Moc to nechapu ?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:17:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moc to nechapu ?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moc to nechapu ?!  (Přečteno 8601 krát)
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 05. Únor 2009, 23:26:57 »

Dobry den,
snad pouze v rychlosti at nenudim a kdyztak doplnim. Je mi 27, mam za sebou rok a 2 mesice s pritekyni (26). Pohodovej vztah, velka souhra mezi nama, sem tam mensi hadky, rozhodne ne stereotyp - cestovani, vylety a tak. Ted poseldnich 5 mesicu zijeme asi 30 km od sebe a vydame se o vikendech. Nekdy i v tejdnu, ale ne moc casto. Oba mame dost prace. Vice mene ze dne na den jsem dostal kosem, ze pry tomu neco chybi - co, pry sama nevi. Plany do budoucna problemem nebyly, to jsme meli poreseny resp. vize byla (spolecny bydleni atd.), takze na tom to neselhalo, to vim - slo jenom o dovyreseni par veci, aby me presunuli na pobocku k ni cca. do pul roku. Nejak jsem to prijal a snazil se s tim vyrovnat, ikdyz to bolelo, ale sceny nedelam, nikdy. Asi po vice jak tejdnu navazala kontakt s tim, ze nevi co s tim, ze je ji to lito a styska se ji. Ja to zacal resit s rozumem a mluvil o problemech, ale nakonec se to dostalo do roviny, ze ja se snazil to urovnat zpatky a ona zase couvla. Od te doby je to tejden a jsme zase bez kontaktu. Co si o tom myslet? Jak se k tomu nejlepe postavit, pokud mi vztah neni lhostejne? Je to nejakej typickej problem ... uz jsem o tom nekde cetl. Diky moc Luccas
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Únor 2009, 23:37:22 »

Myslím, že už se tu někde nedávno psalo, že holka naváže kontakt a pak ucukne, když to kluk začne řešit. Že musíš počkat. Ale měl by to rozebrat někdo starší a zkušenější.
GL
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Únor 2009, 23:38:54 »

Zkus na chvíli trochu couvnout, uvidíš co to udělá a pak to budeš moct řešit dál
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Únor 2009, 07:24:34 »

spis bych se bala, zes ji po rozchodu vazne chybel, ale spis kvuli tomu, ze na tebe byla zvykla a ono je obcas tezke byt sam a clovek pak je s temi nespravnymi lidmi jen aby nebyl sam.

podle me ji jednoduse chybela blizkost jine osoby a tak proste na chvili zapomnela proc se s tebou rozesla a ze te nejspis prestala milovat. v okamziku kdy jsi to zacal resit, ji nejspis docvaklo, ze by se to vratilo nekam odkud puvodne utekla a proto couvla.

pokud je to typ holky co nedokaze byt sama, pak o to hur... pripravila bych se na to, ze bude mit velmi brzy jineho - jen proto aby se vyrovnala s rozchodem a tim zpusobenou samotou...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Únor 2009, 11:35:27 »

No popravde jsme oba spis samotarsky typy , ktery nikdy ani v minulosti neskakali ze vztahu do vztahu, nebo nestridali znamosti chcete-li.
Zaznamenáno
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Únor 2009, 13:41:23 »

Me by zajimalo jak to s tim zamilovanim a odmilovanim. Jestli v tomhle existuje nejaky vrchol, ktery kdyz prekonas, tak uz se zpatky nedostanes a nebo jestli je to primka kde proste prejdes cil a uz spis nemilujes a pak se treba okolnostma a samotou, mozna vzpominkama dostanes zase pred ten cil nebo pomyslnou hranici. Mozna jak daleko musim byt za tim cilem, abych si uvedomil, ze to nema smysl ... a jaky musi nastat okolnosti, ktery me na ty primce vraci zpatky. Prece jen je nam obou temer 27 resp. me ano a ji za pul roku. To uz clovek nejedna, tak spontalne, protoze si lecos uvedomuje. Nenarazim ted na vek jako takovy, ale spis, ze je to doba, kdyz uz clovek, tak nejak min. tusi co v zivote chce a nejedna pro zabavu, nebo vzruseni zazit neco vic - alespon ne jako v 18, kdyz je hledani samozrejmnejsi. Diky
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Únor 2009, 16:03:58 »

Neexistuje nějaká cílová rovinka pro odmilování se, je to vysoce individuální. Vy se pořád snažíte hledat ve vztahách logiku a pravidla, ale tam nic takového není. Vztahy jsou velice živočišná záležitost, nebo jak to nazvat. Přijde mi že lidi tu míchají dohromady 2 pojmy, který jsou odlišný
  • Pickup - to jsou šachy, akorát s lidma. Tam jsou postupy, tahy, taktizování. Je to pro zábavu, seznamování, navazování kontaktů, sex na jednu noc. To je pickup
  • Vztahy - tohle nejsou šachy, nefunguje tam táhnout koněm na D10. To je interaktivní záležitost 2 lidí, kteří se buď shodnou a nebo ne a v tom ti pickup nepomůže. Pickup vymysleli na jednorázové balení
Na každý z těchto účelů je jiný nástroj a musíš použít ten správný...i přesto když šroubovákem zašroubuješ 1000 šroubů, vrtat ti s ním nepůjde
« Poslední změna: 06. Únor 2009, 16:23:14 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Únor 2009, 16:36:27 »

Ja s tebou souhlasim a mimochodem perfektne napsany Mrkající Nicmene ikdyz je to individualni, tak ve vetsine pripadu se da rict, ze se situace casto opakuji. Spousta lidi tu resi problemy a je jasny ze jim nikdo nerekne vysledek, ale oni sem pro nej asi ani nechodi. Chodi sem pro zkusenost, kterou uz treba nekdo ma s podobnym problemem a rekne jim co by to mohlo znamenat a jak se k tomu postavit nejlepe. Vzdycky je to vesteni z koule, ale o to preci na tomhle foru jde. Ne rict, to je individualni, buh vi co bude, ale ric treba mohlo by to znamenat tohle a nejlepsi by bylo kdyby jsi udelal toto ... neni to navod, pouze osobni rada, nebo myslenka. Dotycny se pak zaridi podle sveho uvazeni. Ale vim, ze jsi reagoval na muj posledni prispevek, takze tohle jenom mimochodem a znova rikam perfekten napsany a souhlasim s tebou Mrkající
Zaznamenáno
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Únor 2009, 16:54:43 »

Tak zatim skousim cekat a zaroven se zotavovat, ale musim rict, ze to neni zadny med. Pritelkyne, nebo spise ex se zatim neozvala a uz je to 12 dni. Ja se take neozval, ale rikam si ze bych nemel ani to pro me nebude psych. dobry, kdyz je ona ta ktera to ukoncila. Nevim po jake dobe uz by clovek mel pocitat s koncem. Resp. vim, ze asi hned jakmile to prijde, ale pokud pripustim nejakou variantu, ze by si chtela jeste promluvit, nebo by procitla s tim ze se chce vratit, tak do jake doby od rozchodu je to jeste realne. Nemate nekdo zkusenost? 
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Únor 2009, 19:43:16 »

Nevim po jake dobe uz by clovek mel pocitat s koncem. Resp. vim, ze asi hned jakmile to prijde, ale pokud pripustim nejakou variantu, ze by si chtela jeste promluvit, nebo by procitla s tim ze se chce vratit, tak do jake doby od rozchodu je to jeste realne. Nemate nekdo zkusenost? 
Tohle je hodně individuální a každej to má jinak. Ale pokud píšeš, že je ex hodně samotářská, tak takový bývaj taky hodně přemýšlivý. Takže bych to viděl tak na měsíc, možná o trošku víc.

Ze svý zkušenosti vim, že tak max měsíc má smysl čekat (jestli ovšem čekat chceš), že se ten druhej ozve a bude to chtít nějak řešit a případně se vrátit zpátky. Pak už to je jenom na tobě, jestli se tim chceš trápit, nebo jestli jsi vnitřně silný, dokážeš to hodit za hlavu a začít si hledat (po nějaké době asi) nějakou jinou partnerku.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Únor 2009, 21:55:26 »

No premysliva to je hodne. Nicmene stejne tomu nerozumim. Ja si nedavam sance na navrat (ikdyz mi v tom vnitrne nic nebrani - mam ji stale rad), jenom vim ze svy vlastni zkusenosti, ze se o obcas stava. Resp. uz se mi to jenou stalo, ale byly to o dost jine okolnosti a nakonec to stejne nedopadlo z me strany. Ale jak rikam, byl to jiny pripad. Ale co me vrta hlavou jsou ty myslenky druhe strany, pokud se teda ve finale ukaze, ze o navrat stoji. Co cloveku trva treba mesic na rozhodovani? O cem premysli a jak to asi probiha .... 14 dni nechci a rano se vzbudim, udelam si sindani a upsss ... ja se chci vratit? Jak jsem psal jednou se mi to uz stalo, ale myslenky druhe strany stejne neznam. Uz vubec neresim, ze druha strana riskuje, ze si ten protejsek treba nekde uzije a muze byt pozde. Ale to sem ted nepatri.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Únor 2009, 20:40:56 »

Znáš teorii alkoholovýho kopce?

Ta teorie mluví o tom, že alkoholik když pije, tak je to jako před sebou valit balvan (problém) do kopce.  A ten balvan valí, vali, až jednoho dne dojde na vršek kopce. Když mu včas dojde, co se děje, tak zastaví. Když ne, tak se ten balvan přehoupne přes kopec a ujede mu dolů a v tu chvíli už se to nedá kontrolovat.

A takhle je to i s rozhodnutíma. Zrajou, jak valíš tan balvan. Ale jestli se ozveš nebo ne, to závisí na tom posledním centimetru. Takže ona teď bude posedávat doma a bude válet ten balvan kopcem nahoru, dolu. Někdy bude výš, někdy níž. Ale to finální rozhodnutí bude stejně ve stylu "Mmmm, ta kobliha je dobrá... ! *pink* Ha, jsem si konečně jistá - chci se vrátit. " Šťastný

A jak si psal o tom, že v tomhle věku člověk už ví co chce, tak možná že to je ta příčina. Ona to má v hlavě srovnané do budoucna a tak. A prostě došla k tomu, že tohle nechce. I když se to teĎ může jevit idálně, tak ona vidí něco, co ti nechce říct a to jí brání v tom aby byla s tebou.

Já se svojí stávající přítelkyní jsem naprosto spokojen, nyní. Ale jsem si na dost jasně vědom toho, že pokud by se náš vztah měl přesunout do mnohem vážnější roviny - společné bydlení, rodina - tak by narazil na spoustu věcí, které v současnosti nejsou vůbec problém.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Únor 2009, 21:36:56 »

Hehe zajimava teorie Mrkající A jakou v tom muzu sehrat roli ja? Nevim jestli je lepsi nerozhodnou holku nechat a nebo ji byt na blizku, coz teoreticky nejde pres vzdalenost, ale prakticky jde napr. pres telefon. Vim, ze to bude pravdepodobne dost indivudalni, ale obecne musi mit jedny z variant min. o procento vic nebo ne?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Únor 2009, 03:04:49 »

Čím míň jí do toho budeš kecat tím líp. Nejlépe, když ukážeš, že jí nepotřebuješ - že je v tvém životě spousta jiných lidí. Protože to v ní vzbudí pocit, že je hrozně opuštěná a tím pádem bude teoreticky chtít zpět.

Pokud nechce, tak jí přemlouváním a podlejzáním nepřemluvíš. A pokud chce, tak to přemlouváním a podlejzáním zkazíš. Takže buď v pohodě, můžes "se nechat vidět" s dalšíma lidma/holkama a doufat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Únor 2009, 14:27:42 »

Hehe zajimava teorie Mrkající A jakou v tom muzu sehrat roli ja? Nevim jestli je lepsi nerozhodnou holku nechat a nebo ji byt na blizku, coz teoreticky nejde pres vzdalenost, ale prakticky jde napr. pres telefon. Vim, ze to bude pravdepodobne dost indivudalni, ale obecne musi mit jedny z variant min. o procento vic nebo ne?

Znáš ruletní systémy? V dost z nich potřebuješ velký kapitál - e.g. riskuješ 5000Kč abys mohl vyhrát 50 korun...A tohle počínání mi přijde zrovna takové. Ty riskuješ moc, proto abys možná vyhrál cosi. Riskuješ sebe. Když s ní budeš v kontaktu a ona se k tobě pak nevrátí, budeš z toho mít akorát depku, věř mi. Poradil bych ti něco co nejspíš nebudeš chtít slyšet, ale co se budoucnosti týče je to daleko lepší řešení. Kontakt přerušit, nezajímat se o ni. Nezjišťovat co dělá nebo s kým spí - zjištění že má někoho nového by ti neudělalo dobře. Prostě to uzavřít...Když to uděláš takhle, ta doba kdy to odezní bude mnohem kratší než když bys s ní byl v kontaktu. Oprostíš se od toho a budeš šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS