Mám jít dál a zapomenout nebo čekat,že se jeho názor změní?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 22:00:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám jít dál a zapomenout nebo čekat,že se jeho názor změní?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Mám jít dál a zapomenout nebo čekat,že se jeho názor změní?  (Přečteno 28154 krát)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Únor 2008, 11:26:26 »

ja taky nechci byt pesimista ale mou segru take nechal frajer a po mesici taky rikal ze to byla ta nejvecsi pitomost co udelal ale pak po 3 mesiiicich to bylo definitivni.....ona zalezi na obou jak se k temu novovytvorenemu vztahu budete stavet.... Mrkající
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Únor 2008, 11:45:52 »

Ale co, možná to fakt bude fungovat dál. Přejme a bude nám přáno... Mám kámoše, kterej taky takhle nechal holku, pak zjistil, že o něj není zase takovej zájem u ostatních, jak si myslel, tak vsadil na jistotu, prohlásil opět něco o největší chybě svého života a už jsou spolu deset let.

A přinejhorším ty druhý rozchody většinou už tolik nebolí, jako ty první. Takže přeji mnoho štěstí  Mrkající
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Únor 2008, 14:10:16 »

No pokud se oba poučíte ze svých chyb , nebude si vyčítat a připomínat co se stalo , smažete to a nebude v tobě hlodat nedůvěra , že by se to mohlo stát znova , tak nevím proč by vám to nemělo vyjít .
Chytračit a psát jak to prostě nemůže vyjít může je jen výkřit do tmy .
Z Quiltyho krásně mluví věk a zkušenost  Mrkající
Takže držím palce ať to vyjde a nezapomeň , že chlap potřebuje prostor  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Únor 2008, 15:30:55 »


Z Quiltyho krásně mluví věk a zkušenost  Mrkající

...no kazdy ma nejake ty skusenosti.. Úsměv  Úsměv a opravdu je nutne v tom udelat hodne hrubu caru co bylo a soustredit se na to co bude  Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Únor 2008, 15:35:35 »

...ze to byla ta nejvecsi pitomost co udelal ale pak po 3 mesiiicich to bylo definitivni.....
Očividně podobná zkušenost.

Q + B: Ano Z VÁS možná mluví věk a zkušenost. Ale co ví oni dva o zkušenosti ve dvaceti? Úsměv

Luci: Já ti to určitě přeju a jesti ti to vyjde, tak jen dobře. Ale prostě už s tim slepováním mam osobní zkušenost (pozor, barabelo, ano ZKUŠENOST), tak se k tomu stavím podle toho Úsměv

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luci
Host
« Odpověď #30 kdy: 13. Únor 2008, 18:43:35 »

Já vím...možná jsem naivní,ale věřím.Asi bych si to vyčítala,kdybych to nezkusila...člověk si holt tu 'držku' musí rozbít sám,aby si to uvědomil a já doufám,že si jí nerozbiju Mrkající
Děkuji všem za názory...určitě dám na vaše rady
Zaznamenáno
arcadio

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 234
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 23. Únor 2008, 14:07:03 »

jak psala Barbarela.trust - poskytnout víc prostoru, to byla asi hlavní chyba.
Ono to bylo asi pro něj zlom - jít do práce a ztratit většinu volnýho času

zažil jsem něco podobnýho, začal jsem práci + moje dlouholetá slečna .... ale to je jinej příběh
po nějaký době jsem toužil na měsíc nebo víc někam vypadnout a všechno
si to v hlavě srovnat. U vas se to timhle asi vyřešilo.
Myslim, že tvůj vztah má zdravej základ.

Možná pro tebe kniha: http://www.vsechnyknihy.cz/product_detail.asp?c=1305&p=50168
Známá hlavně mezi staršíma ročníkama Úsměv Mam ji v mp3, tak kdyby si chtěl, tak napiš
Zaznamenáno

můj svět je moje představa a představy se dají měnit
Luci
Host
« Odpověď #32 kdy: 12. Duben 2008, 10:02:59 »

Tak a je to tady, došlo na vaše slova.Bejvalýmu jsem dala šanci,ale po dvou měsících přišel s tím,že si našel někoho jinýho...už od prvního rozchodu jenom lhal a já mu jak blbá naletěla..vůbec jsem si s nim neměla zase začínat...no jak už jsem tu uvedla...člověk si holt tu držku rozbít musí...a já jsem si jí teda rozbila pořádně.Nezasloužil si mě.Cítím křivdu,ale asi jsem se k němu vrátila jenom ze zvyku,takže zase taková láska to nebyla,bolí to jenom trošku.To jsem byla přesvědčená,že je to ten pravej ...teď se tomu musím smát...Všem holkám radím...i když vám bude tvrdit, že vás miluje a milovat bude,tak mu už po druhé tu šanci nedávejte...nebo dopadnete tak,že když ho po rozchodu potkáte ožralýho na ulici,bude na vás řvát jak miluje nějakou jinou holku...hrůza děs...nejbližší člověk kterýmu se svěříte téměř se vším a z něho se najednou stane hyena,která má potřebu po vás šplapat aby si ulevila... Super!
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Duben 2008, 10:22:40 »

C'est la vie.
Tak mu hlavně znova nenaleť.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 14. Duben 2008, 02:08:18 »

Ti pogratuluju za dva měsíce, jestli bude k čemu. Řekl realista.
...,ale po dvou měsících přišel s tím,že si našel někoho jinýho...
Hlavně, že to moc nebolí, u mě to bylo horší Úsměv Někdy bych se snad radši mýlil Smutný Kdo ví, proč jsou ty dva měsíce takový kritický Otázka
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luci
Host
« Odpověď #35 kdy: 14. Duben 2008, 07:29:54 »

No jo, teď už vidim všechny ty lži a to jak jsem byla úplně zaslepená láskou k němu.Jeho největší problém je,že ještě nedospěl.Lhal ve všech bodech příčin rozchodu.Ke všemu ta holka kvůli který mě opustil a zahodil tak fakt pěknej vztah nedodržela jejich dohodu a se svým přítelem se nerozešla...a navíc prej miluje stále svýho předchozího přítele...myslím,že to můj ex nebude mít jednoduchý a dostane to zpátky.Nenávidim rozchody ze dne na den,ale kupodivu jsem v pohodě, víte možná si budete říkat,že si jenom něco namlouvám, ale já už stopro vím,že se zase vrátí a těšim se až si ho vychutnám.Neříkám, že bych mu nedala šanci tak za pět let, ale to už třeba budu dávno s někym jiným.Je to smutný, opravdu jsem ho milovala a miluju,ale jestli je to ten pravý pro dlouhodobý vztah,to teprve ukáže čas.Zatím to vypadá spíš tak, že to je postrach pro všechny holky Super!
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 14. Duben 2008, 07:59:57 »

Luci:  když tě opustil a ublížil ti,tak to určitě nebude ten pravý..  možná se bude chtít vrátit . . .  ale být tebou,tak bych si to hodně rozmyslel
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 14. Duben 2008, 10:42:42 »

Já bych se ani nerozmýšlel Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 14. Duben 2008, 19:24:21 »

V každém případě si z toho vem poučení , chlap potřebuje prostor a když mu ho vezmeš nebude šťastný  Mrkající
Nejlepší lék na lásku je láska .

Tohleto jsou zalatá slova,kdyby to bylo alespoňt trošku reálné co píšeš o tom prostoru a lásce,nebylo by tolik rozchodu.
Zaznamenáno
Luci*

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 16. Březen 2009, 19:08:46 »

Lidi ...je to rok co jsem od svého ex a je mi naprosto fajnově. Nemá cenu se trápit...fakt věřte a pokud jste si jako já mysleli, že už se nezamilujete...můžu vám z vlastní zkušenosti říct, že to je pěkná BLBOST...zamilujete a ještě intenzivněji než předtím...takže hlavu vzhůru, je to jen na vás jak si to svoje trápení zkrátíte... Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 16. Březen 2009, 19:19:02 »

Nic nového pod sluncem, ale jsem rád, že se ti dobře daří:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 16. Březen 2009, 19:26:55 »

Také gratuluji. Někde jsem četl, že opravdu zamilovat se člověk může jen dvakrát nebo třikrát, tak jestli je to pravda, doufej že ti tento 2. vztah vydrží Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 16. Březen 2009, 23:26:42 »

petanx: IMO to je podle toho, jak moc velký je idealista Úsměv Velký idealista, jako třeba já, se může zamilovávat furt a padat na hubu taky a stejně věří, že to jednou musí vyjít Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luci*

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 18. Březen 2009, 20:01:17 »

ono je nejlepší na nic nečekat, vážit si sebe a užívat si života  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS