji tak jedině naženeš jemu do náruče .
« Poslední změna: 07. Únor 2008, 22:48:32 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor 2008, 20:52:23 »

Já bych řekl, že ženě by se v otázce ženského myšlení mělo dát věřit.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Únor 2008, 21:52:49 »

Olomouc, jak jsi to resil ty? rozesel se s ni? ona studuje, "kamarad" za ni jezdi a slibuje hory doly, na druhou stranu kdyby ji slo jen o bankovni konto, tak uz se mnou neni davno... Jsem taky student a to co on ji zatim nabidnout proste nemuzu. To by byl poradnej maler kdyby to byla ta sama... Ale aspon bych vedel, ze to nema smysl, zatim jsem presvedcenej ze za to stoji
Rozesli jsme se, ale ne kvuli tomu...tohle bych rozhodne byl schopnej prekousnout, ale pak uz na me byla i v jinejch ohledech dost hnusna a celej ten "vztah" zacinal stat za prd.
Jak rika noghri, hlidat ji je nesmysl. Ja sem ji nechaval da se rict prostor k tomu, at si dela, co chce a kdyz mi to bude rikat, budu jen rad. Nema smysl ji jakkoliv omezovat nebo privazovat na retez...v tomhle pripade dokonale plati prislovi Duveruj, ale proveruj.
Zeptej se ji, co to je za cloveka a co s nim doopravdy ma, normalne si o tom promluvte a myslim, ze se to vsechno v pohode vyresi.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
strejda tonda

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Únor 2008, 22:16:47 »

je mi jasny, za hlidat ji nema smysl, v tom ma barbarella pravdu stejne, jako ze kdyz chce byt verna, bude, kdyz ne, tak se muzem zblaznit. Musim vam podekovat vsem za vase komenty, pomohli jste mi z nejhorsiho. jen doufam ze se to da do poradku. jsem do ni blazen a prave proto mam strach ze se na ni divam az moc pres ruzovy brejle proto jsem potreboval nejakej nezaujatej pohled. jeste jednou dik vsem
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS